Opinie o Mondelez w Jankowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mondelez. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Mondelez na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondelez w Jankowice

Rozgoryczony

Nagonka na pracowników, przegladanie kamer, masowe wręczanie nagan. Pewnie by nie dać podwyżki i wykazać się u góry. Do tego dyskryminacja płacowa.

LOLEK
@Rozgoryczony

Masowe wciskanie kitu o polityce firmy nie pokrywające się z rzeczywistością układy układziki, grono vipów często nagradzanych Czepianie się polowanie na pracowników którzy muszą wybierać miedzy wydajnością - premią a ich chorymi zasadami bezpieczeństwa. Jednym słowem - jeden zespół którego brak każdy sam sobie , 100% zaangażowania pod warunkiem że zsumujemy ostatnie 5 lat Motywowanie - a co to takiego ? Jesteś fajny - jak jesteś potrzebny, ale nie ma ludzi nie zastąpionych

Inżynier Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Jak tam nieroby? Wiecheć pierwszy dupowlaz niedługo będzie musiał brać dwa krzesła na stołówce bo od tego leserstwa to ino (usunięte przez administratora) rośnie.

Jaka jest kultura pracy w Mondelez?

Hej a też mogłabym o coś dopytać. Co to zmienia w warunkach pracy, że zadajesz takie pytanie na forum? Chyba, że masz w tym inny cel?

jack Nowy wpis

Dyskryminacja jest na mondelezie,nie mają szacunku do ludzi z agencji ani żadnej firmy zewnętrznej. Wstyd, wielka firma a takie coś. Dyrektor powinien dawać przykład a też lekceważy ludzi

Jaki jest okres rozliczeniowy w Mondelez? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

mumin 13 Nowy wpis

aktualnie przeszli na system angielski - płacom tygodniuwki, ale od stycznia majom płacic co 1,5 tygodnia, a z początkniem lutego co 3 dni majom zamiar wyplacać pieniążki. Dalsze plany co do placenia jeszcze nie som znane , losy wypłąt ważą się na najwyzszym stopniu zarządzającym w Szanghaju. W poniedzialek do południa mysle że będzie wiadomo wiecej. Pozdrawiam

Ankiety zaangażowania są po to aby mogli pokazać kierownicy i dyrektor że coś robią i że starają się coś naprawić uzdrowić jacy oni są wspaniali

ANKIETA
@Piotr

Czy pracownicy mogą zostać zwolnieni z pracy jeżeli uzyskali zbyt mała liczbę punktów z ankiety?

@Piotr

Jakie sa zarobki dla pan na produkcji chodzi mi o pracownika produkcji czy realne 4 tys zl netto miec bez sb ndz przy 3 zm .,PoDrawiam Grazyne majstrowa o ile jeszcze pracuje

logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Rozgoryczony

Biuro
@Rozgoryczony

Tak... podwyżki dla produkcji ponad dwa razy wyższe od tych dla biura. To nie pierwszy raz kiedy biuro jest traktowane gorzej.

@Biuro

Zawsze możecie się przenieś na produkcję bo ludzi brakuje i pokazać co u miecie Przestańcie narzekać tak źle nie macie

@Rozgoryczony

Hej czy warto przyjść na magazyn jaka stawka czy są nadgodziny jakie kierownictwo i liderzy?? Proszę o konkretne odpowiedzi czy są podwyzki

kalrle
@Rozgoryczony

Ważne ze robota, jest, zaroz bydzie krysys i mogum być zwolnienia. jo sie na kamerowanie zgodzum, nawet lubie jak na mnie patrzom hłopy

LOLEK
@Rozgoryczony

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Mondelez? Chętnie zatrudniają?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Mondelez?

Cała prawda

Patrząc na sytuację na copaku to śmiem twierdzić że w żaden sposób.. Pani Emilia " z bardzo słabym podejściem do pracownika" owocującym chęcią kontynuowania pracy przez ów owego pokrzywdzonego pracy poza strukturami naszej firmy jest tego potwierdzeniem. Pomimo zgłoszenia do przełożonych nic z tym nie zrobiono, nie sądzilem że na takie akcje w tych czasach można pozwalać.

Ogólnie na dziale mas robi się tragedią zatrudnili nowych co po paru miesiącach słabo ogarniają

Julia

nowo zatrudnione osoby nie przechodzą żadnego szkolenia wewnętrznego na stanowisku by wiedziały co mają robić? To znaczy że chyba bez doświadczenia też zatrudnią?

Wiecho

Robi ,,,do jego ekipy dołączył kolejny z krótkim palcem tylko że z Carle ????

Magazyn

Hej czy warto się zatrudnić na stanowisko magazyniera czy warto czy praca stała jakie zarobki czy kierownictwo i liderzy ok jak z podwyżkami

@Magazyn

Kolego odpuś sobie kiedyś to była firma ok teraz jest coraz gorzej niech każdy pomyśli dlaczego się wszędzie ogłaszają dużo obiecują na początku a później jest rozczarowanie nie warto

@Piotr

Hej prosiłbym o konkrety jak są zarbki czy jest premia nadgodziny ?? Kierownictwo plus liderzy prosiłbym o konkretną odpowiedź

Wojtek handlarz
@Magazyn

Stawki Ci nie mogę podać, bo wynagrodzenia nie są jawne.. Premia jest, nadgodziny jak się wyłamiesz z ekipy to możesz iść,jest grafik na chorobowe, kierownictwo ok, a liderzy....(usunięte przez administratora)

@Wojtek handlarz

Hej podaj kwotę normalnie a nie takie ukrywanie bo nie wiem czy warto iść na rozmowę i tracić czas

@Wojtek handlarz

Proszę o konkretną odpowiedź jaka jest kasa czy są nadgodziny premia, czy są podwyżki jak kierownictwo i liderzy jakie zmiany

Magazynier z MONDELEZ

10tyś. brutto na początek dają + premie 10 procent minimum

Rekrut
@Magazynier z MONDELEZ

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej lecz dowiedziałem się że praca jest systemowa tz : 4 brygady i nie bardzo fajnie się rozmawiało a co najgorsze było na końcu rozmowy ponieważ spytano mnie na oczekiwania finansowe i powiedziałem że przy proponowanym systemie oczekuje 6 tyś na netto co i tak jest mało i nie wiem czy dobrze zrobiłem ?

Interesuje mnie praca jako pracownik produkcji/ operator maszyn. Jaki system zmianowy ? Jakie plus minus wynagrodzenie.

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i zostałem zapytany o wysokość zarobków lecz obawiam się że za bardzo obniżyłem wymagania bo kwota 6500 brutto jak na pracę soboty i niedzielę to trochę mało i nie wiem co zrobić bo na pracy mi zależy.

@Kandydat

będziesz mieć jakąś rozmowę jeszcze? Może po prostu powiedz że zmieniłeś zdanie? W ogóle to dużo etapów się szykuje na tej rekrutacji?

zbok

Podnieca mnie praca w Mondelez, te wszystkie piękne kobiety w tych obcisłych i prześwitujących białych strojach , jest na co popatrzeć :)

Obozowicz
@zbok

To składam cv, już zacieram rączki i będę zbierał język z podłogi i sobie chodził z paniami na papieroska i wracał pracować z nowym numerem tel od jednej z Pań, a w weekend na lampkę wina i ciuciuruciu

Rrr
@Obozowicz

Tak wlasnie pisze, staly pracownik

I naprawdę to jest uważane za wyznacznik dobrej jakości warunków pracy tutaj?

@Karolina

Tak, a o co chodzi?

@666

No nie wiem, może o to że na obowiązkach raczej powinno się skupiać a nie na innych ludziach. To nie rozprasza innych przypadkiem? Aż dziwne, ze tak robią

Pani z agencji to jakaś porażka! Nie polecam tej pracy! A Panie pracujące na stałe wykorzystują osoby z agencji, byleby nic nie robić. Nawet po worek na (usunięte przez administratora) nie chce się iść, tylko wysyłają świeżych pracowników. Jedna wielka porażka!!!!

Witajcie , poproszę o sensowne opinie na temat pracy w Mondelez , operator produkcji lub technik operator ... Jak atmosfera , jak zarobki ? Słyszałem że potrzebują do pracy u Was. Za głupie komentarze dziękuję z góry ;)

witam czy nadgodziny sa platne

Pracownik tymczasowy

witam chciałbym się podzielić opinią na temat pracy tymczasowej mianowicie staly pracownik traktuje pulowca jak smiecia chodzą co niektórzy jak sw krowy lider jedna wielka porażka szczególnie ta mała mi to się nadaje do psych pani M Z bomba wybuchowa dziwie się ze jeszcze ona tam jest to tylko dzięki niej nikt tam niechce przyjść co do firmy sprzątającej to sama patologia razem z M G kierownictwo podporządkowane małej mi co ma tyle szpachlują ze nie jeden samochód by się wyszpachlowalo pozdrawiam serdecznie

Xxx

Pull przyjmoja

Słoneczny patrol

Odpuść sobie pracę u nas liderzy mają furię na wynik jeden przez drugiego cisną aż miło operatorzy też nie mają wesoło ciągle głupoty kaizeny opelki trzeba wymyślać bosy i inne gupoty a na koniec roku i tak tego nikt nie doceni nie warto

Julia
@Słoneczny patrol

nic z twojej wypowiedzi nie rozumiem, może napisałbyś to wszystko ale jaśniej dla kogoś z zewnątrz firmy ?

mamma mia 2
@Słoneczny patrol

Witam i pozdrawiam calywasz zespol zwlaszcza tych normalnych ludzi operatorow na lince, jestem co prawda z innej branzy i obecnie szukam pracy i czytam rozne opinie na go work o firmach i odrzu mi ten wpis sie skojarzyl z tym co w mojej firmie wprowadzili (a branza automotive) i wtedy sie zaczela kleska , mianowicie kaizeny akurat juz byly wymagane ale doszly tez bos-y, dh i cl , glupota nad glupota nie wystarcza juz tylko przyjsc do pracy zrobic swoje norme na 100 , byc punktualnym chorobowe prawdziwe raz na kilka lat tylko wymyslaja dokladaja glupot skupiaja sie i wymagaj czegos co ptylko pogarsza wykonywanie pracy a ten ktory to wszystko odgornie wymysla chyba nigdy fizycznie nigdzie nie pracowal , ale teraz chyba juz z glupoty i nudow to siedza i wymyslaja jak ludziom dokuczyc, sorry za bledy pozdro dla wszystkich ktorzy musza charowac na tych wszystkich "cesarzy japonii "

jack

Praca w firmie tragedia,jak zatrudnią przez pośrednika to fajne,tylko stali pracownicy mondelez masakra. Firmy zewnętrzne traktują jak (usunięte przez administratora) dziwię się że dyrektor na to pozwala liderom itd. Nie polecam pracy

Podwyżki

Czy podwyżki w Menelezie pokryją inflację tak jak w innych zakładach?

Buahaha
@Podwyżki

Dostaniesz w porywach 2%. Chyba że jesteś wazelina i (usunięte przez administratora) czytaj cała zgraja nierobów ILS6) to dostaniesz jakieś 10%. Jeszcze jest opcja koszenia trawników za dobry % ????

muhaha
@Buahaha

Ne chciało się nosić teczki trzeba kopać dołeczki :)

Orzeszek
@Podwyżki

Z takimi związkami zawodowymi, jakie są to nic nie ugramy... Pandemia szaleje w najlepsze, może jeszcze z większą odczuwalnością na braki ludzi, co z kolei przekłada się na wynik, gdzie wróciły premie od wyniku, a normy uzyskania wyniku zostały podniesione... Związki milczą ludzie grzecznie wyrywają ręce, czyli znaczy że jest dobrze, po co podwyżka? Czegoś nie rozumiesz?

Peter Lovelas
@Podwyżki

Oczywiście,robisz tak.. kładziesz wypowiedzenie kieras ściska cztery litery i żeby Cię zatrzymać dostajesz lepszą kasę i awans na stanowisko które było szykowane dla twojwgo kumpla z zmiany,no i już inflacyjna podwyżka wjechała.

mhaha

A Ty nawet zdania z sensem nie potrafisz złożyć! :)

@Podwyżki

Nie I nigdy nie dorównają innym podobnym zakłada że względu na zachowanie I produkcję pełna para dla Rosji kiedy ta Ukrainę bombarduje gratulacje moze jeszcze za pół ceny sprzedajcie ruska bo to przyjaciele

@Podwyżki

Odnośnie podwyżek w przemyśle średnia płaca w przeciągu roku wzrosła o 11,7%. (usunięte przez administratora) W Mondelez proponuja 2-3% i znów mamy spor zbiorowy z ktorego nic nie wyniknie.

Irena
@muhaha

Żadna praca nie hańbi :) najważniejsze że jest jakikolwiek zarobek. A Ty coś wiesz o tej firmie, czy tylko tak napisales ??

@Podwyżki

Zależy od stanowiska . Teraz druga podwyżka nie objęła Op.pakowania .

Można wiedzieć czemu?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mondelez?

nick

Narzędzia il6s

Belzebub

Jedli ktoś rzuca palety pod nogi innym nie potrafi włożyć do palomatu a jest liderem bezpieczeństwa i aktywnie uczestniczy w szkoleniach to jakieś nieporozumienie Gdy wszyscy nodili madki a on nie Gdy inni brali po 1 paczce masek a on dwie i nigdy z tego nikt go nie rozliczył Kto za to wszystko odpowiada ?

@Belzebub

Bo to taki typ

Podwyzki

Witam Ile % podwyżki w tym roku i czy jakies dodatki?

@Podwyzki

No to może od stanowiska zależeć. Chyba że nie pytasz o żadne konkretne?

On
@Podwyzki

kilka dni temu firma sięgnęła dna. Ogłoszono duże podwyżki jednak tylko dla wybranych grup pracowniczych. Wiele osób nie dostanie ani grosza.

Jarosław
@On

Od czego zależało kto dostanie podwyżki, a kto nie?

@Jarosław

Witam. Od stanowiska, że względu na brak op.technikow,op.działu mas, op.formowania wspaniałomyślny pracodawca przeprowadzi rewizje o wartość kwietniowych podwyżek w zależności od oceny rocznej, (czyli dołożą tyle samo co w kwietniu-gdzie o do kwietnia trwały przepychanki o każdy procent podwyżki tak teraz z dnia na dzień z rękawa wysypała się luźna każą żeby raz jeszcze dać wybranej grupie pracowniczej) a w M&R 5%, w okolicy otwara się firma która na start oferuje więcej niż ludzie mają tu po 20 latach pracy.

@Słonik

Ta decyzja o dodatkowych podwyżkach dla wybranych tylko grup zawodowych to strzał w kolano dla firmy. A już niedługo dwa bardzo ważne audyty. Ciekawe kto je poprowadzi.

@pracownik

Ten kto podjął dezyzje ten sam będzie prowadził

Doris

Zgadzam się z Angi W tym zaklsdxie liczą się tylko Panowie Nie chodzi o umiejętności Być facetem to męska rzecz;(

Luck
@Doris

Im wszystko wolno

Sre
@Podwyzki

Jeśli pytasz o Panow to mają średnio po 20 procent podwyżki!!! Nie ważne że co drugi dzień go nie ma, że krew że sraczka itp że operator operatorowi nie równy Czym mniej umie tym więcej się udziela i chodzi na szkolenia A kobieta ; Jej nie należą się szkolenia nie raz nawet i.przerwa Pan ma mieć wszystko przygotowane Podstawione odebrane Posprzątane Śmieci wywiezione Niektórzy to nawet Śmieci z kosza nie wyciągnąć tylko pokrzykują na nas !!!!!!!

Ciekawa

Jakie zarobki dla kobiet ?

G xccc
@Ciekawa

Około 5400tys na start plus premia plus dojazd Razem około 6000 beż noccek

@Sre

No proszę 20 % ciekawe kto tyle dostał, chyba Sre w kadrach siedzisz że wiesz. Krew co 2 miesiące a osocze co 2 tygodnie oddaje nie sprzedaje bo ludzie potrzebują, chcesz to oddawaj. A sraczke i ból d... o.. opy to mają te które biorą wolne na sprzątanie, bo druga ma urlop, bo weekend się zaczyna albo kończy

Witam. Ile dostają operatorzy na start?

Płonsk
@Piotr

Ile procent U was podwyżki w tym roku? Ile na start dostają operatorzy maszyn ? Czy u was też są weryfikacja w połowie roku ? Czy wasze zwiaski kontaktują się z innymi związkami w Płońsku I innych fabrykach?

pola
@Płonsk

Witaj, u nas też są weryfikacje, jednakże były rozmowy, aby do nich przystępowali Ci, którzy mają wyższe aspiraje , a podwyżka obejmowałaby wszystkich jednakową. Co z tego wyjdzie czas pokaże. Pozdrawiam

Płonsk
@pola

A jakie są propzycje zakładu A jakie zz ? Masz może informację?czy wspólna grupa związków negocjuje na poziomie krajowym czy każdy zakład indywidualnie?

pola
@Płonsk

Powiem szczerze, że nie wiem. Pomimo, że należę do zz ale jestem wychodzi na to totalnym abnegatem jeżeli chodzi o szczegóły . Zapisałam pod wpływem chwili i tak już zostało, zaczynam też wątpić czy gdyby działa się niesprawiedliwość, to czy byliby pomocni. Hmm chyba czas to zweryfikować. Pozdrawiam

Płońsk
@pola

Jeśli ludzie nie wymagają nic od przewodniczących to tak niestety jest I nie robią żadnych spotkań z ludzmi .jak będziesz coś wiedziała daj znać i ja powiem co u nas ok Pozdrawiam

Saszka
@Płonsk

Drodzu pracowniki Mondeleza chce wam sierdecznie dziękować za słodkości które wysyłacie do mojej Rosiji do moich malczikow one bardzo je lubią. Ja niestety jestem na wojnu na ukrainu i tu tego nie ma. A chciałbym dać milkinisa dzieciaczkom że szpitala który ostrzelaliśmy. Vivat Rasija

Płońsk
@pola

Wiadomo już jakie podwyżki w tym roku

Związki zawodowe
@Płońsk

Rozmowy trwają staramy wywalczyć jak najwięcej prosimy o cierpliwość ✌️✌️✌️????

@Związki zawodowe

Ile wywalczyliscie podwyżki w tym roku ?

Roman
@Podwyżki

Dostaliście już podwyżkę? Ile teraz dostanie nowy pracownik Mondeleza? Czy w tej firmie robi się na akord, czy obowiązują jakieś normy ilościowe? Czy pracuje się na zmiany?

Are

Około 6 koła

OpG
@Are

To pewnie ten Are z OPM .Do wszystkiego pierwszy. Szkoda że umiejętności nie idą s parze z arogancją do kobiet

OPM
@OpG

Jemu to akurat się nic nie należało Dziewczyny potrafią więcej

Nicka
@OpG

Szkoda że kobiety nie zasługują na miano "kobiet" zachowują się jak prymitywne baby z pegeeru, do tego prostaczki po podstawówce, z wypisaną flachą na facjacie, szukają frajera który odwali za nie większość roboty a one będę siedziały na dup.. i obgadywały koleżanki, żenada że nie ma żadnej selekcji względem wykształcenia, ponieważ udowadniają że prymitywizm i ograniczenia umysłowe są ściśle związane z elementarnymi brakami, zarówno w sferze kultury jaki i wiedzy...

Zbulwersowa

Jawna dyskryminacja pań ktore zajmują w większości stanowisko Op pakowni przez naszą kadrę zarządzająca

Hanna

No to chyba nie ma problemu :D Swoją drogą czy firma planuje te pozostałe 10% jakoś przełożyć na inne rynki? Czy raczej się nie wycofają?

Słonik

Jak już wspominałem wcześniej wcale nie musisz.. Znikoma część naszej produkcji z Janowic trafia na nasz krajowy rynek. Lepiej składaj dzięgi na opłaty ruskiego gazu którym grzejesz (usunięte przez administratora) pe. Wstyd że wspierasz Rosję swoimi pieniędzmi.....

Zostaw merytoryczną opinię o Mondelez - Jankowice

• Jak się pracuje w Mondelez?

Zobacz opinie na temat firmy Mondelez tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondelez?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mondelez?

Kandydaci do pracy w Mondelez napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mondelez