Paramedica Polska Sp. z o.o.

Opinie o Paramedica Polska Sp. z o.o.

Andzela 2014-12-04 16:44
Byle dalej od firmy, kasy brak, jałmużna, lepiej już w Tesco
Stefan 2015-04-21 09:57
Cała prawda, byle dalej od paramedicy, oszukuja na każdym kroku pracowników, masakra
Opos 2015-09-10 20:49
Bardzo dobra firma z rodzinną atmosferą, praca w międzynarodowym środowisku, dobry szef sprzedaży od którego można się wiele nauczyć. Możliwość wstawiania śprzętu do testowania. Stabilny zespół bez korporacyjnego zadęcia. Marketing wdraża nowe produkty a Szefostwo buduje nową siedzibę i kupuje auta dla najlepszych. Na święta paczki i impreza dla pracowników. Możliwość awansu na stanowiska menedżerskie.
bachus 2016-08-26 10:27
Jak wygląda praca - atmosfera w ich Dziale Importu? Szukają teraz kogoś, nie wiem czy warto aplikować...
rtyu 2016-08-29 12:10
@bachus jak to szukają to gdzie sa ogłoszenia od nich?
KACZMAREK 2017-01-04 11:40
Produkty dobre, ale atmosfera do niczego. Z początkiem roku są lub będą zwalniani PH w ilości 7 osób. Targety nie do zrealizowania. Haos, brak premii itp. JAK NAJDALEJ OD PARAMEDICI
HABIN 2017-01-19 18:22
Firma kierowana przez prezesa wiek ok 75 lat chaos, kolesiostwo bity o kasę itp......Beznadziejny serwis, który utrudnia życie handlowca
Zośka 2017-02-08 20:44
Od Szefa się odczepcie, ma swoje lata ale rozwinął kilka dużych firm: Paramedica, Ratownik, Mil-sysi i Renault z żoną. Kto tak potrafi?
BOLO 2017-02-21 08:52
No kto potrafi w układach rodem z PRL komuny błyskotliwym ubeckim talentem. Teraz wszyscy wyglądają nobliwie są biznesmenami.......pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Paramedica Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paramedica Polska Sp. z o.o.