Opinie o Hochland Polska w Kaźmierz

Zakład Mleczarski w Węgrowie ul. Gdańska 83 07-100 Węgrów

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Kaźmierz

Nigdy więcej

Zarządzanie firmą na zerowym poziomie brak wykwalifikowanej kadry. Ludzie na stanowiskach kierujących bez odpowiedniego wykształcenia. Kompetencje żadne. Prostota i brak jakiegokolwiek wychowania. Decyzje podejmowane chyba po jakichś super środkach bo normalny człowiek zdrowo myslacy nawet nie wpadłby na tak głupie pomysły i nieudane inwestycje. Brak sprzedaży co za tym idzie wolne piątki! Uwaga pokrywane własnym urlopem bo przecież nie istnieje coś takiego dla tej firmy jak postojowe. O podwyżkach zapomnij. Premie nie istnieją. Stawki śmieszne jak na pracę w godzinach nocnych. Wyzysk na maxa! Szopki jakie się tam odstawiają nie ujrzą światła dziennego...

Gabriela
@Nigdy więcej

Czegoś tu nie rozumiem...Jeżeli są wolne piątki pokrywane własnym urlopem to puli urlopu by nie wystarczyło na to. No chyba że to jest tylko kilka piątków w roku?

Utrzymanie ruchu

Witam. Widzę że pracodawca dość długo ma wystawione ogłoszenia do utrzymania ruchu. Co jest powodem że tak długo te ogłoszenia są aktywne? Brak chętnych przez słabą płace czy powody są inne? Pozdrawiam

Ala

To na jakie wynagrodzenie można liczyć, skoro płaca początkowa jest mała? I jak to wynagrodzenie później rośnie? Jeśli jesteś w stanie to rozjaśnić, to będę bardzo wdzięczny...

Kandydat do IT Nowy wpis

Proszę o opinię o dziale IT. Chciałem wysłać CV po komentarzach na tej stronie mam wątpliwości ale może ktoś mi coś sensownego napisz. Jak wyglądają widełki? Można liczyć na rynkowe stawki lub trochę wyżej? Jak atmosfera w dziale?

IT Nowy wpis
@Kandydat do IT

Na rekrutacji obiecują złote góry a w rzeczywistości chcą pozyskać pracownika i stopniowo zrobić z niego (usunięte przez administratora) A jak wiadomo z żadnego (usunięte przez administratora) nie ma dobrego pracownika. Życzę samych właściwych decyzji ????

Dorota Nowy wpis

Nie wiem, jak jest na produkcji, nad której się tutaj skupiacie, ale praca specjalistki ds. danych podstawowych sprawia wrażenie okej, tym bardziej, że widzę wiele benefitów i pierwszą umowę o pracę na pół roku, zamiast na standard 3 miesiące. Do tego współpraca z zagranicą. Czy i gdzie tkwi pułapka? Jak są widziani ludzie na samodzielnych stanowiskach w firmie? Jeżeli macie ostrzegać, to jest ten moment :))

@Utrzymanie ruchu

A złożyłeś CV do Hochlandu odezwali się i co z tego wynikło?

Leo

Brak chętnych

@Leo

Ale z jakichś konkretnych produktów nie ma chętnych na to stanowisko? Na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć? Ja akurat szukam pracy...

@Utrzymanie ruchu

Wydaje mi się że mała płaca początkowa, pomimo obiecywania złotych gór, nikt się nie łapie na to.

Utrzymanie ruchu

Ogłoszenie niby bez doświadczenia do przyuczenia a na rozmowie się okazuje że wiedzy i znajomości technicznej naprawy maszyn oczekują. Rozmowa jak na kierownicze stanowisko, cały życiorys zawodowy trzeba opowiedzieć. Czułem się jak na przesłuchaniu nie byłem jeszcze na takiej drętwej rozmowie o pracę a pracowałem w niejednym zakładzie. Oczywiście bez odpowiedzi, mimo że Pani z HR zapewniała odzew nawet jak nie zatrudnią.

IQ
@Utrzymanie ruchu

Drętwa jest nie tylko rozmowa rekrutacyjna ale cała atmosfera. Zasłaniają się prestiżem a rzeczywistość pozostawia wiele do życzenia ... (Nawet (usunięte przez administratora) można pięknie zapakować). Nie dziwią mnie te komentarze i ciągła rotacja, dziwi mnie jedynie to, że jeszcze ktoś tam pracuje.

Ala Nowy wpis

Olga

Duża rotacja jest? Widziałam w ogłoszeniu na junior it specialist że po 6 mies już oferują umowę na czas nieokreślony czy tak to wygląda w praktyce? Ciekawe, czy trudno dostać taką umowę i wielu osobom przedłużają? W jednym miejscu mi się nie udało niestety i trochę się obawiam

Moris
@Olga

Nie warto składać CV ;) firma dramat w wielu działach nie dzieje się nic dobrego, szkoda Twojego czasu i zaangażowania

Lena

Chciałam zapytać o możliwość pracy jako Lider Produkcji, na portalu z ofertami o prace znalazłam taką propozycję. Jak wieloma osobami się zarządza, to jest duży oddział, ten na który szukają? I czy stosunek obowiązków do proponowanej wypłaty jest ok, może ktoś się wypowie, kto miał okazję popracować?

Czy pracownicy Hochland Polska mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jojojo

Codzienna integracja przy śniadaniu i lanczach. Poza tym czy to aż tak ważne pytanie o integrację, kiedy ubiega się o pracę w firmie? Naprawdę to jest jakiś wyznacznik czy tak istotny powód, by decydować czy chce się w danej firmie pracować? A jak nie ma comiesięcznej integracji to co? To nie przedstawiciele medyczni, którzy słyną ze swoich "integracji".

@Jojojo

no dla niektórych atmosfera i dobra współpraca jest istotna, w końcu sporo czasu swojego życia spędzamy w pracy...no ale masz rację są też inne, ważniejsze wyznaczniki, dlatego możesz powiedzieć jak u nich z benefitami dla pracowników i na jakie zarobki można liczyć?

Dno

To co się wyrabia w tej firmie jest nie pojęte, kontrola na każdym kroku, nowe kierownictwo co się nie zna na tym co tu się robi. Ciągłe dokładanie obowiązków. Dramat

Null
@Dno

Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu. Kierownictwo, które miało wiedze i odpowiednie kompetencje zostało usunięte w białych rękawiczkach. Teraz zatrudnia się ludzi dla przysłowiowych 5 minut. Nie dziwi mnie że pracownicy się zwalniają. Trzeba się szanować.

A mnie ciekawi trochę praca terenowa w firmie. Wiem ze po złożeniu cv wypełnia się test internetowy ale nie wiem szczerze mówiąc czego mogę się po nim spodziewać ? Jak się dobrze przygotować ?

Rabek

Witam serdecznie. Jestem w trakcie ksztalcenia na kierunku elektryka i widziałem ogloszenienz Hochland Kazmierz. Czy to dobry zakład, żeby złapać nieco doświadczenia? Obiecują bogaty pakiet szkoleń.

@Rabek

Witam, czy Pan nawiązuje teraz do tej oferty dla stażysty w obszarze zarzadzania procesami produkcyjnymi? Tylko taka widzę jako dostępna do Kaźmierza. Wcześniej tez mnie interesowała, ciekawe na jaka prace potem można liczyć? Piszą że ten staż trwa od 6 do 12 miesięcy. Jaka jest dalsza ścieżka rozwoju czy ktoś wie i napisze?

Aplikowaliście na stanowisko Pracownik Produkcji w Hochland Polska i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Pytający

Hej, czy ktoś z doświadczeniem na stanowisku przedstawiciel handlowy może opowiedzieć więcej jak to wygląda? Zarobki, czy w systemie podstawa i premie, czy jak to wygląda? Jak wyglądał wasz przykładowy dzień? Z góry dziękuję!

Nigdy więcej

Glapa
@Nigdy więcej

Raczej nie chodzi o odpowiednie wykształcenie, tylko brak inwencji i kreatywności we wprowadzaniu nowości, trwanie w jakimś dziwnym przekonaniu, że jeden produkt nadal sam się obroni na wymagającym rynku, myślenie w stylu: a niech ktoś inny weźmie odpowiedzialność, czy też przekonanie działu marketingu, że są nieomylni i znają doskonale współczesne realia i potrzeby konsumentów. A guzik znają. Marką nikt się nie naje, tym bardziej kiedy cena stale rośnie i waga maleje, klient nie jest głupi. A inwestcyje? A czym by się zajmowali pracownicy od nich, kiedy wstrzymano by wydatki? Kasa leci i jakoś nikt się tym nie przejmuje, inwestycji nikt nie weryfikuje czy są udane, byle się coś kręciło. Nowych produktów na półkach nie widać. Mówiono, że kiedyś inny zakład sprzedali, bo mimo, że był tak ładny i zainwestowany to nie opłacało się tam produkować. Firma stacza się w kierunku przejęcia w łapy potentata branży mleczarskiej.

@Glapa

Czytam te komentarze i stwierdzam, że nic się nie zmieniło od czasu mojego odejścia... a nawet jest gorzej. Może to kierownictwo przeczyta, może nie, ale spróbuję, bo była to kiedyś całkiem fajna firma i fajne miejsce pracy. Głównym problemem jest Wasze oderwanie od produkcji i brak elastyczności szybkiego reagowania na zmiany rynkowe. Zmieniacie ludzi (a rotacja kosztuje) zamiast zmienić podejście. To produkcja jest sercem tej firmy a nie wszyscy korpo-managerowie patrzący na własny interes, kasę i karierę. Siedząc gdzieś na pracy zdalnej albo na kolorowej i nie macie kontaktu z ziemią. Te wszystkie piękne strategie, wartości można wsadzić gdzieś, skoro kolejne osoby są wypraszane z tej firmy, i to ciągle odbywa się na zasadzie w "białych rękawiczkach". Tu sobie normalnie rozmawiamy a tam już knujemy jak się ciebie pozbyć. To jest okropne , ale ktoś na to pozwala. Niestety to się mści - na atmosferze, na wynikach i ogólnie na tej firmie.

Gabriela

mik

Zastanawiam się czy składać wgl papiery na staż...... Jak się pracuje w IT? Ile jest działów ? Na jakie zarobki można liczyć maksymalnie? Czy firma dzieli lub opłaca certyfikaty ?

Weronika

Jak wygląda teraz praca u nich, dalej jest taka rotacja? Czytam niżej, że pracownicy masowo się zwalniali, ale może od tego czasu coś się poprawiło.. Na jakie zarobki mogę liczyć jako project manager z 5+ letnim doświadczeniem? Dają wybór jeśli chodzi o pracę zdalną / stacjonarną?

Nnn
@Weronika

Jeżeli myślisz o kierowaniu projektami inwestycyjnymi w Kazimierzu to szczerze odradzam ze względu na kierownictwo które przerzucić na Ciebie odpowiedzialność za ich projekty które będą ranić ich firmy z którymi mają układy. A jakoś wykonania poniżej wszelkich norm.

Nnn

Wprowadzili rutynowe kontrolę osobiste przy wyjściu z pracy. Poziom poszanowania dla pracownika spadł poniżej zera. Oczywiście było więcej negatywnych sytuacji a to jest tylko kolejna. Wcześniejsze to np. nakazy brania urlopu gdy się pracodawcy spodoba. Czy groźby zwolnienia za chorobowe.. na szczęście na razie to jakoś ucichło..

Jakie zarobki na start dostaje pracownik utrzymania ruchu ?

Kobi

Najniższa krajowa

Emra

Jest zapotrzebowanie na pracowników przy produkcji. W jaki sposób można ubiegać się o pracę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Hochland Polska?

As

Na czas nieokreslony

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Hochland Polska?

Tom ph

Atmosfera była dobra ale kilka lat temu teraz jest słabo. Nawet bardzo. Układy ukladziki. Brak motywacji ciągle czepianie się o wszystko plus brak adekwatnego wynagrodzenia kilka lat wcześniej zarabialo się więcej niż teraz A obowiązków przybywa.

@Tom ph

Cieszę się, że masz dobre wspomnienia z Hochland, zastanawiam się jednak na jakiej podstawie ferujesz opinie na temat aktualnie panującej atmosfery, skoro już nie pracujesz w firmie ? Przy okazji apel do wszystkich użytkowników tego portalu, aby nie korzystać z niego do wylewania swoich osobistych żali, siania nieprawdy i nienawiści. To naprawdę nie pomoże w rozładowaniu złych emocji piszącym, ani tym bardziej tym, którzy szukają obiektywnej informacji o potencjalnym pracodawcy.

Osoba
@Waldek

O to ten kolejny, zaraz po Pani D., największe (usunięte przez administratora) Pana P. K.

@Osoba

Drodzy Portalowicze, życzę Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, oraz czasu na wypoczynek i refleksję nad sobą i sposobem w jaki się odnoszą do innych ludzi. Wierzę, że każdego stać na to aby wyeliminować inwektywy ze swojego języka !

Agnieszka
@Tom ph

Cześć @Tom ph, wspomniałeś o braku motywacji - czy Hochland nie oferuje swoim pracownikom żadnych systemów premiowych, spotkań integracyjnych itp? W jaki sposób bada się efektywność pracy zespołu?

Agnieszka
@Waldek

Hej @Waldek, powiedz mi, czy rozpoczynając pracę w księgowości w Hochlandzie można liczyć na kontrakt B2B? Nie wiem w jakim dziale pracujesz, ale może masz jakieś informacje na ten temat?

Tom ph
@Agnieszka

Hej zależy na jakie stanowisku pracujesz jako ph nie mam żadnych dodatkowych programów motywacyjnych . Jest Tylko nagroda roczna która jest śmieszna. Ph zarabia sama podstawę A jeśli jest jakiś konkurs to ph zawsze dostają najmniej i jest to naprawdę parę groszy A robi dobra robotę. Są spotkania Ale to nie jest integracja. Jak zespół nie zorganizuje sobie sam czegoś w swoim zakresie to nic takiego nie ma A szkoda.

@Agnieszka

hej Agnieszko, standardem zatrudnienia w Hochland jest umowa o pracę. Nie jest jednak tak, że nie ma możliwości podjęcia współpracy b2b. Jeśli są ku temu powody, np. kandydatowi bardzo na tym zależy, a nam zależy na jego doświadczeniu - i taka forma współpracy jest możliwa. Warto jednak zaznaczyć, że nie jest to rozwiązanie bardzo popularne w Hochland - powiem więcej, jest bardzo rzadko spotykane.

@Tom ph

Przykro się czyta takie komentarze. Trącącą niechęcią i jeszcze są niewiarygodne bo od osoby która, jak rozumiem z wcześniejszych wpisów od paru lat nie pracuje w Hochland. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zadawania konkretnych pytań na które chętnie odpowiem lub odpowiemy

Adranna
@Waldek

Jakie są zarobki na produkcji?

Xyzzz
@Adranna

Najniższa krajowa

Ak
@Waldek

Ja mam pytanie. Dlaczego nie otrzymałem protokołu z wypadku w pracy? Dlaczego bhp zainteresowało się sprawą dopiero miesiąc po wypadku? Od wypadku mijają właśnie 3 miesiące. Od nikogo nic nie można wyegzekwować.

Znajomy pracownika.

Musisz dbać o własne sprawy sam.wszystko co powiesz może być wykorzystane przeciwko tobie

Łucja
@Znajomy pracownika.

Dość niepokojąco zostało to ujęte. Masz jakieś przykłady sytuacji z tym związanych?

Znajomy pracownika

Czy dyrekcja w Kazimierzu zdaje sobie sprawę z tego że kierownictwo w zakładzie Hochland w Węgrowie godziny nadliczbowe przepracowane oddaje w zwolnieniu chorobowym? Mówię o kierowniku (usunięte przez administratora) Który tak tłumaczy nie wypłacenie dwóch dni nadliczbowych w okresie rozliczeniowym kwartalnym.

Praconik
@Znajomy pracownika

Tak to prawda tak jest ze jesli byłeś/aś na zwolnieniu nie ma godzin nadliczbowych. I to nie jest wina kierownika.

@Znajomy pracownika

Nie nie zdają sobie sprawy za daleko znajduje się firma

@Praconik

Czy ty wiesz o czym mówisz czy porostu bijesz pianę? Pracowałem 168 i więcej godzin miesięcznie, pod koniec okresu rozliczeniowego ( 3 mies) poszedłem na chorobowe. Zakład nie wypłacił godzin nadliczbowych a godziny nadliczbowe wliczył w zwolnienie lekarskie bo to rzekomo jest czas wolny od pracy. Tak stwierdził kierownik T.S. ( pytanie do admina tego forum, Czy inicjały też ukrywasz po koleżeńsku). Tak mówi RODO?

@Znajomy pracownika

Zadałem pytania nie pracownikom HR którzy wpisują się tu z imienia i w imieniu pracodawcy Hochland Polska. Czekam na odpowiedź jaka jest polityka tej firmy w tej sprawie naruszania czasu pracy. Naruszenie to należy do poważnych naruszeń praw pracowniczych. Liczę na odpowiedź kompletnego pracownika Hochland ew. Dyrekcji

@Znajomy pracownika.

Kompetentnego. Sorki. Pytanie aktualne.

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hochland Polska?

Kandydaci do pracy w Hochland Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hochland Polska