Opinie o Przedszkole Kacperek w Radzyń Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedszkole Kacperek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedszkole Kacperek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedszkole Kacperek w Radzyń Podlaski

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedszkole Kacperek?

Magda Nowy wpis

Witam szukam pracy w przedszkolu. Czy są jakieś miejsca żeby rozpocząć pracę w placówce?

Basia Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wygląda sytuacja z atmosferą i wymaganiami.?

Justyna Nowy wpis

A ja myślę, że niektórym sprawia przyjemność sianie fermentu, fajna praca!

Firma Przedszkole Kacperek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
matka

Przedszkole do niczego. Niepolecam. Nauczycielka tylko sie skarzy na dziecko chce mu zakazy robic, nie potrafi poradzic sobie z przedszkolakiem. Zadnej pomocy od przedszkola.... żal... Ciekawi mnie to dlaczego tak czesto zmieniaja sie nauczycielki.

Do Matka
@matka

Nauczycielki się nie zmieniają więc nie kłam. Nikt nie odszedł i nie został zwolniony. Czasami zdarza im się zachorować. Tobie myślę też. Zdarza się, że dzieci są niegrzeczne więc aż tak bardzo się tym nie przejmuj. Wszyscy mamy lepsze i gorsze dni.

Mama
@matka

Nie zmieniają się nauczycielki. Najwyżej zatrudniają nowych specjalistów. Jest super. Mnie się bardzo podoba.

Zuza

Jak się pracuje, podpowiedzcie coś.

Zainteresowana

Słyszałam sporo dobrego o przedszkolu. Podpowiedzcie czy potrzebujecie pracownika?

przedszkole
@Zainteresowana

zapraszamy na rozmowę

Uprzejmie przepraszam za podszywanie się za rodziców oraz publikację informacji działających na szkodę przedszkola.

Mama 5latka

Ale dlaczego Ciocia Monika ma przechodzic, skoro Ciocia Gosia tez moze? Obie Panie sa super-jednak to swietny organizator i specjalista w dziedzinie logopedii, natomiast druga udowodnila,ze angielski mozna juz wnie przedszkolu osiagnac na wysokim poziomie oraz ze mozna na niej polegac nie tylko w kwestii angielskiego.Mam tylko nadzieje ze dajac Ciociom wylacznie jedno zajecia nie zmniejszy im etatu, bo to byloby niesprawiedliwe

Mama nieobecna na zebraniu

Oj nie fajnie P. Dyrektor. Wczoraj odbylo sie zebranie (na ktorym nie bylam,ale dowiedzialam sie co i jak) i w mysl tego cieszy mnie fakt,iz dzieci otrzymaja wyspecjalizowane nauczycielki,ktore dobrze przygotuje je do 1 klasy. Z reszta to wielka ulga dla P. Gosi,ktora ostatnio (co bylo widac) byla zmeczona prowadzeniem grupy i zajec logopedycznych. Logopedia to wielkie wyznwanie zwlaszcza na takie przedszkole. Ale dlaczego P.Monika ma znikac? Skoro dzieci przechodza do obcych Pan, moga przeciez isc z kims kogo znaja i ufaja. Z drugiej str obecnie w zerowce sa 3Panie i system dziala a na przykladzie naszej grupy 2 Panie,to zdecydowanie za malo, zwlaszcza gdy pojawia sie choroba czy inna sytuacja zyciowa w drugiej z Pan. Nie zebym negowala Pani decyzje,ale prosze wziac pod uwage jak to dzialalo w tym roku,gdy zabraklo Pani Kasi.

mama

Przedszkole fajne, nauczycielki tez. Ale pozwalają na chodzenie dzieci chorych do przedszkola co jest okropne. jak zwróciłam uwagę nauczycielce to zaczęła się śmiać ze sama powinna w maseczce chodzić.... masakra....

Mama syna
@mama

Masakra pisze Pani, ale prosze wziac pod uwage fakt,ze to my-rodzice przyprowadzamy dzieci chore czy przeziebione do przedszkola. Dlaczego? Niech kazdy sobie sam odpowie na to pytanie. Moim zdaniem nie ma tutaj winy pracownikow przedszkola i nie dziwie sie,ze same nauczycielki sa zaskoczone takim stanem rzeczy. Bo co kobieta ma zrobic-nie przyjac dziacka czy zamknac placowke? Naszym obowiazkiem jest przyprowadzac do przedszkola zdrowe dzieci,chore powinny zostac w domu. Jednak nie kazdemu sie dogodzi... Co do mnie jestem zadowolona z wkladu instytucji na rozwoj mojego syna,ktory chetnie chodzi do przedszkola i oczekuje kolejnego dnia. Nauczycielki sa swietne, mozna z nimi porozmawiac czy tez zasiegnac opinii, a i widac ze maja podejscie do dzieci. Pani Dyrektor glowa do gory, Pani praca idzie w dobrym kierunku. Tak trzymac! Natomiast co do Pani,ktora pyta o prace-wybierz sie sama do Dyrekcji i sie dowiedz. Kto pyta nie bladzi :) Pozdrawiam

ania

Super, że mamy dzieci sa zadowolone z przedszkola, ale to forum o pracy. Także może ktoś się orientuje, czy maja prace dla kogoś po pedagogice, czy jednak wszystkie stanowiska obsadzone i bez znajomości nie ma szans na pracę.

Zadowolona mama

Moje dziecko zawsze było zadowolone z przedszkola Kacperek, a chodziło tam 3 lata. Żadnych uwag nie mam. Mało tego dziecko świetnie przygotowane do 1 klasy! Panie sympatyczne, dzieci zadbane, obiady smaczne. Czego chcieć więcej? :)

AGA

Mają bardzo dobrą ofertę cenową. Ja zdecydowałam się na to przedszkole ze względu na dobrą opinię tej placówki.Mojej siostry córka tam chodziła i ciągle wspomina to przedszkole.

Mama

Jestem tego samego zdania. Przedszkole jest

TATA

A ja mam zupełnie odwrotne doświadczenia, Przedszkolanki uśmiechnięte, praca dobrze zorganizowana, dzieci szczśliwe. Ale ty kolego idż do tego "prawdziwego" przedszkola gdzie wypruwają sobie żyły. Powodzenia.

Janusz

Witam wszystkich rodziców i zainteresowanych tematem naszego radzyńskiego przedszkola. Jest o czym pisać, ale po kolei. Moje dziecko uczęszczało "tam" bo do prawdziwego przedszkola to lata świetlne. A konkretnie: mało kadry na taką ilość dzieci. Jak się gada z pracownikami to nikt za taką kasę nie będzie z siebie wypruwał żył. Dlatego zmieniłem przedszkole bo nie mogłem patrzeć na ten wieczny rozgardiasz. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedszkole Kacperek - Radzyń Podlaski

Przedszkole Kacperek
3.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 67
    21-345 Radzyń Podlaski