Retos

Skoczów

Opinie o Retos

boss 2009-10-07 18:54:02
Firma Retos to masakra ,pracowałem jako kierowca warunki masakryczne, a ludzi ciągle zwalniają za byle pierdołe . nie polecam.
tere fere 2009-10-07 21:08:30
chyba jesteś młodym i nie doświadczonym człowiekiem znam tą firme od lat i wiem jak w niej jest wiec nie oskarżaj bo wywalili cie zapewne bo przegiołeś dobrych kierowców sie niezwalnia pamiętaj są zbyt cenni!!
ola 2009-10-21 10:00:46
Ta firma to wielka porażka!!!!!!!!!!!!!!!nie polecam!!!!!!!!!!!!słyszałam co się tam wyrabia z ludźmi. powodzenia życzę właściciele!!! tylko tak dalej a sami se będziecie robić
boss 2009-10-21 10:05:36
jacy dobrzy !!!ale mnie rozbawiłaś dobrzy pouciekali !!, zostali tylko ci co nie umieją o siebie zadbać,tacy co lubią być pomiatani i co lubią jeździć takimi złomami. ale naszczęście cargo się rozrasta i zmiecie takie firmy z pola bitwy .
Kasia 2009-11-13 13:58:58
Właśnie słyszałam że bardzo dużo ludzi przewija się przez tą firmę. Podobno jest niezbyt ciekawa. Ale dobrze że jest mało takich firm. Takie firmy i tak upadną , jak się nie szanuje ludzi
ml 2009-11-16 08:54:39
oszczać osrać i podpalić na szczęście nie jeżdzę już renówką i nie muszę na tej tłustu ryj (usunięte przez administratora) patrzeć
Rycho 2009-11-16 15:06:31
no ja tam juz tez nie jeżdżę , a (usunięte przez administratora) juz tez przestał , z czasem wszyscy znajomi , tam to jest porażka
hi 2010-10-12 20:44:51
firma sie dobrze trzyma bo wlasciciel dobrze umie wyzyskac pracownikow,(usunięte przez administratora) to jego metoda "rozmowy" z pracownikiem
adam 2010-12-21 11:15:54
powiem tak. żal mi tych mechaników którzy muszą pracować w takich warunkach, stanowiska nie przystosowane do pracy kanały pełen oleju i wody. zero bezpieczeństwa bhp. jestem klientem tego serwisu , mechanicy są dobrzy nie mam zastrzeżeń , ale wizerunek warsztatu sam w sobie jest upokarzający. oj panie właściciel jak pan nie zacznie dbać o ludzi będzie pan musiał sam się chwycić roboty.
14 2011-03-15 21:08:21
faktycznie nie polecam, zero szacunku dla ludzi (pracowników), ogólnie syf jakich mało i duza rotacja. Takie zakłady muszą upaśc bo to juz nie prl, gdzie młotkiem i przecinakiem sie auto robiło, Ludzie Z CZYM DO EUROPY?
anonim 2011-03-17 19:50:56
14 - 2011-03-15 21:08:21

serwis masakra
koroś 2013-06-27 17:33:25
generalnie bez względu na stanowisko umowę masz na czas określony (10 lat) za 1600brutto wszystko ponad to zzależy od tego czy szefostwo popatrzy w sufit czy w podłogę 2500-4000zł. Poza tym w firmie panuje wiecznie krytyczny stopień bezradności. Szkoda, że szefostwo kompletnie nie ma pojęcia o tym co się w firmie dzieje zwłaszcza w tych odległych placówkach ja Opole czy Wrocław. Chhociaż troszeczkę zainteresowania i w firmie było by znacznie lepiej
INO RETOS 2013-07-31 18:45:39
PAMIETEJCIE INO RETOS-SKOCZOW TU ZAPEWNIA CI :PRECE-BEZPIECZENSTWO -SWOBODE PRACY-DOBRY KONTAKT Z PRZELOZONYM I ZERO MOBINGU :)
rychu 2013-08-12 20:01:46
Umowa na czas określony z 2 tygodniowym okresem wypowiedzenia. No wabik jak cholera :D
Patryk 2014-04-04 17:11:49
Nie koniecznie, sa ludzie, którzy wola pracowac na smieciówkach, bo czasem wtedy zarobki sa wieksze, bo to niższy koszt dla retos.
jurek 2014-05-29 19:22:05
Witam, obecnie retos transport prowadzi rekrutację na kierowce międzynarodowego C+E, płaca od kilometra, czy jak to wygląda?
Marek 2014-12-31 12:40:11
Witam, pojawiam siętutaj z powodu niestety stratrty mojej poprzedniej pracy. retos wydaje się być dla mnie dobrą opcją dlatego chciałbym się dowiedzieć o pracy tam. właśnie dla mnie idealną pracą będzie praca dla kierowcy c plus e , tylko tak jak jurek zapytam w jaki sposob kierowcy sa rozliczani czy od km?
giero 2015-03-04 17:38:15
ciekawi mnie gdzie właściwie wcześniej pracowałeś ? nie wiem czy się dobrze orientuje ale Retos ze swoimi oddziałami w Skoczowie i Pietryzkowicach raczej zajmuje się serwisem oraz sprzedażą części i pojazdów. Wydaje mi się , że trochę pomyliłeś ich profil działalności. Nie jest to wg. mojej wiedzy firma spedycyjna
elfodar 2015-03-12 21:59:21
retos no tak moze fajny a moze nie we wrecławiu mieli zajefajna ekipe mechanikow i biuro spoko chlopaki robili rzeczy nie mozlowe zawsze usmiechnieci i zalatani ale spoko chlopaki to sie wzieli (usunięte przez administratora)prezesa i zaczeli im swinie podkladac i ekpia zaczela sie kryszyc z tego co wiem mieli fajnego dyrktora juz go nie ma z biura polecial taki kawalarz zawsze z kierowcami zartowal a w jego miejsce pzryjeli bylego szefa serwisu tubka - polozy im caly warzstat z mechanikow taz poszli juz ci najlepsi slyszalem ze nie chca placic jak sie nalezy tam juz nie ma po co jechac
elfodar 2015-03-12 22:16:46
koroś to ty widze sporo wiesz a moze mi cos wiecej powiesz na temat np wrocławia jestem bardzo ciekaw mam w stosunku do nich plany
DIAG 2015-09-19 12:02:49
P.S. ODNOSNIE TWOJEJ WYPOWIEDZ SPRAWA ZOSTAJE PRZEKAZANA DO SADU O ZNIESLAWIENIE . PREDZEJ CZY POZNIEJ SIE SPOTKAMY I ZOBACZYMY CZY BEDZIESZ DALEJ TAK WYGADANY DO ZOBACZENIA !!!
Wiesiek 2015-12-11 20:29:32
Czy ktoś mógłby napisać ile dostaje brutto lub netto nowy mechanik na początek? 3000 brutto, może 4000 brutto? Pewnie większość osób czytających to forum byłaby wdzięczna za konkretną odpowiedź. Pozdrawiam~
Adam 2016-05-11 22:57:24
@09, w sumie stanowisko jak najbardziej dla mnie, możesz napisać mi gdzie znalazłeś ich ofertę pracy, bo chętnie zapoznałbym się z ich warunkami zatrudnienia.
Zostaw swoją opinię o Retos - Skoczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retos