Opinie o Impel Catering w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Impel Catering. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Catering w Wrocław

Hej, jak wygląda sprawa zatrudnienia się na kuchnie? O stanowisku pomocy kuchennej konkretniej myślę. Kiedyś pokazywała mi się taka oferta w internecie, ale teraz po wejściu na stronę po wejściu w sekcje z karierą pokazują mi się ogłoszenia niezwiązane z gastronomią. Zastanawia mnie powód

AWF wroclaw Nowy wpis

Byłam pracownikiem kuchni na AWF wroclaw. I to prawda starzy pracownicy są traktowani bardzo dobrze nowi niestety już nie. Na kuchni pracuja same emerytki. Które nie narzekają na swoje wypłaty bo odbierają to w towarze. Kradzierze są na porządku dziennym. A potem dziwimy się że porcje są tak małe bo pierw pracownik a potem pacjent. Pani kierownik kuchni pan Al..... straszna kobieta zawsze ma jakiś problem i o wszystko się czepia. A jak już idziesz na chorobowe i wracasz po nim jesteś tym najgorszym. Bo jakmoglas zostawić je same i usłyszysz ze ty się wylegujesz w domu a emerytki pracują za ciebie.

Henia Nowy wpis

A na transport można się jeszcze dostać? Zauważyłam że Pan pytał o stanowisko kierownicze, ja znalazłam w sieci ofertę dla pracownika odpowiedzialnego za transport posiłków, było już wygasłe ale czy są oni jeszcze przyjmowani? Jeśli tak to jakie auto zazwyczaj się dostanie i jaka jest ogólna atmosfera w pracy? odniesiecie się do zarobków?

Szumi Nowy wpis

Czy ktoś się wypowie o pracy na koszarowej? Oferta-kierownik zespołu

Pomoc Kuchenna

Rekrutacja odbyła się miło i szybko, ale sama praca już nie taka miła.

Pomoc kucharzowi.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

W Impel Catering trwa proces rekrutacji na stanowisko Kierowca. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Kwka

Jestem pacjentką szpitala i to co ta firma serwuje ludzi to zwykły wstyd!!! Jedzenie koszmarne koszmarne gorzej niż świnia się czuje ???????????? Wszystko jest tragiczne ja sobie poradzę ale osoby starsze łzy mi się do oczu cisną że w Polsce można tak traktować ludzi ????????????????Nie odpuszcze tego Wezmę próbki i oddam do badań wraz zdjęciem jadłospisu zobaczymy kcl itd Nie odpuszcze tego Oddam.to w Warszawie do ministerstwa WSTYD Życzę pracownikom i zarządowi tej firmy żeby kiedyś w szpitalu byli zmuszeni to jeść

Wkurzony

W piątek wyslali mi przekazem pocztowym wypłatę gdzie podawałem numer konta. I cisza do dzis nie dostałem kasy

@Wkurzony

Minęło już trochę czasu więc mógłbyś napisać, czy dostałeś te pieniądze, bo wpis o tym, że masz wypłaty może sugerować, że firma nie płaci z terminie. Nadal tam pracujesz?

Biala@
@Janusz

Impel.jako impel.wporzadku płacą w terminie niestety zastrzeżenia co do starych pracowników o umowę o pracę jeśli chodzi o jakieś niedociągnięcia np w kuchni w pracy kucharkowej czyli wydawanie jedzenia pacjenta. Liczą się ci starzy lub dłużej pracujący od cb tobie się obrywa bez prawa wytłaczania że tak wcale nie było itd .Po za tym główna siedziba robi wszystko jeśli chodzi o wywrócenie kota ogonem by się wybielić w przypadku popełnienia błędu z wysłaniem wypłaty np jak jest zajęcie komornicze gdzie wg nie informują pracownika .Zarobki hmmm umowa zlecenie 18.70 brutto więc mija się chyba. Celem.najnizszej średniej krajowej netto pełen wyzysk a godz od groma ????????????????????

@Biala@

Firma nie musi informować o zajęciu komorniczym, bo ty sama powinnaś dostać list od komornika o windykacji z wypłaty. Wiem, bo też to przerabiałem. Za dodatkowe godziny masz cały czas tą sama stawkę? Nic więcej jak zostajesz po godzinach?

@Janusz

Powinni powiedzieć, że zabierają pieniądze z wypłaty. Taki zajęcie przez komornika powinno być na piśmie.

Pomoc_kuchenna

Co stół i kocioł to inny kierownik niby na zmianie ekipa a skaczą sobie do gardła, i to prawda że starsze stażem tym czują się lepsze,wiecznie wrzaski,a praca na pełnych obrotach

Halina
@Pomoc_kuchenna

Dobrze, że piszesz o pracy w Impelu, bo tu głownie odzywają się pacjenci, którzy dostają catering. Ich prawo się wypowiedzieć, ale tu na forum są cenne wpisy pracowników. Napiszesz mi, czy jest teraz praca w Impelu i ile można zarobić jako pomoc kuchenna? Z góry bardzo Tobie dziękuję :)

Pacjent

Jestem pacjentka hematologii w Zielonej Gorze. Może i nie chodzi mi o sama firmę ale o ludzi którzy gotują i pakują jedzenie dla szpitala. Totalna porażka! Wstyd tu są ludzie ciężko chorzy. A te jedzenie wola o pomstę do nieba! Jak tak można traktować ludzi. Suche ziemniaki dwie kosteczki zaznaczam kosteczki mięsa na porcje! Jakaś kpina. Kobieta jeszcze ok ale jak facet po chemii ma nabrać sił takimi porcjami! Jeszcze chleb suchy tostowy na śniadania i kolacje. Kiedyś gotowali w szpitalach i jedzenie było o wiele smaczniejsze! Przypilnujecie to ludzie bo każdy z was może trafić na nasze miejsce. I zobaczycie w tedy jak to jest!

Pacjent szpitala

Jestem pacjentem szpitala, gdzie Impel Catergin doręcza posiłki. Wiem, że jest to grupa, o pracy w tej firmie, jednak jakiekolwiek opinie co do jakości ich usług, są niedostępne w sieci. Tak obrzydliwego jedzenia w życiu nie jadłam! Tyle produktów marnuje się, przez brak dobrego smaku. Nie liczę na rarytasy w szpitalu, jednak będąc przed czy po operacji, dochodząc do sił, chciałabym zjeść posiłek który zaspokoi podstawową potrzebę!

pnnp
@Pacjent szpitala

Potwierdzam, żona tez była z dzieckiem w szpitalu i to co poazywała na zdjęciach woła o pomstę do nieba. Za posiłki musiała płacić i ok ale to co dostawała to brzydko napiszę (usunięte przez administratora) Obiad 15 zł wiecznie niedogotowane ziemniaki, kość i pseudo surówka. Śniadanie coś ala galat i kromka chleba 6 zł. Pomijając, że ostatniego dnia w szpitalu zapłąciła za śniadanie, którego nie dostała. Wstyd, ze taki pseudo catering funkcjonuje w wojewódzkim szpitalu

Kamila

Impel Catering rekrutuje na stanowiska pracownika ochrony oraz pomocy kuchennej. Czy ktoś zamierza aplikować na któreś ze stanowisk? Jak firma podchodzi do zatrudniania kobiet na stanowisko ochroniarza?

Mateusz

A kucharze ile tam mniej więcej zarabiają?

To co podaje ta firma do szpitali to totalny (usunięte przez administratora) Powinni się wstydzić takie (usunięte przez administratora) ludziom podawać!

Filomena

Jak łatwo przychodzi narzekanie a ja sądzę, że jest ono inspirowane przez konkurencję bo firma jest dobrze oceniana.

Oliwia

Szczerze nie polecam! Próbuję się doprosić o PIT-11 za pracę,którą wykonywałam w tej firmie w szpitalu. Ponad 2 miesiące szarpię się z tymi ludźmi. Dramat, najpierw piszą co innego,potem co innego, a w efekcie końcowym sami sobie zaprzeczają.

@Oliwia

Masz rację ta firma to dramat.

Joanna

zatrudniono mnie w tej firmie 6 miesięcy temu, pracuje na jednej z kuchni szpitalnych. Praca w kuchni jest ciężka, trzeba szybko z wieloma rzeczami się uwijać, nosić całkiem spore ciężary, ziemniaki, termosy z zupą przekładać na wózki. Kierownik kuchni jest bardzo rzeczową osobą, przy pakowaniu jedzenia zazwyczaj pomaga. Pensje są rożne, najmniej mają panie z pomocy kuchennych. Ja nie narzekam na swoją pensję. Mamy też premie, i wszyscy w zasadzie umowy o prace. Prawdą jest że nie ma żadnych dodatków na święta. Ale dba o nas nasza Pani kierownik. Grafiki mamy dość elastyczne, nie ma problemu z zamianami. Dyrektor z regionu w którym pracuje też bardzo fajny człowiek. To co mi tu odpowiada bardzo to chyba to, że nikt tu nie zadziera nosa. Każdy ma jakby swoje zadanie do wykonania i poprostu je robi. Atmosfera w pracy jest tu dobra. Kierowniczka jest troskliwa. Ja mam córkę co choruje często, i jak idę na zwolnienie to nie mam stracha ze ktoś mnie zwolni. Nasz klient dla którego gotujemy, jest raczej zadowolony. Nie mamy zbyt wiele uwag. Wiadomo ze czasem ktoś się spóźni albo czegoś zabraknie. Towar mamy do produkcji na bieżąco, i nie jest jakiejś niskiej jakości, raczej takie rzeczy co sami w domu używamy. Możemy zjeść tez w kuchni, bo zawsze jest tego jedzenia trochę więcej. To też zaleta, że jak człowiek zje zupy to nie staje się zaraz (usunięte przez administratora) co okrada firmę. Ciuchy robocze też mamy zapewnione. Myśle, ze w każdej firmie co gotuje dla szpitali jest tak samo ciężka praca, no bo ona taka poprostu jest, ale w Impelu pracuje się dobrze, jest stabilnie, jeszcze nigdy nie dostałam pensji opóźnionej jak toś tu pisał. Zawsze mamy 10. Nasza kuchnia jest dobrym miejscem pracy.

@Joanna

Dzięki za szczegółową opinię. Dodaj na jakiej umowie pracujesz. Na czas określony, czy masz kontrakt bezterminowy? Twój komentarz będzie bardzo pomocny.

Andiusza

Firma ma dobrą opinię jako pracodawca oraz jako firma na lokalnym rynku!!!

SWEPYZ

Jedzenie ochydne... Stare mięso co czuć. Wszystko śmierdzi... I to podają dzieciom do jedzenia... Wstyd. Moje dziecko w szpitalu nie tknęło niczego z tego katering, a widziałem też że inne dzieci też. Nie dziwię się. Lepiej być głodnym niż jeść (usunięte przez administratora)

@SWEPYZ

Wypowiadasz się jako klient firmy, natomiast na tym forum szukamy opinii pracowników Impel Catering. Czy obecni pracownicy, którzy odwiedzają ten wątek, mogliby dodać kilka opinii o firmie? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Czy pracodawca oferuje premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Każda informacja będzie cenna dla osób szukających zatrudnienia.

Agnieszka

@Klara, cieszę się, że jesteś zadowolona z pracy. Czy atmosfera miedzy współpracownikami jest równie dobra? Czy według Ciebie osoby mające odpowiedni staż, wykształcenie i doświadczenie mogą liczyć na stabilne zatrudnienie, awans i podwyżkę? Poleciłabyś tego pracodawcę innym osobom szukającym zatrudnienia? Aktualnie firma szuka pracowników w różnych lokalizacjach. Jeśli lubicie mieć przestrzeń do działania, poszukujecie nowych możliwości rozwoju to zachęcam Was do zapoznania się z szerokim wachlarzem ofert pracy ma stronie firmy https://www.impel.pl/praca.php

Klara

Bardzo dobry pracodawca ale dla ludzi poważnie myślących o pracy i zaangażowanych w pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Catering - Wrocław

• Jak się pracuje w Impel Catering?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Catering tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Catering?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Catering?

Kandydaci do pracy w Impel Catering napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Catering
  • ślężna 118