Ideal Pflege

Kraków

Opinie o Ideal Pflege

Ania 2016-03-29 20:55
zarobki niewysokie to fakt, teraz wróciłam od nich ze szteli, ale obsługa bardzo dobra. Czekałam dwa tygodnie na wyjazd i załatwiłam. Polecam panią Beatę - załatwi szybko wszystko co potrzeba. Minusem jest ubezpieczenie prywatne i kobity z księgowości FATALNE!! Doprosić się o paski nie można!
Ale ogólnie nieżle w porównaniu z innymi firmami, gdzie zalegają z wypłatami.
Ania 2016-03-29 20:56
Ale ogólnie nieżle w porównaniu z innymi firmami, gdzie zalegają z wypłatami.
ula 56 2016-05-05 21:21
Jakim dzieckiem ? ? To oni do dzieci też biorą? Ja jeżdżę z nimi już kilka lat na moją sztelę..i jest ok. Dużo kasy nie płacą, ale opieka dobra.Jak coś to nawet w nocy się mogłam dodzwonić i pomoc dostałam.Teraz się zmieniło, zwracają podróż.
gość 2016-05-06 12:21
Jeszcze z nimi nie byłam i chwała Bogu.To co czytam od opiekunek ,które z nimi już współpracowały,potwierdza moje odczucia.Mają bałągan z ofertami,nie są zorientowani co mają wystawione na Portalu z pracą.Kiedy próbowałam wyjaśnić,czy oferta ,która mnie interesuje jest aktualna,zbywano mnie początkowo,a potem to już byli bardzo niemili.Tak jakbym prosiła o jałmużnę.Tego już zupełnie nie rozumiem.Ja szukam pracy ,a oni na mnie zarabiają,więc powinni być zadowoleni,a więc uprzejmi.Więc skreślam ich na starcie.
teresa 2016-05-07 12:39
Do mnie w zeszłym roku dziewczyny z rekrutacji od nich przez 2 miesiace się wdzwanialy z ofertami. Czasami mnie już też faktycznie wkurzały telefony co kilka dni. Pojechałam z nimi w końcu w tym roku pierwszy raz i póki co było ok. Nawet niezła rodzina się trafiła, tylko babcia poszła do szpitala więc tam już nie wracam, ale z nowymi ofertami dzwonia non stop. Jak będzie coś ciekawego to może pojadę. Na razie odpoczywam.
Maria 2016-05-09 20:18
Ja tam nie nażekam. Napewno lepsze zarobki niż w Aterimie. Sztelę miałam niezłą, tylko mnie prąd poraził i póki co się leczę.Ale gdyby nie szybka interwencja pań, to byłoby ze mną źle..Podziękowania dla pań!
Małgoska 2016-05-10 19:56
Bardzo kompetentny Pan Grzegorz polecam
Małgoska 2016-05-10 19:56
Bardzo kompetentny Pan Grzegorz polecam
Paula 2016-05-17 15:41
Szczerze odradzam firmę "Ideal",kłamią,za podróż płaci opiekunka,brak karty EKUZ w Niemczech,dostarczona dopiero w Polsce po dwumiesięcznym powrocie do domu,zasłaniają się ubezpieczeniem dodatkowym w Generali za które płaci opiekunka,składki do Zusu od marca nieodprowadzone,pracownice firmy niekompetentne,odradzam,odradzam,odradzam,100 euro odciągają za dojazd do pacjenta,pożałowania godna firma,
Ania 2016-05-17 22:42
Co ty gadasz. Jezdze z nimi juz 2 raz i za kazdym razem dawali 100 euro na podróż.Za pierwszym razem na EKUZ tez czekałam tak jak ty (podobno to przez ZUS) ale potem dosstałam kartę na rok. Co do Generali się nie wypowiadam - na szczeście nie musiałam korzystać, ale koleżanka która jeździ w innej firmie narzekała, że tez czekała na ekuz i jak się jej coś stało to musiała za swoje płacić. Potem jej zwrócili ale co się nastresowała. Może warto sie dodatkowo ubezpieczyć a nie liczyc tylko na nasz polski ZUs.
U mnie problemów z Zusem nie było. Paski wypłat dostaję. Ubezpieczyłam jeszcze dziecko. Czasami trudno się do nich dodzwonić, ale jak napisze na mejla szybko oddzwaniaja.
Maria 2016-05-19 19:54
Po tym jak mi inna firma pieniędzy nie wypłaciła, to się bałam z firmami jeździć. Pojechałam z Idealem i nie było źle. Przynajmniej kasę mam i sztela dobra nawet. Do Berlina mają dużo ofert ! Ja zawsze z panią Beatką załatwię i jest ok. Pana Grzegorza nie znam - to nie wiem. Tylko z tymi składkami nie wiem czy płacą.Ale pensja jest zawsze na koncie na drugi dzień.
Jola80 2016-05-28 11:25
Teraz sie tak porobiło z tym zusem ze nie płaca I dlatego płacą zaliczkowo zeby ominąc zus I dla nich ten niezapłacony zus do kieszani a my głupie sie nie zorientujemy odeszłam bo nikt sie nie bedzie bogacił na mnie dwukrotnie NIE POLECAM
Ela66 2016-05-28 20:25
ZUS to nie wiem.płacą więcej niż Aterima i Promedica. Teraz jest na pewno lepiej niż było bo przynajmniej jedni i ci sami pracownicy są. DZIĘKI BOGU PANI KOWACZ NIE MA .TO PORAŻKA BYŁA !!
Zosia 2016-06-08 23:12
Kiedys zus płacili teraz płacą od całosci jeden zus tez odeszłam choc zal mirodziny bo obiecałam ze przyjade ale nie dosc ze zarabiaja na mnieto jeszcze zusu nie płaca jak nalezy
Marek 2016-06-13 19:07
To jak z tym ZUSEM w końcu?? Jak byłem z nimi pół roku temu to miałem normalnie płacony..Czy coś się zmieniło na gorzej?
Zamieszanie w biurze mają teraz okropne! Dawniej to przyszedłem do ich biura , z panią Beatką załatwiłem co trzeba i wyjeżdżałem. Teraz panie z Warszawy dzwonią, człowiek cały dzień czeka na telefon, w końcu z poślizgiem zadzwonią, jakby z łaską. Ogólnie zawsze byłem zadowolony, ale jak nie płacą ZUS to zmieniam firmę, bo na emeryturze muszę coś mieć.
Wiola 2016-06-14 22:48
Nie bede sie wypowiadała za innych, ale ja jezdze z nimi juz ponad rok i jesli chodzi o kase zawsze płacili w terminie, paski wypłat dostawałam i ZUS też mam płacony - 2 miesiące temu brałam zaswiadczenie z ZUs i było wszystko ok
Stawki podnieśli pod koniec zeszlego roku i za podróż płacą, mam stalą dobra zmiane więc nie mam co narzekac i narazie jezdzę z nimi..
Ania 2016-06-18 00:41
Nie płacą zus dlatego cwaniaki płacą zaliczkowo zeby ominąc zus a na koncu wyrownanie I wtedy jeden zus takze odeszłam do innej firmy ktora nie oszukuje
Ania 2016-06-23 08:14
Nie mają umów o pracę tylko zlecenie. Są wypłacane zaliczki a na koniec szteli rozliczają z całości i wtedy odprowadzają skladki.
Ale normalnie jestem zgloszona i wszystko dziala tak jak powinno.
Stefa 2016-06-24 11:26
Jeżdżę drugi rok. Zawsze zlecenie. Pieniądze w porządku i faktycznie zawsze na czas. ZUS płacą. Paski mam.
Ewa 2016-06-28 20:11
Niepłacą zus I mało płacą
Kociak 2016-07-01 16:41
maja dobre oferty, podnieśli stawki i zawsze płacą w terminie - pod tym wzglecdem są ok
Patrysia 2016-07-12 12:56
Zosia, coś ty zrobiła, że Cię z kontraktu ściągnęli?
Wiesia 2016-07-12 13:05
Wcześniej jeździłam z 2 innymi firmami. Tutaj jeżdżę 2 lata. Na początku miałam mniej trafione dwa kontrakty, teraz mam dobrą rodzinę i spokojne miejsce. Polubiliśmy się. Jak mam problem zawsze któraś dziewczyna wysłucha i próbuje go rozwiązać. Chyba nie mam mniejszych wymagań niż inni. Polecam.
Zoika 2016-07-12 21:56
Jestem już kolejny raz. Nie opowiadają jaka to fajna stelle dla mnie mają tylko jak jest. Duży plus za rzetelne informacje. A jeśli chodzi o pieniądze, to nie wiem z kim jeździcie, że tak niby inni świetnie płacą. Ja jestem zadowolona z tego co mam tutaj.
Niusia 2016-07-30 00:22
Prawie rok już jeżdżę, mówią jak jest i naprawdę się starają.
Niusia 2016-07-30 09:51
Nie ma obaw. Ja jestem opiekunką.
danka 2016-08-19 11:08
właśnie do nich wracam po rocznej przerwie, maja teraz duzo kontraktów, a i chyba sie troche tez zmieniło na lepsze - mam nadzieje :) stawki ok, umowa ok, podpytywałam koleżanke - mówi ze wypłaty na czas, zusy, ubezpieczenia, interesuja sie co sie dzieje. stela tez wydaje sie obeicujaca, wyjeżdzam pojutrze
trzymajcie kciuki :)
Barbara 2016-08-22 18:43
Jestem drugi raz i póki co, nie narzekam . To znaczy ponarzekać mogę , bo każdemu można coś zarzucić ... ale mam spokojną pracę i wypoczywam tutaj jak na wczasach. Byłoby lepiej, gdybym lepiej znała niemiecki - więc też na mnie mogą narzekać . :( Byłam wcześniej z inną firmą - więc mam porównanie ...i ta firma wypada w mojej dotychczasowej opinii jak na razie lepiej .
Barbara 2016-08-22 18:45
Gwiazdeczka 2016-08-22 19:04
Basia, ja też mam porównanie, to nie jest pierwsza firma, z którą jeżdżę. Każda cukruje, ale tu się starają.
iza 2016-08-26 02:08
mają chyba tego trochę, co rusz do mnie dzwonią z nowymi propozycjami, ale ja teraz wypoczywam :) i wracam na stele dopiero za misiac. Moze nawet sie skusze na ich jakas propozycje
Kaśka 2016-08-26 09:21
Izka, a ja nie wiedziałam co się z Tobą dzieje. Do mnie ciągle też dzwonią. Może byśmy znów pojechały w tę samą okolicę?
Mariola 2016-09-19 23:39
Zosia, ja dopiero teraz wróciłam. Niestety internet nie zawsze dobrze działał, ale za to jakie warunki. Świetna rodzina. Szukam kogoś zaufanego na zmianę, bo chcę tam wracać. Dziadzio taki fajny i pomaga mi się uczyć niemieckiego.
damiano 2016-09-20 10:11
Ja to się zastanawiam czy opróćz dobrej podstawy jest jeszcze jakaś szansa na premie? W koncu dbałość o takie zatrudnienie sprawia, że lepiej się wypełnia obowiązki.
Lidka 2016-11-24 20:40
Oj zmieniło się w Ideal. Rok z nimi nie byłam, jeszcze w Krakowie sie kontaktowali a teraz są w Warszwie. Dobrze sie z nimi teraz rozmawia Ofertę dostałam od ręki, bbyłam 2 mce w miłej rodzinie. Teraz wróciłam na świeta, ale po nowym roku jadę znowu.
Werka 2016-11-24 21:00
Ja też jestem zadowolona, ktoś im nawalił i pilnie szukali, dzięki temu to już 3 razy w tym roku z nimi byłam i rodzina jest fajna.
Józia 2016-11-24 21:08
Dobrze to wiedzieć, jeździłam z tą firmą jakieś 2 lata temu, potem nasze drogi trochę się rozeszły, bo z tymi busami nie wiadomo jak było, no ale dobrze wiedzieć, że jest ok. Chętnie do nich znów wrócę.
Lidka 2016-11-27 22:16
Ha, ha :) Masz rację, pamietam tez z tymi kosztami podróży zawsze kiedys był problem z rozliczeniem.
Teraz daja 100 euro netto na podróż i za Ciebie rezerwuja Sindbada lub busa. Ja jeżdzę teraz SIndbadem - mam dobre połaczenia do Stuttgartu, więc mi to wystarcza w ta i z powrotem i kilka euro jeszcze zostanie :)
Mobil 2017-01-05 13:45
Czy ktoś wie o zatrudnianiu kierowców w Niemczech? Bardzo bym chciał za ich pośrednictwem pracować za granicą. Jak przedstawiają się warunki socjalne i zarobki?
Lubiś 2017-01-18 10:41
Jestem mechanikiem i szukam pracy w Niemczech. Czy przez Ideal Work znajdę coś? Może ktoś wie i mógłby przekazać na jakie zarobki mogę liczyć ? Czy dają kwaterę?
Marek 2017-02-15 20:36
Nie widzę nigdzie nowych ofert pracy w Niemczech. Kiedyś kilka razy korzystałem z ich ofert i zawsze było wszystko ok. Dograne taj jak powinno być. Może uda się i teraz?
Wandzia 2017-02-17 13:31
Nie wiem, o czym ty Zosia piszesz. Ja jeżdżę z tą firmą od dawna. Jeśli jesteś w porządku to nie musisz się martwić o kary.
Witek 2017-02-19 13:26
Zawsze uważam, że takie agencje to fajna opcja pracy dla ludzi. Wszystko organizują szczególnie za granicą a ludzie jadą na gotową pracę.
Maria 2017-02-19 20:48
No co ty. Rok z nimi juz jestem bo kolezanka mi ich poleciła i jestem zadowolona. Maja dobre stelle, płacą na czas a ich obsługa czsami wrecz juz denerwuje tak czesto dzwonia i wciaz sie pytaja czy wszystko ok .
Znajoma miała problem,y z babcia to jej załatwili szybko inna stelle i jest super zadowolona.
Danka 2017-02-21 21:52
Z Ideal jestem juz po 2 wyjazdach. Pierwszy nie wypalił bo byl bardzo cięzki stan dziadka i po 2 miesiacach zrezygnowalam. Ale 2 stelle znalezli mi super. Własnie wrócilam i po swietach jadę z powrotem.
Nie powiem, starają się, jak jest problem z rodziną czy podopiecznym załatwaiją. Nie to co w poprzedniej mojej firmie gdzie odzywali sie tylko kiedy trzeba umowe podpisac. Tutaj poki co jestem zadowolona.
Joanna 2017-02-26 16:58
Jeżdzę z nimi od 2015. Miałam już 3 podopiecznych, teraz dla odmiany wzięłam małżeństwo za lespszą kasę. Placą coraz lepiej, zawsze na czas i maja sprawdzone stelle. jest ok
Agata 2017-02-28 10:32
Czy firma zapewnia transport na miejsce pracy?
Wiolka 2017-03-01 17:01
Witam koleżanki po fachu. W ideal jestem już od prawie roku i ogolnie jestem zadowolona - raz na poczatku trafiła mi się tylko wredna rodzina. Co do ransportu to daja dodatkowo 100 euro na reke do wynagrodzenia za podróż i pomagaja znalezć i zarezerwować Sindbada lub busiarza. Pamietam jak za pierwszym razem było z tym troche zamieszania zanim zrozumiałam ich rozliczenia bo pierw dodaja do wynagrodzenia a potem potracaja, ale chodzilo o to ze jak za mnie placą za bilet to potem mi to potracaja z tych 100 euro. Ale jest ok, jak jade Sindbadem to za bilet w 2 strony potracaja mi 350 zł a dostaje 100 euro, czyli prawie sto złociszy jeszcze zostaje. No i mnie przynajmiej zawsze albo rodzina albo ich jakiś przedstawiciel odbierał z dworca i potem odwozil z powrotem. Busem z nimi nie jezdziłam bo mam dobre połaczenia od siebie Sinbadem.
Joanna 2017-03-02 15:04
Mi za busa tez zwracają 100 euro. Jestem wtedy ok stowy do tyłu, bo za busa w dwie strony płacę 540 zł. Ale ja lubię busami, zabiorą zpod domu i dostarcza na miejsce. Dla mnie to wygodne, ale jak tam kto woli. O gustach się nie dyskutuje :)
Agata 2017-03-07 10:17
Wiolka, Joanna dziękuję za Wasze odpowiedzi. Zapewne będą cenne dla innych użytkowników. :)
Zostaw swoją opinię o Ideal Pflege - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideal Pflege