Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

ABC

Witam, gdzie mogę się dowiedzieć kto jest moim koordynatorem? Nie mam żadnego kontaktu. Telefonu nikt nie odbiera i na obiekt nikt nie przyjeżdża.

Murarz
@ABC

Ja masz taką możliwość to naciśnij "napadówkę". Ktoś w teorii powinien przynajmniej chociaż zadzwonić.

@Murarz

Uważasz, że koordynator jest kompatybilny z "napadówką" ?

Z

Czy dostał już ktoś przelew w credit agricole

Xyz

Ja o 14

Awangarda
@Z

Nie dostalam jeszcze wyplaty(umowa o prace) ale wplynela premia(zlecenie)

Emmmmm

Jest już kasa w Santander

Pensja

Dostałem o między 12 a 14 umowa o pracę potem zlecenie

A

Dostał już ktoś wypłatę w Credit Agricole?

Ola

Jest wypłata millennium

Kleszczewo

Kleszczewo

Ar

Witam dostał już ktoś wypłatę?

Jacus

Wpłynęła 14:10 Millenium

Batman
@Ar

Tylko jeden przelew na razie.

Mbank

Nie

polxde

tak juz jest

Batman

Hej- dostaliście oba przelewy? Millenium

Jutro jest wypłata

Seris Konsalnet Holding S.A. prowadzi rekrutację na na stanowisko Kierownik zmiany. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 13000 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

Czas

Mało informacji by powiedzieć czy dużo czy mało. Kwestia obiektu obowiązków itp

@Czas

Czyli do takiej kwoty tu w firmie jakie obowiązki byłyby adekwatne, jakie są opcje?

Zorientowany

Moim zdaniem nieuczciwą, ponieważ takich stawek nie ma. Menadżer.zarabia ok 4 tys, koordynator na dużym obiekcie tyle samo, a nawet mniej jak ma tylko godziny etatowe

@Zorientowany

a koordynator na jakimś mniejszym obiekcie to ile zgarnia i za jaką konkretnie pracę? Mam na myśli obowiązki czym się różnią od większego, że na nim więcej się płaci?

Izolda

Witam czy ktoś wie kiedy będzie wyplata na koncie

W piątek

@Izolda

Jeśli dużo osób nie wiedziało o składaniu wniosków o bony na święta a rozpęta się burza jak w tamtym roku to zapewne będzie kolejny termin

Nowa

Orientuje się ktoś kiedy firma płaci ryczałt samochodowy??

Kkkk

Witam. Mam taki temat czy ktoś z was na forum wie coś może co firma robi z załogami chodzi o pojedyncze załogi jest ktoś na forum kto może coś słyszał o załogach w Siedlcach czy planują na pojedyncze. Pozdrawiam

Ola

Czy juz ktoś składał wniosek na świąteczne ??

@Ola

Powiedz kiedy jest wyplata za umowe zlecenie,,kiedy płacą nadgodziny dokładnie teraz w listopadzie

Ciekawy
@Ola

Cześć no właśnie w jaki sposób złożyć taki wniosek? Co trzeba przedstawić?

@Ciekawy

Ja składałam dzisij potrzeba PIT 37 za tamten rok plus tam jest taki druk trzeba go wypełnić i odesłać w aplikacji wszystko ,ja wydrukowałam wypełniłam i zdjevie odesłałam ,dostałam potwierdzenie ze wniosek zaakceptowany ;)

TheBigGuy

Witam, czy na umowę zlecenie dostał już ktoś 2 przelewy? Bo ja dostałem obecnie tylko jeden i jak to wygląda?

Kasper
@TheBigGuy

Za październik jeden przelew. Za wrzesień były dwa i listopad będą dww

@Kasper

Powiedz kiedy będą nadgodziny za listopad ,,w listopadzie czy grudniu

Jacky
@Izolda

Jakie nadgodziny ? Ktoś tu płaci nadgodziny ?

Jarek

Witam. Dostałem ok 500zł mniej wynagrodzenia( prawdopodobnie za ekwiwalent ) i ile czasu na firma by mi wyrównać należność?

@Jarek

Pracodawca nie musi płacić w ogóle ekwiwalentu. Jeśli miałeś wcześnie to pewnie menadżer albo kadry zapomniały go wprowadzić na cały kwartał. Miałem taką sytuację. Wtedy była wina kadr, ale jak zgłosiłem problem to szybko dostałem przelew

@Jarek

Wyrównanie/korekty przygotowywane są do 20-tego każdego miesiąca. Ważne żeby to wcześniej zgłosić managerowi ochrony żeby to sprawdzić/potwierdzić. Potem te listy korygujące idą do zarwierdzenia przez dyrektora i kierowane następnie do działu płac i wychodzi przelew.

pati

ekwiwalent co to jest ?

Czas
@pati

Patrz dalej niż sięga ci wzrok to będziesz wiedział

Pyk

Na święta powini dostać wszyscy pracownicy nie jakieś wymysły bo ten zarabia miej a ten więcej to się mu nic nie należy. Te wnioski tylko dzielą pracowników. Czy nikt tego nie widzi i nie może zrobić z tym porządku. Duża firma a kombinuje jak jakiś Janusz.

@Pyk

Tez mam takie zdanie

@Natasza

serio takie rzeczy tu robią? A macie jakiś przykład zarobków wobec tego co dadzą?

A...

Dostał już ktoś wypłatę w Credit Agricole?

Tede
@A...

Po 12-stej

Stary

U mnie jest ale prawie 100 mniej niż powinno być.

@Stary

U mnie brakuje ponad 700

@Stary

No właśnie u mnie około 650 .. tez niewiem kiedy maja to wypłacić

@Natasza

Miro

Pracuję tu 6 lat i niby było stabilnie, ale od początku tego roku mam już czwartego menadżera. Czy u Was też tak się zmieniają ?

Laki
@Miro

Ja w przeciągu 2 miesięcy trzeciego !

@Laki

Jak to możliwe? Jaki dział i w jakich okolicznościach odchodzili?

Miro
@Maja

Ja pracuję w Warszawie, ale nie chcę mówić na którym obiekcie. Dwóch znalazło lepszą pracę, a jeden chyba nie dawał sobie rady. Ten co jest teraz chyba też nie da rady.

@Miro

U mnie jest już 3 w tym roku.

Boczelli

zawsze jak mi sie nudzi w pracy to zagladam w okolicach 10 zeby sprawdzic czy cyrk a ma ktoś już przelew sie zaczoł xd nic tylko chipsy i chrupac

Twój kierownik jednostki
@Boczelli

Zajmij się lepiej zadaniami związanymi z ochroną osób i mienia. Jak należysz do tych obiboków to najlepiej jakbyś "zaczoł" czytać słownik ortograficzny. Przynosisz tylko wstyd swoim kolegom po fachu.

@Boczelli

29.06 i 30.06 będą przelewy za zlecenie, ale już od jutra zacznie się zaśmiecanie tego forum, choć i tak to nic nie zmieni :)

@Kowalski

Potencjalnie jestes na utrzymaniu matki , dlatego sie tak boczysz. Naj pewniej nie masz wpisu kpof bo Twoje wpisy sugeruja o Twojej pracy.

@Marcin

Nie wiem jakim tokiem myślenia kierujesz się wyciągając takie wnioski. KPOF zrobiłem 5 lat temu. Zupełnie niepotrzebnie, bo do niczego mi się nie przydało. Zrezygnowałem po 3 latach, jak trzeba było robić badania, a to niepotrzebne koszta. Pracuję na handlówkach. Robiłem po 250-260 godzin, a teraz muszę ponad 300, bo rata kredytu wzrosła o ponad 400zł, a inflacja wciąż rośnie. Mimo że coraz więcej zarabiam, to kasy wystarcza na coraz mniej. A czy wypłata wpłynie 9 czy 10 nie żadnego znaczenia. Ważne że zawsze jest w terminie.

AJJ
@Kowalski

Bo kpof to nieopłacalna zabawa. Samemu wszystko opłacać, kursy, badania, papierologia, a korzyści... Stawka często ta sama.

Konradd
@Boczelli

Mam pytanie czy ktoś się orientuje, że jest taka ogólna zasada, że jak ktoś pracuje w pracy stojącej na ochronie to ma większą stawkę niż ci co np, wykonują pracę siedzącą (pomijając kwestie formalne typu studenci zawsze mają większą stawkę). Tzn. np. monitoring w drogerii czy osiedla jest z reguły stawka niższa niż np. na butikach/odzieżówkach gdzie trzeba cały czas stać. Czy to raczej kwestia obiektu na jaki się trafi, a nie czy się siedzi czy stoi w pracy.

@Konradd

Nie ma takiej zasady. Stawke wyznacza to ile firma wynegocjuje za godzinę cieciowania / ochrony. Możesz stać jak słup i mieć mniej niż siedzenie na biurowcu. Stawke też wyznacza obiekt. Im gorszy i nikt nie chce na nim robić tym stawka z reguły wyższa

marcin
@AJJ

masz racje nie oplacalna zabawa jak sie jest takim zacnym ocroniarzem i sie stoi w sklepach :-') nie obrazajac nikogo ale uwazam ze handlowka jest dla osob ktore sie nie odnajduja na rynku pracy . W sklepie moze stac i dziadek bez nogi

boczelli
@Twój kierownik jednostki

bardzo bym chciał zgłembic tajniki ochrony osob i mienia ale niestety wszystkie szkolenia odbywają sie poprzez podpis na kartce a co do wstydu to ani mnie to pazy ani ziębi :) i wole zdecydowanie chipsiki i to przekrzykiwanie o przelew tu

Konradd
@boczelli

boczelli: parzyć piszemy przez "rz".

@Kowalski

Jesli Twoje aspiracje to handlowka i biurowiec gdzie moze stac pierwszy lepszy heniu to wpis Ci jest zbedny.

AJJ
@marcin

Jeżeli sugerujesz, że istnieją miejsca pracy w ochronie, gdzie można zarobić jakieś wielkie pieniądze, bez wyrabiania kilkuset godzin w miesiącu, to myślę że uprawiasz pozerstwo. Może, jakieś rzadkie przypadki typu ochrona osobista albo ochrona statków, ale tutaj i tak sam wpis nie wystarczy.

@Konradd

U mnie jest 20,75 netto w banku.Stanie to 4 do 6 godzin na 12.

@Konradd

Liczy się obiekt i chętni do pracy.Generalnie im większa rotacja tym większa stawka.U mnie w tym i poprzednim miesiącu odeszło 3 a przyjęli 4.Stawka 20,75.

Witam, jaka jest stawka godzinowa?

@Kandydat

Stawki najczęściej są podawane w ogłoszeniu

Wzajemnie akceptowalna, zależna od obiektu, nie niższa niż 19,70 brutto

stary
@Kandydat

Od płacy minimalnej w górę.

Papapa

Dostał ktoś wypłatę w CA?

Ar
@Papapa

Ja mam konto w Credit agricole i jeszcze nie ma dzwoniłem do działu płac i powiedzieli że przelewy wyjdą do 14. JAK dostaniesz daj znać dzięki

JanekJanek
@Papapa

dzis nie bedzie :) zawsze trzeba brac poprawke na to co mowi firma, lubia klamac, jak chocby z przymusowymi urlopami ktore trzeba wykorzystac do konca roku.

@Ar

Mam konto w Pekao SA 18:30, przelew nie dotarł.

Kwasny

Brak kasy pko

@JanekJanek

Urlopu niby musisz wykorzystać w starym roku bo po przeniesieniu na nowy musieliby płacić wyższą stawkę minimalną.

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1046, z czego 329 to opinie pozytywne, 265 to opinie negatywne, a 452 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.