Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

Jeleń

Czy tylko ja jeszcze nie dostałem wypłaty ?

Witam. Jak jest liczony etat na l4? Byłem tydzień na chorobowym ( 4 dni robocze kalendarzowe + święta, weekend)

Robert

Podpinam się , w przepisach L4 nie wyklucza weekendów , więc dlaczego firma liczy tylko dni robocze ?

@Robert

L4 jest płacone za weekendy, natomiast do godzin etatowych wliczają się tylko dni od poniedziałku do piątku.

Daro

Nie wprowadzaj kogoś w błąd zwolnienie lekarskie płacone masz za każdy dzień łącznie z weekendem i świętami.Jesli chodzi np.o urlop to masz płacony tylko za dni robocze sobota , niedziela i święta nie wliczają się do urlopu

@Robert

Jak wyżej u kolegi napisałem firma nie może pomijać świat i weekendu . Zwolnienie lekarskie masz płacone za cały tydzień

Daro

Zarówno wynagrodzenie chorobowe, o którym mowa w art. 92 Kodeksu pracy, jak i zasiłek chorobowy z ubezpieczenia chorobowego czy wypadkowego, należą się pracownikowi za każdy dzień niezdolności do pracy, nie wyłączając dni wolnych od pracy.14 lut 2023

Robert

Tak . Trochę było pracy kilka dni L4 i policzone zostały tylko dni robocze . Mimo że L4 obejmowało jeden weekend

@Robert

Obowiązkiem pracodawcy jest zapłacenie za zwolnienie tak jak zostało wystawione za każdy dzień , jeśli obejmuje święta też musi być zapłacone .Jeżeli tego nie zrobi zgłaszasz do zusu .Pracuję w tej firmie 20 lat i nie raz byłem na zwolnieniu lekarskim nawet po miesiąc i zapłacone za każdy dzień.Moze ktoś się zdziwić bo za każdy dzień zwolnienia są to płacone grosze ,chyba że wypadkowe wtedy jest 100 procent

@GM

Szukam ludzi z Grup Mobilnych Umowa zlecenie macie wypłaty?

Jdiwkjs

Witam skończyłem prace w tej firmie, dostałem dużo za mało wynagrodzenia ktoś wie skąd się to wzięło? O żadnej każe finansowej nie zostałem poinformowany.

@Jdiwkjs

A z munduru się rozliczyłeś ?

Maja
@Zorientowany

ciekawa sugestia, to jest jedyny powód dla którego faktycznie mogłoby być trochę mniej tych pieniędzy? a to rozliczenie jak wygląda, jest stałe? ile może w razie czego wynieść?

Adamk
@Maja

100% nie rozliczony mundur

Inspektor
@Jdiwkjs

Dwie możliwości. Obie zapisane w umowie. Warto czytać co sie podpisuje. A - brak rozliczenia za ubrania. Jest jasno napisane w umowie po jakim okresie sie za nie nie płaci. Ubrania nie są najlepszej jakości ale to nie znaczy że firma będzie sponsorować koszule, polary itd. B - odejście z pracy bez umownego okresu wypowiedzenia. Jasno napisane w umowie co i jak. Tak naprawde stosowana tylko wobec osób które zamiast przyjść do pracy dzwonią godzinę przed zmianą ( o ile w ogóle) że sie zwalniają i już nie przyjdą i robią problemy z grafikiem, zmianami i tak dalej.

@Zorientowany

oddaj cały mundur za pokwitowaniem w magazynie mundurowym, potem prześlij / zanies do kadr- księgowosci żeby oddali kase

Arek
@pracownik

Witam. Mam pytanie, dlaczego na niektóre ogłoszenia o pracę/zlecnie w Serisie można aplikować TYLKO przez Aplikację tzn. przez ten ich "hrlink" Olx - owy - czyli tylko przez wysłanie CV w sumie. (bo na większość ogłoszeń jest podany numer telefonu bezpośrednio do Inspektora) ??

Kleszczewo

Kleszczewo

Tede

Umowa o pracę będzie dzisiaj od 13-stej

Dan

Dajcie znać jak dostaniecie przelew.

Pytający

Czy ktoś się może orientuje kiedy można spodziewać się wypłat za maj na umowie zlecenie ?

Chmurson
@Pytający

Też się chętnie dowiem podbijam

cdg
@Pytający

do 10 maja pewnie bedzie w piątek za maj a druga za czerwiec bedzie wtplacona 30 06 2023

@Chmurson

Środa

Dan
@cdg

W piątek czyli w środku długiego weekendu? Ciekawy jestem jak było wcześniej w takich wypadkach. Czy przelewy były przed długim weekendem?

Cdg
@Dan

To nie ma znaczenia czy długi weekend wystarczy że zrobią jutro po południu przelew w czwartek nie ma przelewów to pieniądze dopiero bank zaksięguje tobie w piątek dla banków i eliksirów nie ma w piątek długiego weekendu

Pensja
@Cdg

A jeśli mam konto w CreditAgricole to powinienem dostać dziś?

cgd
@Pensja

tak

Dzwoniłem podobno w piątek dopiero

Zszokowany

Najpierw niech kierownictwo firmy przeszkoli menadżerów ze sposobu kończenia współpracy z poszczególnymi pracownikami, po utracie zleceń na ochronę danego obiektu. Bo az dwa razy na dzień przed końcem miesiąca, zdarzyło mi się być informowanym, że od jutra nie mam pracy...

karaś
@Zszokowany

przeciez to jest robione z premedytacja bo jakbys wiedział wczesniej to mugłbys znlezc cos na szybko i odejsc i wtedy maja problem bo niema czlowieka a na 2 tyg nie oplaca sie szukac

Tede

Jutro na pewno będzie z Security

Kacper

Ale po co dzwonić? Przecież nie od dziś wiadomo kiedy są wypłaty.

Wyplata

Wydaje mi się ze jutro, piątek wypada w długi weekend

Kaśka

Witam, mam propozycje współpracy z ta firma jako podwykonawca. Czy firma jest rzetelna i wypłaca pieniądze w terminie ? Są jakieś problemy ? Boje się wtopić duza sumę pieniędzy.

Sebb
@Kaśka

Pracownikom wypłaca zawsze w terminie, ale czy podwykonawcom to nie mam pojęcia

guit
@Sebb

Potwierdzam. Jest zawsze w terminie

Marcin JG

Nie orientujecie się kiedy kasa za maj na UZ bendzie

Maja

Z czego więc wynika ta wątpliwość, że ktoś o to spytał? Czy są ewentualnie inne obszary odnośnie bieżących warunków zatrudnienia, na które lepiej zwrócić uwagę pod tym względem?

guit
@Maja

Hej, od 8 lat mam wypłaty w terminie, nie wiem czemu ludzie się pyttają o to cały czas.

Dariusz

NIE PRACOWALEM NIE MI OCENIAC

Xd
@Dariusz

Prawidłowo (kciuk w górę)

Goscjf
@Dariusz

A ja zapraszam serdecznie!

Natasza

Witajcie mam pytanko czy można wziasc pożyczkę bezprocentową u nas w firmie ?

@Natasza

Wątpię, ale zapytać warto.

Natasza

Dzieki

Xxx
@Natasza

Firma nie jest bankiem. Po pożyczki to do banku.

Wziąć

Nie

Zorientowany

Jak ktoś ma dwie umowy zlecenia to ma więcej kasy, niż jakby wszystkie jego godziny były na jednym, ozusowanym zleceniu. Tak ma być od przyszłego roku. Będziemy zarabiać mniej

Darek
@Zorientowany

A to zło Jureczek w Siedlcach jeszcze pracujeee!

hhh
@Zorientowany

U mnie mają jedną umowę płacona co drugi miesiąc ,ja mam o pracę ,i się tak dziwię tym moim zmienika bo gdzie potem lata pracy jak składki co drugi miesiąc

lysyjack
@Zorientowany

I bardzo dobrze że składki emerytalno rentowe od każdej umowy zlecenia.

@lysyjack

Bardzo dobrze, ale tylko dla ZUSu

cfd

Nigdy

Cdf

Zasysaj bo ponoć najlepiej tobie to wychodzi

Pensja

Podejrzewam, ze dziś wieczorem lub jutro po 12

@cfd

Dama

Pan logiczny

Pytanie głupie więc pierwsza zaczęłaś od nie mówienia nic mądrego wtedy jak masz na umowie

Nets

A zleceniówka kiedy?

Boczelli

z umoewy o prace jest ale zleceniowki nie widac

@Boczelli

Ze zlecenia kasę dostałem już 27 kwietnia

boczelli
@Marcin

Przy umowie o pracę zawsze dostaje w okolicach 10 i przelew z UM o pracę jak i ze zleceniowki (nadgodziny) ja nie z tej grupy co dwa przelewy w miesiącu

Jest kasa

Ulum
@Warszawa

Jest jest

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1064, z czego 340 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 457 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.