Opinie o FB Serwis w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FB Serwis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FB Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FB Serwis w Poznań

Rere

W tej firmie nie ma przyszłości brak szacunku do pracowników zastraszanie ich szefem że jak nie skończą rejonu to będą zwolnieni brak urlopów i normalnych umów godziny pracy to już w ogóle są kosmiczne ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE

@Shunjin

Jak już jesteśmy w temacie urlopu to kiedy planujecie tu zwykle urlop letni, na początku roku? Bo niekiedy można z miesięcznym wyprzedzeniem podawać dni wolne. Każdy ma tu umowę o pracę czy są też inne formy zatrudnienia?

Nie polecam. Obecnie to jest cyrk. Mają zero wiedzy i zero pojęcia o pracy.

@Bez nicku

Dziwne, żeby jeszcze pracownik za badania sobie płacił. Rzeczywiście, to już nie ta firma co kiedyś. Teraz jak pracuje pół rodziny i znajomych przełożonych to jest rewelacja. W żadnej formie takich akcji nie ma! I nie prawda, że zatrudnia bezpośrednio Fbserwis!

Już nie zainteresowana

Słyszałam dużo negatywnych opinii o tej firmie. Postanowiłam jednak złożyć dokumenty. I już na podstawie samej rozmowy można potwierdzić, że te opinie to jednak prawda. Bardzo niski poziom samej rozmowy, ponadto podejście do kandydata nieprzyjemne.

Elka
@Help

Cała kasa jest 'pod stołem' czy tylko jakaś część? Jak to nie ma urlopu, nie można sobie go zaplanować kilka miesięcy wcześniej?

JoAsia Nowy wpis

Widziałam ich ogłoszenie pracy na stanowisko dyspozytora. Ktoś się wypowie jak wygląda praca na tym stanowisku w tej firmie? Jakie warunki, obowiązki i wynagrodzenie?

Matiz Nowy wpis
@JoAsia

Nie polecam Pracy w tej firmie zero pojęcia o pracy zawsze bałagan w papierach i brak wiedzy

Pawcio Nowy wpis
@JoAsia

Na dyspozytora to będzie ciężko . Wszytko jest zatrudniane po znajomości żeby nie wyszło na światło dzienne jakie walki robią jeden drugiego kryje a pracownikom robią pod górkę i wykorzystują ludzi

Gośka Nowy wpis

Cześć, co musi zrobić młodszy specjalista w firmie, aby dostać awans na samodzielne stanowisko? Chętnie bym aplikowała do firmy jako młodszy specjalista ds. rozliczeń, ale właśnie nie napisali tam nic o rozwoju za bardzo. Szkolenia są jakiekolwiek opłacane, aby w przyszłości nie było problemu z awansem?

Aleksandra
@Rere

Co znaczy brak urlopów? Jak pracownik składa podanie o urlop, to co się wtedy dzieje? Ma odmowę czy jak?

Shunjin
@Rere

Chyba mylisz z ajentem. W FBserwis nie ma opcji o lewej pracy. Wszystko masz na umowie oraz urlop również normalnie rozliczany. Więc na przyszłość orientuj się kto cię zatrudnia

@Shunjin

Nie polecam pracy w tej firmie. Niesympatyczna współpraca, traktowanie pracownika z góry i odnoszenie się do niego w chamski sposób.

@Michał

Hmmm kiepsko, a jakieś plus są w firmie? Jak ludzi nie dopisują, to może warto z powodów finansowych lub można fajne doświadczenie na przyszłość zdobyć? A i jak faktycznie są tu w firmie takie relacje, to czy nie ma starań ze strony HR, aby poprawić atmosferę? Jakieś spotkania, integracje są organizowane, czy nikogo to nie obchodzi?

Zibi

Od ostatniej zmiany przełożonych, to co się wyprawia to cyrk. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) Dział HR - nie wiem czy taki w firmie jest, bo nie robią nic. Mieliśmy co prawda spotkanie w restauracji w grudniu. Dokładnie było widać jak traktują pracowników fizycznych. Podział nawet przy stole, fizyczni osobno, biurowi osobno, nawet z nami przełożeni nie rozmawiali. Gdyby nie połączenie spotkania z obowiązkowym BHP to nikt by nie przyszedł! Nie warto w tej firmie pracować, za takie traktowanie i podejście do pracownika. Mam nadzieję, że za chwilę przegrają przetarg

SHUNJIN
@Zibi

@Zibi jak jesteś taki odważny to powiedz jak się nazywasz ;) znam ludzi którzy tam pracują i nie narzekają na pracę ani przełożonych

@SHUNJIN

A może znasz jakieś konkrety? Co zatem można zaliczyć do plusów pracy w tym miejscu? Przełożeni wszyscy są spoko wg Twoich znajomych?

Shunjin

Tak, mam informacje. Obecnie duży zakres benefitow. Medicover dla pracownika i jego rodziny Multisport również dla pracownika i rodziny Premie raz w miesiącu do 30% wynagrodzenia Dzień wolny dodatkowo z okazji urodzin/imienin do wyboru Karty przedplacone na święta Z informacji od znajomych nie ma problemu w kontaktach z przełożonymi(dyspozytorami) oraz kierowniczka oddziału też znajdzie czas na spotkanie z pracownikiem

niski poziom osoby przeprawadzajacej rozmowe

słabo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy w FB Serwis wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie polecam. Obecnie to jest cyrk. Mają zero wiedzy i zero pojęcia o pracy.

@Adam

Jeśli piszesz jako pracownik, to możesz mi wyjaśnić, jaka jest forma zatrudnienia? Pisano w czerwcu:, "że zamiast zatrudnić na etat to jakieś kombinacje i kasa pod stołem. Zero urlopu." Koniec cytatu. Czyli co, robiłbym tu na zlecenie? I czy to prawda, że nie całość wypłaty przechodzi przez konto?

Formy zatrudnienia są dwie 1) zatrudnienie przez firmę na umowę o pracę - tylko nieliczne osoby 2) zatrudnienie przez podwykonawcę u którego może zdarzyć się umowa na niewielką część etatu. I tu głównie pracownicy fizyczni pracują.

Bez nicku
@Adam

Proszę nie pisać bzdur! Zatrudnienie wyłącznie bezpośrednio przez FBSerwis, wszystko na umowę o pracę, benefity, badania na koszt pracodawcy, płatne nadgodziny. Trochę się pozmieniało, i to nie jest ta firma co kiedyś.

@Bez nicku

Czyli wszyscy na dzień dzisiejszy mają uop? Można wiedzieć jakie konkretnie benefity oferuje firma, dają prywatną opiekę medyczną? Jaka jest teraz stawka za nadgodziny, płacą 100% więcej?

Bez nicku

Nie można nie mieć urlopu w wymiarze który przysługuje. Piszesz wniosek - masz. Benefity, jak wszędzie w dużych firmach. Multisport, opieka medyczna, świąteczne. Rekrutować się BEZPOŚREDNIO w firmie, a nie szukać ajencji i innego "wyjścia" żeby komornik nie zabrał albo żeby podatku nie płacić i się skończą (usunięte przez administratora)opinie.

Marian

Jakie realne zarobki na kat C HDS oddział Swarzędz?

Witam ktoś pracuje w FB Serwis w Swarzędzu i jakie są zarobki i godziny Pracy,i

Nie wiem co myśleć, bo kilka kwestii w Twojej wypowiedzi zostało wykropkowane, a nie chcę się domyślać. Możesz jeszcze raz napisać w łagodniejszy sposób? Coś pisałeś o premii, zabierają ją jak ktoś jest nieposłuszny? Możesz opisać jakieś konkretne sytuacje z tym kierownikiem?

Na jakie wsparcie w FB Serwis mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

@Już nie zainteresowana

Mogłabyś napisać coś więcej o tym podejściu do kandydata? W ogóle to jak wyglądają te rozmowy? Dużo etapów trzeba przejść?

@Aneta

Miałam rozmowę online z kobietą która mam wrażenie była w pracy pierwszy dzień. Całość rozmowy mało profesjonalna, żadnych szczegółów tylko tak okrężnie. Pani była bardzo pobudzona, śmiała się z niczego. Naprawdę dziwne doświadczenie.

Iza
@Już nie zainteresowana

Rzeczywiście dziwna rozmowa, jeżeli śmiała się z niczego. Jakieś konkretne pytania z jej strony padały chociaż ? Przeprowadzają tylko rozmowy online czy może proponowali też spotkanie w siedzibie?

@Iza

Niestety mam wrażenie że te opinie piszą sami pracownicy. Ja miałam rozmowę i było ok, jak to rozmowa niczym się nie wyróżniała.

Aneta

Napiszesz coś więcej? Jakie pytania zadawali? Ogólnie jak oceniasz atmosferę na tej rozmowie? Fajnie byłoby dostać pracę w firmie gdzie panuje świetna atmosfera

Nickk
@Aneta

W tej firmie "świetnej atmosfery" nie ma. Wręcz przeciwnie jak w (usunięte przez administratora)

Help
@Nickk

Ludzie, jak najdalej od tej firmy. Nie wiem jak w takiej organizacji można wytrzymać. Zamiast zatrudnić na etat to jakieś kombinacje i kasa pod stołem. Zero urlopu. Praca na wariata

@Help

Witam cię możesz coś więcej napisać ile godzin w miesiącu i jaka wypłata

Mirka
@Help

To jaką umowe tu dają skoro piszesz, że robią "jakieś kombinacje" i nie ma pracy na etat? Zlecenie jest czy jak? A kasa chociaż się zgadza?

Elka

Zainteresowana

A dlaczego swarzędzki oddział ciągle wstawia te same ogłoszenia? Tak złe warunki, że nie mogą utrzymać pracowników? Warto poświęcać czas na udział w rekrutacji?

@Zainteresowana

Jakie te same? Na stronie jest tylko jedno, dla koordynatora projektu. Wiesz coś o tym, jakie zarobki proponują, albo jakie akceptują na rekrutacji?

Jużniezainteresowana
@Karolina

Nie znam warunków, bo ostatecznie nie zdecydowałam się na udział w rekrutacji. Śledzę wlkp. ogłoszenia od 2 miesięcy, bo szukam zmiany i Oddział swarzędzki ciągle wystawia ogłoszenia. Obecnie np. znów poszukują Dyspozytora.

@Jużniezainteresowana

znowu? to od kiedy szukają? bo kiedyś widziałam wpisy o jakimś dyspozytorze właśnie czyli to o jego miejsce tu chodzi?

@Zainteresowana

Szkoda nerwów na tą firmę

Alicja
@Rere

pracowales jako dyspozytor w firmie ze tak komentujesZ? ciekawi mnie to ogloszenie i z checia poczytam o pracy na tym wlasnie stanowisku ?

Warunki TRAGEDIA

Axa
@Zainteresowana

Z powodu jednej osoby tam pracującej

Tomasz

Jest otwarta rekrutacja na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Administracji. Wyliczono, jakie zadanie, jakie oczekiwania, a nawet benefity. Niestety nie wiem, ile może wynieść wynagrodzenie ani jaką umowę bym dostał? Zastanawiam się też, jak jest zorganizowana rekrutacja, że firma szczyci się w ofercie etykietką przyjaznej rekrutacji?

Młody

Bo dostałem ofert pracy w Swarzędzu, chciałbym się dowiedzieć coś o tej firmie

Pytający

Gdzie dokładnie mieści się siedziba FB serwis w Gliwicach? Jak atmosfera pracy w tym oddziale? Jak warunki płacowe w administracji?

Janusz Andrzej Nowak
@Pytający

Gliwice ul. Białostocka 4. Dramat. 2800 i premia której nikt nie widzi. Nie ma ludzi do pracy. Nie ma czym też robić. Wiecznie pożyczają sprzęt z innego kontraktu. 3 auta na krzyż max 4/5 osób na zmianę a patrol autostrady, krajowek, i w opór robót przy utrzymaniu. Łudzą jakimiś podwyżkami ale czy to wgl prawda to nikt nie wie.

@Janusz Andrzej Nowak

Skąd informacje o podwyżkach? To oficjalne stanowisko firmy czy tylko takie wasze przypuszczenia? Dlaczego nie ma ludzi do pracy? Orientujesz się?

Prawda

Pracowałem i kiedy chciałem urlop to mnie wyrzucono. FB to ściema a pracuje się bez umowy dla fikcyjnej firmy na zasadzie 8 godzin dla pieniędzy ale kolejne 8 dla przyjemności. Urząd fiskalny się dowie

@Prawda

Masz to co akceptujesz. Do dziadostwa przyszedłeś to (usunięte przez administratora) otrzymałeś. Jak nie masz kwalifikacji to pretensje miej do siebie. Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie robi sobie kwity na różne maszyny i pracuje za godne stawki nie uwłaczające człowieczeństwa. Ja tam kiedyś byłem, trochę przez pomyłkę i perypetie życiowe. Stawki jakie to (usunięte przez administratora) oferuje za pracę np kierowcy ce to jest żart w skali Europy. Pracuje u Niemca za 3k euro. A tym wszystkim dzbanom, którzy zostali w fb głównie życzę.... W zasadzie to (usunięte przez administratora) wam życzę. Brać siekierę i po chrust bo o wunglu możecie pomarzyć.

Lidia

czy to jest opinia odnośnie stanowisk fizycznych? mogłabym prosić o ewentualne odniesienie się co do warunków w biurze? widziałam ogłoszenia chociażby na koordynatorkę ds logistyki i transportu i się nad tym stanowiskiem zastanawiam. jakaś opinia na temat pracy na nim?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w FB Serwis?

Han Solo

Tak organizowane są. Koparka dokopania rowów albo kosiarka na łąkę. Zastanów się dzbanie pięć razy zanim coś tu napiszesz.

@Han Solo

Nie czaję, czemu nie mogą normalnie się integrować?

Inżynier

Cześć a jak z pracą jako kierownik projektu w Gdańsku ? Macie jakąś wiedzę jak się pracuje ? Jakie są stawki ? Czy warto poświęcać czas na rekrutację ?

Jaki jest wkład kierownictwa FB Serwis w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pitus Bajdus

Żaden. Dobrze że mnie już nie ma w tym dziadtransie. Mówią że żadna praca nie hańbi ????. Ta hańbi.

Zenek
@Pitus Bajdus

My też się cieszymy że już Cię nie ma :)

Knagus
@Zenek

Zenek cieszę się twoim szczęściem. Parapapapapa......

Maciej
@Knagus

Cześć! Widzę, że prowadzicie dyskusję na temat związane z zatrudnieniem w firmie FB Serwis. Czy ktoś z Was jednoznacznie mógłby napisać, jak aktualnie wygląda tam praca? Wynagrodzenie jest na optymalnym poziomie?

Ghjfff
@Zenek

Nadal lubisz małe dziewczynki wyrywane na FB ?

Ghjfff
@Maciej

Ok 2700 brutto

Dobrej atmosfery tam niema.

Aleksander
@795

Z czego się to bierze? To wina szefostwa twoim zdaniem?

Mark
@Aleksander

A kto wie

@Mark

Raczej myślę, że sprawa i ofiara. ;p Ale czy tylko samo szefostwo ma do tego swój wkład? Może pracownicy nieświadomie też tworzą nieciekawą atmosferę? Wina zawsze musi leżeć tylko po jednej stronie? :/

Drajwer

Poznanski/ Swarzędzki oddział za daleko nie zajedzie, dziwne, że jeszcze się utrzymuje. Kierownictwo i samozwańczy dyspozytor do zwolnienia. Kierownik nie potrafi podejmować własnych decyzji irozmawiać z pracownikiem, a dyspozytor nie wie na czym polega jego praca. Dobrze nie wie jak wyglądają rejony, a wysyła na nie auta. Wszystko jest Ok jeśli robisz swoje. Niestety jeśli pokażesz, że możesz więcej i angażujesz się w pracę to wykorzystają bez najmniejszych skrupułów. A jeśli odmówisz, wręcza Ci wypowiedzenie. Mnie akurat zwolnili, bo odmówiłem jazdy niesprawnym samochodem z dziurami w podłodze, bez bieżnika na oponach, a o hamulcach nie wspomnę. Nie zostało to oczywiście ujęte w wypowiedzeniu. Szkoda, że nie nagrywałem rozmowy kiedy wręczali mi świstek. Niestety tak się dzieje jeśli ktoś wyczuje zagrożenie i kierowca tylko po maturze ma więcej w głowie niż kierownictwo.

Mpmtyk
@Drajwer

Tam jest jeszcze gorzej jak kolega wyżej opowiada.

@Drajwer

Taka jest prawda

Pluszowy Miś

Hej Kielczanie. Właśnie przyszło mi powiadomienie że ktoś tu na forum coś napisał ????. Co tam u was kielecka braci? Jak sie tam trzymacie? Kto tam pozostał? Słyszałem, że już nie Many ale Kamazy. Jest jeszcze ta co rży jak koń? A ten motyl królowej jest jeszcze? Kurde stare dobre czasy. Łezka się zakręciła. Kto to teraz koordynuje? Syn i tata? Czy ten co to mu ciężko powiedzieć jowej? Pozdro dla starego, i całej bandy. A i słyszałem że Majkel tam znowu śpiewa ????. No cóż czas żeby i Gienek wrócił bo to był duet Gienek i Dżekson ????????. Pozdro wariaty...

Zostaw merytoryczną opinię o FB Serwis - Poznań

• Jak się pracuje w FB Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy FB Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FB Serwis?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FB Serwis?

Kandydaci do pracy w FB Serwis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FB Serwis