Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Stary

To samo co w większości agencji.Jak się dasz to cie (usunięte przez administratora)przy wypłacie.Pilnować tego trzeba zawsze i upominać się o swoje do skutku.Godzin nawet nie podają w dokumentach płacowych.Z umowy jest standardowa ilość godzin w miesiącu podana ale ze zlecenia już nic.

Natasza

Słuchajcie ,czy ktoś wie jak np miał opiekę na dziecko i nie wypełnił tego druku ,i nie dostał wypłaty za te dni,i dopiero jak dosłał druki,to czy wypłatę za te zaległe dni miał w dniu wypłaty czy w innym terminie ?

Jacuś

Wpłynęła wyplata z millenium?

Matylda

BNP Paribas przyszedł przelew po 11

Kleszczewo

Kleszczewo

Ona1991

Santander Bank czy miał ktoś wypłatę

MBank nikt nie dostał?

Dostał ktoś już wypłatę?

Eeeee

Nie ma kasy mbank...

Ar

Witam może ktoś kiedy będzie wypłata czy jest możliwe że 9 bo 10 na pewno ale żeby zdążyli wpłacić bo 11 święto

Kowalski
@Ar

9-go będą wychodziły przelewy, więc pewnie niektórzy będą mieli je tego dnia na koncie. Zresztą tak jak działa to od kiedy pamiętam

polo
@Ar

CA Własnie wpłynoł przelew

@polo

Naprawdę?

@polo

No chyba nie???? dzwoniłem dzisiaj do działu plac przelewy mają wyjść do 14 dzisiaj ????

Pensja
@Ar

Tutaj sporo ludzi kłamie nie warto się sugerować

A

Czy ktoś dostał może wypłatę w Credit Agricole ?

Polo
@A

Tak wczoraj wpłynęła po 15

@Polo

Ja też mam konto w Credit Agricole i nie ma jeszcze

Robert

Witam, czy ktoś wie kiedy będzie dostępny wniosek w platformie Nais , jeśli chodzi o świadczenie Świąteczne ?

GI
@Robert

Wniosek będzie dostępny od 21 do 28 listopada. I w tym terminie trzeba złożyć, aby otrzymać świadczenie przed świętami.

Pati
@GI

Jaka kwota tego świadczenia jest?

Robert
@Pati

Kwota Świadczenia uzależniona jest od dochodu na jednego członka rodziny we wspólnym gospodarstwie domowym.

MIIKI

Czy ktos wie, kiedy beda wnioski o swiadczenie swiateczne? I ma informacje kiedy byly one w tamtym roku?

Pyk
@MIIKI

Sytuacja wygląda tak logujesz się na nais. Wypełniasz wnioski i jeśli masz powyżej 3tys to ci się nic nie należy taka polityka firmy. Firma chce standardów zagranicznych ale by dołożyć pracownikowi to już nie. Od nowego roku też będzie ciekawie z kasą.

*zzzz

Hej o co chodzi z kartami na posiłki ktoś coś wie? Komu przysługują?

@*zzzz

Słyszałem że są ale nigdy nie widziałem...

Kowalski
@*zzzz

Na Najsie powinny być informacje

Cezary Pichor

Pracuję w Seris Konsalnet, od maja mam problemy z wypłatą, ciągle brakuje po kilkaset złotych. Po monitach narazie oddają czy Wam to się też zdarza?

Matti
@Cezary Pichor

Raz się zdarzyło, że menadżer się pomylił. Zgłosiłem mu, on posprawdzał i jeszcze w tym samym miesiącu miałem przelew. Z tego co słyszałem to nie ma problemów z wypłatami.

@Matti

No właśnie każdemu może się zdarzyć pomylić ale 4 razy z rzędu? W sierpniu koledze brakowało ponad 3 tyś, za wrzesień 9 osób ma braki w wypłatach obiecane że do 20-tego zwrócą...

Laki
@Cezary Pichor

Jest to ostatnio częsty proceder

Witam czy ktoś się orientuje czy będzie możliwość w tym roku skladniania wnioskow o świąteczne??

PanJ
@Anna

Tez chcialbym wiedziec

Natasza
@PanJ

Pewnie tak a,a jak było w zeszłym roku ktoś wie ?

LOKO

Czy ktoś może słyszał ,wie ? ? Że urlop trzeba wykorzystać do końca tego roku ,z tego roku zaznaczam ?!? Czy macie taki przekaz u siebie ,od kierownika ,czy managera może ?!? Zawsze było do nstp..roku ,do września ,prawda ? Proszę napiszcie .

PanJ
@LOKO

Tak. U mnie jest to samo. Nikt nie ma prawa kazac nam wykorzystywac urlopu ktory mozna wykorzystac do wrzesnia nastepnego. To jest niezgodne z prawem. Po prostu w nastepnym roku urlop bedzie "drozszy". i chca zaoszczedzic.

Karol

Podsumowując te wszystkie wypowiedz o tej firmie to jeszcze jeden (usunięte przez administratora) na rynku pracy miałem przyjemność krótkiej rozmowy i stwierdzam że t(usunięte przez administratora)i kamieni (usunięte przez administratora)

Kapisz

A ktoś wie ile dawaja na święta ?

@Kapisz

Krystyna
@Tede

O to premia świąteczna? Z innych okazji też się dostaje jakieś pieniądze? Chodzi mi na przykład o Wielkanoc albo sezon urlopowy?

Bah
@Krystyna

Tak wnioski składasz i jak za duży dochód to nie dostaniesz nic. Dobrze że państwo podkreca te wyplaty bo firma od siebie nic nie da więcej. Czyli można powiedzieć że państwowa praca.

@Krystyna

Wejdź sobie na platformę nais i wszystkiego się dowiesz, oczywiście skorzystasz jeżeli masz umowę o pracę

Almette
@Kapisz

300h do przepracowania, w prezencie.

Za urlop też.

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1064, z czego 340 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 457 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.