Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o IBDF

Pracowałeś w firmie IBDF i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Uwaga na IBDF - 2014-02-25 11:34:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracowałam w tej firmie miesiąc (całe szczęście tylko tyle). Praca sama w sobie interesująca, wyjazdy służbowe, był nawet "bal" (czyli zwykły student, szaraczek może poczuć się jak gwiazda...) Ale co z tego jak firma okazała się być nie wypłacalna... ;/ Moja praca rozpoczęła się w listopadzie i oczywiście cały ten miesiąc sumiennie przepracowałam(usunięte przez administratora)
zdjecie uzytkownika
szarak - 2014-03-05 17:25:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Uwaga na IBDF - 2014-02-25 11:34:44]:
Na jakiej podstawie twierdzisz że firma jest niewypłacalna???
W sensie jaka praca taka płaca??
zdjecie uzytkownika
gosc - 2014-05-14 19:53:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie, nie i jeszcze raz nie! Biedni, naiwni studenci chwytają się wszystkiego i tak zostają wciągnięci w to dziadostwo :/ Od początku obiecują złote góry, na szkoleniach pan dyrektor robi ludziom wodę z mózgu, na pozór wszystko wygląda bardzo profesjonalnie - ale nie dajcie się nabrać!
Praca polega na zwabianiu nieświadomych niczego ludzi żeby sobie pozakładali programy oszczędnościowe, nakupili ubezpieczeń i wmawianiu że jest im to niezbędne :/ Nie dostaje się żadnej bazy klientów, trzeba w to wciągać rodzinę, znajomych, sąsiadów a potem jak Wam się skończą kontakty to nie zarabiacie nic.
Nie ma czegoś takiego jak podstawa - żeby dostać te 50 zł za przeprowadzone ankiety, trzeba zdobyć w danym miesiącu pewien "próg jednostkowy" z założonych u klientów programów.
Koszty dojazdu do potencjalnych klientów sami musicie pokryć, nikogo to nie interesuje. Pracowałam tam i szczerze przestrzegam przed tą firmą:/
zdjecie uzytkownika
Turysta - 2014-05-15 01:40:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Studenci mają to do siebie, że póki są młodzi to mogą próbować różnych prac. Najważniejsze, żeby nie dać się zwariować i zmanipulować, a nie wiem czy można mieć pewność, że w IDBF tego nie będzie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBDF

Twoj email:
Wiadomość: