Euro Trade

Rzeszów

Opinie o Euro Trade

Fryca 2010-02-02 19:52:12
Jak wróce z rozmowy to wypowiem swoje zdanie....
nieznajomy 2010-06-09 22:26:28
praca w Euro-Trade porażka jak ktoś lubi żyć w stresie i to za małą kasę to polecam.
jaktojest 2011-06-07 12:19:41
czyżby kolejna firma w Krakowie o prężnie działająca nie dająca pracownikom na przyzwoitym poziomie zarobić. A praca na stanowiska specjalisty - eksport, import, logistyka - czy też są kiepskie zarobki? wysłałam do Euro-Trade takie spontaniczne CV. Jestem zainteresowana bo mieszkam baaardzo blisko Łokietka. Czy warto ubiegać się o pracę w Euro-Trade?
Krakus 2011-09-30 09:29:05
też zamierzam spróbować ubiegać się tam o pracę, lokalizacja mi bardzo pasuje, profil stanowiska na jakie szukają też bym powiedział w 90% zgodny z tym co robię teraz, tylko w innej branzy
yeti 2016-04-23 12:35:03
lata minęły od ostatniego komentarza, dziwne... am firmam przecież nadal sprawnie działa i funkcjonuje jak wynika z ich strony internetowej. co więcej, istnieją od dwudziestu szesciu lat i zapowiada się jeszcze na długi żywot pełen sukcesów, nie narzekajcie więc
Zostaw swoją opinię o Euro Trade - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Trade