Lyreco

Opinie o Lyreco

janek 2009-01-22 10:40:03
płaca w lereco to 2500zł brutto + ok 2000zł premii (nie do wyrobienia) czyli pozostaje 2500zł brutto. plany kosmiczne, ciągłe kontrole, papierologia, segregatory, clio 2-osobowe z kratką, 15-20wizyt dziennie
anonim 2009-02-12 13:49:45
plusy: niezle wyglada w cv, duzo szkola, pokazuja jawna sciezke awansu w frmie.
minusy: pracy przynajmniej na poczatku (6 miesiecy) od groma, 10-12 godzin to czesta sytuacja, potem jak teren kiepski to tak zostaje, jak teren lepszy to mozna jeszcze wytrzymac. Papierologia totalna, raporty, raporciki, druki, druczki, segregatory,wszystkiego trzeba pilnowac i prowadzic. kasa jako podstawa to w branzy ph niezle, premie mozna ogarnac jak jest dobry teren, jak zly to nic z tego nie bedzie i jeszcze pretensje o brak planow. Ogolnie polecam isc do tej firmy, wyszkolic sie, nauczyc sie i szukac czegos fajniejszego.
Maniek 2009-09-23 07:42:46
Jeśli dla Ciebie 2500 brutto za 10-12 godzin pracy to "nieźle" to znaczy, że nie znasz realiów pracy PH. Albo znasz tylko firmy nastawione na wyzysk. Ja pracuję średnio 6 godzin dziennie (branża budowlana) i udaje mi się bez stresu zarobić około 4000 netto. Mój kolega (branża rolnicza - nawozy, środki ochrony roślin itp.) też pracuje około 6 godzin dziennie a pensja około 5000 netto. Jest wiele świetnych firm - warto szukać.
były pracownik 2009-09-26 23:19:43
Dobra praca dla "młodych gniewnych", ale max na 1/2 roku! Stres, wyzysk i zastraszanie!!!
Zdecydowanie NIE POLECAM!!!!
ala 2010-05-30 19:24:40
Maniek, w jakich firmach tak dobrze płacą? szukam pracy i naprawdę to, co napisałeś, wygląda bardzo interesująco. jakie to firmy? pozdrawiam
Szpak 2010-07-20 18:00:54
Jest wiele świetnych firm, które płacą przedstawicielom 5000 - 10000 netto lub więcej. Atmosfera jest fajna i po porostu interes się kręci sam (lub prawie sam). Problem polega na tym, że ogłoszenia takich firm pojawiają się bardzo rzadko, bo jak ktoś złapie taką robotę to się jej trzyma i nie puszcza pary z buzi:) I nie muszą to wcale być wielkie i znane firmy.
Pet 2012-02-29 22:07:35
Sprawdź Office Depot (znajomy wyciąga 45 k gross) lub coś polskiego (50% pod stołem, 50% na PIT-cie).
Disc 2016-06-28 10:02:43
no WOW, rewelacja, bo pracodawca daje narzędzia pracy, nie trzeba dzwonić z prywatnego telefonu, jeździć do klientów autobusem, no i płaci podstawę, płaci w złotówkach a nie np takiej samej kwoty w rublach... a w innych to płacą w ryżu
LUDZIE czasami jak was czytam to jakby jakiś nudzący się HRowiec siedział i się zachwycał... wow bo i premie wypłacają...znacie jakiegokolwiek PH który miałby stałą sztywną pensję bez premii? Jak pracodawca nie zapewnia tak podstawowych narzędzi to co, w biurze pewnie też przychodzić trzeba ze swoim krzesłem?
Nie mówię że tak jest w tej firmie, sam szukam opinii, ale widzę, że ciężko znaleźć coś wiarygodnego.
Marcel 2016-07-07 17:37:16
Do Lyreco najlepiej pasują światkowie Jehowa , podobna specyfika. Przedstawiciel art biurowych musis odwiedzać kwiaciarnie , punkty wymiany opon, restauracje wszystko jak leci
NIE KUPUJCIE U NICH! 2016-12-07 11:32:43
Zastanawiam się kto kupuje artykuły o połowę droższe niż gdzieś indziej ??
My naszą współpracę z Lireco oceniamy jako krótką (szybko zorientowaliśmy się, że przepłacamy) i mało satysfakcjonującą (miało być profesjonalnie ale chyba coś nie wyszło).
Zostaw swoją opinię o Lyreco - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lyreco