International Quick Service Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o International Quick Service Polska Sp. z o.o.

SoS 2013-01-22 14:01:07
Ta firma a konkretnie jej oddział w Łodzi współpracujący z hutchinsonem to jakiś żart - ludzi traktuje jak zwierzęta - umowa taak na zlecenie i to np za 3 tygodnie od rozpoczęcia pracy , atrakcyjne zarobki ależ proszę bardzo - tylko jeśli wyrobimy normę , której nie da się wyrobić , a co za tym idzie i zarobić - bo jeśli sprawdzimy dajmy na to 3 tysiące uszczelek w 3 godziny a nie w jedną jak życzy sobie pracodawca to zapłaci nam za jedną - tym sposobem możemy siedzieć 8 godzin a zapłacą nam za np 3 bo normy z kosmosu nie wyrobimy. No jeszcze odpowiedzialność - 20 godzin do odpracowania jeśli klient zwróci towar. Jednym słowem w tej firmie pracujemy za darmo na umowę zlecenie której i tak nie zobaczymy. Pozdrawiam i mam nadzieję że w innych miastach Szanowna "Firma" lepiej traktuje człowieka
dabrowa gornicza brembo 2014-03-13 12:09:43
firma( usunięte przez administratora ) warta . dostalem 2 dni temu wypowiedzenie a nie pracuje tam od grudnia 2013 r . nawet swiadectwa pracy nie przyslali
Madara Uchiha 2014-03-14 11:47:51
Firma działa niezgodnie z prawem! Ludzie pracują na takich samych zasadach, jakie obowiązują na umowie o pracę, a mimo to dostają do podpisania umowę zlecenie.
luke 2014-03-18 01:15:49
Pracowałem w tej firmie 2003 - 2008, jednym słowem ją budowałem - dosłownie.
Te wszystkie oszczerstwa to nieprawda,jeżeli jesteś zaangażowany, nic złego Cię nie spotka.
marcin 2014-05-03 16:37:41
Nie kłam człowieku...
basia 2014-10-15 11:21:10
pracowałam łącznie 16,5 godziny. praca była bardzo ciężka fizycznie. 8 netto na godzinę. na konto otrzymałam 62 zł. będę musiała walczyć o resztę wynagrodzenia. (na 62 zł czekałam miesiąc czasu). UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ. OSZUKUJĄ LUDZI !!!
nicole 2016-03-15 16:24:42
nie mam opinii
hojka 2016-06-29 23:51:21
Gowniana firma!!! Nigdy wiecej takich firm tzw"kogucik" !!!
wayne rooney 2016-08-02 21:40:12
Nikomu nie polecam tej pseudo firmy. Pracowałem 2 miesiące w FPG Gliwice i opiszę swoje doświadczenia.

-podpisują umowę na rok (a potrafią zwolnić z dnia na dzień co ja doświadczyłem, a opiszę potem)
-umowę dostajesz po 2 tygodniach (pocztą!)
-"koordynator" koordynatorem jest tylko z nazwy bo tak naprawdę ma wszystko i wszystkich gdzieś i załatwi ci coś tylko wtedy jak mu się ukłonisz w pas
-na hali produkcji są liderki, które mają za zadanie pomagać i szkolić operatorów a tak naprawdę traktują swoją pracę jak rewię mody i robią uniki na bok żeby "tylko jej się czegoś nie zapytać bo wielka Pani jest zajęta" (żeby nie być niesprawiedliwym jest kilka wyjątków ale wyjątki stanowią regułę)
-oficjalnie jesteś kontrolerem jakości i masz sprawdzać czy detal nie ma defektów, w praktyce nie ma na to czasu bo dostaniesz 2 maszyny i jedyne co możesz robić to pakować do boxów i modlić się żeby nie było bubla
-brygadziści (pozdrowienia dla 3 panów) są niekonkretni i potrafią zmieniać zdanie kilka razy w ciągu minuty (co wpływa na proces produkcji bo lepiej się raz na coś zdecydować i się tego trzymać niż cały czas być "zakręconym")
-pod koniec pracy trzeba wypełniać raporty, ale jeśli się wyraźnie głośno nie spytasz to nie powie Ci jak to robić
-teraz najlepszy kwiatek: oficjalną dokumentację firmy (audyt produkcji z każdej maszyny) ma wypełniać brygadzista lub liderka obszaru z FPG, a tutaj podchodzi do mnie jakaś małolata (która robi w firmie tyle samo co ja) i mówi mi jak mam pracować co jest patologią
-i finał: z dnia na dzień zostałem zwolniony - oficjalna przyczyna reklamacje, ale trudno w to uwierzyć bo wcześniej nie było żadnych zastrzeżeń do mojej pracy, mało tego byłem wołany do nadgodzin w FPG i do pracy na innym zakładzie (co świadczy o tym że obdarzali mnie zaufaniem skoro potrafili mnie wołać do pracy zupełnie gdzie indziej)

Dogrywka:
-do zakładu w Tychach wiózł mnie potencjalny morderca (na ograniczeniu 110 km/h jechał 220 km/h): nie protestowałem bo mogłoby się to skończyć bójką, a to ostatnia rzecz której potrzebuję
-za nagdodziny, noce i niedziele nie ma żadnych bonusów tylko normalna stawka

Coś miłego:
Pozdro dla Barta K. (mam nadzieję że dobrze Ci idzie w nowej pracy) i Kamila z I brygady. To jedyni w normalni i pomocni ludzie z tej firmy.
kiss 2016-08-04 20:42:29
Najważniejsze jest to, że zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków, o czym dobrze o nich teraz świadczy.
Zostaw swoją opinię o International Quick Service Polska Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie International Quick Service Polska Sp. z o.o.