Opinie o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. w Kraków

kadra menadżerska mega nieprofesjonalna :) wstyd

Kadra

Jak odnieśc sie ze wywala sie pracowników majacych kilkanasie lat stażu w sposób uragajacy podstawowym zasadom kultury świata cywilizowanego. Rozumiem ze nie chce sie pracowac z doswiadczonymi pracownikami ale taka forma :( ale w Poslacie to chyba norma...

Edi2900

To co stało się z tym portalem gdy został kupiony przez pana Solorza urąga definicji dziennikarstwa. Gdyby się dało tam wpleść jeszcze Disco Polo to byłaby całość w najlepszym wydaniu tego Pana

Aha, na minus dodam brak informacji o zarobkach. Zamiast tego zabawa w "zgaduj-zgadula" w ankiecie, czyi przymus podawania oczekiwanej stawki po to, aby druga strona mogła się upewnić, czy zmieści się w budżecie.

Hej, właśnie zauważyłam, że poszukują do siebie Junior PHP Deva. Zastanawiam się na ile według was warto byłoby aplikować. nie mam jednak tego rocznego wymaganego doświadczenia z pracy na tym stanowisku. mimo to warto wysłać CV? jak kogoś nie chcą to dają informację?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 30 stycznia.

Na które według was prowadza stale nabory? nie przyglądam im się jakoś stale ale widzę ze od paru dni jest dostępna oferta dla junior brand managera. To nowe stanowiska czy jednak rotujące?

Kocioł Nowy wpis

Rotacja jest duża. Musisz się nieustannie wykazywać, limitów górnych nigdy nie osiągniesz nawet przed emeryturą. Taka nieustanna zabawa :)

Halina

Hej, tak zauważyłam to zapytanie o dziennikarza i zastanawiam się czy można byłoby się nim stać bez szkoły kierunkowej? Jak mam magisterke z logistyki ale od zawsze czułam ze chce to robić to mam w ogóle szanse?

Pod względem wizerunkowym uważasz, że nie warto? mnie to finanse wciąż ciekawią, ktoś pytał o zarobki dla dziennikarza, ale jak widać bez odzewu. ciekawe czy zarobki różnią się ze względu na serwis? Widzę teraz, że na różne szukają

D Nowy wpis

Mniej więcej - niewiele więcej od obecnej minimalnej :) Od 1,5 roku zero podwyżek mimo próśb pracowników i obietnic z ich strony oraz mimo szalejącej w tym okresie inflacji. Premie też coraz niższe mimo coraz lepszej pozycji portalu na rynku - obecnie jest to już pozycja lidera w polskim internecie. Nikt nie wie, ile zarabia reszta zespołu, nie mówiąc już o wiedzy na temat zarobków w innych serwisach. Więc tak w skrócie, nieciekawie.

Czy ktoś może zdradzić, ile mniej więcej zarabia w Interii dziennikarz w jakimkolwiek dziale "tematycznym", czyli nie w samych newsach? Obstawiam, że stawki w działach są podobne.

D

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dziennikarz w serwisie Sport?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator mieszalni
Sosnowiec
PowerJobs Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Czy w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Dziennikarz?

@pracownik

Generalnie pierwsza umowa u mnie było na 3 miesiące, kolejna na nieokreślony.

Trochę ofert jest powystawianych a w tym roku nikt o nic nie pytał? Zakres wymogów który przedstawiają zdaje się być w zasadzie jasny, podobnie jest z zakresem obowiązków. co natomiast z sama praca jako Big Data Dev? Zastanawia mnie proces rekrutacyjny i to czy zostanie przy nim udostępnione jakieś zadanie? Ocenicie sposób rekrutacji?

Edi2900

mikolaj
@Edi2900

Pracowałem lata pod Filipiakiem, RMF czy Bauerem ale to co jest teraz to jakiś koszmar. Rozumiem ze nie strzela się w kolano inwestycjom grupy... ale to co jest teraz rzadowe gierki pod władzę :( dramat

@Edi2900

Ja jestem właśnie po rekrutacji. Komunikacja przebiegała dość szybko i sprawnie - to na plus. Na minus niestety dość enigmatyczna odpowiedź dotycząca oceny próbnego artykułu, na podstawie którego podziękowano mi za udział, twierdząc, że oczekiwali szerszego ujęcia tematu. Jeżeli jednym z wytycznych była dość mała ilość znaków ze spacją (ok. 2000), to raczej trudno spodziewać, że ilość informacji będzie bardziej rozbudowana, a więc artykuł siłą rzeczy będzie dość zwięzły. Trochę niezrozumiały zarzut, tym bardziej, że nie mieli nic do samej poprawności (zaznaczam, że sprawdziłam kilkakrotnie przed wysłaniem). Nie więc zatem, kto to sprawdza, ale mam wrażenie, że nie jest to ta sama osoba, co wyznacza zadania próbne, a jeśli jest, to jej oczekiwania są wobec tego nierealistyczne. Pozdrawiam.

Dodam, że widziałam przykładowe artykuły na serwisie, do którego aplikowałam i rzeczywiście były one długie (przeciętnie ponad 7000 znaków ze spacją), ale skoro w wytycznych w moim przypadku pojawiła się ilość około 2000, to wiadomo, że musiałam się jej trzymać, jeśli zadanie miało spełniać określone kryteria. A taka ilość oznacza nieporównywalnie krótszy materiał od tych, które tam się pojawiają. Przyznam zatem, że nie rozumiem takiej, a nie innej decyzji, jeśli nie było zastrzeżeń do poprawności tekstu.

Agnieszka

Chyba w ostatnim czasie nie widziałam opinii dotyczących działu IT a są teraz ze trzy oferty na stronie. Mnie interesuje praca przy testowaniu softa. Widzę jednak, że oferta dotyczy jedynie stanowiska Seniorskiego. Czy tylko Testerzy na tym poziomie są przyjmowani? Może mi ktoś także opisać aktualny przebieg rozmowy i tego ile czasowo by zajęła? Nie wiem czy dalej się interesować

kadra menadżerska mega nieprofesjonalna :) wstyd

Olga

Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Chciałabym wiedzieć, jakiej sytuacji to dotyczy. Interesują mnie warunki pracy oraz atmosfera w Semaheadzie, dlatego chciałabym wiedzieć, czego może się spodziewać nowa osoba. Powiedz proszę, do czego konkretnie masz zastrzeżenia.

@Olga

Na szczęście o atmosferze w firmie decyduje postawa całego zespołu a nie tylko kadry managerskiej najwyższego szczebla, która w mojej ocenie rzutuje negatywnie na całość. PRAWIE wszyscy teamleaderzy w Semahed to osoby totalnie zaangażowane i profesonalne, dzięki którym ta firma się jeszcze kręci. Dbają o swoich ludzi, starają się szkolić resztę, natomiast zarząd jest moim zdaniem dość prymitywny i o to pewnie chodziło @anonim.

nico

Mowa o tym byłym zarządzie, czy nowym?

Holi

Dżoana tu wiedzie prym podobno

Magdalena
@Holi

Kim jest ta osoba? I jaki ma wpływ na pracowników?

Emilia
@Holi

Opinia z tego co widzę sprzed ponad roku. Do dziś wciąż zarządzają tu te same osoby? Dalej można podzielić tę opinię czy coś się jednak zmieniło?

Kadra

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Analityk w firmie Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Lidia

Wspominacie ze starsi pracownicy są bardzo nastawieni na szkolenia tych młodszych :) to super, ale na jakiej zasadzie dokładnie to działa?

Wąsaty Akwarelista
@Lidia

Pierwsze słyszę by tak było. Nawiązujesz do jakiegoś konkretnego komentarza?

Kwasek

Trzeba być nieźle odklejonym od rzeczywistości i nie mieć za grosz honoru, żeby podjąć pracę w takim miejscu

Emilia
@Kwasek

Ciekawa bym była szerszej argumentacji odnośnie takiej opinii... Z perspektywy którego stanowiska to piszesz i co takiego się dzieje, że można byłoby utracić honor?

Magdalena

To kiedy zmienił się u Was ten zarząd i czy całej grupy, czy w Semahead? Poza tym, czemu nikt nie pisze o redakcjach Interii, a tylko S. zdominowała forum całej grupy... Zamierzam składać CV na dziennikarza serwisów poradnikowych i wolę wiedzieć, jak tam jest. Help!

MPL
@Magdalena

Semahead już dawno nie jest w Grupie Interia.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Semahead?

Część, wynagrodzenie jest regulowane w zależności od kompetencji danego kandydata/pracownika.

Adrian, dzięki za pytanie. W Semahead nie ma żadnych nieformalnych czy nieopodatkowanych płatności dla pracowników. Wszystkie pieniądze, które trafiają do pracowników, są na paskach płacowych.

gwen

Za moich czasów tak było. Na umowie połowa a druga połowa była wypłaca w bliżej nieokreślonej formie wynagrodzenia za stworzenie dzieła autorskiego, wiec @Michał, proszę nie ściemniać.

@gwen

@gwen zapewne wspominasz o czasach, kiedy Semahead nie była samodzielną spółką. Wtedy mogły obowiązywać inne zasady zatrudnienia, których nie mogę komentować, gdyż nie są mi znane. Obecnie takie praktyki nie są stosowane.

Gwen
@Michał

@Michal były, bo pracowałam w czasach Semahead jako odrębnej spółki. Umowy były na maksa kombinowane. Powtarzam-podstawę stanowiła połowa pensji

@Gwen

Gwen, jeśli mówisz o czasach oddzielnej spółki, to z całą pewnością znamy się osobiście i pewnie mamy się w znajomych na Facebooku. To napisz do mnie, zadzwoń, wyjaśnij mi o co chodzi, powiedz co tam u Ciebie słychać... ale proszę, nie opowiadaj tu takich rzeczy, bo od czasów Kuklińskiego wszystko w papierach i w firmie jest zawsze zgodnie z literą prawa pracy.

@Michał

@Michał, jak przyjdzie odpowiedni moment to opiszę moje bogate i nie koniecznie przyjemne doświadczenia z Semahead pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Abc
@Gwen

Nikt nie jest zaskoczony tym, że nie rozumiesz co miałaś w umowie :D Jakby co pro tip - w ZUSie Ci pomogą rozwikłać tę zagadkę. Podobnie nie dziwi, że hejtujesz na tym profilu. Ciekawi tylko czy najeżdżanie na konkurencję to stanowisko Twojego obecnego pracodawcy - zapytamy ich?

@Abc

@Abc szczerze do tego zachęcam. Skoro umowy z pracownikami są - jak się wyraziłaś- ZAGADKĄ, myślę,że macie wiele do przepracowania

Szurka
@Abc

Po stylu widać że byla pani dyrektor się włączyła

Pracownik18

Większość pracowników złożyła wypowiedzenie, sunrise już wprowadza nowy ład w semahead. Uciekają pracownicy, niebawem uciekną również klienci.

Nicia
@Pracownik18

Ładem bym tego nie nazwała. Raczej bezładem bez pomysłu.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Semahead? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zasadniczo nadgodziny są rzadkością, natomiast kiedy zachodzi taka sytuacja, pracownik odbiera je w formie godzin, lub dni ze skumulowanych godzin.

G.

Czy to prawda że odejście zarządu jest jednym z elementów złączenia firmy z innymi agencjami w tym niezbyt dobrze postrzeganą Sunrise i Tense z Poznania i że niedługo Semahead przestanie istnieć ?

tak
@G.

To prawda - wszystko oczywiście pod płaszczykiem dobrych zmian :) SS wchłonie wszystkich :)

DK
@G.

"Odejście" zarządu może tylko spowodować ze Semahead zacznie się liczyć na rynku

Szczepan M.

Cześć! Jestem właśnie po trzymiesięcznych praktykach w agencji Semahead. W skrócie mogę powiedzieć tyle, iż jeśli ktoś chcę chłonąć wiedzę, to według mnie nie znajdzie lepszego miejsca na naukę. Wiem, jak wyglądają praktyki w wielu innych firmach i wiem, iż zdarza się, że niektórzy pracodawcy mogą w jakiejś tam części opierać swoją działalność na pracy stażystów (odnoszę się do niektórych komentarzy poniżej, które mogą to sugerować). Jednak w Semahead jest inaczej. Zespołowi naprawdę zależało na przekazaniu wiedzy i nie odczuwałem, abym dostawał zadania, których innym nie chce się robić i które po prostu są do odfajkowania. Zadania które mi zlecano, wymagały na tyle kompetencji, że wiem, iż mniej czasu zajęłoby specjalistom zrobienie ich, niż wytłumaczenie i przypisanie ich stażyście. Natomiast dostawałem takie zadania a każdy ze specjalistów cierpliwie i z zaangażowaniem opisywał jak je wykonać. Widać było, że interesują się wykonywaną pracą i mimowolnie przekładali to zainteresowanie na osoby trzecie (czytaj - ja :) ) . Wiedziałem, że w trakcie praktyk zawsze mogę liczyć na pomoc. Myślę, że ta sytuacja świadczy o tym, iż firmie nie zależy na taniej sile roboczej a faktycznie chce się promować przez prowadzenie wysokiej jakości programów stażowych. No i oczywiste - świadczy o tym także luźna i przyjazna atmosfera jaka panuje w firmie (wiem, wiem, frazes, ale jednak tak jest i bardzo się to docenia, kiedy człowiek musi odnaleźć się w nowym miejscu). Już na samym wstępie praktyk, specjaliści przygotowali długi cykl szkoleń, niektóre trwały nawet kilka godzin. Każdy z osobna przedstawiał nam swój punkt widzenia na dane zagadnienie i mówił jak radzić sobie z danym problemem. Miałem dostęp do wielu narzędzi, których ludzie w innych firmach nie dostają nawet na stanowiskach juniorskich. Dostałem super działający sprzęt i jeśli czułem, że czegoś mi brakowało, zawsze wiedziałem, że mogę zapytać. Koordynator praktyk był bardzo zaangażowany - nigdy nie było sytuacji, że nie wiedziałem co mam robić i widać było, że moja opinia wiele znaczy. Z czystym sumieniem mogę polecić praktyki w Semahead, gdyż jest to naprawdę dobra okazja do rozwijania swojej kariery. Wiedza, którą tutaj zdobędziecie na pewno zaowocuje w przyszłości. P.S. Pozdrawiam cały zespół w szczególności specjalistów SEO! :) P.P.S. Aha! No i praktyki są płatne, więc pragnę zdementować tutaj niektóre opinie :)

To prawda z tymi praktykami? Ze są bez wynagrodzenia ?

@Marek

Marku, nie. Staże w Semahead są odpłatne.

Mat
@Marek

Ze strony Semahead wynika, że praktyki są bezpłatne. Cytat: "OFERUJEMY: odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w pełnym wymiarze godzin".

@Mat

Marku, oto nasza jedyna i oficjalna strona z bieżącymi ofertami pracy, w tym stażu: https://semahead.agency/kariera/ Nie znajdziesz tam na szczęście takiego zapisu, bo po prostu nie zatrudniamy na takich warunkach. :)

Mat
@Michał

Nie pisałem o stażu, tylko o praktykach. Na podanej przez Pana stronie jest zapis o bezpłatnych 3-miesięcznych praktykach, konkretnie na stanowisku: Praktyki w dziale SEO. To w końcu te praktyki są płatne, tak jak Pan mówi, czy bezpłatne, jak podane jest na Waszej stronie?

@Mat

Mat, faktycznie wyłapałeś błąd, który określiłbym jako chochlik drukarski. Ten punkt już usunięty, bo jak wspomniałem wcześniej, nie oferujemy w Semahead bezpłatnych staży, ani praktyk. :)

@Michał

O wynagrodzeniu też nie ma mowy. Cytuję, co agencja "oferuje" "Elastyczny czas pracy Możliwość podnoszenia kwalifikacji pod okiem specjalistów performance marketingu Pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej (Kraków, Kuklińskiego 17a) – prywatny taras z grillem do powszechnego użytku + rekreacyjne towarzystwo załogi po godzinach pracy ???? Dostęp do najważniejszych narzędzi marketingowych Wewnętrzne szkolenia ze wszystkich obszarów digital marketingu Owocowe poniedziałki oraz mnóstwo innych okazjonalnych słodkości ???? "

@gwen

gwen, Semahead oferuje wynagrodzenie za staże i praktyki. Jeśli ten komentarz nie jest satysfakcjonujący, to nie będę w stanie pomóc bardziej. Niemniej Dział Marketingu uzupełni ogłoszenie w taki sposób, aby nie pozostawiało wątpliwości, że płacimy za pracę. Proszę celować w innych pracodawców, bo w Semahead ciężko będzie znaleźć pole zaczepienia. Zatrudniamy na umowę o pracę i spełniamy wszystkie normy prawa pracy, oferując atrakcyjne benefity dla całej Załogi :)

Jola
@Michał

Staże i praktyki w Semahead są dla wszystkich, czy tylko dla studentów i absolwentów zaraz po studiach?

Robercie, nie sądzisz chyba, że mogłoby być inaczej? ;) Jeśli naprawdę interesuje Cię staż, praktyki, albo praca w Semahead, nie wahaj się napisać, zadzwonić, a nawet wpaść do nas z wizytą. Spotkasz się z fajną atmosferą i rozsądnym podejściem menedżerskim. Co do trollowych treści w komentarzach wyżej, trudno się odnieść bardziej i lepiej, niż to miało miejsce dotychczas. ????‍♂️

A i oczywiście staż za symboliczne dziękuję, po kilku dniach, gdy zorientowałem się jak się sprawy mają zrezygnowałem i poszedłem do konkurencji, która o dziwo płaci pieniędzmi. A kursów też o których wspominają w stażu bym się nie spodziewał zważywszy, że w biurze tylko recepcjonistka siedzi. Ze ktoś się na to jeszcze łapie to w szoku jestem naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. - Kraków

• Jak się pracuje w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.?

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.
3.2/5 Na podstawie 269 ocen.
  • os. Teatralne 9a
    31-946 Kraków

Grupa Interia.pl Sp. z o.o. sp. k.