Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

zosia

Mam pytanie. Kogo oni szukają na PH jakiegoś kosmitę? Non stop dają ogłoszenia na naukowego po czym pytają czy chcesz na aptecznego,robią rozmowę setkom ludzi i dalej jest ogłoszenie na pracuj. Jak widzę to ogłoszenie g do Krka to już szczerze żygam. Weźcie kogoś wkońccu przyjmijcie i wstydu sobie oszczędźcie.

PM
@zosia

Przyjmują przyjmują ale cały czas jest rotacja i szukają dalej

@PM

No ja rozumiem rotacja ale to ogłoszenie ciągle wisi, żałosne.

Przedstawiciel
@zosia

Ogłoszenie wisi ciagle ponieważ wakaty sa cały czas, duża firma w której jest rotacja. Na jednym terenie 5 pm gdzie w innych firmach max 2. Stad ciagle zapotrzebowanie.

Ktos
@zosia

A czym różni się naukowy od aptecznego?

@Przedstawiciel

Megastyczny obciach dla firmy jak wiecznie kogoś szuka. Ale nie wierzę że nie ma chętnych, tylko szukają gruszek na wierzbie.

Antoni

Do czego Ci służy ta informacja?

cmoknijmnie69
@Antoni

do szerzenia propagandy, naprawdę zainteresowany sprawdziłby na stronie firmy.

PUZON

najgorsza firma na rynku

Edyta
@PUZON

Ciężko ocenić, co tak naprawdę Twój wpis oznacza. Może jak piszesz o nich to dowiem się, czy bez wykształcenia wyższego jest szansa tam się dostać do pracy?

@Edyta

a to zależy o jakim stanowisku myślisz, są i takie gdzie ci wykształcenie wyższe nie jest potrzebne.

Remulus
@Edyta

Oczywiście, że jest. Od sprzątaczki ani ochrony wyższego nie wymagają. Jak można pracować dla portalu i zadawać tak bzdurne pytania?

@PUZON

A ja to bym chciała wznowić kwestie - dlaczego uważasz ze firma jest najgorsza na rynku? Masz jakieś porównanie z innymi?

Gienek Prukwa

Czy ciężko się dostać do tej renomowanej firmy? Wysłałem CV kilka tygodni temu , ale nikt sie nie odezwał z tej prestiżowej firmy. Chciałbym tam pracować bo słyszałem że wysokie zarobki na produkcji i świetna atmosfera. W końcu to lider w branży.

przedstawiciel farmaceutyczny
@Gienek Prukwa

dobry gienek :-) poczytaj opinie o krka w necie :-)

Mitek
@Gienek Prukwa

To widocznie nie dostaniesz roboty. HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHA Firma bardzo prestirzowa ja jestem zadowolony , zarabiam bardzo dobrze. Jest wielu chentnych do tej pracy , u kierownika leży cały stos CV wydrukowany , a chcom zatrudnić tylko 2-3 osoby na prodkcje. Tszeba być karnym i zdyscyplinowanym , to sie daleko zajdzie we firmie tak jak ja. Ludzie z produkcji kłaniają sie mnie i jestem szanowany. Ale tszeba sobie na to zapracować cienszkom pracą. Jak ktos jes leń , nierub i niedojda rzyciowa to nie ma czego szukać w KRKA

Pinokio

4200 brutto. Podwyżka raz na 10 lat

Małomiasteczkowy
@Pinokio

To 3000 na rekę , dobre zarobki , nie narzekajta. Na prowincji to majo 2800 brutto i jak sie nie podoba to (usunięte przez administratora) na razie. Warszawioki to by chcieli wszystkie 5000 zarabiać i to ewro

Xxxx
@Mitek

Właśnie widać po stylu Twojej wypowiedzi i błędach ortograficznych jaki poziom ma firma i kogo zatrudnia. Twoja wypowiedź to najlepsza wizytówka firmy...

Karol
@Xxxx

A po Tobie widać że nie jesteś karny i zdyscyplinowany. Wiec kariery tutaj nie zrobisz. Idz szukaj sobie innej roboty , teraz wszedzie dają 1300 na reke bo jest pandemia

Xxxx
@Karol

?? Skoro jesteś tak "ambitny" to nic innego tylko życzę powodzenia zarabiając 1300z powodu pandemii :D

Karol
@Xxxx

Nie zarabiam 1300 bo pracuje w KRKA , inni ,, (usunięte przez administratora) tyle daja minimalna krajowa już nie obowiązuje

@Mitek

Ja(usunięte przez administratora) ty tak na serio??? To widzę jacy pracownicy pracują w tej " prestizowej" firmie, ta pisownia i ten styl

ox
@Mitek

Boże co za wieśniak czy to ktoś sobie jaja robi ???

Anastazja
@Małomiasteczkowy

Bo w Warszawie jest dużo droższe życie niż w ciemnej (usunięte przez administratora) pod Radomiem!!

Jajo
@Anastazja

W jakiej ciemnej wsi? Nie placisz czynszu ale gaz, prad duzo drozej, bo masz dom i dojazdy na paliwo tez wydajesz kase, a zywnosc biedronka itp. Sklepy maja takie same ceny. Wiem bo jestem z warszawy i mam rodzine pod radomiem.

Sebastian
@Anastazja

Dokładnie, ja w ogóle w Warszawie to po chleb tylko chodzę,bo ja z kolei za Łukowem mieszkam i z domu przywożę sobie jedzenia na obiady. Gdyby nie to to w tej Warszawie bym nie pracował bo się nie opłaca.

Rodowity Warszawiak od 19wieku
@Jajo

To ze musisz dojeżdzac spod warszawy 5-10-10-50-200km to jest już Twoja sprawa i decyzja. Zawsze możesz pracować na ziemi swojej ojcowiżnie, a nie szukac wrażeń w stolicy. Wszystko jest tańsze pod Warszawa.... Tylko ceny w Biedronce są takie same. Wiem bo ma rodzinkę którą odwiedzam i wiele ludzi znam i wiem co i ile kosztuje.. Takie samo mieszkanie metraż, rok budowy, standard jest 10km od Warszawy tańsze o 80000zł, pod Radomiem pewnie 120000zł. Grunty , działka pod Płońskiem 1400m jest tańsza o 500-600000zł niż w Warszawie. Serwis samochodowy, wszystkie mechaniki tańsze od 30-50%, fryzjer tańszy 50%, weterynarz zwierzat pies/kot 30-50%, czynsz za opłatę mieszkania 50-60%, moge tak wymieniać jeszcze długo... Wiec nie dziwcie się ze w Warszawie aby życ na średnim poziomie skromnym z żoną, dzieckiem, psem/kotem, 10 letnim samochodem w dwu pokojowym mieszkaniu z kredytem 30lat i raz w roku pojechac nad morze , jeden małżonek musi zarabiać min. 5000zł brutto , a drugi tyle samo...!!!

Qeerty
@Mitek

To jak tak Ci dobrze i zawodowo i finansowo to kup sobie słownik bo jak się czyta to w oczy kole

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Firma jak firma

Praca jest pieniądze nie duże kasa w terminie. Tylko dlaczego zatrudnia się ponownie starego (usunięte przez administratora)małcina który pracował odoszedł na emeryturę wrócił żeby do kierownika produkcji leków tak donosić .Brawo Wy

Ksiegowa

Widziałam ogłoszenie do działu księgowości. Czytalam opinie, ale one nie są jakieś najnowsze. Moze coś się zmieniło i jednak zaaplikować na to stanowisko?

Kate
@Ksiegowa

Możesz aplikować o ile wytrzymasz atmosferę i całą resztę. To jest (usunięte przez administratora)! Niczego się nie nauczysz ale stracisz zdrowie. Twój wybór

Księgowa
@Kate

O matko aż tak???? Miałam nadzieję, że jednak te wpisy to pisane sa złośliwie, wiadomo różnie bywa pisząc o swojej nieaktualnej pracy ..... A coś więcej mogłabym poprosić? Naprawdę nie idzie się nic nauczyć? Nie ma możliwości rozwoju? Krka to jednak duża firma, żadna tam krzak czy cos..

@Księgowa

Pytanie czy Kate zna każdy dział, bo trochę nie chce mi się wierzyć że w każdym jest taka masakra...

cmoknijmnie69
@Weronika

większość działów jest ok

@cmoknijmnie69

kiedyś, to owszem, było ok. Ale to za poprzedniego dyrektora, to dawno było... ja jeszcze pamiętam jak KRKA była "normalna" firmą. A teraz to moim zdaniem zdaniem te działy to nie są ok wszystkie są do gruntownej przebudowy.

Tereska
@Księgowa

FIRMA KRKA należy do najgorszych miejsc pracy w Polsce. Pracowałam tam 8 lat temu i ....nadal jest tak samo. Dlatego ogłoszenia o pracę wiszą na stałe na portalach. Rotacja jest kosmicznie duża. Lepiej iść do pracy w małej firmie niż trafić do tego piekła.

Sylwia
@Tereska

A może to dlatego że się powiększają czy coś? Po tylu latach przecież wiele się mogło zmienić jednak, skoro nie pracujesz to skąd ta informacja?

xyz

Czy za przyjazd na etap rekrutacji do Warszawy zwracają za dojazd?

Zzz

Nie zwracają

Abc

Niestety nie

Jacek

Człowieku zejdź na ziemię

Czy rozmowa kwalifikacyjna do KRKA Polska odbywa się w siedzibie firmy?

Zadowolona

Tak drugi etap odbywa się w Warszawie

ProductManager

Z całego serca nie polecam. Jeśli ktoś naprawde chce zachować swoje zdrowie psychiczne i fizyczne to polecam podjąć pracę nawet za mniejsze wynagrodzenie ale w innej firmie. Niestety ale żadna płaca nie rekompensuje podejścia zarządu do pracownika, nie wspominając o tym, iż wynagrodzenia wcale nie są adekwatne do standardów rynkowych i do obowiązków które należą do pracownika. Zachowam opinie na temat osób z zarządu marketingu, gdyż żadne słowa tutaj tego nie są w stanie oddać.

@ProductManager

"Zachowam opinie na temat osób z zarządu marketingu, gdyż żadne słowa tutaj tego nie są w stanie oddać"..... nic dodać, nic ująć.. bardzo cenna i trafna obserwacja.. potwierdzam były pracownik

Była księgowa krki
@ProductManager

To jest idealna opinia o Krka..... Naprawdę psychicznie wyjdziecie z niej przeorani na maxa, lepiej zarobić mniej ale mieć spokój i zdrowa psychikę...

Barbara
@ProductManager

A podasz jakies konkrety, co takiego robi zarząd? Chce aplikowac do firmy, ale nie ukrywam - zdrowie psychiczne jest dla mnie wazniejsze niż pieniędze jednak :P

ProductManager
@Barbara

Bardzo skrótowo: permanentna kontrol pracownika, nawet gdy wyjdziesz na obiad obyś za długo tam czasu nie spedził, dlatego większość je w pokoju klikając w klawiaturę. Zero decyzyjności, masz pomysł super, ale zrobisz jak my uważamy, ale jeśli pomysł nie wypali to wiadomo, że wina leży po twojej stronie bo pewnie coś w trakcie źle się zrobiło. Bardzo ciężka atmosfera, osoby z zarządu ze sobą rywalizują w sumie nie wiem o co, a język komunikacji brak komentarza. Brak możliwości odbioru nadgodzin, a ilość aktywności poza 8 godzinnym planem pracy, który też jest fikcją ogromna: warsztaty, webinary, konferencje. I oczywiści takie analizy wyników aby nigdy nie zrobić planu, nawet jak nie będzie twojego produktu bo jest problem to plan trzeba zrobić, Matrix jednym słowem. Zawsze można spróbować przekonać się na własnej skórze bo zawsze można też się zwolnić, ale nie wiem czy nie szkoda czasu i zdrowia.

@ProductManager

To co z tymi nadgodzinami się dzieje jak nie można ich odebrać? Płacą wam chociaż za nie?

Xx

Jaka podstawa na Start? Podlaskie

pytanie

Jak kształtują się zarobki w poszczególnych działach: -administracja -sprzedaż -księgowość -dział prawny dziękuję

Świetna firma, bardzo dużo szkoleń i okazji do rozwoju, mój szef jest niesamowitym człowiekiem od którego wiele można się nauczyć. Praca wymaga zaangażowania, ale przedstawiciele z wieloletnim stażem zarabiają bardzo dużo pieniędzy. W KRKA stawiają na doświadczenie i zaangażowanie, na początku nie dostaniesz 10k, ale dostaniesz samochód, tablet, telefon i swietny pakiet szkoleń. Ze swojej strony gorące- składaj CV!

Zabawna laurka oderwana od rzeczywistości. Czyżby dział PR się przebudził i wkroczył do działania?

cinek

Pracowniku, czy Tobie się firmy pomyliły? oj oj, szkoda nawet gadać..... jako były pracownik nie polecam tej firmy.... ale każdy ma wolna wole i możliwość wyboru

boski marvellus

Jeżeli to było napisane ironicznie to w punkt :-) Jeżeli realnie to szydera jak w państwowej tv...

Czytofejk?

Ależ się uśmiałem. Ci co pracują zarabiają bardzo bardzo dużo? Kierownik zarabia niewiele więcej, albo tyle samo, co doswiadczony przedstawiciel w firmie konkurencyjnej. Natomiast jest tylko pachołkiem wykonującym zadania. W tej firmie każdy boi się zwrócić uwagę na co kolwiek. Nie wspomnę już o braku budżetu reprezentacyjnego. Cóż za zażenowanie czuć, gdy idziesz z przedstawicielem na kawę na stacje benzynowa i każdy kupuje ja za swoje pieniądze.

toniefejk
@Czytofejk?

Tak,. Podobnie jak te ciary żenady, kiedy negocjujesz warunki z kontrahentami...

ASDFGH

Prawda

Kandydatka

A czy mógłby mi ktoś napisać cokolwiek na temat szkoleń na przedstawiciela medycznego, które odbywają się w Warszawie? Interesuje mnie dosłownie wszystko: jak wyglądają, gdzie zakwaterowanie, ile dokładnie trwają, itp. ? Z góry dziękuję za odpowiedź, każda informacja będzie dla mnie przydatna.

Wiki
@Kandydatka

Szkolenia wstępne są w siedzibie na równoległej. Każde kolejne zazwyczaj w hotelu Okęcie (przynajmniej tak było przed pandemia). Wygląda to mniej więcej tak , że jeden cały dzień mamy wykłady i nowe strategie a kolejny dzień są treningi ,.przecwiczenie tego co było w dniu poprzednim , scenki z trenerami, doszkalanie umiejętności. Przydatne na początku pracy później co pół roku wszystko się powtarza z merytoryki..

Firma KRKA poszukuje osób na stanowisko ,,operator urządzeń produkcyjnych'' w Warszawie. Mógłby ktoś napisać coś o tym stanowisku , czy skomplikowana praca , jak atmosfera i zarobki , czy warto sie w to ,,pakować''. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Kamil
@Zainteresowany

podobno bardzo dobre pieniądze , na początek chyba ze 3000 do reki dają a po 3 miesiącach 4000 netto

@Kamil

Podobno to YETI istnieje :-)))) piszesz głupoty :-))))))))))) ODRADZAM pracę w KRKA

@pracownik

A możesz napisać coś wiecej? Dlaczego masz tak złą opinie i ile naprawdę można tam zarobić na początek i po okresie próbnym ?

Joasia
@Zainteresowany

pewnie nie może bo opowiada wyssane z palca dyrdymały i sam nie wie ile zarabia , 3000 do ręki na pewno maja na produkcji

łysy
@Joasia

po 12 latach 3500 netto

Halina
@łysy

Każdy podchodzi do kwestii wysokości wynagrodzenia w sposób indywidualny. Mnie bardziej interesują, na ten moment, sprawy związane z ewentualnymi możliwościami rozwoju zawodowego, karierą w firmie KRKA. Możesz mi wobec tego powiedzieć coś na ten temat? Będę naprawdę wdzięczna.

kyrka
@Halina

mozliwości rozwoju sa b duże i realne, w zasadzie jakie stanowisko bedzie Cie interesowało to opo roku, 1,5 mozesz sie o nie uboiegac i robic to do skutku. Uwazam ze socjal jest super. becikowe 1000, dofinansowanie za przedszkole, na star do szkoły, zapomogi itp pensje, od 10 lat niezmienne - 3500-4000 na poczatek z doswiadczeniem i potem nawet do 6 tys na reke jako przedstawiciel. Kierownicy w kilkuletnim stazem maja max 12 tys brutto

Jacek
@łysy

O to fajnie. Pracuj sobie spokojnie w taki razie.

xyz
@kyrka

3500 za 13 wizyt????? co to : martyrologia i niewolnictwo??

Kamil

Witam, na pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na operatora urządzeń produkcyjnych w KRKA czy ma ktoś wiedzę na temat zarobków, rozwoju oraz samej pracy na produkcji?

Handlowiec

Witam, Chciałem zapytać o to jak wyglada dzień z życia handlowca? Chodzi głównie o to jak wyglada współpraca lekarzy z handlowcami i jak są rozliczane premie za realizacje targetów?

Homoniewiadomo
@Handlowiec

Ja mam pytanie czy auto można używać do celów prywatnych np w weekendy?

PM
@Handlowiec

Normalnie, jeździsz jak poparzony żeby zrobić 13 wizyt w terenie. Jak Ci się dzień dobrze sklei to i nawet sesnownie z kimś pogadasz, jak nie odklepiesz byleby było, bo przy takiej ilości wizyt to nierealne ze wszystko zrobisz jak należy. A premie to śmiech na sali, plany są z kosmosu. Jak juz uda się je w jakimś procesie zrealizować to czekasz 3 miesiące na wypłacenie.

kyrka
@Homoniewiadomo

tak mozna

@Homoniewiadomo

Tak, ale jest limit 500km miesięcznie

Przedstawiciel medyczny

Praca w 2022 - czy polecasz ? Jakiego rzędu są proponowane wynagrodzenia na start ? Ile wynoszą premie? Od czego zależy czy umowa zostanie przedłużona? Jakie są warunki pracy na stanowisku przedstawiciel medyczny? Czy samochody są bezpieczne ? Czy można dotac awans ? Jezeli tak to na jakie stanowisko ? Ile czasu pracujesz w tej firmie jako przedstawiciel, czy polecasz tą pracę?

Przedstawicielka

Hej, Czytając te wszystkie opinie można oszaleć. Powiedzcie proszę jak wygląda tak dokładnie Flota. Może być fabia 2021 lub 2002. Odnośnie tego eksela i paliwa można to rozwinąć ? Jakie jest nastawienie kierowników ? Śledzenie przedstawicieli jakieś inne gierki ?

Kolllls
@Przedstawicielka

Fabia 2021 albo 2022? Chyba jak przepracujesz wiele dobrych lat. Haha.

Xxx
@Przedstawicielka

Też jestem ciekawa

Zniesmaczony

Szanowni Państwo, Nie przypominam sobie, żebym uczestniczył w jakiekolwiek rekrutacji związanej z Państwa firmą i co widzę z Państwa komunikacji - całe szczęście. Zwracanie się do osoby której się nawet na oczy nie widziało per Ty "Witaj ...(imię)" jest trochę nie na miejscu. Życzę sukcesów w odnalezieniu "Asów" sprzedażowych w branży farmaceutycznej. Pozdrawiam

Smaczna
@Zniesmaczony

Szanowny Panie, z jednej strony liczy się dobra atmosfera a z drugiej strony oczekuje się tego pseudo szacunku per Pan. Jak się nie ma człowiek do czego doczepić to zawsze coś wyszuka. Żenujące i zero merytoryki w tej wypowiedzi

Anka

Czytam te opinie i nie składa mi się tu nic. Pracowałam długo w firmie (4 lata) i nie mam tak dramatycznych spostrzeżeń. Rozstałam się podejmując decyzje o zmianie mojej drogi zawodowej. Wakaty są jak w każdej firmie, która zatrudnia głównie ludzi do sprzedaży i tylu pracowników łącznie. Proponuje przyjrzeć się innym firmom. Wynagrodzenia nie są najwyższe fakt ale nie nazwałabym je śmiesznymi. Bonusy- czy tez premie - tam gdzie są wyniki. Tu potwierdzam z własnego doświadczenia. Farmacja to procedury, regulaminy, instrukcje, więc dokumentów zawsze będzie dużo. Świadomie należy to przyjąć. Forma produkuj leki! Ja spotkałam na swojej drodze wykwalifikowaną kadrę i nie mam nikomu nic do zarzucenia. Środowisko pracy to zbiór różnych ludzi, charakterów. Nie można o tym zapominać. Jak każda firma Krka ma wiele dobrych i gorszych stron jednak nie ma miejsca idealnego. Miejsce tworzy firma ale i ludzie.

Yo
@Anka

Cieszę się, że byłaś zadowolona, najpewniej wpisałaś się w klimat organizacji, good for you.

@Anka

Możesz rozwinąć kwestię wynagrodzeń? Ile mniej więcej one sięgają, skoro nie są najwyższe?

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska