InterMediCo

Bielsko-Biała

Opinie o InterMediCo

Handlowcy bez pieniędzy 2014-11-21 14:06:27
Oddajcie wypłaty z września!
wibo 2015-12-16 00:42:37
jak dla mnie spoko sobie radzą na rynku i w branży, wiadomo, że praca pijarowo - marketingowa nie należy do najłatwiejszych, ale jak macie wykształcenie to próbujcie zdobyć doświadczenie właśnie z nimi
tok 2016-05-03 11:22:17
wibo, uwierz mi - ja bym z chęcią probówał zdobyć to doświadczenie, ale oni w tym momencie nie poszukują żadnych pracowników. Mam wątpliwości czy nawet poszukują stażystów
intermedico 2016-09-22 23:24:55
Nie poszukujemy stażystów a wysoko kwalifikowanych przedstawicieli medyczno-handlowych oraz specjalistów z zakresu fizykoterapi, technologi żywienia, profesjonalnych dietetyków z doświadczeniem. W związku ze zmianą segmentu klientów do których kierowana jest oferta firmy potrzebujemy osób młodych, dynamicznych, ze znajomością jezyków obcych oraz doświadczeniem w obsłudze klienta VIP. Szukamy najlepszych i oferujemy indywidualnie negocjowalne warunki zatrudnienia.Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontak pod adresem bok@intermedico.pl . Oferty pracy prosimy wysyłać z dopiskiem "rekrutacja"
Zarząd Intermedico sp.z o.o.
Zostaw swoją opinię o InterMediCo - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InterMediCo