Retos

Skoczów

Opinie o Retos

tere fere 2009-10-07 21:08
chyba jesteś młodym i nie doświadczonym człowiekiem znam tą firme od lat i wiem jak w niej jest wiec nie oskarżaj bo wywalili cie zapewne bo przegiołeś dobrych kierowców sie niezwalnia pamiętaj są zbyt cenni!!
Kasia 2009-11-13 13:58
Właśnie słyszałam że bardzo dużo ludzi przewija się przez tą firmę. Podobno jest niezbyt ciekawa. Ale dobrze że jest mało takich firm. (usunięte przez administratora)
INO RETOS 2013-07-31 18:45
PAMIETEJCIE INO RETOS-SKOCZOW TU ZAPEWNIA CI :PRECE-BEZPIECZENSTWO -SWOBODE PRACY-DOBRY KONTAKT Z PRZELOZONYM I ZERO MOBINGU :)
jurek 2014-05-29 19:22
Witam, obecnie retos transport prowadzi rekrutację na kierowce międzynarodowego C+E, płaca od kilometra, czy jak to wygląda?
Marek 2014-12-31 12:40
Witam, pojawiam siętutaj z powodu niestety stratrty mojej poprzedniej pracy. retos wydaje się być dla mnie dobrą opcją dlatego chciałbym się dowiedzieć o pracy tam. właśnie dla mnie idealną pracą będzie praca dla kierowcy c plus e , tylko tak jak jurek zapytam w jaki sposob kierowcy sa rozliczani czy od km?
giero 2015-03-04 17:38
ciekawi mnie gdzie właściwie wcześniej pracowałeś ? nie wiem czy się dobrze orientuje ale Retos ze swoimi oddziałami w Skoczowie i Pietryzkowicach raczej zajmuje się serwisem oraz sprzedażą części i pojazdów. Wydaje mi się , że trochę pomyliłeś ich profil działalności. Nie jest to wg. mojej wiedzy firma spedycyjna
elfodar 2015-03-12 22:16
koroś to ty widze sporo wiesz a moze mi cos wiecej powiesz na temat np wrocławia jestem bardzo ciekaw mam w stosunku do nich plany
DIAG 2015-09-19 12:02
P.S. ODNOSNIE TWOJEJ WYPOWIEDZ SPRAWA ZOSTAJE PRZEKAZANA DO SADU O ZNIESLAWIENIE . PREDZEJ CZY POZNIEJ SIE SPOTKAMY I ZOBACZYMY CZY BEDZIESZ DALEJ TAK WYGADANY DO ZOBACZENIA !!!
Wiesiek 2015-12-11 20:29
Czy ktoś mógłby napisać ile dostaje brutto lub netto nowy mechanik na początek? 3000 brutto, może 4000 brutto? Pewnie większość osób czytających to forum byłaby wdzięczna za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam~
Adam 2016-05-11 22:57
@09, w sumie stanowisko jak najbardziej dla mnie, możesz napisać mi gdzie znalazłeś ich ofertę pracy, bo chętnie zapoznałbym się z ich warunkami zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Retos - Skoczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retos