Opinie o Rovers Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rovers Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Rovers Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rovers Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Magda Nowy wpis

A może są jakieś plusy pracy w tej firmie ?

Co jaki okres czasu w Rovers Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Były pracownik Nowy wpis

Co jakieś dwadzieścia lat... Jak się upomniałem to nie przedłużyli ze mną umowy po okresie próbnym. Praca tam to porażka.

Olgierd

Mam wrażenie, że niektóre osoby potrafią jedynie narzekać i swoje żale tu zamieszczają.

Prawda się obroni Nowy wpis
@Olgierd

Mała firma i nazbyt dużo negatywnych komentarzy by nie było w większości prawdziwych. Jako były pracownik szczerze nie polecam, nie chcę tu wyciągać brudów bo bym musiał w bardzo złym świetle przedstawić właścicieli firmy Państwa Rovers. Proponuję każdemu kto chce tam pracować samemu spróbować... Prawda zawsze prędzej czy później sama się obroni :-)

Jak od czasu ostatniej opinii zmieniła się praca w Rovers Polska Sp. z o.o.? Podziel się informacjami z osobami, którzy ich poszukują.

Renia_mok

Z tym hejtowaniem to się zgodzę. Byłam na rozmowie. Ludzie b mili. Rozmowa merytoryczna. Nie spełniam wszystkich wymagań ale jak się odezwą to się zdecyduje.

XxX
@Renia_mok

Na rozmowach zawsze jest miło i sympatycznie i obiecuje się gruszki na wierzbie niestety rzeczywistość pokazuje, że jest całkiem inaczej. Jest kolejna rekrutacja więc może tym razem......

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Rovers Polska Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Iwo

Dobra firma i dobrze pracuje się osobom, które z takim zamiarem idą do pracy!! Jest źle można zmienić pracę.

Bella
@Iwo

To odpowiem merytorycznie. Jest to mała firma z także niestety małymi perspektywami. Brak szkoleń i rozwoju pracowników. Po prostu żeby odsiedzieć swoje. Nie ma żadnych systemów motywacyjnych, premii. Dla osób ambitnych bym nie polecała. Ale oczywiście każdy indywidualnie wie czego potrzebuje od miejsca pracy i na co może się zgodzić. Poprzednie wypowiedzi są pisane przez pracowników tej firmy, także warto wziąć je pod uwagę i każdy ma prawo do własnego zdania.

Mirabella

(usunięte przez administratora) Pracownicy na stałych pensjach. No błagam, co z tego, że jesteś najlepszy skoro nie ma to odzwierciedlenia w wynagrodzeniu. Jednocześnie będą wymagać jeszcze więcej jak zobaczą efekty. (usunięte przez administratora) A najśmieszniejsze są sytuację kiedy idziesz upomnieć się o swoje.(usunięte przez administratora) A co do rotacji oczywiście, że jest duża, bardzo duża.Co do osób, który są tam na dłużej. Są to osoby, które się boją zmienić pracę, albo są w układzie i mają dobrze, albo ich wymagania są na tyle niskie, że nie potrzebują niczego więcej. Może się boją, że gdzie indziej sobie nie poradzą. Różni są ludzie. Być może ktoś jest zadowolony z pracy w tej firmie, nie neguję tego, (usunięte przez administratora)

Małgorzata

@Kazimir miałeś może do czynienia z Rovers Polska? pracowałeś tam lub ktoś z Twoich znajomych? Daj znać, co wiesz na ich temat, wielu użytkowników szuka opinii na temat tej firmy, a każdy merytoryczny komentarz jest na wagę złota. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie.

Kazimir

A jednak ! Jak się dopyta to się okazuje, że jest jednak grupa osób które dłużej pracują. Ludzie przestańcie hejtować ! Przez takie wpisy mało jest sensu korzystania z takich portali. A swoją drogą szacun dla tych co poświęcą chwilę i wpiszą coś konstruktywnego i pozytywnego.

Daniel

Dobry pracownik poradzi sobie w firmie i jest zadowolony. Niestety są też osoby , które nie przepadają za praca i one zawsze mają problem.

Nina
@Daniel

To chyba opinia pracodawcy :). Fakt jest faktem - rotacja jest bardzo duża, zero możliwości rozwoju osobistego i atmosfera fatalna.

Kazimir

Jakieś rozbieżne są te opinie. Raz że jest duża rotacja, a później że część personelu bardzo długo tam pracuje. Poza tym że są różne płace, a widział ktoś firmę gdzie wszyscy zarabiają tyle samo? Ciężko się połapać. Chyba ludzie swoje fochy tu prezentują.

XXX
@Kazimir

Jest grupa osób, która pracuje tam już ładnych kilka lat ale są to osoby, które mają już swój pesel i boją się zmiany pracy. Jeśli chodzi o tych co przychodzą i odchodzą to głównie Specjaliści IVF i osoby, które zajmują się przetargami. Od listopada na stanowisku ds. przetargów odeszły już 3 osoby chyba daje to do myślenia.

Www

Hmm.. Też tam pracowałam i moim zdaniem firma była całkiem ok, atmosfera tez, ogolem wspominam dość nieźle. Jak już ktoś pisał - dobre miejsce na nauke i zdobycie doświadczenia

Janusz

(usunięte przez administratora)Pensje totalne minimum a musisz pracowac za dwoch. Rotacja ogromna. Ludzie przychodza i odrazu odchodzą. Oszczędzają na wszystkim. (usunięte przez administratora) Aaa no i pracujesz na komputerach zabytkowych, system xp. Nie polecam

Byly pracownik

Pracowalam. Nie polecam. Chyba ze na chwile zlapac doswiadczenie po studiach i uciekac. Atmosfera w firmie kiepska, nierowne traktowanie pracownikow, faworyzowanie. Zarobki nieadekwatne do pelnionych obowiazkow, ktore oczywiscie sa stopniowo dokladane i wymagane. Upomnienie sie o swoje obraca sie jedynie na niekorzysc. W sposob razacy liczy sie jedynie interes firmy. Dlatego ciagle pracuje ktos nowy. Pol roku - rok zalezy kiedy sie zorientujesz jak tam jest. (usunięte przez administratora)

Roland

Dziwią mnie niektóre uwagi... na zachodzie to standard, że firma się zamyka na czas urlopu, żeby wszyscy dostali równe szanse na wolne. U nas też wiele firm tak robi.

Anulka

Kazdy widzi sprawy inaczej. Ja pracowalam tam przez rok i sporo sie nauczylam. Odeszlam, bo bylam zaraz po studiach i zbieram rozne doswiadczenia. Poza tym firma ma dobra opinie w branzy i jak wpiszesz do CV, ze jakis czas tam pracowalas to procentuje na rozmowie rekrutacyjnej

Pan Nikt

Pracowałem... Mała firma, praca biurowa, nacisk na sprzedaż chociaż produkty są drogie i mało konkurencyjne. Są "specjaliści" i "specjaliści", pensje różne na tych samych stanowiskach i takim samym stażu pracy, w zależności jak bardzo Cię lubią. Nierówne traktowanie personelu to norma, wyduszą z Ciebie każdą kropelkę. Brak terminowości, a potem świeć oczami przed klientem. Nie raz załatwianie trudnych spraw spadało na pracowników... Atmosfera, hmm powiedziałbym, że cały czas napięta. I co najważniejsze, zabieranie Twojego urlopu, nawet gdy to szefostwo zamyka firmę, Nie ma gadania, dają wypełnione urlopówki do podpisu. pracowałem niecały rok. Lecz nie polecam... może teraz coś się zmieniło? któż wie, nie zamierzam sprawdzać.

XXX
@Pan Nikt

Raczej nic się nie zmieniło straszna rotacja pracowników, ci co zostają to osoby pracujące tu od lat. Nowi przychodzą na góra 6 miesięcy i uciekają. Co do szefostwa to tragedia nierówno traktują pracowników, każdy inaczej traktowany i oceniany. To samo jeśli chodzi o pensje to na tym samym stanowisku trzy osoby potrafią mieć trzy różne pensje a Ci co najwięcej pracują dostają ochłapy :(

Gall

Bety napisała: '"...ale jednak tylko dla tych, którzy lubią samodzielne myślenie" - czy to by napisał były pracownik??? Oj, wątpię. Jako były pracownik, który mocno nie poleca tej firmy, podsumowując właśnie prace w Roversie stwierdzam: więcej szacunku do ludzi Betty, a raczej Szanowni Państwo :-)

betty
@Gall

To raczej ty Gall jak widać zamiast dać merytoryczną opinię, załatwiasz jakieś swoje własne porachunki. Ja odeszłam z firmy ze względów osobistych i chciałabym, po dłuższej przerwie coprawda, wrócić bo mi się tam podobało i chyba wolno to napisać?

Betty

Dobrze wspominam pracę w tej firmie. Fajna atmosfera, niezłe zarobki, praca ciekawa, ale jednak tylko dla tych, którzy lubią samodzielne myślenie.

olga
@Betty

No właśnie, ciekawe projekty z zakresu medycyny. Dla zainteresowanych tematyką Polecam!

ktoś kto tam pracował

Zgadzam się ze Stefanem, z autopsji mogę powiedzieć: praca mocno absorbująca za takie sobie wynagrodzenie, atmosfera w mojej ocenie nienajlepsza. Dla mnie świetne doświadczenie z jaką firmą nie należy łączyć swojej przyszłości zawodowej. NIE POLECAM!!!

Stefan

Rodzinna, mała firma która zatrudnia za średnią krajową bez względu na zaangażowanie czy doświadczenie. NIe ma szans na podnoszenie kwalifikacji, szkolenia, bonusy czy dodatkowe świadczenia. Praca dobra dla studentów tak żeby zobaczyć jak wygląda praca w biurze albo absolwentów żeby móc wpisać w CV jakieś doświadczenie. Odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o Rovers Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

Rovers Polska Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Stołeczna 10
    05-501 Piaseczno