Meyra Polska Sp. z o.o.

Opinie o Meyra Polska Sp. z o.o.

anonim 2011-09-21 07:59:03
Co to za bzdury ?! Ten pozytywny wpis jest sponsorowany!
anonimm 2011-09-21 08:01:41
Ostrzegam przed podjęciem pracy w firmie Meyra Polska sp. z o.o z siedzibą w Warszawie. Wady: brak jasno okreslonego zakresu obowiązków (czyli masz robić wszystko); na jednego szarego pracownika przypada 3 kierowników z których każdy mówi co innego, presja psychiczna wywierana na pracownika sprawia że odechciewa Ci sie żyć (Jeden pracownik powiesił sie w firmie!), warunki obiecywane na począdku bardzo szybko odchodza w zapomnienie; darmowe nadgodziny w delegacjach, zero dodatków pozapłacowych; praca w bardzo złej atmosferze wśród alkocholików.
Rymbalko 2011-11-07 23:38:08
A Tobie podwyżki nie dali czy Cię wyrzucają z roboty?
patap 2012-01-26 20:30:09
do anonim:
Firma jak najbardziej na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie na rynku z tą firmą. Nic mi nie wiadomo o tym o czym wypisujesz powyżej. Chyba rzeczywiście firma Ci podziękowała za pracę i teraz wielkie rozgorzenie chłopie masz. Chyba niekoniecznie byłeś dobry w wykonywaniu obowiązków skoro, powiedzieli Ci \"dziękujemy\". Więc zastanów się zanim takie bzdury będziesz wypisał na forach.
Ps. Najlepiej się [usunięte przez moderatora] i na kota zwalić!!
Dziany 2016-04-21 13:04:05
Wiecie co, pracowałem już w wielu firmach, były naprawdę różne, czasami lepsze, czasami gorsze, ale generalnie jestem chyba zadowolony tym co widzę i tym co dzieje się w Meyra Polska Sp. z o.o. i naprawdę jestem zadowolony z tego jak się sprawy mają.
Zostaw swoją opinię o Meyra Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meyra Polska Sp. z o.o.