Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

KSENIA

Nigdy i jeszcze raz nigdy nie marnujcie zdrowia na tę firmę. Jedyny plus jaki mogę powiedzieć - to dobre leki, a przede wszystkim bardzo tanie. Plany nie są do zrealizowania - a jak premie realizowało się, to były i są wypłacane po 5 miesiącach!!!!!!!!!!! Flota - tutaj narażają Wasze życie, stare auta z przebiegiem 260 tysiecy, odpadające koła i inne rzeczy o których nawet nie macie pojęcia. Rozliczenia - trzeba czekać 4 miesiące na rozliczenie parkingów, nie daj Boże weź zatankuj na FV ( bo pod koniec miesiąca musisz jeździć z innymi przedstawicielami jak się nie zmieścisz w paliwie :)) Kierownicy - (usunięte przez administratora) i nic więcej.. tutaj nie będę dużo pisać, ale to co przeżyłam to nadaje się jedynie na rozprawę sadowa. Wizyty - 13 wizyt z jęzorem na wierzchu latasz jak WARIAT po przychodniach, jak przyjedzie trenerka bądź kierownik z HDM, i tak musisz zrobić jak najwiecej ( najczęściej 11-12) Prezes tej śmiesznej zielonej firmy zatrzymał się niestety na czasach (usunięte przez administratora) brak szacunku do ludzi, jeden wielki (usunięte przez administratora) szpiegowanie, prezentacja w iPadach po 11 minut. P a t o l o g i a Dla osoby bez doświadczenia - również nie polecam, jest dużo innych firm, które otwierają się na osoby bez doświadczenia. Tutaj jeśli nie zginiecie w wypadku przez auta to będzie cud.

Wiola
@KSENIA

Czy ma ktoś może informacje lub z doświadczenia jak pracuje się w firmie z produktami do weterynarii ? Będę wdzięczna za odpowiedz :)

Zet

Pracowałam przez kilka lat w tej firmie jako przedstawicielka. Firma ma swoje plusy jak i minusy (tych drugich z czasem jest coraz wiecej, stąd zmiana). Plusy: -wypłata na czas. Nie zawrotna, ale przyzwoita i nie najniższa krajowa. -szansa na pierwszą pracę jako przedstawiciel, można się tu nauczyć podstaw i zdobyć pierwsze lata doświadczeń, nie bez powodu słyszy się określenie "firma matka repów w Polsce". Matka, ale czy dobra to inna kwestia ;) . Tym nie mniej, dają szansę osobom bez doświadczenia. -benefity. Bez szału, ale są. Brakuje mi aktualnie jednego z moich lekarzy, który ma umowę w ramach Medicover. - trenerzy- są naprawdę fajnmi ludżmi ( w większości) i ich towarzystwo, to nie był dla mnie "ogon" tylko zawsze znalazła się jakaś fajna merytoryczna uwaga. Moja Trenerka to najlepsze co mnie w tej firmie spotkało. -premie okresowe również wypłacane są na czas (świąteczna)- uzależnione od ilości dni pracujących. - trzeba sie postarać, żeby Cię zwolnili. Znasz produkty, ofertę i ruszasz (usunięte przez administratora) w trasę -ok. Zaangażowanie szybko zostaje wybite z głowy. MInusy: - korpo z betonowym sufitem. Wszelkie sugestie pracowników odbijają się echem, pozornie są wysłuchiwane, w efekecie absolutnie nic nie wnoszą i nie przekłądają się na żadne zmiany np. dotyczące partnerów biznesowych. - absurdalne oszczędności- flota to śmiech na sali, opony jak najtańsze, samochody zajeżdzane do poziomu zombie (bo ile można wskrzeszać trupa?), brak funduszu reprezentacyjnego, niemożliwością jest bieżące dopasowywanie oferty do potrzeb rynku lub klienta, -kadra kierownicza i biuro to porażka. Kontakt z nimi nie służy niczemu, wielokrotnie prośby czy zażalenia trafiają na mur nie do przebicia. Kierownicy zestresowani i oddani ponad rozsądek, kariera do zbudowania tylko kosztem kogoś innego, więc na tym szczeglu znajdują się juz sami niedowartościowani frustraci. To nie dla mnie, ale widać, że niektórzy się w tym realizują. Generalnie awans do szczytu swojej niekompetencji. Ach a Prezes... cud miód i orzeszki :> -przepływ informacji to kpina. Informacje na spotkaniach cyklicznych i okazjonalnych spotkaniach online są okrojone, a mail z potwierdzeniem strategii lub warunków dla klienta dochodzi z dużym opoźnieniem, a czasem nigdy. Łącznikiem są kierownicy. Nasza kierowniczka uwielbiała kłamać i opowiadać nam o kolegach z terenu niestworzone historie lub szczegóły ich prywatnych życiorysów. Pod płaszczykiem serdeczności próbowała nas skłócić i szczuć na siebie. Nie wiedziała tylko, że pozostajemy ze sobą w kontakcie. UPS. Ciekawe czy to też polityka firmy, czy szczególna osoba.. -bonus plan. No to jest hit. Bonus rozliczany kwartalnie, z miesięcznym opoźnieniem, z potrąceniem za każdy dzień nieobecności w kwartale. Bonusów nie ma przez 3 pierwsze miesiace pracy (niezależnie jaka to część kwartału, więc możliwe ze pierwsza premia przysługuje tylko za jeden miesiąc), potem poziom targetów jest logiczny przez około 1-3 kwartałów. Następnie poprzeczka rośnie, bardzo szybko do wartości przekraczających możliwości rynku. Premie to realnie kpina z człowieka. -polityka firmy często związana jest z działaniami uniemożlwiającymi realizację założonych planow i celów. Oferta nie może być personalizowana (pod przykrywką równego traktowania), jest nieelastyczna i nie dostosowywana do ofert konkrencji i potrzeb rynku (chyba że, z rocznym opóźnieniem, kiedy sytuacja uległa zmianie). Zamówienia tylko w trybie tu i teraz. Informacja zwrotna z biura jest bezużyteczna- dane przesylane są ze skandalicznym opóźnieniem (często nawet 2-3 miesiecznym lub więcej) i zawsze może się okazać, że są nieprawdziwe. Korygowanie danych wstecznych z biura jest na porządku dziennym. - wisienką na torcie są spotkania cykliczne. Targ próżności z oklaskiwaniem Prezesa. Takie trochę skrzyżowanie amerykańskiej mszy i wybiegu w mediolanie. Hotel - jest, pompa- jest, absurdalne przemówienia i popisy- owszem, żenujące występy- a jakże, zlote ramki w nagrodę- check. Po przetrwaniu tego cyrku następuje integracja, na której przysługuje np. 2 piwa do wykorzystania do północy na barze. Jak taki chmielowy kopciuszek. Rozumiem, nie pochwalam alkoholizmu, ale jako metoda przeciwdziałania było to śmieszne- w efekcie, w lokalu pozostaje garstka osób, a pozostałe, w hotelu ****+ kampią się po pokojach jak gimnazjaliści i piją własny alkohol po 10+ osób w pokoju 2 osobowym. Podsumowując: jako pierwsza praca i coś co będzie można wpisać do CV. W sumie taki stopień w karierze. Pod tym względem polecam. Ciepla posadka, trzeba się postarać żeby zostać zwolnionym. Trenerzy są fajni, Niestety też zaczynają odchodzić. Praca w tej firmie generuje dużo stresu, środowisko nie jest przyjazne. Absurd goni absurd i pogania totalnym nieporozumieniem. Kiedy tylko nadaży się okazja do zmian- należy szybciutko ją wykorzystać.

Róża
@załamana

To ile te podwyżki wynoszą w tym dziale? Wydawałoby się, że tak odpowiedzialne stanowiska jednak powinno się doceniać :/ A na początek ile można dostać w sumie tam? I czy umowa jest przedłużana od razu na czas nieokreślony?

przedstawiciel medyczny

Stanowisko - Przedstawiciel medyczny: Plusy : Duża firma znana na rynku, rozpoznawalne i dobre leki, sporo szkoleń i szkolenia w terenie z trenerami (pracownicy firmy, nie trenerzy zewnętrzni) Minusy: Flota to zwykle 8 letnie Yarisy lub Skody (przebiegi od 100 tyś w górę), odbiór samochodów też zostawiał dużo do życzenia, usterki itd. Limit 500km na miesiąc na jazdę prywatną (chodzi o to, że możemy przejechać prywatnie tylko 500km za które sami musimy zapłacić , powyżej 500km zabronione jest używanie samochodu prywatnie) Limit na płyn do spryskiwaczy i myjnie 100 zł 13 wizyt dziennie ( jeśli ktoś zna branże wie, że taka ilość = słaba jakość wizyt / problem z budowaniem relacji lub oszukiwanie i "klepanie" wizyt z palca. Informacje: Pensja - 6 tyś brutto czyli 4500 netto (przedstawiciele z doświadczeniem i bez dostawali taką samą podstawę) Jeśli korzystamy z samochodu prywatnie - koszt 150 zł miesięcznie Premia - w system premiowy wchodzimy dopiero po 3 miesiącach, w kolejnym kwartale jeśli zrobimy premię dostajemy ją po 3 miesiącach (czyli nowa osoba może dostać premię na konto dopiero po 6 miesiącach pracy) System premiowy - premia liczona kwartalnie, premia to 100% naszej pensji czyli 4500 zł netto czyli maks. 1500 zł miesięcznie. Są tzw. rolki czyli gdy robimy premię na 100% z kwartału na kwartał dostajemy 110% potem 130 % Premie z moich informacji brało w firmie około 60% załogi w tym ważna uwaga, jeśli np. zrobiłeś 95% targetu to kwota premii była już bardzo niska. Teren który dostaniemy ma bardzo duże znaczenie na to czy otrzymamy premie.

PM
@PM

Na pierwszej rozmowie powinni Ci powiedzieć na jaki teren dokładnie szukają. Nie uzyskałeś takiej info? Zwykle łącza z miastami ościennymi. 13 wizyt jest do zrobienia ale musisz biegać z wywoeszonym jezorem żeby ogarnąć. Minus dużych miast to to że do większości lekarzy zawsze jest dużo pacjentów i musisz kombinować jak wejsc i nie zostać zjedzonym przez pacjentów

Aneta

Pracuję w tej firmie już kilka lat. Swoją drogę z pracą handlowca zaczynałam właśnie u firmie Krka. Jest to rzetelna firma, mająca bardzo dobre opinie wśród lekarzy mogąca się pochwalić lekami najwyższej jakości. Kierownictwo jest wsparciem a nie batem nad głową. Panuję tutaj przyjazna atmosfera a pracownic ma do dyspozycji samochód służbowy, pakiet medicover oraz multisport w korzystnych cenach. Nie myślę o zmienię firmy ponieważ jest mi tu dobrze, cenię sobie lojalności i szacunek pracodawcy do pracownika.

Kala

Aplikowałam na stanowisko asystentki ds. administracji. Zaproponowano mi pensję w wysokości 3300 zł. Zrezygnowałam (: Widzę, że dalej kogoś szukają, zostawiam więc to tutaj, żeby niektórzy nie zmarnowali swojego czasu tak jak ja.

AAA
@Kala

Właśnie szukają przedstawiciela handlowego, zastanawiam się, czy w tym przypadku będzie podobnie :( Firma jest kategorycznie zamknięta na negocjacje stawki? Czy nie próbowałaś nic więcej „wywalczyć”? ;) No i jak długo po wysłaniu cv czekałaś na Feedback?

ahaaa Nowy wpis
@Kala

dzieki ze napisałas kwote,bo chcialam wlasnie aplikowac z racji tego iż miałabym doslownie 5min do pracy tam ,ale za takie grosze to ,,podziekował''

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Cześć, Czy ktoś kto aktualnie pracuje jako przedstawiciel medyczny może się wypowiedzieć o jakości aktualnej prscy? Czy jesteście zadowoleni z współpracy ze swoim przełożonym? Jak wyglądał Wasz początek? Czy premia na tym stanowisku jest zależna od sprzedaży? Często się zdarza że lekarze nie chcą Was przyjmować?

Oki Nowy wpis

Cześć, poszukują właśnie przedstawicieli zarówno tych medycznych jak i farmaceutycznych. Zastanawia mnie porównanie ewentualnych warunków, zwłaszcza tych płacowych, jak więc finansowo się wychodzi? Zarobki są zrównane?

Kobyła Nowy wpis

Jaka podstawa na początek dla przedstawicieli?

Przedstawiciel medyczny

Pracuję w firmie KRKA dwa lata na stanowisku przedstawiciela medycznego i pomimo tak licznych negatywnych wpisów moje doświadczenie w tej firmie są bardzo dobre. Jeżdżę trzyletnią Toyota Corollą, wynagrodzenie podstawowe całkiem przyjemne, ba, bardzo zbliżone jak i nawet nie takie same jak zarobki przedstawicieli Polpharmy. Mam świetne leki, które lekarze znają, lubią i stosują. I co najważniejsze mam świetnego kierownika. W zeszłym roku otrzymałam premie za dwa kwartały, które łącznie wyniosły 12 tysięcy netto. I nie wiem z czego wynika niezadowolenie wielu ludzi, mnie ta praca sprawia przyjemność i po prostu pracuje na dobre wyniki.

I tak. I nie
@Przedstawiciel medyczny

W większości firm trzyletnie auto to nie powód do zadowolenia. Premię to fajnie dostawać, ale co kwartał. Poza tym podstawy są niskie, nie oszukujmy się. Wyliczanie i limit na paliwo. Czas pracy w terenie, nie jakość a ilość. Brak budżetów promocyjnych, duża rotacja. Brak premii rocznej, nagroda za najlepszego przedstawiciela to słynna ramka bez jakiejkolwiek premii. Kierownik w zasadzie pełni funkcję administracyjną, w zasadzie to nic nie może a większość kadry boi się cokolwiek powiedzieć na forum, niezgodnego z polityką firmy. Brak miejsca na pomysły z terenu i uwagi. Rozumiem, że to Twoja pierwsza firma. Zmienisz na inną, duża cenianiaca się na rynku a zobaczysz różnice. Ale miło, że Ci się podoba. Na start bardzo dobre miejsce.

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Była z KRKA
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Ooo znów szukają do ksiegowosci...czyżby dział się rozrastał??? A może jakaś duszyczka nie wytrzymała tej presji,obgadywania, grupek wzajemnej adoracji etc.... Ludzie nie składajcie do tego działu a już na pewno gdy macie doświadczenie jakiekolwiek a jak to Wasza pierwsza praca to tym bardziej,szukajcie dalej a na pewno uda Wam się znaleźć lepsza,spokojniejsza i normalna ofertę....

Nie polecam nikomu tej firmy. Pracowałem w niej dwa lata . Zgodzę się z każdym negatywnym komentarzem . Flota jest tragiczna, rozpadające się samochody . Problem na każdym kroku z naprawą, na wszystko potrzebna jest zgoda która nie zawsze jest akceptowana . Nie ma budżetu który znacząco ułatwia pracę, gadżety dla lekarzy w większości są śmiechu warte. Ciężko załatwić osobiste sprawy np zwrotu kosztów za parkomaty. Czas oczekiwania na zwrot to 3 msc Nie można się do nikogo dodzwonić w siedzibie firmy . Plany są nie do zrobienia . A jak zrobisz to następny dostaniesz taki aby go już nie zrobić . Ale oczekiwania na najwyższym poziomie . Zero poszanowania drugiego człowieka i jego Ciężkiej pracy . Wizyta kierownika raz w tygodniu, często są też podwójne wizyty . Kierownik i dyrektor . Każdy patrzy jak ci utrudnić pracę i do czego się przyczepić . Zastanów się 10 razy zanim przyjmiesz ich ofertę pracy . Powodzenia

Była z KRKA

Potwierdzam....dodam ze dzial księgowości to przestarzały organizm,zatrzymany w czasie .Obgadywanie na porządku dziennym....chcecie mieć derpesje zatrudnijcie się e księgowości KRKA

Heheszki

Hehe i znów ogłoszonka z kadr i jakości ???? przypadek? Dla tych działów to chyba w ogóle nie powinni ich „ściągać” ze strony ????

@Heheszki

Podobnie jak do księgowości.....czy ludzie nie widzą ze non stop pojawiają się te ogłoszenia i nie dlatego że firma się rozwija tylko ze ludzie uciekają...

13 wizyt dziennie czy to wyjdzie 8 H pracy czy więcej na przedstawiciela medycznego jakie zarobki obecnie podstawa

Polpharma
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy Krka nadal prowadzi działalność w Rosji?

Na jakich CMRach pracuje analityk sprzedaży oraz jakie inne oprogramowania są udostępniane w trakcie (usunięte przez administratora) zastanawia mnie też typ sprzętu, będzie to komputer stacjonarny skoro praca ma być realizowana na miejscu czy raczej na laptopach się pracuje? Komfort (usunięte przez administratora) jest dla mnie istotny

A.

Podpowie ktoś jak wygląd II etap rekrutacji na przedstawiciela medycznego ? czego się spodziewać?

Paula
@A.

Rozmowa odbywa się w Warszawie w biurze. Są osoby z hr a rozmowa o doświadczeniu, pracy, czego szukasz, pracy jako przedstawiciel, sprzedaży. Dużo można się dowiedzieć. Fajnie wspominam.

Dżi

Pensja, jaką płacili na stanowisku asystentki działu marketingu w 2023 r. to było 4500 brutto. Nie wiem, jak jest teraz, ale pewnie niewiele więcej.

@Dżi

Przy jakim zakresie obowiązków do wykonania mogła wpadać taka właśnie kwota? zastanawiam się na ile była ona adekwatna i czy faktycznie tak jak zasugerowano – wzrosła? Ciekawe o ile konkretniej

Aneta

@pracownik

Z przebiegu lat niesamowicie dobrze zoorganizowana firma ! Czapka z głowy ,ze potrafią tak wszystkich nakręcić ze jakość wysoka etc przecież to generyki jak każdy inny ale za to duży szacun. Fajne miejsce do rozwoju !! Pozdrawiam K

PF

Nie warto tracić swojego życia i spokoju psychicznego na pracę w tej firmie. Idealny przykład na to, jak nie zarządzać ludźmi. Niekończące się wakaty, zwłaszcza na terenie podległym jednej regionalnej. Trenerka, która chyba nie ma zielonego pojęcia o tym, jak wyglądają spotkania z właścicielami aptek, totalnie oderwana od rzeczywistości, nic merytorycznego do przekazania nie ma podczas "szkolen",ale ważne,ze spotkanie odbyte i kawka wypita. Polityka firmy, która w znacznym stopniu zaczyna powodować niemożliwość wyrobienia targetu i bonus planu. Do tego wprowadzanie umyśle klientów w błąd, zatajanie różnych form rozliczeń(przez osoby na wyższym stanowisku)a przedstawiciel później musi świecić oczami przed klientem I na koniec spotkanie cykliczne: jak to już ktoś pięknie wspomniał targ próżności i oklaski dla Prezesa, Szefa linii itp, nic bardziej żenującego w swoim życiu nie spotkałam.

Wiola
@PF

@wet
@Wiola

Z produktami weterynaryjny pracuje się bardzo dobrze, lekarze znają produkty i chętnie je stosują.

Kamila
@@wet

Tak, weterynaria to jedyny porządny dział, mniej wizyt, większa szansa na premię i normalni kierownicy. Praca w innych liniach nie wyglada tak dobrze…

@Kamila

Tak, to prawda. Bardzo dobrze szkolą i podchodzą indywidualnie do pracownika. Świetnie się pracuje z produktami weterynaryjnymi. Weterynarze je znają i chętnie zamawiają. No i 9 wizyt dziennie! :)

Brednie

Szczerze praca nie jest może najlepsza za duże wymagania w stosunku do zarobków każdy tam jest od wszystkiego i to jest słabe ale oczernianie Marcina G. Jest bezpodstawne jedna z niewielu osób z którą miałem bardzo dobre relacje podczas pracy w KRKA możliwe że osoba która to napisała liczyła że dostanie kierownika a jak dostał go Marcin to nie potrafiła sobie z tym poradzić. Szczerze uważam że lepszej decyzji nie mogli podjąć dając mu to stanowisko i tyle w temacie pozdro dla hejtarów.

Nikt
@Brednie

Marcin G to Marcin Gaw. r? Rozumiem, że jednej osobie mógł sobie czymś zasłużyć, czytając opinie jednak jest więcej negatywnych na temat owego Pana Z wyżej wymienionej opini wynika, że nie jest to obiektywna ocena. Co do wynagrodzenia rozumiem, że jest na poziomie innych firm konkurencyjnych. Stwierdzenie, że każdy jest od wszystkiego jest słabe. Zazwyczaj firmy farmaceutyczne mają jasny podział obowiązków.

Józia

To co z tym wynagrodzeniem tak już na przyszła perspektywę? Czy reflektowana będzie poprawa? Zmieniają coś w warunkach zatrudnienia? jeśli nie znasz swojego zakresu obowiązków to gdzie idzie takie zgłoszenie i co robią z tym dalej?

D.m.c

Jedna z najnizszych podstaw branży. Kierownik zarabia tyle co PM w liczącej się firmie. Masa wizyt w terenie, nie liczy się jakość a ilość, również w przypadku kierownika. Brak budżetów promocyjnych, brak budżetów reprezentacyjnych- kawa i hot dog na wizytach podwójnych na stacji paliw, a w niej coaching i wydatki ponoszone własna karta. Kilometrowka i rozpisywanie tras km po km- archaiczne czasy. Limity na paliwo, 500km do przejechania miesięcznie w celach prywatnych. Flota najsłabsza w branży. Brak możliwości umycia auta w środku- rozumiem, ze w biurze pracownicy również sprzątają sami swoje pomieszczenia? Do rozliczania służy Excel, brak kart służbowych, wszelkie koszta ponoszone z własnych pieniędzy na zwrot ktorych czeka się kilka miesięcy. Czas w tej firmie się zatrzymał.

Natalia

Hej, jesteście w stanie napisać jak obecnie wyglądają zarobki na start w KRKA, jak samochód służbowy? Czy można go używać prywatnie?

@Natalia

Zarobki na start dla PM wynoszą 6000-6500 zł, w zależności czy masz doświadczenie. Samochody służbowe to z reguły kilkuletnie toyoty yaris lub skody fabie z przebiegiem min 150 tys. km. Odbierając auto z Warszawy polecam sprawdzić czy wszystko jest okej, bo flota lubi oddać auto, które wymaga naprawy. Z auta można korzystać prywatnie, ale limit wynosi 500 km miesięcznie. Oczywiście niewykorzystany limit nie może przejść na kolejny miesiąc.

Do jakiegoś stopnia te wspomniane naprawy mogą być konieczne? Co się z tymi autami dzieje? I jak to w zasadzie później wygląda jeśli w trakcie użytkowania cos zacznie się psuc? Czy dadzą zastępcze?

Uwolniona (nie zwolniona)

Pracowałam w Krka 8 lat . Jako pierwsza praca ,dla osoby która zaczyna "karierę" w przedstawicielstwie farmaceutycznym ,ok .Nauczy się pracy od podstaw .Leki na wysokim poziomie ,nie ma wstydu ich promować . Całą reszta do bani .Traktowanie pracownika jako numeru a nie podmiotu . Flota zajeżdżona , najzwyczajniej -niebezpiecznie . Spotkania cykliczne , oklaskiwane pana prezesa i pranie przedstawicielom mózgu a później siedzenie w 20 osób w pokoju z alkoholem z żabki. Fajni ludzie inni PM ,jak masz szczęście trafisz też na normalnego kierownika ale rzadko to się zdarza . Ja nie miałam takie szczęścia i trafiłam na jedną z dwóch wychudzonych ,anorektycznych pań karierowiczek ,z którą tak naprawdę większość jej pracowników powinna się spotkać w sądzie ,bo poniżanie (usunięte przez administratora) to drugie jej imię ,w zasadzie powinno być pierwsze . Odeszłam z tego cyrku . Dobrze mi z tym .

Mery

Przy zapewnieniu jakości jak się pracuje? czy macie ocenę z pracy z tego stanowiska? widzę głównie odradzające opinie względem pracy przedstawicieli. Chce mimo to dowiedzieć się jak pracuje się przy Równoległej. Jaka atmosfera występuje na dziale jakości? czy zespół często się zmienia?

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042