Opinie o Prodrex w Rudołtowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Prodrex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prodrex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodrex w Rudołtowice

XYZ Nowy wpis

Całkiem poważnie ludzie robili po 250 godzin i mieli z tego 4 tysiące? A jak przy tym aktualny operator wózka zarabia? jest od jakiegoś czasu dostępna oferta lecz bez wskazanych zarobków. tyle godzin w ogóle można pracować teraz?

Zenek

ALeon
@Zenek

Niepchaj się tam to jest porazka głupi byś był jak byś tam poszedł pracować dużo ludzi się z tamtąd pozwalnialo pracownicy co robili lata chcesz być traktowany po chamsku to się tam niepchaj zarabiają marne pieniądze a robisz się niesamowicie jeszcze za leni co zostali tam oni będą siedzieć i nic nie robić A ty będziesz wykonywał pracę swoją i jeszcze za leni z Prodrexu za marne pieniądze ale najciekawsze jest to że nie doceniają pracowników co zapieprzaja ale takich co przesiedza prawie osiem godzin na telefonie tablecie (usunięte przez administratora) robiąc a jeszcze dostali podwyżki nie wiem za co pracowałem tam radzę Ci niechaj się tam

Zygmunt
@Zenek

Niepchaj się tam dobra rada liczą się tylko ku**y i nieroby a Ty będziesz (usunięte przez administratora) na tych jelopow będą traktować Cię jak szmatę Ukraińców lepiej traktują

To jo
@ALeon

Zenek jak ty pie.... Ja mam co miesiąc 4 klocki na koncie więc nie pier.... O słabych zarobkach . Za free (usunięte przez administratora) nigdzie nie dostaniesz kasiorki . Dodam że jestem zwykłym fizolem

Zibi
@To jo

I zadipiasz po 230h w miesiącu to masz 4k ha ha

Olga Nowy wpis
@Zibi

Faktycznie 230? Ale wiesz, 4 lata pieniądz to inną wartość miał niż teraz. Na ile można stawkę, którą podał przełożyć na dzisiejszą sytuację w firmie?

zlodzieje Nowy wpis
@To jo

No jak (usunięte przez administratora)250h w miesiącu to masz 4k haha

Mam pytanie czy warto przyjąć się do tej firmy do pracy jakie jest podejście szefostwa do pracowników na jakie wynagrodzenie można liczyć czy ktoś może napisać Pozdrawiam

Paulina
@Kandydat

Super, że o to pytasz. Też chętnie poczytam coś więcej na ten temat. Szczególnie jak wspominałeś - jak wygląda atmosfera w pracy Prodrex i wynagrodzenie? Może mógłby ktoś jeszcze dać znać czy można liczyć na podwyżkę albo premię? Proszę o więcej informacji.

Olaf
@Paulina

Najniższe krajowe. Robi się za (usunięte przez administratora)

@Olaf

To mało płaca bo za 2 tysi z hakiem to ciężko przeżyć. Można dorobić w nadgodzinach? Bo to by było rozwiązanie jak dla mnie.

leon Nowy wpis
@Patrycja

Niewiele dorobisz.

Spongbob

Kocham naszego szefa bo jest kochany płacił na czas i doceniał me pomysły , naprawdę kocham naszego szefa jest słodziutki i kochany i uwielbiam gdy się złości

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prodrex, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Operator wózka widłowego? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.

Pytacie jak wyglada praca w Prodrex. Nie polecam zła organizacja pracy. Pozdrawiam

Martyna

Czy w firmie są jakieś perspektywy na rozwój ?

Kazimierz

Wszystkim przepalaczom, którzy chcą podjąć pracę stanowczo odradzam, ponieważ osobiście doświadczyłem (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) tej firmy. Początkowo przez 2 miesiące, wszystko było dobrze (usunięte przez administratora) Jest to praca w akordzie i trzeba robić jak najwięcej, oszczędzając tlenu, koszty tlenu są odliczana z wypłaty. Jeżeli ktoś nie wierzy, sam się przekona przyjmując się do tej pracy. (usunięte przez administratora)

workeree

ja pracuję od ponad roku i se chwale, fakt że trzeba kilka razy prosić o podwyżkę, ale to skutkuje :)

Ed
@workeree

CHYBA W INBEJ FIRMIE LUDZIE SIĘ Ż TAMTAD POZWALNIALI BO MARNIE PŁACĄ I MAJA GDZIEŚ PRACOWNIKÓW NIEKTÓRZY UWAŻALI SIĘ ZA BOSSÓW ZE WSZYSTO IM WOLNO PRZYCHODZILI DO PRACY PO TO ŻEBY DOKOPAĆ INNYM

sprzątaczka bb
@Ed

a ja jako sprzątaczka co roku mam podwyżkę (bo płaca minimalna co roku wzrasta) i premię na święta :)

DDS
@sprzątaczka bb

To ciekawe jesteś jakimś wyjątkiem albo dostajesz za (usunięte przez administratora) jak ta Pani K bo z tego co wiem od lat nie było podwyzszek

sprzątaczka bb
@DDS

czytaj ze zrozumieniem - co roku jest podwyżka płacy minimalnej więc mam co roku podwyżkę!!!

Paulina
@sprzątaczka bb

A powiedz jeszcze, co robisz w tej pracy. Co do podwyżek, to fakt, ostatnio pensje minimalne często są podnoszone. Masz umowę o pracę na czas nieokreślony?

Nerwus

Pracowałem na Valeo i powiem tyle że katastrofa brak jakich kolwiek perspektyw i rozwoju pieniądze śmieszne w porównaniu do roboty którą trzeba odwalić pracownicy starzy uważają się za kierowników i się żądzą. Jeśli planujesz pracować tam to ci stanowczo odmawiam.

Znajomy
@Nerwus

Oj Łukasz byłeś beznadziejny niby jeździłeś w Holandii na wózkach monsterach a na małej H20 nie dawałeś rady ogólnie byłeś beznadziejny i skończyłeś kosząc trawę w cz.dz

Robert

Słyszałem też o Ty ze przez ta Panią K panie sprzątające były poniewierane i poniżanie nie rozumie tylko jednego jak taka firma może pozwolić na coś takiego żeby spowodu jednej ku..y tak traktować pracowników starych pracowników za takie coś tego lidera i ta dzi..ke powinni zwolnić od razu to wstyd dla Prodrexu ze uwlaczali przez pania K starym pracownikom a ona i Pan LIDER zamiast pracować to się zajmowali kurwiarka a za niezrobiona pracę dostawali się Panią SPRZĄTACZKA co uczciwie pracowaly

Jorgus
@Robert

Wje**ć tej szmacie i liderowi dostałby porządny wpie***ł to by się nauczyli szacunku a szczególnie taleniwa (usunięte przez administratora) do kamieniolomow z dziwkarzami

@Robert

kurcze nie bardzo wiem o kim piszecie... może to na innym oddziale, ale jaja...

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Prodrex? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

pracowalam

Prodrex wTychach pracowalam nie ma poszanowania pracownika , juz nie muwiac o zarobkach szef Sebastian daje awans nie za wiedze i pracowitosc ,tylko za hamstwo do pracownic , moze nie Mazenko?.Nikt sie nie moze zalapac nowy do pracy brygadzistka (liderka)Mazenka przesiewa wszystkich, nikt nie umie foli do worka wlozyc,szefie Sebiastianie !!!!! walcz z ta ciemnota opinia firmy !

Mariusz
@pracowalam

Droga koleżanko, powinnaś być dumna z prezesa Kaczyńskiego. To on podniósł kolejny raz najniższą krajową. Dla osoby Twojego pokroju to szczyt możliwości. Nie masz odwagi przedstawić się publicznie. Nie masz też podstawowej wiedzy - zainwestuj w słownik ortograficzny, proszę. Jeżeli chodzi o samą pracę, fakt nie jest szczytem ambicji, nie kazdy lubi, nie każdy potrafi. Skoro pracowałaś to pewnie pamiętasz, że to właśnie w tym roku zmienił się system płacowy. System który pozwala Wam zarobić 500/600zł dodatkowo co miesiąc(nie licząc wzrostu stawki). Nie muszę Ci tez przypomnieć, że to właśnie koleżanka Marzena wraz z moją skromną osobą wywalczyła dla Was te znaczne podwyżki. Także, miej cywilną odwage i przedstawiaj się z imienia i nazwiska. A pierw słownik. Pozdrawiam

Pracowalem

Nowe ogloszenie zatrudnia przepalaczy zlomu, tragedia z zarobkami placa od tony marne grosze. Jesli ktos chce sie zatrudnic ,prosze sie zapytac ilu ostatnio pracowalo przepalaczy a sam wyciagnie wnioski ZLODZIEJE !!!!

novva

podobno wiele się tam zmieniło na lepsze, wiecie coś w temacie?

Ork
@novva

Nieprawda dalej to hu...ia maja gdzieś pracowników byle kur..y się liczą co nic nie robimy a pracownikami starymi katy wy miatali pracownikami co ręce sobie urabiali po łokcie niepchajcie się tam nieszanują porządnych pracowników ????Okradają ludzi z wyplat

Kuba
@Ork

Wstyd żeby byle jaka dziwna i (usunięte przez administratora) i nierub był wazniejszy od starych pracowników i jeszcze byli pomiatane przez ta ku..e Pan Drapczyk kazał ja zwolnić bo nawet szacie się śmieci nie chciało wynieść cały czas były skargi a ta (usunięte przez administratora) się wyleciała na pudełkach albo siedziała na tablecie niektórzy pracownicy mieli prymas i ja na nóżkach pilnowali żeby kur.a się nieprzerobila

TrelaMorela

Pracowałem tam jako kierowca ciężarówki za 1600 zlotych. Wstyd i gańba. Sebastian i Kamilka rodzeństwo które patrzy żeby najpierw nabić swoje kapsy a potem dopiero myślą o pracownikach. Złodzieje i oszuści. Za żadne skarby się tam nie pchać. Odradzam.

@robotny
@TrelaMorela

Kiedy tam pracowałeś ?

Patrycja

@Ork, @Ed widzę że pracujecie bądź pracowaliście w firmie Prodrex, moglibyście napisać coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Wasze opinie nie są zbyt pozytywne, może jednak były jakieś dobre strony pracy tutaj? Każda taka szczera opinia, zarówno pozytywna, jak i negatywna wiele wnosi dla osób poszukujących tu pracy, warto dzielić się swoimi odczuciami.

Igor

Przecież można aplikować na wyższe stanowisko o ile tylko mamy takie kwalifikacje?

Praca może do najgorszych nie należy ale traktowanie pracownika fizycznych to porażka. Każdy uważa się tam za kierownika może wszystko, a ludzie którzy pracują fizycznie to plebs który tylko do tego się nadaje. Traktowanie kobiet przez ,,kierowników" jako osób od czarnej roboty. Uważają że ludzie powinni się cieszyć że mogą pracować i najlepiej nie pytać o podwyżkę a praca w 90% za najniższa krajową. Jednym słowem nie polecam lepiej unikajcie tego miejsca jeśli macie taką możliwość wybierzcie inne miejsce pracy.

Luber

Plebs to mało powiedziane byle ku..wy co pracowały jako sprzątaczki w TRW BIELSKO były traktowane jak księżniczki przychodziły do pracy żeby żeby strzezyc i się (usunięte przez administratora) a stare pracownice musiały zapie..alac i były wyzywane od leni i laserów dziwni się szanował żeby mialymiały siły nóżki rozkładać liderowi panie co sprzatały lata były poniewierane przez zwykłe tufty (cichodajki)

Patrycja

@robrock, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli masz do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zrób to. Pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

robrock

Apeluję do wszystkich ludzi i do waszego rozsądku aby pod żadnym pozorem nikt nie szedł tam pracować tragedia źle traktują ludzi marnie płacą atmosfera do (usunięte przez administratora) ludzie kturzy sa pod prodrexem uważają się za bogów będą wymiarach Tobą konty żadnej organizacji żadnych perspektyw

robrock
@robrock

Pracowałem w tej firmie na pewno nie zasługują na miano porządnej firmy to są bezmuzgowce i jełopy

Jasiek

Konkurencja tak bardzo inspiruje do pisania??

Patrycja

Witam wszystkich! Co możecie powiedzieć o firmie Prodex? Jakim jet pracodawcą, jaki mają stosunek do nowych pracowników? Czy warto składać tam swoją kandydaturę? Zapewniają jakiś system premiowy dla najlepszych pracowników? Każda opinia się przyda!

Zostaw merytoryczną opinię o Prodrex - Rudołtowice

• Jak się pracuje w Prodrex?

Zobacz opinie na temat firmy Prodrex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodrex?

Prodrex
2.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Wolności 92D
    43-229 Rudołtowice