Kamis-Przyprawy Sp. z o.o.

Reguły

Opinie o Kamis-Przyprawy Sp. z o.o.

pracownik 2009-10-07 17:10:02
Tragedia [usunięte przez moderatora] bardzo niskie zarobki praca od 6 do ...najlepiej cała dobe aby rozwiesc punkty ciagle mało i mało szkoda pisac nie polecam
kamis 2009-12-02 22:34:35
trgedia niech wszyscy sie zastanowia co do pracy w kamisie zarobki tragiczne 9.50 brutto jako operator widlaka.poraszka
mao mao 2010-04-03 16:11:49
[usunięte przez moderatora] zarobki nie starczaja od 10-10, smród na hali brud, ubóstwo !!!!kazdy kto tam pracuje to murzyn, [usunięte przez moderatora] by mozna porownac do much siadających na [usunięte przez moderatora] !!! poroazka niesamowita, nikomu nie polecam !! :)
PIOTREK DUUZY 2010-04-03 17:03:37
zarobki 1600-1700 zł na miesiac, praca w szczegolnie niebezpiecznych warunkach, smierdzi na hali, kurz, brud , ludzie tam pracujący zą poprostu w trudnych sytuacjach rodzinnych, nie mający motywacjji aby dalej się rozwijać.. boze co to bedzie, gdzie mnie przyjma, jezeli tam mamy podchodzic do zycia za 1700 zł !!!!!! robic[usunięte przez moderatora]zeby dostac 600 a nie 100 zł premii, cos nie tak , tak nie powinno byc.. ostatnio przyjmujący się ludzie, o prości młodzi chłopcy ( lub troszke starsi) większosc z rejonów wsi, ktorzy wierzą ze bedzie dobrze, ale po pewnym czasie przestana wierzyc (POLACY NIE DAJMY Z SIEBIE ZROBIC CZARNYCH, RUSZCIE GŁOWĄ NIE PODDAWAJCIE SIĘ - POPROSTU TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ FIRMY KAMIS, SZCZEGÓLNIE REGUŁY< WÓLKA KOSOWSKA. (POZDRAWIAM)
ZYCIE Z NIESMAKIEM 2010-10-16 15:40:26
ludzie trzymajcie sie z dala od tej firmy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi.praca w kamis i irving to poraszka [usunięte przez moderatora] chyba zbytnio nie orientuje sie co dzieje sie z jego firm po zatrudnieniu paru nowych osob na wyzsze stolki([usunięte przez moderatora] bez pojecia o sprzedazy i nie tylko). i jak tak dalej bedzie to ja straci bo nawet juz kilka SIECI przestalo wspolpracowac z kamis A TO JEST POCZATEK.plany nie do zrobienia(kamis i irving) czyli o premi mozna pomarzyc bardzo niemila atmosfera tam panuje i nawet jak chcesz piernac to trzeba to kierownikowi zglosic ŻENADA brak wymian poterminow zero oddawania dlugow klientom syf na trasach i klienci nie beda wspolpracowac z ta firm. JAK KTOS CHCE ISC TAM DO PRACY NIECH SIE ZASTANOWI 1000 RAZY I POROZMAWIA Z LUDZMI O TEJ FIRMIE BO DUZO OBIECUJA A POTEM NIC Z TEGO NIEMA NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rufok 2016-04-18 22:28:57
No na pewno jeśli się pracuje na produkcji to nie zawsze jest kolorowo ale przynajmniej dają umowę o pracę
Zostaw swoją opinię o Kamis-Przyprawy Sp. z o.o. - Reguły
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamis-Przyprawy Sp. z o.o.