Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o InterMediCo

Pracowałeś w firmie InterMediCo i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Handlowcy bez pieniędzy - 2014-11-21 14:06:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (6)
Oddajcie wypłaty z września!
zdjecie uzytkownika
wibo - 2015-12-16 00:42:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jak dla mnie spoko sobie radzą na rynku i w branży, wiadomo, że praca pijarowo - marketingowa nie należy do najłatwiejszych, ale jak macie wykształcenie to próbujcie zdobyć doświadczenie właśnie z nimi

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie InterMediCo!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterMediCo

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: