Opinie o Resulto Sp. z o.o. w Wrocław

Resulto Sp. z o.o. Business Consulting od 2012 roku świadczy profesjonalne usługi doradztwa gospodarczego: opracowujemy biznes plany, budujemy strategie gospodarcze, pozyskujemy finansowanie, wyceniamy przedsiębiorstwa, oraz sporządzamy wielowymiarowe analizy ekonomiczne.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Resulto Sp. z o.o. w Wrocław

Patrycja Nowy wpis

@resulto a na jakie stanowiska będziecie rekrutować ?

analityk Nowy wpis
@Patrycja

specjalisty ds. funduszy europejskich (być może już od I kw 2020) - wynagrodzenie około 5 000 brutto. (usunięte przez administratora)

Dariusz Nowy wpis

Od dość dawna nikt nie zaglądał tu żeby coś napisać bo jest nadal dobrze? Warto aplikować?

Resulto Nowy wpis
@Dariusz

Dzień dobry - Resulto nie prowadzi obecnie rekrutacji. Spodziewamy się rozpocząć nową rekrutację w drugiej połowie roku 2020.

Paweł, Sovigo

Witam serdecznie, z wielką przjemnością polecam firmę Resulto. W naszej współpracy dali się poznać jako profesjonalny partner, słowny i rzetelny. Wartym podkreślenia jest kontakt i przyjazne nastawienie jakim się wykazali przez cały okres współpacy. Zawsze otwarci, kontaktowi, bezproblemowi i przyjaźnie nastawieni do klienta. Ich praca - wzorowa i terminowa. Czy trzeba pisać coś jeszcze?:) Z naszej strony, dziękujemy raz jeszcze Panu Jackowi P. z którym w największym stopniu współpracowaliśmy i uczciwie możemy go rekomendować. Lubię atmosferę w Resulto Sp. z o.o. za: miła, luźna atmosfera

Bartek

Firma z opinią dobrego pracodawcy, więc dobrze się pracuje.

Małgorzata
@Bartek

Co dokładnie masz na myśli? W jaki sposób pracodawca zapracował sobie na taką opinię? Zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi, wtedy będzie ona bardziej wiarygodna i użyteczna dla osób zainteresowanych sytuacją w firmie Resulto.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
cezarac

Witam, Korzystając kilkukrotnie z usług Resulto sp. z o.o., mogę z pełnym uznaniem i satysfakcją zarekomendować firmę innym podmiotom poszukujących profesjonalnych rozwiązań. Jakość usług oraz profesjonalna postawa w realizacji ustalonych działań pozwoliły naszej firmie na osiągnięcie założonego celu biznesowego. Dziękuję raz jeszcze. Pozdrawiam.

Cezary

Może firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ewelina

Gdyby było źle to z całą pewnością forum byłoby pełne wpisów a jak widzę to skromnie piszecie.

Były
@Ewelina

To pewnie wynika z faktu, że to mała firma i nie często zatrudnia nowego pracownika.

bs

Nie polecam pracy w tej firmie!!! Kiepska płaca, katorżnicza praca

bezinteresowny

tj aplikowanie na stanowisko pracownicze, a co mają do tego opinie klientów, oni widzą efekt końcowy, nie interesuje ich atmosfera, inwestycja w pracownika itp., ponieważ klient dostaje końcowy efekt pracy czyli usługę. Dla przyszłego pracownika ważne jest czy współpracownicy tworzą scaloną, zwartą grupę osób czy indywidualności nastawione i wpatrzone tylko na siebie, w dodatku jak nastawiony jest szef czy wymaga więcej i działa się na zasadzie prób i błędów, ja raczej słyszałem te negatywne opinie

Firma prowadzi "otwartą" rekrutację od (uwaga) kwietnia....zgodnie z datą postu na stronie:(usunięte przez administratora) Czyli albo do tej pory zatrudnili i zwolnili kogoś (w nawiązaniu do komentarza wyżej) albo jeszcze nie znaleźli pracownika, który chce pracować za max. 2 tys. zł.... Zdecydowanie odradzam.

@Zainteresowany

Komentarz od Resulto – Dziękuję za wyrażenie opinii. Odpowiedź dla „Zainteresowany”: Trudno zrozumieć Pana/Pani opinię dot. odradzanie kandydowania podczas gdy zna Pan/Pani firmę tylko z „internetowych komentarzy”. Zgodzi się Pan/Pani pewno, że budowanie własnej opinii w oparciu o komentarze może wieść na manowce. Zapraszam do zapoznania się z komentarzami i referencjami wystawianymi przez naszych Klientów – zawsze to obraz drugiej strony medalu. Faktycznie rekrutacja jest stale otwarta – pozyskanie dobrego pracownika i zbudowanie zespołu wymaga czasu. Dajemy radę – rynek sprzyja/popyt istnieje więc jest możliwość i wykonywania różnorodnej pracy i uzyskania satysfakcjonujących wynagrodzeń.

Warto zwrócić uwagę, że to mała firma w której pracuje Prezes i jeden pracownik. Dlatego "wysyp" komentarzy jest podejrzany (chyba, że w ciągu roku zatrudniono i zwolniono już kilku pracowników). Duże wymagania a warunki pracy słabe (małe, brudne biuro, wszystko po kosztach) - pracownik ma robić i tyle...Może i firma posiada wiedzę i doświadczenie ale od przyszłych pracowników wymaga się żeby wszystko potrafili bo nie nauczą się niczego. Pracownik miłego słowa nie usłyszy, a jeżeli już to będzie to udawane. Na rozmowie rekrutacyjnej brak sprawdzenia konkretnej wiedzy typu postępowanie OOŚ, wymogi dot. pozwolenia na budowę (ponieważ obecni pracownicy sami takiej wiedzy nie posiadają). Brak chęci zainwestowania w kadry (np. zatrudnienie bardziej doświadczonego pracownika - bo przecież taki pracownik nie będzie pracował ze 2 tys. zł). Napływ komentarzy prawdopodobnie wynikła z trwającej rekrutacji, żeby zachęcić ludzi do pracy w Resulto.

xyz

Dwie opinie we wtorek - dzień roboczy - miedzy godziną 23:00 a 24:00. Widać, że jedna osoba to wystawiała, sam prezes czy jeden z pracowników ? Ale skoro tak jest to widocznie nie jest tak kolorowo jak tu ktoś wystawia opinie. Z tego co wiem to pan prezes nawet nie daje odpowiedzi po rozmowach kwalifikacyjnych, a to nie jest zbyt profesjonalne.

@xyz

Komentarz od Resulto – Dziękuję za wyrażenie opinii. Odpowiedź dla „xyz”: Rzeczywiście – często odpowiedzi po rozmowach kwalifikacyjnych nie są udzielane (za co przepraszam kandydatów – niestety nie na wszystko starcza czasu) jednak na zakończenie każdej rekrutacyjnej jest podawana informacja, w jakim okresie czasu należy spodziewać się informacji jeżeli wynik rekrutacji będzie pozytywny. Tym samym brak odpowiedzi w podanym terminie oznacza negatywny wynik kwalifikacji lub nadal trwającą rekrutację.

Piotrek

Zastanawia mnie "wysyp" pozytywnych opinii w ciągu zaledwie dwóch tygodni, a zwłaszcza odstępy czasu (np. tego samego dnia opinię dodaje "Analityk" ok. 2300 i jeszcze tego samego dnia "Praktykantka"). Tymczasem od negatywnej opinii minęło zacznie więcej czasu- dlaczego OMIJAĆ (napisz coś więcej, ponieważ Twoja opinia wydaje mi się wiarygodna)?

@Piotrek

Komentarz od Resulto – Dziękuję za wyrażenie opinii. Odpowiedź dla "Piotrek": Kilka pozytywnych opinii jest efektem działania Resulto tj. poproszenia obecnych i byłych współpracowników o ich wyrażenie.

zadowolony

Resulto to firma z potencjałem, nie tylko dla pracownika lecz również dla Klienta, stawiająca na rozwój wykorzystując ciekawe pomysły, które dostosowuje do potrzeb Klienta. Zespół jest zgrany i świetnie się uzupełnia. Nic dodać, nic ująć. Polecam tą firmę.

wolny strzelec

Praca ciekawa, kontakty z klientami pozwalają na poznanie różnych branż. Współpracownicy w porządku, bez zadęcia, konkretni i pomocni. Oczywiście trzeba pracować a nie się obijać - wtedy można dobrze zarobić, bo dostajesz premię za sukces.

to nie jest robota dla leniwych - raczej dla pracowitych i ambitnych

Ja tam sobie chwalę - mam nieco przeglądu branży doradztwa więc cenię sobie tutejsze szczere podejście do klienta (bez popularnej w branży ściemy i naciągania)

jakoResulto

Potwierdzam

Praktykantka

Byłam na praktyce -zawodowej - spoko - przydatna wiedza i ok ludzie

Analityk

w porządku - trzeba pracować ale stawki wynagrodzeń rynkowe i są premie od pozyskanych dotacji dla Klientów

omijać

analityk 2
@anonymous

Mała firma ale bardzo ciekawe projekty do realizacji, więc rozwój gwarantowany. Atmosfera - ok. Wynagrodzenia - dla mnie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Resulto Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Resulto Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Resulto Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Resulto Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Grabiszyńska 241
    53-234 Wrocław