Opinie o Centrum Edukacyjne Żelazna w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Edukacyjne Żelazna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Edukacyjne Żelazna o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne Żelazna w Olsztyn

Pracownik zlecenie Nowy wpis

Firma z ktora nie ma kontaktu. Prezes nie raczy odpowiedzieć na maila. Urwany kontkat z kierownikiem. Parodia. Zero kasy za zrealizowane godziny. Porażka. Bardzo nie polecam.

Mari Nowy wpis

W porządku wynagrodzenie i warunki pracy, tyle ode mnie.

Monika Nowy wpis
@Mari

Cześć Mari, a zdradzisz mi, na jakim stanowisku pracowałaś i jakie miałaś wynagrodzenie? Rozwiniesz bardziej swoją wypowiedź odnośnie dobrych warunków pracy - co przez to rozumiesz? Będę wdzięczna za info! :)

John Wick Nowy wpis

U mnie podobnie, swego czasu jak pracowałem byłem zadowolony, stawki ok, później zmieniłem miejsce zamieszkania, więc i szkółkę, ale ogólnie mogę polecić :)

Jak wygląda dokładnie ta sytuacja? Ze mną tak nie było, a przynajmniej za czasów kiedy pracowałem w firmie, wszystko było ok, może się coś zmieniło ale od osób z którymi dalej utrzymuję kontakt nie słyszałem nic podobnego.

Halina

Też chciałabym wiedzieć, jak przedstawia się aktualna sytuacja w Centrum Edukacyjnym Żelazna. Może jeszcze ktoś zechce powiedzieć tu coś na temat kondycji firmy. Pracowałeś w niej, więc jestem ciekawa, dlaczego stamtąd odszedłeś. Możesz to wyjaśnić?

Firma jest wypłacana i godna polecenia. Ogólnie nie ma obiekcji.

Trener

Juz pierwsze wrazenie nie jest dobre, wzielam te prace, z braku innej ale nie na dlugo, bo po pierwszym miesiacu zaczely sie problemy z platnosciami. Aroganckie wymowki i sciemnianie typu "nie doszedl przelew", az po zanizanie umowionych stawek. Nie polecam, chyba, ze ktos lubi sie bawic w windykacje,

Informacja, zeby kursantom nie mowic za duzo, bo trzeba oszczedzac gardlo (!)

Marko

Huh, sporo nieprzyjemnych negatywów, ja nie miałem żadnych problemów, może się coś zmienilo nie wiem.

Julka

Trzeba sprawdzać, chyba mi sie obiło o uszy że szukają jakiś czas temu. A tak swoją drogą to warto spróbować moim zdaniem, praca dostarcza pod wieloma względami.

Jasiek

Jakieś podpowiedzi jak przebiega rekrutacja i czy teraz kogoś potrzebujecie?

Werona

Całkiem fajna robota, ogólnie ze wszystkimi miło, od siebie mogę polecić.

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno dostać się do firmy?

Evenement

Solidna firma, jest rozwój i są warunki, ciepło wspominam swój pobyt.

Zyta
@Evenement

Polecam firmę. Bardzo dobrze się z nimi współpracuje. Aktualnie realizuję dla nich projekt. Wszystko ok.

Leszek

A może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie ludzi do pracy?

Kylo
@Leszek

Jakiś czas temu szukali chyba, najlepiej napisać maila albo podejść samemu. Od siebie polecam, bardzo spoko robota :)

Hmm, mnie zapłacili, więc miałam szczęście? Nie wiem, żadnych problemów nie miałam w czasie mojej współpracy Żelazną. Fakt, czytałam wcześniej sporo negatywów ale ostatecznie sama nie miała się do czego przyczepić. Opinie na necie trzeba jednak traktować z przymrużeniem oka; )

@Kasia

U mnie bardzo podobno, chociaż moja współpraca odbyła się już jakiś czas temu, ale również złego słowa powiedzieć nie mogę

Lidia

czy zapłacili? mam zamiar uczestniczyć w szkoleniu ECLD

Tragedia, (usunięte przez administratora)Na pytanie o klimatyzacje padła nie grzeczna odpowiedz ze czego oczekujemy za tą cenę. Jak firma nie zdecyduje się na poczęstunek traktowana jest jak trzecia kategoria i do tego cena za godzinę nagle wzrasta mimo wcześniejszych ustaleń O(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne Żelazna - Olsztyn

• Jak się pracuje w Centrum Edukacyjne Żelazna?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacyjne Żelazna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Edukacyjne Żelazna?

Kandydaci do pracy w Centrum Edukacyjne Żelazna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Edukacyjne Żelazna