Opinie o Auto Wache Józef Wache w Baranowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Auto Wache Józef Wache. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Wache Józef Wache o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Wache Józef Wache w Baranowo

Mitsubishi Space Star II Nowy wpis

To i ja coś dołożę. Kupiliśmy w Auto Wache "fabrycznie nowe" autko jak wyżej. Po jakimś czasie po dokładnym przyjrzeniu się karoserii dostrzegliśmy, że przednie drzwi od strony kierowcy są całe równo wpadnięte w karoserie (różnica 80 - 97 milimetrów). Mamy już jedną opinię niezależnego rzeczoznawcy, stwierdził ponadto uszkodzenia konstrukcyjne ramy pojazdu (wyczuwalne pofałdowania na ramie z jednej i drugiej strony po otwarciu drzwi w niemal tych samych miejscach).. Przy odbiorze samochodu były straszne trudności. Czekaliśmy trzy tygodnie. Teraz wiemy już dlaczego. amochód był naprawiany blacharsko. Czekamy jeszcze na drugą ekspertyzę rzeczoznawcy dekry i uruchamiamy procedurę roszczeniową. W pierwszej kolejności zwrócimy się z tą sprawą do MMC Car Poland z racji iż Wache nie ma już autoryzacji na sprzedaż i serwis Mitsubishi - hmm, ciekawe dlaczego. Sprawy na pewno nie odpuścimy. Choćby walka o zwrot pojazdu i wypłatę pełnej kwoty zakupu trwała 10 lat - zostanie doprowadzona do końca. PS. Teraz już wiemy dlaczego zgłaszana na gwarancji pięciokrotnie pewna błaha usterka nigdy nie została naprawiona, ba! nawet nikt nie raczył wykręcić wadliwie działającej części i jej obejrzeć...

Czarek Nowy wpis

Jeśli nawet nie jest idealnie to nie przesadzajcie, że jest tak źle. Firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Czy można w Auto Wache Sp. z o.o. Ewa Józef Wache liczyć na jakieś dodatki?

Ex pracownik Nowy wpis

Tak ... mogą ci dołożyć pracy ... tylko nie licz na to że dostaniesz więcej pieniędzy.

Krzysztof

Jak oni funkcjonuja podejście do klienta brak słów,zero odzewu z ich strony sam musiałem dzwonić pytac się o mojej auto dzwoniąc po 20 razy dziennie dopiero Pani raczyła odebrać telefon a właścicielka kłamała mnie każdego dnia że czeka na części po czym minęły 2tyg i okazało się że wogule ich nie zamówiła brak szacunku dla innych pierwszy raz spotkałem się z czymś takim jedna wielka porażka to sa (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Auto Wache Józef Wache? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Natalia

Najgorszy servis z jakim się spotkałam a obsługa brak słów...

Luidzi

Firma ma dobrą opinię i zastanawiam się czy to konkurencja poddaje w wątpliwość pracę firmy?

@Luidzi

Gdzie ta firma ma dobrą opinię??? W Nibylandii ? Skoro są tacy dobrzy to dlaczego odebrano im autoryzację ?

Też były
@Luidzi

Jak tam odszkodowanie za skażenie kieksza ???

Jak tam ,, autoryzowany serwis,, zabrali autoryzację? Ciekawe za co?

Dominika

@Obecny pracownik, czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Wache? Użyłeś bardzo ogólnego stwierdzenia o standardowych procedurach. Czy wiesz jak długo trwa rozmowa kwalifikacyjna i z ilu etapów się składa? Czy mile widziane jest u kandydata doświadczenie w branży motoryzacyjnej?

Dominika

@Obecny pracownik, Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu Auto Wache. Jak oceniasz przebieg i atmosferę podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Rozmowa kwalifikacyjna jest pierwszym sygnałem dla kandydata. Obecnie coraz więcej firm zwraca uwagę na proces rekrutacji, ale także wdrożenia pracownika. To bardzo ważny aspekt wizerunkowy!

Obecny pracownik
@Dominika

Rozmowa kwalifikacyjna przebiega wg standardowych procedur. Pani Prezes jest osobą miłą i uczciwą, a zarazem wymagającą. Pozdrawiam.

Obecny pracownik

Będąc obecnie pracownikiem Spółki Auto Wache i czytając opinie, które są zamieszczone poniżej muszę sprostować o kilka bardzo ważnych informacji: - pracownicy posiadają umowę o pracę, - wynagrodzenia przekazywane są na konta bankowe, - atmosfera w firmie jest przyjazna. Nie wiem kto wyraża poniższe opinie, ale powyższe fakty można potwierdzić u każdego, obecnie pracującego pracownika. Gratuluję odwagi wszystkim osobom, które negatywnie się wypowiadają w Internecie. Szkoda, że tylko w Internecie wszyscy są "odważni".

Jasiek

Idealnych firm nie ma tylko pracownicy czasami wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Marceli

Praca w jakiej kolwiek firmie nie jest łatwa. Jako pracownik firmy Auto Wache czułem się dobrze. Nie pracuję co prawda już od 2.5 roku ale dobrze wspominam. Pani Ewą Wache jest wymagająca ale co się dziwić jak się prowadzi tak dużą firmę. Opisy na temat tej firmy są też bardzo złośliwe. Przypominam że nie ma firmy gdzie jest idealnie wszyscy popełniają błędy to mamy w dna. Atmosfera firmy fajna tak to wspominam. Wypłaty na czas ZAWSZE ja nie nażekam. Pozdrawiam Firmę Auto Wache i życzę dalszych sukcesów

Dominika

@kapcza, czy sytuacja, którą opisujesz trwa w tym w momencie w firmie Auto Wache? Jeżeli prawdą jest to co piszesz, to są to informacje co najmniej niepokojące. Czy nadal pracujesz w tej firmie? Czasami sytuacja w firmie zmienia się dynamicznie z miesiąca na miesiąc, być może sytuacja ulegnie poprawie w najbliższym czasie?

Dominika

@Anonymus, Twoja opinia jest bardzo krótka i w zasadzie nie wnosi nic nowego do tematu o firmie Auto Wache. Czy jesteś aktualnym lub byłym pracownikiem tej firmy? Jakie są według Ciebie największe plusy pracy w tej firmie? Czy przez ten czas udało Ci się zdobyć jakieś nowe umiejętności albo poszerzyć swoje doświadczenie zawodowe?

@Dominika

Jak widać po jednej z wielu wypowiedzi plusów brak. Konkretniej już nie można napisać, punkt po punkcie wymieniono rażące nie prawidłowości trwające od wielu lat czyli nic się nie zmienia i już nie zmieni.

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Anonymus
@Kuba

Na pewno się uśmiejesz !

Zalecam ostrożność w formułowaniu takich opinii, albowiem opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych są przez serwis archiwizowane. Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku serwis zmuszony będzie przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7 na stronie o łamaniu regulaminu).

Zalecam ostrożność w formułowaniu takich opinii i zapoznanie się z zasadami dotyczącymi łamania regulaminu go work pkt. 8 " "Musisz pamiętać, że opinie noszące znamiona pomówienia lub w inny sposób naruszające prawo (np. poprzez ujawnianie danych osobowych, w tym personaliów czy numerów telefonów) będą przez nas archiwizowane (zob. pytanie 10). Ponadto pracodawca może sam wystąpić przeciwko Tobie na drogę sądową, a w takim wypadku będziemy zmuszeni przekazać Twój numer IP organom ścigania (zob. pytanie 7)."

obiektywny

Dominika

@Były pracownik, długo pracowałeś w Auto Wache Ewa Józef Wache? Jakie Twoim zdaniem zmiany powinny zajść w tej firmie? Czy wśród użytkowników forum znajdą się osoby chętne do napisania swoich opinii na temat tego pracodawcy? Gorąco zachęcam!

Witam. Czy można oceniać Firmę po kilkunastu tygodniach pracy ? Myślę , że można. Czy można mieć wyrobioną opinię o Pracodawcy ? Sądzę , że także można. Zawsze przy próbie podsumowania pozostanie wiele pytań i wątpliwości . Jednak kiedy dostrzega się zaangażowanie współpracowników w wykonywaną pracę , kiedy obserwuje się dążenie Osoby zarządzającej do zbudowania nowego zespołu na bazie doświadczonych pracowników , kiedy można mówić o determinacji i ukierunkowaniu na pozytywny cel , to wtedy staje się oczywiste , że sukces jest możliwy , a reszta jest tylko kwestią czasu . Nowa inwestycja jaka została poczyniona w ramach rozwoju Spółki z o.o. (usunięte przez administratora) musi przyczynić się i zdecydowanie przyczyni się między innymi poprzez wprowadzanie nowych standardów do jeszcze większego zadowolenia Klientów , a w przyszłości do satysfakcji całego Zespołu Firmy biorącego odpowiedzialność za sprzedaż i serwis marki MAZDA . Uważam też , że rzeczą naturalną jest też pewna rotacja pracowników , jedni odchodzą , inni aplikują , a jeszcze inni powracają .Tak tworzą się dobre zespoły w firmach - bo Firma to Ludzie a Ludzie w Firmie to Zespół . I może jeszcze tylko jedno słowo na koniec dodam "Szacunek" , wzajemny szacunek . Dziękuję . Pozdrawiam .

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042