Opinie o KRKA Polska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KRKA Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w KRKA Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRKA Polska w Warszawa

Jan33

czy w KRKA są premie za wyniki, bo wychwyciłem z niektórych komentarzy (być może mylnie), że ciężko z tym... sama podstawa i nic więcej?

paula
@Jan33

Są premie.... jak Yeti podobno są ale mało kto widział

Krkaa
@paula

Ja widzialam juz dwa razy:)

PN

Zgadzam się..firma KRKA jest fajną firmą,mają fajne produkty, tylko (usunięte przez administratora) są przełożeni!

Belinda

@powodzenia Jeśli jest tak jak piszesz to może warto przy jakiejś okazji porozmawiać z szefem firmy. Jak wiesz nie zawsze bezpośredni zwierzchnicy chcą słuchać pracownika, z różnych powodów. Ale to jeszcze nie znaczy, że firma jest do niczego bo KRKA jest dobrą firmą.

nick

Ile zarabia przedstawiciel naukowy w Poznaniu? (netto/brutto)

Rozmowa spóźniona, bez podania powodu, bez żadnego słowa przepraszam itp. Pani kierownik zniechęca do podjęcia pracy naciskając na konieczność bycia zorganizowanym i dokładnym (wielkie odkrycie Terrum novum za szafą wnękową). Co jest ciekawostką - pani „kerownik” działu uważa, że kontrola jakości jest nad zapewnieniem jakości a nie odwrotnie i osoba z moim niewielkim (10+ lat) doświadczeniem może o tym nie wiedzieć. To mi uświadomiło, że gdzieś ktoś w Kyrce popełnił błąd zasadniczy i dalej nie zdecydowałem się marnować energii na rozmowę z tą szarą istotą.

Dlaczego tu, czy zdaję sobie sprawę z ciążących obowiązków, czy wiem co i jak i inne takie ogólne, przepocone pytania plus bzdury pani kierownik działu, których nie warto przytaczać, bo nadają się na dział komedii i dowcipu, a takowego tu nie ma.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
powodzenia

@Belinda - mam bardzo dobrą pamieć. jeśli myślisz, że wszędzie pracownik jest kontrolowany przez pracodawcę to się mylisz i chyba nie masz zbyt dużo porównania co do firm z branży. Uwierz mi, że są firmy na rynku które oferują więcej zaufania dla pracowników niż krka... Nie zrozum mnie źle, bo dla mnie nie ma nic złego w kontrolowaniu pracowników, szczególnie nowych (bo w krka duża rotacja) ale jeśli pracownik który ma wyniki i jest w firmie od dłuższego czasu jest traktowany na takim samym poziomie jak świeżak to jest coś nie tak..

realista

każdy ma trochę racji - jak w życiu ....

Belinda

@powodzenia Myślę, że jesteś przewrażliwiony na punkcie firmy. Jakbyś nie pamiętał to przypomnę Ci, że wszędzie pracownik jest kontrolowany przez zwierzchnika. Myślę, że nie masz nic do ukrycia .

powodzenia

Dla wszystkich co się zastanawiają... Ten kto już pracuje w branży wie jak jest w krka i nie szuka opinii raczej na tym forum. Jeśli chcesz zostać przedstawicielem medycznym/farmaceutycznym to KRKA da Ci taką szansę, nauczy Cię zawodu, wyszkoli Cię w tym kierunku. To, że będziesz jeździł starym samochodem, a jak masz szczęście to dostaniesz nową fabię z którą zwiążesz się na 300tys km, to że na każdym kroku będziesz kontrolowany (co robisz, gdzie jesteś, dlaczego tak wcześnie kończysz), to że będziesz robił rzeczy które nie ma głębszego sensu itp, to skutki uboczne pracy w firmie :) Nie ma sensu się zastanawiać - bo ciężko dostać się do "lepszej" firmy bez doświadczenia. W KRKA doświadczenie można zdobyć, nauczyć się zawodu i szukać gdzie lepiej.

Dokładny
@powodzenia

Mega fajny wpis. Pracuję tutaj i potwierdzam.

Barbara

@Anban Czy możesz rozwinąć swoją myśl? Zainteresowała Cię firma po przeczytaniu opinii? KRKA to dobra firma a może masz jakieś nowe informacje o nich?

Manager

Spotkanie na stanowisko kierownicze do działu zakupów było żenujące. Poziom rozmowy i pytań już na pierwszym etapie był bardzo niski. Ja nie wie kto pracuje tam jako rekruterzy. Panie miłe i niekompetentne w tym co robią. Nie polecam i nie podejmę na bank zatrudnienia.

Anban
@Manager

Hmm interesujące:)

Gregor

Może ktoś podpowiedzieć co należy do obowiązków "Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów wPłocku". Słyszałem dobre opinie o firmie i zależy mi na pracy. Jakie wymagania stawia firma kandydatowi? Może jak się pracuje w firmie?

Xyz
@Gregor

Spoko.Ja premie zgarniam co kwartał i to całkiem spore bo za każde następne wyrobienie planu dostaje się dodatkowy bonus do premii.Mi pracuje się nawet spoko czasami się wkurzam na jakieś kolejne nowe pomysły ale ogólnie jest ok.

pablo

Pracuje w tej firmie.Jak tylko znajdę coś lepszego to odchodzę natychmiast. W tej firmie zero podwyżek, zero premii. Nikt chyba z was nie uwierzy że ludzie pracujący po 10 lat nigdy nie dostali podwyzki w tej firmie.Taka jest prawda o KRKA.Zdecydowanie odradzam. Ci Słowenii tylko nas wykorzystują

Linda

Czy w KRKA Polska są prowadzone szkolenia dla pracowników?

Odradzam. Traktują pracownika jak robola. Zero szacunku

były pn

Janie z Bydgoszczy-odradzam

Taaa
@były pn

Odradzasz, bo Ciebie zwolnili......

były pn
@Taaa

bo sam sie zwolniłem. nie chciałem pracowac w patologicznej firmie

Anka
@Taaa

O zwolnieniach juz tu nie ma mowy. Z tego co słyszałam ten rok był obfity zwolniło sie mnóstwo ludzi

Prawda
@były pn

Kurcze, to poważna sprawa. To po co zatrudniales się w tej patologiczne firmie. Nie rozumiem... Przecież opinia o krka jest znana od dawna. Jak już nie pracujesz to przestań narzekać. Brałes kasę to było ok, a teraz to już patologia. Oj nie ładnie ...

@były pn

Słyszałem że firma dobra na początek dla osoby bez doświadczenia jako przedstawiciel. Raczej bez doświadczenia nie mam gdzie indziej szans...

Jan33

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik bez doświadczenia? Chodzi o przedstawiciela naukowego w Bydgoszczy.

Asa
@Jan33

2800 na reke

@Asa

Dziękuję

@Asa

Proszę mi odpowiedzieć jak można proponować komuś pracę za 2800 zł. Jak za takie pieniądze utrzymać siebie i rodzinę w dużym mieście. Albo jest sie liderem (płacę i wymagam) albo frajerem ( płace grosze i stosuje mobbing).

Belinda

KRKA Polska jest jedną z największych i dynamicznie rozwijających się firm sektora farmaceutycznego w Polsce i tyle.

Boston

Obiektywnie na plus: - firma daje szanse osobom bez doświadczenia, więc jeśli ktoś chce zadomowić się w branży farmaceutycznej to firma może dać mu szansę na to - dobrej jakości leki Obiektywnie na minus: - mobbing - tutaj nie ma się co rozwodzić, firma chyba odgórnie przyjęła politykę "zarządzania przez mobbing", pod tym kątem dobierani też są kierownicy, a niektóre osoby na górze chyba nic innego nie potrafią jak orać ludzi i czerpać z tego chorą satysfakcję. zresztą chamskie i wulgarne wpisy wyżej (pozujące na obiektywne i bezstronne w prymitywny sposób) , oddają klimat jakiego doświadczają pracownicy ze strony większości przełożonych. kultura korporacyjna na poziomie chamów z pod budki z piwem, którym się udało załapać przez przypadek w odpowiednim czasie, na odpowiednie stanowiska. - samochody - zdarzały się nówki dla niektórych, ale ogólnie flota jest zajechana - partyzanckie wizyty podwójne - nigdy nie wiesz, kiedy ktoś nie wyskoczy zza krzaka żeby uczynić twój dzień drogą przez mękę ogólnie stanowczo odradzam, chyba że masz twardą głowę i ogrom determinacji aby pracować w farmacji - wtedy zatrudniaj się i po trzech miesiącach zacznij już szukać nowego pracodawcy

Iza

KRKA Polska to świetna firma, z piękna historią ale niektórzy nie dorastają do pracy w takiej firmie. Mam wrażenie , że pewne osoby są mocno inspirowane do dokonywania wpisów z negatywnymi opiniami, może przez konkurencję? Pracuję w firmie i jestem zadowolona.

Były rep

To fakt, ta firma pozostawia bardzo wiele do życzenia. Po objęciu stołka przez nowego prezesa z każdym miesiącem jest coraz gorzej - DNO !!! To co się tam wyrabia to gorzej niż absurd. Nie ma chyba w całej firmie regionu bez wakatu. Zarobki żałosne, wymyślone awanse z rocznym stażem - po nim podwyżka to mniej niż jałmużna. Kolejny sposób na wyzysk pracownika.... Kontroling nade wszystko, oszczędności na wszystkim: autach, telefonach, za awarię sprzętu często z powodu jego eksploatacji obciąża się notorycznie pracownika.... itd. itp. Naprawdę szkoda zdrowia!!!

Iwan
@Były rep

W pełno sie zgadzam. Z miesiąca na miesiąc coraz gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o KRKA Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w KRKA Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KRKA Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRKA Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRKA Polska?

Kandydaci do pracy w KRKA Polska napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRKA Polska