Opinie o Rodentica Polska Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rodentica Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rodentica Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodentica Polska Sp. z o.o. w Cieszyn

Maciek Nowy wpis

Jak wyglada dzien próbny w firmie?

Miron Nowy wpis

Słyszałem, że Rodentica to dobry pracodawca i pewnie ta cisza na wątku jest z tego powodu?

aaa Nowy wpis
@Miron

szkoda bo przez to jest mało informacji

Dolores Nowy wpis
@aaa

Z tego co orientuje się, to Rodentica na chwile obecna nie szuka nikogo do pracy. A w firmie został jeden chłopak, który od kilku lat ogarnia południową część Polski. Materiały drogie, ale jakościowo dobre.

ludMiła

dobre pytanie zadałaś panna ząbek, jua akurat świeżo co edukację na stomatologii zakończyłam i dostaję już pierwsze oferty pracy. nie mogę się zdecydować, jeszcze żadnej decyzji nie poodejmuję. natomiast też słyszałam że Rodentica to o niebo lepszy pracodawca od innych - może ktoś napisać rzeczowo dlaczego?

torson
@ludMiła

jesli chodzi o oferty pracy które dostać można od Rodentici to są to głównie oferty dla przedstawiciei handlowych których wymienia się tak jak i w innych miejscach raczej bez skrępowania. Wiadomo , że nie każdy sobie radzi z takim produktem jaki do zaoferowania ma Rodentica zwłaszcza w takim miejscu jak cieszyn

torson
@torson

rzeczywiście praca przedstawiciela handlowego to żadna świętość ostatnimi czasy i szybko są zmieniani

panna ząbek

cześć wszystkim, jestem świeżo po stomatologii, zrobiłam tez kurs asystenki stomatologicznej i chetnie pode w czym są konkurencyjnyjmę pracę. mam dużo ofert od pracodawców ale zastanawiam sie jeszcze właśnie nad Rodentica.W czym są konkurencyjni w stosunku do innych pracodawców z tej branży na rynku?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Rodentica Polska Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
mikołaj

jakie redukcje znowu? ja o niczym takim nie wiem, już sam zastanawiam się cyz to sa plotki czy jednak nie, tak to wy od razu do nich aplikował,a tak to sam już nie wiem co mam robić. tyle rzeczy jest tutaj i nie wiem w co wierzyć, byłbym wdzięczny jeszcze za jakąś dodatkową no i obiektywną opinię do tego.

sas

@robak, a dlaczego, coś złego się dzieje w firmie, czy może wręcz redukcje w Rodentica sie pojawiły?

robak

szczerze mówiąc to nie sądzę, aby w najbliższym czasie kogoś poszukiwali w Rodentice. Lepiej powysyłajcie CV również w inne miejsca ;)

calle

Tez uważam, że wysłać do Rodentica CV nie zaszkodzi, bo może niedługo będą szukac kogoś i spojrzą w Wasze CV? Koszta rekrutacji byłby mniejsze.

Talk

To pewnie dlatego, że w Rodentica aktualnie nikogo nie szukają specjalnie, ale może warto mimo tego CV podesłać.

sadysta

na ich stronie - http://rodentica.pl/ nie znalazłem nic o wolnych miejscach, o ofertach pracy, zatrudnieniu...

laser

@Pacynka, skoro samochody nie mają gpsów to jest też zapewne szansa na korzystanie z nich po za godzinami pracy w Rodentica

M

Zatrudniają na cały etat i opłacają wszystkie składki, karty multisport nie zapewniają. Samochody to Kia Ceed bez gpsów:)

m

Jak z kwestia socjala, jest cos takiego, karta multisport? Jaki samochod dla ph? Pozdrawiam

M

Witam, Od nie dawna pracuje w firmie Rodentica, złego słowa powiedzieć nie moge, pieniądze zawsze na czas, zapewniają wszystko co tylko potrzebne jest do pracy, towar troche drogi w porównaniu do konkurencji, ale naprawdę na najwyższym poziomie, lekarze są z niego zadowoleni. Nie spotkałem się do tej pory z krytyczną opinią na temat produktu, co najwyżej do obsługi przez poprzedniego handlowca, ale to pewnie dlatego go juz nie ma;) Zespół zgrany, chętni do pomocy, na początku bardzo ważne, ponieważ asortyment jest obszerny. Firma bardzo fajna, aby nauczyć się współpracy z lekarzami. W kwestii zarobków, większość zależy od obrotów, jestem od nie dawna, więc nie są za wysokie, ale potrzeba czasu aby się wzdrożyc i poznać lekarzy. Polecam:)

Zgadzam się z przedmówcą. Praca w Rodentice nie jest wyzwaniem dla tych którzy chcą pracować. Nigdy nie spotkałem się z mobbingiem,chyba że mobbing to pytania dotyczące obrotów ludzie są życzliwi i pomocni. Warunki pracy są przedstawione na samym początku i nikt nie obiecuje że za obijanie dostanie się górę pieniędzy. To tylko zależy od przedstawiciela i jego zaangażowania. Trzeba mieć odrobinę honoru i nie upierać się, że było się dobrym pracownikiem, wyniki mówią same za siebie, a jak i to ciężko zrozumieć no to już specjalista nie dentysta...

SP

Tak, po zmianie kierownika obecnie jest w firmie wymiana części kadry. Ale tylko tej której się nie chciało pracować albo nie potrafili. Płace to podstawa plus prowizja wiec zarobki zależą w większości tylko od przedstawiciela. Jak ktoś jest słaby i został zwolniony to wypisuje to i owo:). A jeżeli codzienne raportowanie ( czyli puszczanie mailem zamówień )jest problemem to świadczy tylko o tej osobie. Ogólnie nie ma lekko, ale jak się chce to można zarobić.

Miki

Witam, czy może ktos kto pracuje lub pracował w firmie Rodentica powiedziec o szczegłach pracy PH? Ale nie typu jest beznadziejnie ale konkretnie, jakie zarobki, jakie warunki pracy i jaki produkt wzgledem konkurencji? Firma prowadzi nabór i jestem ciekaw opinii Waszych.

Leo

Czy to prawda, że obecnie jest wymieniana szersza kadra w firmie? Z jakiego powodu?

N.B

Gosia - 2013-08-27 14:10:23 Ludzie ostrzegam was przed tą firmą. To wszystko prawda co tu piszą Pensja głodowa, premia żadna za to raportowanie codziennie, czekanie na kase na paliwo standardem, stałe podwyżki cen towarów, promocji zero. Zapytajcie lekarzy stomatologów czy wogóle znają firmę RodenticaMozna się z Tobą skontaktować bezpośrednio mailem czy w inny sposób?

N.B.

Mówicie o pensjach głodowych. Jestem ciekaw bo ostatnio firma sie do mnie odezwała. Pensja głodowa czyli jaka? Praca w 8 godzinach jako PH to fikcja? Powiedziano mi, że 15 wizyt dziennie do wyrobienia. Klienci stali? jak reagują na produkt?

Zostaw merytoryczną opinię o Rodentica Polska Sp. z o.o. - Cieszyn

Rodentica Polska Sp. z o.o.