Opinie o Over VDB w Lunteren

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Over VDB. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Over VDB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Over VDB w Lunteren

PIOTR

Muwicie ze zarobek taki słaby tylko -108 Euro max na tydzień to nie ma roboty czy co? Przecież z czegoś ludzie tam siedzą i żyją?

pon

praca za minimum stawki,opłata za mieszkanie max 108e za tydzien.jezeli masz mozliwość poszukaj innego biura,pozdrawiam

PIOTR

Prosił bym o opinię osób ktore tam pracuja czy pracowały jak postępują z nowymi osobami jest dla nich praca są godziny i ile da się na tydzień wyjść na rękę.dzięki wam.

PIOTREK

@igla. Tak tylko ze Ci powiem ze tych przestojow i powrotow do Polski przez Agencje juz troche mialem a to sa koszta nie chce znow ryzykowc i stacic 1000zl nie potrzebnie i bez zwrotnie a jedzie sie tam zwlaszcza poto zeby zarobic do pracy a nie siedziec w domu i stracic.

PIOTREK

Czy wyjezdzajac przez ta Agencje nie bedzie przestojow w pracy i siedzania na domku? wogole jak wyglada kwatera i ile sie placi? Jest dostep do internetu? Z gory dzieki za informacje.

Matt
@PIOTREK

Co do Vdb Sa domki na 30 osob w "lesie" jak tam trafisz to serio chujnia jak nie wiem co. Sa tez domki na 10-20 osob ja mieszkam w 20-osobowym domku spoko warunki sa. Internet jest na kazdym domku. Ja mieszkam w Miejscowosci Wekerom. Placa za domek 400€ na msc. Tygodniowki dla 23latkow wynosza od 300 do 500€ ale najczesciej trafiasz na zjebane roboty. W polu przy kurczakach na sortownie smieci itp ja pracuje na dachach robota ciezka .. Dupisz po 12h minimum max zdarzylo mi sie robic 16godzin jestem tu na wiekowce i szczerze osoby ponizej 23 roku zycia nie maja co tu przyjezdzac chyba ze macie robote taka co placa stala pensje "bez wiekowki" to nie sa zarty ja tu tygodniowo zarabiam ok. 200euro robiac po tyle godzin... Rozne agencje wymyslaja sobie rozne bajery ze atrakcyjne wynagrodzenie... Pomoc polskiego koordynatora jakos ja w pracy z samymi Holendrami pracuje i z nikim nie potrafie siee porozumiec pisza tak zeby tylko Polakow wykorzystywac taka jest prawda a potem cie wypierdola do Polski.. Moze sie tez zdarzyc ze bedziesz przykladowo siedzial/a na domku przez tydzien bez pracy i nic nie zarobisz. Takie sa fakty i realia. Jak dobrze trafisz to bedzie dobrze alee jak przez zla agencje pojedziesz to uwierz mi ze jeszcze wrocisz do Polski na swój koszt nawet czasami bez powodu :) wiem co pisze . Jesli ktos ma jakies pytania odpowiedz na moja wiadomość chetnie pomoge.

Pracownik vdb
@PIOTREK

PIOTREK

Proszę o niezbedne informacje na temat pracy przy sortowaniu warzyw i owocow czy sa godziny? i ile da sie zarobic na reke? Dziekuje i pozdrawiam.

Ela

jakie opinie? ktoś się wybiera w najbliższym czasie?

Gff

Sprzedam opla

Driver

Tak się składa że akurat znam tą firmę i parę domków też miałem okazję zobaczyć i opowiadania że 30 osób i dwie łazienki to akurat historia wyssana z palca, 15-20 osób kilka prysznicy, domki duże, maks dwie osoby na pokój. Ci co narzekają to niech się zastanowią czy jadą na wczasy czy do pracy

Mario
@Driver

Osobiscie mieszkalem na domku gdzie bylo 30 osob,takze to nie sciema.

frank
@Driver

historia wyssana z palca hahahah jedz na kotwijkerdijk20 ( kurwidolek duzy ) tam mieszka 30 osob i sa tylko dwie lazienki 1 kuchnia

frank
@Driver

OPINIA O AGENCJI VDB AGENCJA WYDAJE SIE CALKIEM SPOKO KTO BYL I PRACOWAL TO WIE CO PISZE NA FORUM CZYTAM OD CZASU DO CZASU FORUM VDB CO JEST NOWEGO ... OSOBISCIE ZWIEZILEM JUZ KILKA HAULP VDB I STWIERDZAM ZE NIEKTORE Z NICH WYGLADAJA JA WYSYPISKO SMIECI ALE DLACZEGO TAK WYGLADAJA DLATEGO ZE AGENCJA VDB NIE INTERESUJE SIE TYM CO SIE DZIEJE NA TYCH MIESZKANIACH ZE SA LIBACJE 7 DNI W TYG TO POLAKI TAK DBAJA OSOBISCIE STWIERDZAM ZE AGENCJA VDB JEST DLA OSOB KTORE PRZYJERZAJA DO HOLANDI TYLKO PO TO ABY CPAC JARAC PIC NIE JEST TO AGENCJA DLA OSOB KTORE UCIEKAJA OD TAKICH LUDZI IPRZYJECHALI TU TYLKO ZEBY PRACOWAC MIEC SPOKUJ CHCIELI BY MIEC CZYSTO .. OWSZEM ZDARZAJA SIE TAKIE TAKIE DOMKI ALE TYLKO WTEDY KIEDY NA DOMEK TRAFIAJA TACY LUDZIE PORZADNI .. Z PRACOWNIKAMI GAENCJI VDB NIC NIE DA SIE ZALATWIC MAJA WYJ...ANE PO CALOSCI NA NAS NA DOMKI I TO CO SIE Z NAMI DZIEJE W DOMKU I W PRACY A JAK JESTES CHORY TO CI POWIEDZA ZE MASZ PRZECZEKAC 3 DNI MOZE CI PRZEJDZIE A JAK NIE TO CI WYSLA ADRES DO SZPITALA I POWIEDZA ZE MASZ POWIEDZIEC ZE TO CI SIE DZIS STALO ... WI FI JAK MIESZKASZ NA GORZE SAMEJ TO MASZ LIPE NIE CHODZI MUSISZ ZEJSC NA DU ZEBY SKORZYSTAC Z KOMPUTERA ... MASAKRA TO JEST JAKAS MASAKRA CO TA AGENCJA WYRABIA PRAWDA COLE ICH W OCZY WISI IM TO CO PISZA TU LUDZIE ZE UCIEKAJA OD NICH ... A I UWAGA NA TAKIEGO OSOBNIKA JAK DAMIAN WRONSKI JEMU TO BY KAZDA Z ZBIURA VDB NAWET D... DALA JAK BEDZIE SIE CHCIAL KOGOS POZBYC TO SIE POSTARA O TO BEDZIE CHCIAL ZEBY CIE WYJE...LI Z PRACY PUJDZIE DO SZEFA I TO CI ZALATWI PRZEJEDIESZ MU DROGE NA ULICY TO BEDZIE CI SIE ODGRAZAL ZE ZALATWI CI DOLINE DO POLSKI SMIECH NA SALI ... NIE WIERZYCIE TO ZAPRASZAM SAMI SIE PRZEKONACIE JAKA JEST AGENCJA VDB ... JAK JUZ PISALEM POLECAM TA AGENCJE DLA OSOB KTORE CHA TYLKO CPAC JARAC PIC .. A NIE POLECAM OSOBOM KTORE CHCIALY BY MIEC SPOKOJ ...

Rewers
@frank

Masz rację. Firma spoko tylko pracownicy do poprawki. Jak sobie pościelemy tak się wyśpimy. Ludzie niektórzy lubią życie w brudzie a potem narzekają taka ich karma.

Mala
@Driver

Wyssane z palca? No chyba nie. Mieszkałam na domku który miał 13 pokoi. Byly: 3 pokoje 1 osobowe. 4 pokoje dwu osobowe 5 pokoi 3 osobowych i dwa pokoje 4 osobowe w czym jeden byl zrobiony z garażu.. . Na dole była kuchnia wraz z jadalnia, 8 palników, dwa zlewy, mal y salon. Na cal y domek było 10 lodówek. Na doke dwie ubikacji, w tym w jednej nie było nawet umywalki. U góry dwie l azienki z prysznicem. Na tyle osób. Mogę nawet dokładny adres napisać ł. Więc nie mow mi, ze wyssane z palca. Owszem są ładne domki ale są tez katastroficzne. Plus godziny są, ale jeze li trafisz na stałą pracę a są ludzie którzy siedzą na rezerrezerwach bo rzucają ich raz tutaj raz tam.

pol
@Driver

Nie poważam pana opini o VDB , domki w których Polacy mieszkaja stoją przeważnie albo w lasach albo na uboczach wsi lub miast. W tych domkach mieszkają osoby które w Polsce już nic nie mogą znależć , alkohol, narkotyki dzień w dzień. Normalny człowiek między nimi nie pasuje. Syf niesamowity, kradzież rzeczy innych, itd...Niestey prawda jest taka że VDB normalnych ludzi do prac które oni proponują nie moga dostać i dlatego każdy ćpun czy pijak jest przyjmowany. Płace wydają się niby wysokie ale w podstawową dawkę wliczone są pieniądze na wakacje i nadgodziny. Nie polecam.

Czarny
@frank

Człowieku,jaką ty szkołę skończyłeś?

Nowomieszczan

Co do pracodawcy nie mam zastrzeżeń, liczy się szczęście gdzie trafisz do pracy i do domku. Można zarobić lub przy okazji na urlop już nie wrócić jak sie nie sprawdzisz. Przydałby sie kwity na niekaralność, bo co jakiś czas zdarzają sie jakieś kwatki przestępcze wśród pracowników.

adiks88404

witam. Pieniazki w firmie vdb otrzymujemy w 3 tyg pracy w czwartek za dwa pierwsze tygodnie przepracowane pieniazki otrzymujemy podczas urlopu zeby na urlopiku byl doplyw gotowki. przez ponad rok pracy nie zdazylo sie ani jedno spoznienie z wynagrodzeniem chocby o dzien. jak ktos jedzie do pracy to godzin napewno nie zabraknie przez dwa lata pracy pracowalem przez 3 agencje i opinie ludzi o braku godzin sa wyssane z palca albo spowodowane imprezowym trybem zycia wtedy posrednik lobi robic po zlosci. chyba ze ja mam takie szczescie ze poki co nie zdazylo mi sie siedziec bezczynnie na domku i czasem sie modle zeby trafic na jakis postoj odpoczac bo urlopy co 3 msc to troche za malo przy bezmozgowej pracy jak robot. gdzie nie masz myslec tylko je...pracowac;)) co do pracy na kurczakach w firmie bor;)) po przepracowaniu pol roku na storteboomie w putenn najczesciej nastepna propozycja pracy jest bor z ludzi ktore poznalem na stortebomie przez pol roku na bor zdecydowaly sie ze mna tylko 2 osoby. skusilo mnie zapewnienie koordynatorki ze po borze kazda nastepna praca bedzie platnymi wakacjami. polecam kazdemu bo do dzisiaj sie sprawdza;) 99koma9 % procenta pracownikow pod wplywem amfetaminy i to nie ze wzgledu wyznawania imprezowego stylu zycia tylko przeciwbolowo;) niestety polopirynka nic nie daje;) i jeszcze jedna rzecz w borze jedyna rzecza pewna jest godzina rozpoczecia pracy a koniec w zaleznosci od awarjii przedpotopowego systemu bywa rozny. pierwsza moja dniowka od 7 do 23;30 zyciowka od 7;30 do 2;30. z pozdrowieniami dla wszystkich co byli przezyli ale takze dlatych ktorzy choc sprobowali nie przejmujac sie opinia obozu pracy

hubert21

Pracowałem tam przez dwa miesiące . Każdego dnia gdzie indziej . Pod koniec dnia informowali Cię sms-em gdzie będziesz pracował/a następnego dnia . A prawo jazdy jest po to , aby zrobić z Ciebie kierowcę . Wstajesz wcześnie rano jeździsz i zbierasz ludzi z różnych domków oczywiście nie masz za to żadnych dodatkowych pieniędzy. Po pracy wszystkich rozwozisz i w ten sposób masz w plecy każdego dnia co najmniej 2h. Wie ponieważ byłem u nich kierowcą . A często zdarzało się tak , że jak już wszystkich zbierzesz to do pracy masz jeszcze 70 km. w jedną stronę oczywiście .

iuytrd

anka prawko chca abys była kierowca za frii osobiscie ich nie mam i sie ciesze a jezeli chodzi o zakwaterowanie to zalezy na jaki domek sie dostaniesz lub chotel i zkim bydziesz mieszkac nie polecam nikomu trafic na viszkade odradzam pracowałem tam smierdzace mieso pakujesz które polski mc drive kupuje a my to potem jemy i dzieci ....

gabi 77

prosze niech ktos sie odezwie co pracuje przy spawaniu bo tylko pisza osoby od kurczakow. dzieki

BOR

Sam pracuje w Borze. Tygodniowka okolo 410 euro.

gosc

Co do BORU chyba nie znałam osoby która miała 500 lub 600 euro wypłaty napewno nie przez VDB. Trzy tygodnie to każdy czeka na wypłate bo dopiero w trzecim tyg ja się dostaje.

gosc

Powiem tak pracowałam w VDB przez półtora roku i nie powiem ale jest tak są marne szansę na stałą prace.Przeważnie każdy dzień jest w innej pracy. Ci co maja prawo jazdy robią jako darmowi kierowcy nawet po kilka godzin dziennie. Mieszkanie płacisz w zależności od godzin nawet może wynieść ponad 100 euro tygodniowo.Ogólnie nie fajnie każdy z VDB ucieka...

pracujacyw VDB

Witam, wyejchalem przez te biuro 1-go września. przyjechałem na biuro około 24 a na 8 miałem jechać do pracy. Jechełam tu do pracy przy przetworstwie sera, a praca wygląda tak, że jestem dwa, trzy na serach, potem jade na coś innego (typu sadzonki kwiatów, pakowanie jajek itp). Czyli na samych serach jestem tylko max trzy dni, fakt taktem godzin nie brakuje. Średnio mam koło 45h tygodniowo. Na temat mieszkań, to ja mieszkam akurat w domkach i jest nas czterech, czyli ogolnie jest ok. Ale co zauważyłem, to trzeba pilować numer SOFI (teraz to się nazywa BSN) bo znam przypadek, gdzie gość przyjechał bez tegoż numeru i bez konta w banku( chciał tu konto zalożyć) i siedział trzy tygodnie na zaliczakch bo niemogli mu przelać tygodniówki bo nie miał konta, a nie miał konta bo nie miał BSN (każdy bank w NL wymaga BSN do założenia konta). Czyli ogolnie lipa. Sumując to praca jest, jak się chce pracować to można euro zarobić. Na temat firmy BOR to się zgadzam, że jest ciężko, dużo godzin ale oni maja po 500-600 e tygodniówki na rękę. Wybór należy do was. Dlatego też moja ocena 3+.

oni wiedzą o tym dobrze

Potrzebują cały czas ludzi na wieszanie kurczaków i na produkcje bo jest tam taka zajebista rotacja ludzi.Jedni przyjeżdzają drudzy wyjeżdzają bo nie dają rady w pracy Bardzo szybkie tempo pracy ale to zasługa oczywiście samych polaczków w roli głównej pokazali że idzie bardzo szybko pracować i tak jest teraz przez cały czas.Zapraszamy do pracy dużo wolnych wakatów na wieszanie kur jaki produkcję w VDB.

krzysiek

powie ktoś jakie sa warunki mieszkalne?jest internet? ile tygodniowo za mieszkanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Over VDB - Lunteren

• Jak się pracuje w Over VDB?

Zobacz opinie na temat firmy Over VDB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Over VDB?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Over VDB?

Kandydaci do pracy w Over VDB napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Over VDB