IBDF

Katowice

Opinie o IBDF

Uwaga na IBDF 2014-02-25 11:34:44
Pracowałam w tej firmie miesiąc (całe szczęście tylko tyle). Praca sama w sobie interesująca, wyjazdy służbowe, był nawet "bal" (czyli zwykły student, szaraczek może poczuć się jak gwiazda...) Ale co z tego jak firma okazała się być nie wypłacalna... ;/ Moja praca rozpoczęła się w listopadzie i oczywiście cały ten miesiąc sumiennie przepracowałam(usunięte przez administratora)
szarak 2014-03-05 17:25:27
Na jakiej podstawie twierdzisz że firma jest niewypłacalna???
W sensie jaka praca taka płaca??
gosc 2014-05-14 19:53:18
Nie, nie i jeszcze raz nie! Biedni, naiwni studenci chwytają się wszystkiego i tak zostają wciągnięci w to dziadostwo :/ Od początku obiecują złote góry, na szkoleniach pan dyrektor robi ludziom wodę z mózgu, na pozór wszystko wygląda bardzo profesjonalnie - ale nie dajcie się nabrać!
Praca polega na zwabianiu nieświadomych niczego ludzi żeby sobie pozakładali programy oszczędnościowe, nakupili ubezpieczeń i wmawianiu że jest im to niezbędne :/ Nie dostaje się żadnej bazy klientów, trzeba w to wciągać rodzinę, znajomych, sąsiadów a potem jak Wam się skończą kontakty to nie zarabiacie nic.
Nie ma czegoś takiego jak podstawa - żeby dostać te 50 zł za przeprowadzone ankiety, trzeba zdobyć w danym miesiącu pewien "próg jednostkowy" z założonych u klientów programów.
Koszty dojazdu do potencjalnych klientów sami musicie pokryć, nikogo to nie interesuje. Pracowałam tam i szczerze przestrzegam przed tą firmą:/
fd 2016-04-29 18:52:01
no ale przeciez tez gdzies musza zdobyc swoje doswiadczenie a uwazam ze najlepsze miejsca na cos takiego to sa roznego rodzaju staze czy tez praktyki..
Zostaw swoją opinię o IBDF - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBDF