Seris Konsalnet Holding S.A.

Opinie o Seris Konsalnet Holding S.A.

HakMak

Mam pytanie dostaliście z ZFŚS przelew w nais 16 pojawiło się ze wnioski rozliczone i zawsze kolejnego dnia był przelew a teraz cisza jest????

Dorota

Czy macie wyplate za um zlecenie mam bank Santander @

Tw

Czy prawidłowo Wam naliczono należność za umowy zlecenia ?

Rafał
@Tw

Prawidłowo, z tym że ja mam tylko jedno zlecenie

Oskar40

Witam.Dostal juz ktos wyplate na PKO?Pozdro

Kleszczewo

Kleszczewo

W jakim banku

Nadal niemam jest 10 godzina 11 50 Santander

kasa jest pko bp

Mateusz

Którego jest wypłata umowa zlecenie?

Diabeł

Ta napewno po 22. Bierz połowę proszę Cię jak będzie to napewno jutro do 14 każdy będzie miał. Pracuje już (usunięte przez administratora) czasu i zawsze tak jest no chyba że 10 wypada w weekend to jest szybciej a to normalne!

Lotek

Czy ktoś może dostał już kasę? I w jakim banku?

Ochraniacz

Credit Agricole cisza

Santander też cisza

Kejk

Mbank tez nic

Ola

Dostał ktoś wyplate umowa zlecenie?

Koordynator
@Ola

Jutro.

Pytający

W jakim banku?

Ochraniacz

Credit Agricole ma ktoś przelew?

Pewnie jutro po południu lub czwartek z rana

Miro

Pewnie 10 tego na ostatni dzień

Matti

UoP do 10go, zlecenie pewnie też.

Kierownik

Ponoć w tym miesiącu mają być kolo 17. Brak kasy w banku firmowym. :)

Jadzia

@Jadzia

Przelewy będą robione 16.08, więc Credit Agricole będzie miał tego dnia

Pieter1
@Menago

Rozumiem , ze mowa o umowie zleceniu z wyplata 16-17 sierpnia? Umowa o prace musi byc wyplacona do 10-ego , wiec zakladam ze o nią nie chodzi.

@Kierownik

I po co takie głupoty wypisywać? Dorośnijcie nie którzy, zamiast ludzi wprowadzać w błąd.

@Menago

To wreszcie kiedy będą przelewy

@Menago

Nie wprowadzajcie ludzi w błąd. Wypłaty ze zlecenia będą dzisiaj, najpóźniej jutro do południa, z umowy o pracę jutro.

Wypłaty będą 10-11 sierpnia czyli końcówka tego tygodnia.

Dododo

Pensja 10 tego rzadko płacą wczesniej

Azrael

Chciałabym podzielic sie doswiadczeniami z pracy w tej firmie plusy to kasa na czas ale tez duzo minusów min,na umowie zlecenie zus jest płacony tylko od jednej umowy a sa dwie ,,no i zatrudniaja osoby z pierwszej łapanki które też niektóre zachowuja sie agresywnie i terroryzuja innych pracowników

Kowalski
@Azrael

Ale dzięki temu, że drugie zlecenie jest bez ZUS, to więcej kasy dostajesz na konto. Chyba tak lepiej, nie ? A to, że zatrudniają każdego, bez żadnej selekcji to fakt.

Jakie przelewy UZ płacą 10 i 30/31

@Marcin

Mam pytanie za lipiec przelewy będę robione pod koniec miesiąca ( pracuje od czerwca )

Zorientowany

@olo

Za lipiec bendzie kasa na koniec mc czyli 31 lipca

Brat pit
@Marcin

Żeby była 31 lipca, to jutro muszą wysłać przelewy, więc ja będę miał jutro, bo mam konto w credit agrcol

Mam pytanie dokładnie kiedy są robione przelewy na 10

Natasza
@piusiemekku

Myśle ze w orzyszlym tyg koło 9 zależy kto ma w jakim banku.

Zorientowany
@piusiemekku

Umowa o pracę na 99% przelewy będą 09.08, a na zlecenie pewnie też, ale czas mają do 15.08

@Zorientowany

Umowa Zlecenie zawsze jest przelew 10

aa

zawsze jest na czas

Go go
@Marcin

Marcin a ty się orientujesz w temacie? Bo mam wątpliwości

Tom

Witam chciał bym się dowiedzieć kto według regulaminu firmy powinien robić grafik?

aa

po co ten spam?

Elvis
@Tom

A to jest jakiś regulamin na temat robienia grafików?

Sebb
@Tom

Ja i mój zmiennik sami sobie robimy grafik. Menadżer się nie wtrąca

memej

Pracował/pracuje ktoś w zespole ds. Bezpieczeństwa Serisa na terenie budynków Shella w Krakowie? Pytam, bo mam mieć tam jutro rozmowę o pracę i wymagania są konkretne jak np. znajomość języka angielskiego itd. Na jakie warunki finansowe można liczyć w przypadku zatrudnienia w tym miejscu?

zorientowany

Tak dla wszystkich! BTW oni wysyłają hajs z 9 lub 10 Czym są sesje przychodzące i wychodzące? System Elixir sprawia, że przelewy są przekazywane pomiędzy bankami w sposób usystematyzowany. Jest to możliwe dzięki tzw. sesjom przychodzącym i wychodzącym. Sesja przychodząca to czas, w którym pieniądze pojawiają się na koncie odbiorcy. Natomiast sesja wychodząca to moment, gdy bank wysyła pieniądze do odbiorców. I właśnie w godzinach sesji przychodzących i wychodzących tkwi odpowiedź na pytanie o to, dlaczego jeden przelew dochodzi do ciebie w ciągu kilku godzin, a inny kilku dni. Po prostu poszczególne banki mają różne harmonogramy sesji wychodzących i przychodzących. Co jednak istotne, wszystkie banki każdego dnia roboczego przeprowadzają po 3 sesje wychodzące i przychodzące. Przykładowy harmonogram banku może wyglądać następująco: sesje wychodzące: 8:10, 11:30, 14:30, sesje przychodzące: 11:00, 15:00, 17:30. Oznacza to, że jeśli w takim banku zlecisz przelew o godzinie 8:00, to zdąży on wyjść w ramach pierwszej sesji, czyli już o 8:10. Jednak, jeśli wyślesz środki o 8:15, to opuszczą one bank już w drugiej sesji, czyli o 11:30. Natomiast wszystkie przelewy zlecane po 14:30 wyjdą z banku kolejnego dnia rano. A jeśli zlecisz przelew w piątkowe popołudnie, odbiorca otrzyma go dopiero w poniedziałek.

zorientowany

mbank też jest

Zostaw merytoryczną opinię o Seris Konsalnet Holding S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Seris Konsalnet Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seris Konsalnet Holding S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1064, z czego 340 to opinie pozytywne, 267 to opinie negatywne, a 457 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seris Konsalnet Holding S.A.?

Kandydaci do pracy w Seris Konsalnet Holding S.A. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seris Konsalnet Holding S.A.