Opinie o Hochland Polska w Kaźmierz

Zakład Mleczarski w Węgrowie ul. Gdańska 83 07-100 Węgrów

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hochland Polska w Kaźmierz

zdziwiony

masowy odpływ pracowników chyba jednoznacznie świadczy o firmie. dział HR żyje w surrealistycznej wyimaginowanej przez siebie rzeczywistości. Warunki pracy które są przedstawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej nijak się mają do faktycznego stanu rzeczy. Obietnic nie da się w żaden sposób wyegzekwować z powodu rozmycia odpowiedzialności w strukturach zarządzania na szczeblu poszczególnych działów. podsumowując.... Polityka firmy opiera się na kłamstwie, fałszu i obłudzie. Szkoda czasu na podejmowanie próby zatrudnienia się ponieważ wynagrodzenie wgl nie jest konkurencyjne natomiast wymagania wykraczają daleko ponad przeciętną.

@zdziwiony

Ponieważ to prawda. Co tydzień się słyszy ze ktoś złożył wypowiedzenie

@zdziwiony

Cos ewidentnie jest z tą firmą nie tak skoro ogłoszenia wiszą pół roku na różne stanowiska.

Ponieważ to prawda

Jak w Hochland Polska wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Xyzzz

Z pracownika produkcji na operatora? Jak najbardziej jest taka możliwość. Jednak należy pamiętać i postępować wg 3 podstawowych zasad

Automatyk

Wisi ogłoszenie na stanowisko automatyk. Jak wygląda praca? Jakie warunki finansowe? Jakie warunki pracy? Jaka atmosfera? Ile prawdy jest w opiniach?

@Automatyk

Szczerze polecam, proszę nie kierować się opiniami innych. Praca w Hochland jest przyjemna, a jeśli chodzi o finanse też są dobre. Nie ma co narzekać. Polecam.

Haha

W końcu pysznie tam pracować. A ludzie się zwalniają z nadmiaru dobrobytu

Bulbulator
@Automatyk

Jak czegoś się dowiedziałeś podczas rozmowy to daj znać.

WDX
@Automatyk

Ostatnio standardem jest praca od poniedziałku do soboty na 3 zmiany. Sporadycznie niedzielę. Polityka firmy jest taka żeby za te soboty dawać wolne zamiast kasy. Ludzie w firmie spoko, ale jest dość duży bałagan. Zrobiło się tu typowe korpo więc jak ktoś jest wrażliwy na głupotę to szczerze odradzam. Automatyk z tego co pamiętam płacą coś koło 5k brutto

jak wygląda praca na produkcji

@Nowy

Bałagan, praca za 3. Wysokie tempo pracy ponieważ statystyki spadają. Pospiech rodzi błędy i wypadki. Obowiązkowa praca w soboty za dzień wolny w tygodniu. Żeby mieć wolną sobotę należy to zgłosić z wyprzedzeniem przełożonemu

BHP

Uruchomili system 3 zmianowy, aby nie pracować w wolne soboty. Z obsady 2 zmianowej, zrobili 3 zmiany produkcyjne. Miały iść 4 linie produkcyjne dziennie przy tej obsadzie, max 5 w skrajnych przypadkach. Realia? 6 liń produkcyjcych od poniedziałku do soboty. Tak, Sobota to standart. Wynagrodzenie za pracę w sobotę to 100% ale od najniższej krajowej, to wstyd! Zwalniają niewygodnych (dla nich) pracowników, coraz to więcej ludzi "rządzących" na produkcji a pracować nie ma komu.

@BHP

Nie narzekaj tylko korzystaj idź na chorobowe korzystaj z lata a i tak cię nie zwolnią tylko nikomu nie mów a jeżeli chodzi o pracę rób swoim tempem a te (usunięte przez administratora) co cię poganiają wezmą się do roboty najwyżej nie zdążysz nie będzie ludzi do pracy to i oni będą musieli zapieprzać i raz po raz jakiś sabotaż żeby dostali(usunięte przez administratora)

@BHP

Pamiętaj ci wielcy liniowi po zawodówkach lub po jakiś szkołach Ala zaocznych studiach są bardziej obsrani niż jak się przyjmowali 20 lat temu i byli zwykli robolami

Wieloletni pracownik firmy
@BHP

Przepraszam bardzo ale : 100% od najniższej krajowej za sobotę to jest DODATEK DO PENSJI .W pierwszej kolejności pracownik odswieca sobotę (czytaj kodeks pracy) jeśli nie ma takiej możliwości (w okresie rozliczeniowym) pracownik ma zapłacone za sobotę jako nadgodziny plus DODATEK DO PENSJI jeśli odbierze sobotę w tygodniu DODATEK DO PENSJI również mu przysługuje .

Janek
@Wieloletni pracownik firmy

Czy praca w sobotę jest obowiązkowa, czy dobrowolna? Słyszałem od osób z APT, że sobota jest jak zwykły dzień pracujący i kierownicy nie akceptują odmowy przyjścia. W sensie sami wpisują na listę osoby które muszą przyjść

@Wieloletni pracownik firmy

Jako że jesteś pracownikiem Hochland, to może powiesz mi jaka panuje atmosfera w firmie? No i jakie jest tu podejście do pracownika? Polecałbyś aplikować?

Do BHP
@BHP

Przeczytaj regulamin a potem wypowiadaj się na temat wynagrodzenia za soboty bo piszesz bzdury

@kogo to obchodzi, dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Planujesz związać się z firmą Hochland Polska na dłużej? Czy któryś z obecnych lub byłych pracowników firmy zechciałby się jeszcze wypowiedzieć na temat pracy w tym miejscu? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

kogo to obchodzi
@Karolina

z firmą Hochland planuje się związać do momentu aż inna firma nie przebije ich oferty. Jednak nie szukam innej pracy na siłę czy za wszelką cene. Zwyczajnie chciało by się więcej zarobić bo głównie dlatego chodzi człowiek do pracy.

@kogo to obchodzi

Czy to prawda, że szukają kierownika utrzymania ruchu ? Rekrutacja ukryta. Czy to plotka ?

do Adriana
@Adrian

Poszukiwani są operatorzy maszyn (produkcja) oraz (do działu technicznego) technik obsługi maszynowni chłodniczej, kotłowni. Najlepiej zadzwonić do kadr i dopytać. Rekrutacja na stanowisko o które pytasz zakończyła się kilka jak nie kilkanaście miesięcy temu. Może zainteresujesz się ofertą pracy na maszynowni i kotłowni? Kotłownia chyba gazowa.

Michal
@do Adriana

Na kotłowni pracuje sobie sam. Dział utrzymania ruchu niech sobie siedzi.

Pasterz
@Adrian

Tak szukają bo przechodziłem rekrutację na to stanowisko

Czy pracownicy w Hochland Polska dogadują się między sobą?

Piko

A w jakim dziale?

Olo

Dogadują. Z reguły po polsku

Pracownik Węgrów

Atmosfera tragiczna. Mobbing przez panią Kierownik Katarzynę.P. Mimo zgłoszeń nikt nic z tym nie robi. Mamy nadzieje, że niedługo inspekcja pracy coś z tym zrobi…

@Pracownik Węgrów

A co oceniasz w tej firmie na plus? Co było największym pozytywnym aspektem pracy w Hochland? Jak oceniasz wynagrodzenie w tej firmie? Można było porządnie zarobić? Może mógłbyś podać jakieś przykładowe stawki? :)

Fifi
@Pracownik Węgrów

Masz wiele możliwości zgłoszenia jeśli zdarzają się jakieś przypadki zachowania przełożonego odbiegajacego od normy i polityki firmy, począwszy od zgłoszenia kadrze kierowniczej do zgłoszenia anonimowego, a wyrażasz swoje żale na forum internetowym. Chyba coś tu nie tak..

Chetny

Ma ktoś aktualny numer telefonu do kadr ? Dzwonię kilka dni i nic ..

@Chetny

w obecnej sytuacji, gdy pracujemy często zdalnie najlepiej będzie zadzwonić na ogólny numer 61 29 29 100 i poprosić o połączenie z dostępnym pracownikiem. Jeśli chodzi o ubieganie się o pracę, zawsze można użyć adresu mailowego do tego dedykowanego: rekrutacja@hochland.com . zapraszamy!

@Chetny

Jak nikt nie odbiera to już wiesz jak będą mieli cię w dup,,,,,,,,e poczekaj na parkingu o 14 jak będą wychodzić to gość który sprzedaje kapuste jest kierownikiem to ci może coś powie

Nowa
@Chetny

Mam pytanie czy praca w hohlandzie na produkcji jest trudna czy trzeba coś pisać czy na komputerze czy to polega na pakowaniu z maszyny serów i w kartony chce tam iść ale boje się że sobie nie poradzę ?

@Nowa

praca na produkcji jest bardzo różnorodna - są stanowiska czysto manualne i stanowiska, na których obsługujesz maszynę i /lub wprowadzasz jakieś dane do systemu, bądź je z tego systemu pobierasz. niezależnie od tego, na jakie stanowisko trafisz, wcześniej jesteś do tego odpowiednio przygotowana i nauczona wszystkich czynności z tą konkretną pracą związanych. nie ma się czego obawiać zatem. zapraszamy!

@Nowa

Nie przejmuj się na samym początku dostaniesz nóż pójdziesz na siłownię chyba nic nikomu nie zrobisz prosta praca nie trzeba myśleć tylko przewalać tony

Jeśli pod nickiem Nowa kryje się mężczyzna - to rzeczywiście tak mógłby wyglądać początek pracy w Hochland na produkcji - tzw. siłownia, czyli początek linii produkcyjnej. Natomiast jeśli Nowa to kobieta, praca ta wygląda odmiennie, bo nieco inne mamy możliwości siłowe. Kobiety zazwyczaj rozpoczynają pracę na pakowni, czyli na końcu procesu produkcyjnego. Brzmi nadal jak dział klubu fitness, ale to zupełnie inna historia.

@Ania

Witaj @Anna, a czy osoba ze stwierdzonym ADHD będzie miała szansę na otrzymanie pracy na produkcji w Hochlandzie? Jaki stosunek ma do tego firma?

@Agnieszka

Hej Agnieszko, Tak długo, jak schorzenie nie wpływa źle na bezpieczeństwo pracy samego pracownika oraz jego współpracowników, nie ma to wpływu na decyzję rekrutacyjną. Ostateczną decyzję oczywiście podejmuje lekarz medycyny pracy.

Invisible
@Ania

Stanowisko, o którym mowa nie jest siłownią, a ROZBIERALNIĄ.

Agnieszka

Hej, @Anna wspomniała, że większa część zespołu Hochlandzie pracuje obecnie zdalnie. Czy firma podała jakąś datę przewidywanego powrotu do biura? Zastanawiam się, czy jeżeli ktoś preferuję pracę zdalną, będzie można kontynuować w tej formie?

@Agnieszka

hej Agnieszko, generalnie pracujemy obecnie w takim systemie, że te osoby, które są w stanie wykonywać swoja pracę z domu, są zachęcane do tego, by to robić. Nie ma ustalonej daty, kiedy wracamy do biura, natomiast, zawsze, gdy masz potrzebę pracy z biura, taka możliwość istnieje. Pomyśleliśmy też o tym, jak wyglądać będzie nasza nowa rzeczywistość po covidzie. Do tej pory w ramach home office korzystać mogliśmy w wymiarze 2 dni w miesiącu. Nowy wymiar pracy w systemie home office sięgać może nawet 40% czasu pracy (tj. średnio 2 dni w tygodniu)

A czy jest umowa o prace od pierwszych dni?

Niki
@Michał

Tak na czas określony później na nieokreślony

@Niki

Cześć @Niki, dzięki za informacje. A mogłabyś wypowiedzieć się na temat stylu zarządzania przełożonych w Hochlandzie?

Iam

Znalazłem dzisiaj pleśń w serku zaraz po otwarciu szkoda jest taka że nie mogę dodać zdjęcia

@Iam

Dobrze, że wpis udało sie Tobie dodać. Mały sukces a cieszy.

Leon
@Iam

No to masz serek pleśniowy a on jest droższy

Jabadabaduuu...

Witam wielkie, kombinatorskie głowy tej firmy! Żeby w serku do smarowania ze smażoną cebulką (0,4%)?! były aż dwa egzotyczne zagęstniki, to jest już poważny przejaw firmowej polityki, typu "Drogi, ociemniały kliencie, mamy cię w........!" Niestety dla was, ale klienci coraz częściej czytają skład tego, co jedzą i to się przedłoży na sprzedaż waszych produktów w przyszłości!

@Jabadabaduuu...

No i kolejny ekspert zdrowej żywności... Nie ma co powiedziec o samej firmie, to mowimy o stabilizatorach w produktach... Apropos "egzotyczne zagęstniki" polecam zaglądać na poradnikzdrowie.pl. Tam np. piszą o jednym z tych "egzotycznych" zagęstników: "Mączka chleba świętojańskiego nie jest szkodliwa, a dodatkowo odznacza się sporą wartością odżywczą ... ponadto zawiera wiele pierwiastków mineralnych, takich jak wapń, fosfor, potas, żelazo i magnez, oraz witaminy A, B2, B3 oraz D. Dawniej strąki chleba świętojańskiego stosowano nawet w lecznictwie, ze względu na ich właściwości zdrowotne, m.i. na poprawę trawienia, obniżenie cholesterolu we krwi...." Wielka głowo, czytaj...

Klient
@Piotr

Piotrze K. zmień doradców w pisaniu takich informacji. Bo nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jak można nazwać produkt z cebulą prazoną gdzie jest jes 0,2% a wcześniej jest cebula i aromaty. Idąc dalej jto ile trzeba dodać tej tak fantastycznej mączki aby choć w niewielkim stopniu dostarczyła minerałów i witamin. Pisanie takich rzeczy to ewidentne kłamstwo. Pozdrawiam

SimonFP

Serek topiony Hochland w trójkątch o smaku ziołowym bije na głowę śmietankowy oraz paprykowy. Polecam wybierać ziołowy a resztę (usunięte przez administratora) Pozdrawiam :) (pozytywna z powodu smaku ziołowego)

KAsia

Jakieś opinie na temat stażu?

Jolla

W tym miejscu chciałbym podziękować zarządowi Hochlandu za sprzedaż zakładu w Baranowie grupie Mlekovita. Teraz zarabiam jakieś 40% więcej. Rośnie sprzedaż serów, coraz więcej exportu, przeważnie na wschód. Dziękuję Panie Migrała.

xxx
@Jolla

W Baranowie koło Poznania miał "hachland' zakład jakis?

Jolla
@xxx

Koło Ostrołęki.

Endrjó
@xxx

Hochland wybudował zakład w Baranowie, żeby sprzedać za grosze mlekowicie - tak nie było, ale tak to wygląda, bo utopili od wuja piniendzy

Ewela

Jak wyglądają zarobki

Mala

Szkoda ze po kupieniu mleczrni nie dali szanse lub ultimatum jednemu pracownikowi

@Mala

Dla ścisłości: 1. Hochland nie kupił mleczarni lecz tylko cześć jej terenów w Kazmierzu. 2. WSZYSCY chętni przejść do Hochlandu mieli szanse i rozmowę rekrutacyjną. Jedynie niektórzy tej szansy nie chcieli wykorzystać. 3. A tych, kto dołączy niebawem do nas, już teraz ciepło witamy w rodzinnej firmie Hochland!

Czytam te wpisy i dziwię się niektórym . Nikt nikogo w żadnej firmie na siłę nie trzyma , podoba ci się -pracuj niepodoba się szukaj dalej ,albo załóż swoją firmę .Fakt jest taki :praca na stałe , przejrzyste wynagrodzenie na czas,warunki socjalne bardzo dobre, możliwość rozwoju,nagroda roczna ,dodatek na święta przede wszystkim trzeba CHCIEĆ a pracować trzeba wszędzie ,a czasy" czy się stoi, czy się leży "dawno się skończyły .Niestety ludzią którzy widzą cały czas szklankę do połowy pustą nigdy nie dogodzisz .Pozdrawiam ekipę z KAZMIERZA i WĘGROWA

profesor

Widzę problemy z ortografią i gramatyką.

@profesor

Panie Profesorze..., my robic baaardzo pyszny ser i strrrasznie lubic swoja robota! :) Woli Pan Profesor smaczny ser czy pieknie pisane etykietki?

@profesor

Hej profesor wchodząc tutaj tracisz czas . Czytam Twoja odp. I stwierdzam że serki to nie ten kierunek dla Ciebie . Polecam kierunek Bralczyk ,Miodek .Pamiętaj z niewolnika nie ma pracownika

profesor

Dziękuję

Star

Hej hej powiedzcie mi ile się zarabia na godzine?

Anonymous
@Star

W Hochlandzie nie zarabia się na godzinę. Tutaj są stałe wynagrodzenia miesięczne. Również ciężko odpowiedzieć na to pytanie, z tego względu iż "każdy" zarabia inaczej, ponadto pracując w Hochlandzie obowiązuje tajemnica służbowa i nie można ujawniać swoich zarobków.

Natalia
@Star

Miejmy nadzieję, że użytkownik @Anonymous rozwiał wszelkie Twoje wątpliwości. A jakie stanowisko chciałbyś objąć w Hochland Polska? Na tej stronie: http://karierawhochland.pl/ jest wiele ich ofert pracy. Czy interesuje Cię któraś z nich? Od Twoje ostatniej aktywności na forum minął już miesiąc, a więc może już postanowiłeś tam aplikować. Opowiedz nam zatem o swoim aktualnym położeniu. Możesz to zrobić?

leon

zarobki od 2000zł do 3000zł ale to staży pracownicy

@leon

Jeśli możesz dodaj jeszcze czy premie za dobre wyniki są stosowane w Hochland Polska? Ambitne osoby mogą starać się o udział w kursach i szkoleniach, które podnoszą ich kwalifikacje zawodowe i pozwolą zdobywać nowe uprawnienia? Podziel się proszę swoim doświadczeniem.

Krzysiek
@Adrian

Premie się zdarzają chociaż nie co miesiąc. Szkolenia raczej stanowiskowe indywidualne.

Leon
@Adrian

Kolego doświadczenie mam takie że pracowałem tam 17 lat i już nie pracuje wszystko o tym co mogę powiedzieć kolego jeżeli chodzi o szkolenia to daruj sobie z tymi słowami dyplomami z hochlandu to mogę cię zarzucić które w przyszlosci tak na nic się nie z dają nieźle ci musza tam smarować że w ogóle dajesz tutaj jakąś opinie pozytywną praca jak praca ale pieniądze do duszy nie obraź się ale prawda boli

@Leon

Bardzo długo pracowałeś w firmie Hochland Polska. Aż dziwne, że po tylu latach pracy zdecydowałeś się na odejście. Skoro, aż 17 lat spędziłeś u tego pracodawcy, to może mógłbyś napisać, czy przez ten czas udało Ci się awansować na wyższe stanowisko? Pracodawca docenił w jakiś sposób Twój staż pracy? Jestem ciekaw, jak to wyglądało.

Tango
@Anonymous

Nie można mówić o zarobkach? Ok. Co miesiąc stać mnie na zakup 2000 bochenków chlebka po 2PLN. To sa środki na moim koncie z którymi moge zrobić co chce. Skąd je mam to każdy może się domyślić

Danuta
@Tango

Jakie stanowisko? To już jest wynagrodzenie po wliczeniu wszelkich dodatków od Hochland? Rozumiem, że na rękę tyle dostajesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Hochland Polska - Kaźmierz

• Jak się pracuje w Hochland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hochland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hochland Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hochland Polska?

Kandydaci do pracy w Hochland Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hochland Polska