Dolfamex Sp. z o.o.

Jelenia Góra

Opinie o Dolfamex Sp. z o.o.

były pracownik 2011-11-19 18:10:42
Firma nie daje umów na czas nieokreślony przyjmuje tylko do wykonania czarnej roboty i kop.Ludzie zastanówcie się zanim złożycie tam podanie o pracę jak pracownik jest mądrzejszy od kierownika to podrzuca mu się świnię ginie coś na jego konto.Ja pracowałem tam dwa miesiące nigdy więcej.
Obiektywny 2014-07-30 17:35:31
Ktos,kto pracował tylko 2 miesiace nie moze mieć obiektywnej opinii o firmie. Nikogo tu się nie zwalnia bez jego wyraznej ,,zasługi". W zakładzie sa nowoczesne maszyny, dużo się mozna nauczyc. W mojej ocenie bardzo dobra firma pod kazdym wzgledem
Tak o 2015-10-09 17:43:56
Firma bardzo przeciętna.
Na produkcji pracownicy sami odpowiadają za programowanie maszyn, lecz zarobki jak dla standardowego operatora CNC.
W działach technicznych jakieś dziwne przepychanki, atmosfera bardzo nieprzyjemna.
Gal 2016-03-06 20:54:53
Farsą jest ciągłe szkolenie nowych pracowników na operatorów CNC. Operatorzy którzy już w pewnym zakresie opanowali umiejętność obsługi maszyn z powodu płacy szukają pracy gdzieś indziej i raczej ją znajdują. Sytuacja się powtarza, a działań kierownictwa związanego z zatrzymaniem pracowników raczej nie widać. Pracownicy z doświadczeniem oczekują lepszych warunków płacowych i zgadzam się z opinią że nie potrafią ich wywalczyć. Problem ten ciągnie się od długiego czasu i nie raczej nie widać jego rozwiązania po myśli pracowników i kierownictwa.
Karolso2 2016-04-24 16:56:11
No i to źle, że szkolą swoich pracowników, umożliwiając im lepsze zarobki i pracę w przyszłości @Gal? Ja nic złego w tym nie widzę. Ciekawe czy zwykły robotnik magazynowy też ma szansę na takie szkolenia. Małe mają wymagania bo wystarczy wykształcenie zawodowe i biegła umiejętność obsługi komputera.
Zostaw swoją opinię o Dolfamex Sp. z o.o. - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolfamex Sp. z o.o.