Opinie o Gestind Poland w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gestind Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gestind Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gestind Poland w Bielsko-Biała

eureka

Hej babeczki powiedzcie gdzie u was znajduje się szwalnia (gdzie szyjecie zagłówki i podłokietniki) w Bielsku na Międzyrzeckiej czy w Czechowicach na Orzeszkowej

były Nowy wpis
@eureka

Na Szklanej koło Auchan w Bielsku-Białej

Karol Nowy wpis

@aj czyli jest to dobra firma?

aj Nowy wpis

Oj bo to zawsze wszyscy narzekają @ron. Niestety nie dogodzi się widocznie.

janek Nowy wpis

a słuchajcie jak to jest jeśli chciałbym się do nich dostac konkretnie do pracy? bo nie wiem jak mam do nich iśc teraz, czy wystarczy CV czy jeszcze jkiś list motywacyjny będzie potrzebny? bo nie wiem teraz co mam konkretnie zorbić cyz isv do nich czy jednak nie? dajcie znac jeszcze jak płaca konkretnie na produkcji.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gestind Poland? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
new

Warto by napisać,że firma od kilku lat nazywa się PROSEAT Sp. z o.o. Do anonim: o jakie ty narzędzia pytasz? O sierp i młot czy szpilki i pinezki .... ?

lipcia

witam, czy byłaby w gestind poland praca dla kobiety? przyjmują młode osoby

lepiej siÄ� chÅ�opie zastanów co chcesz zrobiÄ� przyjÄ�ty przez agencje zarobisz na rÄ�kÄ� jakieÅ� 1200 do 1300zÅ� możesz nastukaÄ� nadgodzin ale albo ci zapÅ�acÄ� albo do wybrania znam ludzi którzy mieli po 2 miesiace nadpracowane a nie mieli ani kasy ani wolnego:( jest to (usunięte przez administratora) [usunięte przez administratora]pracy gdzie rzadza dorobkiewicze po technikach wieczorowych. idż wszedzie byle nie tam

alllle

Nie będę strajkować!!!!!!!! Ciesze się że mam pracę a i pensja nawet nie jest najgorsza!!!Popytajcie w innych zakładach pracują po 20 lat za 1200-1300 a za granicą tez nie ma miodów zarobki może 1500-2000 e a bochenek chleba 4 euro!Dajcie sobie na wstrzymanie i bierzcie co dają przyjdą lepsze czasy to i lepiej płacić będą(a gdzie nam do Fiata!!!!)

realista

JA TEŻ JESTEM PRZECIWNY AKCJI STRAJKOWEJ !!! - Bielkon strajkował i udał, - Stocznie strajkujące pozamykali chociaz byly Panstwowe, a to jest zaklad prywatny a nie panstwowy ludzie HALO ?

pracownik Proseat

Strajk nigdy nie był niczym dobrym. Prawda jest taka, że nie zarabiamy wcale źle!!! Pracujemy w naprawdę dobrych warunkach i mocno się zdziwimy jak w końcu zamkną nam Produkcję i będziemy potem szukać pracy, a bezrobocie jest naprawdę duże. Dziwie się Wam drodzy koledzy, że jesteście tak napaleni na tą podwyżkę, ale może się obudzicie jak nie będzie co wsadzić do gara, tylko wtedy juz nie bedzie odwrotu!!! A Pracodawca nie żartuje, zlikwiduje nam zaklad i bedziemy siedziec z palcem w nocniku!

Pietruszke to ty bedziesz sadzil jak zamkna ta wasza bude i przeniosa zaklad do Czech!!! Pamietaj ze to nie polacy sa wlascicielami a im to zwisa w ktorym miejscu bedzie firma. Milego zbierania pietruszki...

BLACKBIRD

wiecie co. (usunięte przez administratora) straszna w tym zakladzie.poczawszy od kierownictwa po zarobki.zwlaszcza zarobki, bo nawet po 15 latach pracy mozna byc na najnizszej stawce.to prawda!!! mozna sie starac , a i tak tego nikt nie zauwazy .no moze znajomosci pomoga.albo lizanie dupy!!! ja ich nie mam ,bo nie musial bym nic pisac. mam tylko nadzieje ze STRAJK wypali i pokazemy tym palantom,ze bez nas to oni sobie moga pietruszke na targu sprzedawac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To Ty chyba nie wiesz o czym gadasz.Ja pracuje w FAP i prawda jest to ze dupiemy 12 godz i dodatkowo soboty,a czasami nawet nocki w sobote i nocka z niedzieli na poniedzialek.Takze jak nie wiesz to siedz cicho.Wszedzie sie (usunięte przez administratora) za marna kase,wiec ci w GP nie maja co narzekac.

nevermind1987

anonim - 2009-10-02 21:00:08 Jak na poczatek dostales 1700 na reke to albo pracujesz u[usunięte przez administratora] albo sciemniasz - nochyba ze pracujesz w FAP i odbebniasz 12 godz.dziennie + niedziele!!! W GP z nadgodzinami,sobotami itp mozesz dostac nawet 3000,ale ja nie mam ochoty sie az tak wysilac , 1600+premia i pare nadgodzin mi wystarczy. O czym ty gadasz? jakie 12 + niedziele? jak nie masz o czym pojecia to moze przestan pisac. Moze sie dowiedz jak płaca we FAP, ja akurat na start bez nadgodzin mialem 1.800 zł. Takze 1600 po 4 latatch to jakas farsa. No ale coż, jezeli ci to styka to Twoja sprawa. :)

ALIEN

ok . wszyscy Wy macie częściowo racje,ale od związków wara.Gdyby nie one,byłoby jeszcze gorzej, a polowa z Was już dawno by tam pewnie nie pracowała.

nowy

no dobra bieda z nędzą ale mam jedno pytanie jak wygląda praca operatora wózka w GP bo szukają a ktoś kto tam robi mógłby udzielić jakis konkretów tylko prosze o konkrety

czytam wasze opinie i mosze wam powiedziec ze pracuje w pewnej firmie przez agencje pracy gdzie robia fale nowym pracownikom i dyskryminuja nowych. do tego osoba szkolaca celowo pokazuje blednie wykonywaneie pracy. mam juz serdecznie dosyc po paru dniach. odmowili mi natychmiastowego wypowiedzenia za porozumieniem stron, wiec przepracuje caly okres ale nikomu nie polecam firmy w czechowicach gdzie wykonuje sie uszczelki z gumy.

tania

10 - 2009-11-30 12:51:23 Marcin Kumorek - 2009-11-29 23:08:51 Jak widać nie piszę anonimowo, więc biorę za to odpowiedzialność. Jak komuś się to bardzo nie spodoba to w kadrach są pełne namiary na mnie. Pracowałem na PM, flex. Praca lekka nie była zwłaszcza latem gdy temperatura przy formach dochodzi do 35-40 stopni a na niektórych stanowiskach to się niemalże cały czas biega, wentylatorów nie wystarczająca ilość, a długi czas na początku gdy były największe upały w ogóle ich nie było. Za taką pracę średnie miesięczne wynagrodzenie (bez nadgodzin) 1300zł. Jest plan podwyżek ponoć płaca rynkowa ma być osiągnięta w ciągu najbliższych 3 lat, ale dlaczego 3 a nie od razu, skoro duża część produkcji przeznaczona do Fiata świetnie się sprzedaje, wiec pieniądze są. Według mnie tamu by móc maksymalizować zyski jeszcze przez 3 lata kosztem pracowników. Wszech obecny syf, za który zawsze obwiniani są pracownicy, bo oprócz głównych dróg dla wózków nikt tam nie sprząta, w szatniach jeszcze gorzej. [usunięte przez administratora]Pan od BHP, na szkoleniu zapewnia że wypadków niemalże nie ma , a przynajmniej na moim stanowisku były dość częste chociaż zazwyczaj nie groźne. Podsumowując nikomu nie polecam zakładu, pracowałem wcześniej na produkcji i nawet w podobnej branży, ale było znacznie lepiej wiec to nie jest standard. Nie dajcie się przyzwyczaić do[usunięte przez administratora]! BRAWA DLA CIEBIE !!! Ja również doceniam to że jesteś taki odważny, na jestem dołowana wyzyskiwana, przez [usunięte przez administratora] więc nie mogę pisać jawnie ale popieram odwagę

nowy

Hejka wszystkim malkontentom ;) ja właśnie złożyłem papiery na pracownika i zaproponowali mi 3,5 na rękę a po 3 miesiącach nienagannej pracy 5-6 tyś więc nie pieprzcie że tak mało tu zarabiacie. skoda tylko że palić nie można, ale to się da przeżyć, rano przed pracą pół paczki a po powrocie drugą i będzie git

bezrobotna

z ogromna uwaga przeczytalam wszystkie wypowiedzi i jestem w niezlym dolku co postanowic.... mysle,ze jak sie nie dowiem osobiscie jak sie pracuje w tym zakladzie to sie nie dowiem prawdy. a wiec odezwe sie na tym forum jesli dostane sie tam do pracy i popracuje troche. szczerze powiem,ze jestem palaczka i nie wyobrazam sobie jak wytrzymac bez papierosa godzine a co dopiero 4! ale tak jest wszedzie coraz czesciej,ze nie wolno palic i to potrafie zrozumiec. jakis plasterek na ten czas i glodu nikotynowego sie nie odczuje tak bardzo.powiedzcie mi jeszcze czy oprocz przerwy mozna dostarczac plyny do organizmu i wyjsc do toalety? bo tak wnioskuje z tych wszystkich wypowiedzi,ze nie bardzo i nie wiem czy sie myle czy nie. bo jezeli zaklad pracy ogranicza zalatwianie potrzeb fizjologicznych to dlaczego jeszcze funkcjonuje. czyzby wszyscy tak bardzo narzekali a nikt odwagi nie ma na powiadomienie odpowiednich organow? cos nie do konca moge uwierzyc ze taki oboz pracy tam panuje i ze ktos poprostu narzeka z zemsty ze zostal zwolniony albo innego powodu. pozdrawiam wszystkich na tym forum bez wzgledu czy sa za czy przwciw tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Gestind Poland - Bielsko-Biała

Gestind Poland
2.5/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Grażyńskiego 141
    43-300 Bielsko-Biała