Ideal Pflege

Kraków

Opinie o Ideal Pflege

Zosia 2016-01-24 22:28:24
Jechałam z nimi 3 razy ale zamiast dbac o stałych opiekunow to oferowali mniejsze stawki za kolejny wyjazd przeszłam do innej firmy nie polecam
Zosia 2016-02-21 22:21:03
Odradzam prace z ta firma jak potrzebuja wysłac opiekunke to dzwonią a potem radz sobie sam po powrocie zero kontaktu o wszystko trzeba sie prosic nie polecam
Jasia 2016-02-21 22:24:14
Nie dbaja o opiekunow zanizaja stawki kłamia dzwonią z ofera I cisza odradzam
Jasia 2016-02-26 21:15:38
Byłam 2razy ale nie polecam oferty nie sprawdzone dojazd na własny koszt zwracaja 100€ I oferuja mniej pieniedzy za kolejny wyjazd
Zosia 2016-02-28 21:14:17
Oferty nie sprawdzone kary za wszystko patrza niemieckich rodzin a nie dbaja o polska opiekunke zajechałam na miejsce rodzina odmowiła opieki I zmarnowałam tyko swoj czas I pieniadze za przejazd zenada
Magda 2016-03-05 13:34:54
Zenujaca firma trzymaja opiekunke dzwonia z oferta a pozniej mowia brak odpowiedzi prosze czekac I tak w kołko przeszłam do innej firmy lepiej płaca niz tutaj a oferty znajduja szybko odradzam
Sonia 2016-03-05 14:29:48
Byłam z nimi 1raz sama musze płacic ubezpieczenie prywatne odbijaja z moich pieniedzy za podroz wracaja 100e nie interesuja sie opiekunka mało płacą nie polecam Zyja z nas a oszukują jak tylko mogą
Asia 2016-03-05 15:14:49
Rekrutowała mnie p Beata myslałam ze to konkretna osoba ale sie zawiodłam kłamia I tyle szukajcie innych firm ta jest tylko firemką znazwy ideal to kpina I jeszcze chce dodac ze czekac z nimi na wyjazd to strata czasu ja czekałam miesiąc dzwoniła z ofertą a pozniej czekaj I czekaj ....poszłam gdzie indziej jest super Omijac tą firemke chyba ze sie chce nabawic nerwicy
Wiola 2016-03-06 15:12:50
Ja tez szczerze odradzam pracowałamw innych firmach a ta daje ogłoszenia ofert a jak przyjdzie z nimi jechac to trzeba czekac I czekac oferty nie sprawdzone odradzam
Magda 2016-03-06 23:45:32
NIE RZETELNA FIRMA OMIJAC JĄ Z DALEKA CZEKAŁAM NA OFERTĘ A POZNIEJ ZERO ODPOWIEDI ZNOWU DZWONIĄ Z OFERTĄ I ZNOWU CISZA TRZYMAJĄ OPIEKUNKĘ A TY CZEKAJ I CZEKAJ ODESZŁAM INNE FIRMY SZANUJĄ LUDZI NIE TAK JAK TA ODRADZAM!!!!!!!!
Ewa 2016-03-07 14:00:01
Nierzetelna firma doprosic sie o cos to albo nie odbieraja albo sciągaja nie liczą się z opiekunką a przecieź z nas żyja
Ania 2016-03-29 20:55:30
zarobki niewysokie to fakt, teraz wróciłam od nich ze szteli, ale obsługa bardzo dobra. Czekałam dwa tygodnie na wyjazd i załatwiłam. Polecam panią Beatę - załatwi szybko wszystko co potrzeba. Minusem jest ubezpieczenie prywatne i kobity z księgowości FATALNE!! Doprosić się o paski nie można!
Ale ogólnie nieżle w porównaniu z innymi firmami, gdzie zalegają z wypłatami.
Ania 2016-03-29 20:56:04
Ale ogólnie nieżle w porównaniu z innymi firmami, gdzie zalegają z wypłatami.
ula 56 2016-05-05 21:21:41
Jakim dzieckiem ? ? To oni do dzieci też biorą? Ja jeżdżę z nimi już kilka lat na moją sztelę..i jest ok. Dużo kasy nie płacą, ale opieka dobra.Jak coś to nawet w nocy się mogłam dodzwonić i pomoc dostałam.Teraz się zmieniło, zwracają podróż.
gość 2016-05-06 12:21:10
Jeszcze z nimi nie byłam i chwała Bogu.To co czytam od opiekunek ,które z nimi już współpracowały,potwierdza moje odczucia.Mają bałągan z ofertami,nie są zorientowani co mają wystawione na Portalu z pracą.Kiedy próbowałam wyjaśnić,czy oferta ,która mnie interesuje jest aktualna,zbywano mnie początkowo,a potem to już byli bardzo niemili.Tak jakbym prosiła o jałmużnę.Tego już zupełnie nie rozumiem.Ja szukam pracy ,a oni na mnie zarabiają,więc powinni być zadowoleni,a więc uprzejmi.Więc skreślam ich na starcie.
teresa 2016-05-07 12:39:15
Do mnie w zeszłym roku dziewczyny z rekrutacji od nich przez 2 miesiace się wdzwanialy z ofertami. Czasami mnie już też faktycznie wkurzały telefony co kilka dni. Pojechałam z nimi w końcu w tym roku pierwszy raz i póki co było ok. Nawet niezła rodzina się trafiła, tylko babcia poszła do szpitala więc tam już nie wracam, ale z nowymi ofertami dzwonia non stop. Jak będzie coś ciekawego to może pojadę. Na razie odpoczywam.
Maria 2016-05-09 20:18:48
Ja tam nie nażekam. Napewno lepsze zarobki niż w Aterimie. Sztelę miałam niezłą, tylko mnie prąd poraził i póki co się leczę.Ale gdyby nie szybka interwencja pań, to byłoby ze mną źle..Podziękowania dla pań!
Małgoska 2016-05-10 19:56:21
Bardzo kompetentny Pan Grzegorz polecam
Małgoska 2016-05-10 19:56:48
Bardzo kompetentny Pan Grzegorz polecam
Paula 2016-05-17 15:41:46
Szczerze odradzam firmę "Ideal",kłamią,za podróż płaci opiekunka,brak karty EKUZ w Niemczech,dostarczona dopiero w Polsce po dwumiesięcznym powrocie do domu,zasłaniają się ubezpieczeniem dodatkowym w Generali za które płaci opiekunka,składki do Zusu od marca nieodprowadzone,pracownice firmy niekompetentne,odradzam,odradzam,odradzam,100 euro odciągają za dojazd do pacjenta,pożałowania godna firma,
Ania 2016-05-17 22:42:42
Co ty gadasz. Jezdze z nimi juz 2 raz i za kazdym razem dawali 100 euro na podróż.Za pierwszym razem na EKUZ tez czekałam tak jak ty (podobno to przez ZUS) ale potem dosstałam kartę na rok. Co do Generali się nie wypowiadam - na szczeście nie musiałam korzystać, ale koleżanka która jeździ w innej firmie narzekała, że tez czekała na ekuz i jak się jej coś stało to musiała za swoje płacić. Potem jej zwrócili ale co się nastresowała. Może warto sie dodatkowo ubezpieczyć a nie liczyc tylko na nasz polski ZUs.
U mnie problemów z Zusem nie było. Paski wypłat dostaję. Ubezpieczyłam jeszcze dziecko. Czasami trudno się do nich dodzwonić, ale jak napisze na mejla szybko oddzwaniaja.
Maria 2016-05-19 19:54:12
Po tym jak mi inna firma pieniędzy nie wypłaciła, to się bałam z firmami jeździć. Pojechałam z Idealem i nie było źle. Przynajmniej kasę mam i sztela dobra nawet. Do Berlina mają dużo ofert ! Ja zawsze z panią Beatką załatwię i jest ok. Pana Grzegorza nie znam - to nie wiem. Tylko z tymi składkami nie wiem czy płacą.Ale pensja jest zawsze na koncie na drugi dzień.
Jola80 2016-05-28 11:25:54
Teraz sie tak porobiło z tym zusem ze nie płaca I dlatego płacą zaliczkowo zeby ominąc zus I dla nich ten niezapłacony zus do kieszani a my głupie sie nie zorientujemy odeszłam bo nikt sie nie bedzie bogacił na mnie dwukrotnie NIE POLECAM
Ela66 2016-05-28 20:25:51
ZUS to nie wiem.płacą więcej niż Aterima i Promedica. Teraz jest na pewno lepiej niż było bo przynajmniej jedni i ci sami pracownicy są. DZIĘKI BOGU PANI KOWACZ NIE MA .TO PORAŻKA BYŁA !!
Zosia 2016-06-08 23:12:37
Kiedys zus płacili teraz płacą od całosci jeden zus tez odeszłam choc zal mirodziny bo obiecałam ze przyjade ale nie dosc ze zarabiaja na mnieto jeszcze zusu nie płaca jak nalezy
Marek 2016-06-13 19:07:30
To jak z tym ZUSEM w końcu?? Jak byłem z nimi pół roku temu to miałem normalnie płacony..Czy coś się zmieniło na gorzej?
Zamieszanie w biurze mają teraz okropne! Dawniej to przyszedłem do ich biura , z panią Beatką załatwiłem co trzeba i wyjeżdżałem. Teraz panie z Warszawy dzwonią, człowiek cały dzień czeka na telefon, w końcu z poślizgiem zadzwonią, jakby z łaską. Ogólnie zawsze byłem zadowolony, ale jak nie płacą ZUS to zmieniam firmę, bo na emeryturze muszę coś mieć.
Wiola 2016-06-14 22:48:28
Nie bede sie wypowiadała za innych, ale ja jezdze z nimi juz ponad rok i jesli chodzi o kase zawsze płacili w terminie, paski wypłat dostawałam i ZUS też mam płacony - 2 miesiące temu brałam zaswiadczenie z ZUs i było wszystko ok
Stawki podnieśli pod koniec zeszlego roku i za podróż płacą, mam stalą dobra zmiane więc nie mam co narzekac i narazie jezdzę z nimi..
Ania 2016-06-18 00:41:30
Nie płacą zus dlatego cwaniaki płacą zaliczkowo zeby ominąc zus a na koncu wyrownanie I wtedy jeden zus takze odeszłam do innej firmy ktora nie oszukuje
Ania 2016-06-23 08:14:22
Nie mają umów o pracę tylko zlecenie. Są wypłacane zaliczki a na koniec szteli rozliczają z całości i wtedy odprowadzają skladki.
Ale normalnie jestem zgloszona i wszystko dziala tak jak powinno.
Stefa 2016-06-24 11:26:26
Jeżdżę drugi rok. Zawsze zlecenie. Pieniądze w porządku i faktycznie zawsze na czas. ZUS płacą. Paski mam.
Ewa 2016-06-28 20:11:48
Niepłacą zus I mało płacą
Kociak 2016-07-01 16:41:14
maja dobre oferty, podnieśli stawki i zawsze płacą w terminie - pod tym wzglecdem są ok
Patrysia 2016-07-12 12:56:38
Zosia, coś ty zrobiła, że Cię z kontraktu ściągnęli?
Wiesia 2016-07-12 13:05:24
Wcześniej jeździłam z 2 innymi firmami. Tutaj jeżdżę 2 lata. Na początku miałam mniej trafione dwa kontrakty, teraz mam dobrą rodzinę i spokojne miejsce. Polubiliśmy się. Jak mam problem zawsze któraś dziewczyna wysłucha i próbuje go rozwiązać. Chyba nie mam mniejszych wymagań niż inni. Polecam.
Zoika 2016-07-12 21:56:50
Jestem już kolejny raz. Nie opowiadają jaka to fajna stelle dla mnie mają tylko jak jest. Duży plus za rzetelne informacje. A jeśli chodzi o pieniądze, to nie wiem z kim jeździcie, że tak niby inni świetnie płacą. Ja jestem zadowolona z tego co mam tutaj.
Niusia 2016-07-30 00:22:57
Prawie rok już jeżdżę, mówią jak jest i naprawdę się starają.
Niusia 2016-07-30 09:51:13
Nie ma obaw. Ja jestem opiekunką.
danka 2016-08-19 11:08:54
właśnie do nich wracam po rocznej przerwie, maja teraz duzo kontraktów, a i chyba sie troche tez zmieniło na lepsze - mam nadzieje :) stawki ok, umowa ok, podpytywałam koleżanke - mówi ze wypłaty na czas, zusy, ubezpieczenia, interesuja sie co sie dzieje. stela tez wydaje sie obeicujaca, wyjeżdzam pojutrze
trzymajcie kciuki :)
Barbara 2016-08-22 18:43:49
Jestem drugi raz i póki co, nie narzekam . To znaczy ponarzekać mogę , bo każdemu można coś zarzucić ... ale mam spokojną pracę i wypoczywam tutaj jak na wczasach. Byłoby lepiej, gdybym lepiej znała niemiecki - więc też na mnie mogą narzekać . :( Byłam wcześniej z inną firmą - więc mam porównanie ...i ta firma wypada w mojej dotychczasowej opinii jak na razie lepiej .
Barbara 2016-08-22 18:45:03
Gwiazdeczka 2016-08-22 19:04:51
Basia, ja też mam porównanie, to nie jest pierwsza firma, z którą jeżdżę. Każda cukruje, ale tu się starają.
iza 2016-08-26 02:08:12
mają chyba tego trochę, co rusz do mnie dzwonią z nowymi propozycjami, ale ja teraz wypoczywam :) i wracam na stele dopiero za misiac. Moze nawet sie skusze na ich jakas propozycje
Kaśka 2016-08-26 09:21:44
Izka, a ja nie wiedziałam co się z Tobą dzieje. Do mnie ciągle też dzwonią. Może byśmy znów pojechały w tę samą okolicę?
Mariola 2016-09-19 23:39:18
Zosia, ja dopiero teraz wróciłam. Niestety internet nie zawsze dobrze działał, ale za to jakie warunki. Świetna rodzina. Szukam kogoś zaufanego na zmianę, bo chcę tam wracać. Dziadzio taki fajny i pomaga mi się uczyć niemieckiego.
damiano 2016-09-20 10:11:00
Ja to się zastanawiam czy opróćz dobrej podstawy jest jeszcze jakaś szansa na premie? W koncu dbałość o takie zatrudnienie sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki.
Lidka 2016-11-24 20:40:35
Oj zmieniło się w Ideal. Rok z nimi nie byłam, jeszcze w Krakowie sie kontaktowali a teraz są w Warszwie. Dobrze sie z nimi teraz rozmawia Ofertę dostałam od ręki, bbyłam 2 mce w miłej rodzinie. Teraz wróciłam na świeta, ale po nowym roku jadę znowu.
Werka 2016-11-24 21:00:11
Ja też jestem zadowolona, ktoś im nawalił i pilnie szukali, dzięki temu to już 3 razy w tym roku z nimi byłam i rodzina jest fajna.
Józia 2016-11-24 21:08:33
Dobrze to wiedzieć, jeździłam z tą firmą jakieś 2 lata temu, potem nasze drogi trochę się rozeszły, bo z tymi busami nie wiadomo jak było, no ale dobrze wiedzieć, że jest ok. Chętnie do nich znów wrócę.
Lidka 2016-11-27 22:16:42
Ha, ha :) Masz rację, pamietam tez z tymi kosztami podróży zawsze kiedys był problem z rozliczeniem.
Teraz daja 100 euro netto na podróż i za Ciebie rezerwuja Sindbada lub busa. Ja jeżdzę teraz SIndbadem - mam dobre połaczenia do Stuttgartu, więc mi to wystarcza w ta i z powrotem i kilka euro jeszcze zostanie :)
Zostaw swoją opinię o Ideal Pflege - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideal Pflege