Renaissance Capital

Wrocław

Opinie o Renaissance Capital

anonim 2009-01-22 10:38
totalna strata czasu!!! pracowałem, dzwoni się ko klientów proponując możliwość inwestycji a wszystko w wyrerzyserowany sposób. kilka godzin nic tylko dzwonić i wyciągać od ludzi maile. zatrudniają wszystkich, mówią o ambicjach i pieniądzach pytając gdzie indziej można tyle zarobić!!! płacą chyba 400 miesięcznie w okresie próbnym, nie jestem pewnien bo nie odczułem różnicy na koncie i niezapamiętałem:) a wymagają garniturka i krawacika!!! straciłem tam czas, nic więcej.
gosc 2009-03-13 16:15
a okres próbny ile trwa? 3 m-ce? I praca po 8 h dziennie?
pracownik miesiąca 2009-06-15 18:04
Absolutnie się z Tobą zgadzam, miałam przyjemnośc pracowac tam zaledwie dwa dni a po tych dwóch dniach zrezygnowałam bo stwierdziłam, ze to kompletna strata czasu, a poza tym kasa mała- 500 zł jeśli nie znajdziesz klienta, a to jest bardzo trudne... Klienci często słysząc nazwę firmy, dziękują i się rozłączają prosząc byśmy skasowali ich w końcu z bazy danych bo już chyba po raz 50 dzwonią... Ciężko wyprosic maila a już nie mówmy o spotkaniu z klientem np. z drugiego końca Polski...
anim 2009-09-28 15:45
W sumie, nie najgorsza praca.
heh 2010-01-13 18:35
nie najgorsza?!? Lipa, żenada i tyle co mogę powiedzieć o tej jakże wspaniałej firmie...
mosa 2010-01-26 14:07
Dobra kasa, dobra atmosfera. Fakt praca ciężka, ale polecam z czystym sumieniem.
oszukany 2010-01-31 18:15
banda (usunięte przez administratora)...nawet nie zaplacili za przepracowany okres!
anonim 2010-02-24 09:29

Dupku zobacz na swą umowe dowiesz się ile płacili za mc i zauważysz że nie ma tam słowa o okresie próbnym. życzę miłej lektury
krka 2010-05-14 11:50
Z tego co się orientuję, firma chyba się tymczasowo zwinęła
Ja na początku tego roku mimo negatywnych opinii postanowiłem spróbować - stawka miesięczna to było 100zł, nie 500 czy 400, nie starczyło nawet na pokrycie kosztów związanych z pracą (bilety, czasem lunch na mieście). Arogancja, brak etyki zawodowej, brak porządnych szkoleń (to, co przeprowadzali pod nazwą szkoleń to była jakaś farsa).

jan 2014-03-27 15:59
Coś w tym może być, bo pomimo tego, że sa zarejestrowani w krajowym rejestrze sądowym to storna Renaissance Capital nie działa.
Pierg 2014-04-12 00:47
Pierwsza wzmianka o 'zwinięciu' się firmy pojawiła się w 2010 roku. I co - od tamtego czasu firma nie wznowiła swojej działalności czy jak?
tunis 2014-04-15 18:32
jeśli chodzi o całą firmę to działa prężenie. niestety jednak w Polsce obecnie nie funkcjonują z żadnym biurem
din 2015-02-02 22:00
zgadza się. Renaissance Capital to firma rosyjska która posiada jednak swoje biura w największych miastach na całym świecie. W londynie, nowym jorku, johanesburgu... i wielu innych znanych miastach znaleźć można siedziiby RC. Szkoda , że nie funkcjonują w Polsce, bo myślę , ze byliby łakomym kąskiem dla ludzi z branży
Michał 2016-05-15 12:44
W tej chwili chyba niestety nikogo nie poszukują @karolek. Na stronie internetowej Renaissance Capital też niczego nie znalazłem. Ktoś wie, kiedy to się zmieni?
Karolina 2017-09-04 15:06
Może ktoś jednak widział ogłoszenia o pracę lub słyszał,że Renaissance Capital, kogoś poszukują? Minęło kilka miesięcy od ostatnich wpisów, dobrze byłoby gdyby ktoś napisał, jak obecnie się tam pracuje?
Zostaw swoją opinię o Renaissance Capital - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renaissance Capital