Carserwis Sp. z o.o.

Opinie o Carserwis Sp. z o.o.

grzesiek 2013-02-18 11:09:04
Podzielę sie tylko jedna opinią. Jesteście [usunięte przez moderatora] wypisując takie bzdurne bełkotliwe zajawki jak ta powyzej - z których łacha drze juz cała Polska. Poznajcie tradycje obowiązujace w firmach - tradycja jest praca na czarno albo ustna umowę zlecenie.
Z porządnej firmy tym samym serwis gowork.pl zrobił posmiewisko
bydle 2014-09-29 22:00:19
Carserwis to syf. (usunięte przez administratora)zwalniają ludzi na miesiąc przed emeryturą. Wyrzuciliście wielu wartosciowych ludzi obstawiając się zerami i klakierami. Ta firma dla mnie to szumowina i metr mułu. Nikt z moich znajomych ani tym bardziej ja - nic tam nie kupimy.
Kick 2015-11-20 15:58:31
Nowocześnie opakowana mentalność POLMOZBYTU. Zdecydowanie nie polecam zawracać sobie głowy i nie chodzić nawet na rozmowe...
Mo23 2016-04-21 11:00:40
Wiecie co, generalnie to słyszałem ploteczkę, że idą podwyżki, bardzo fajnie się to zapowiada chyba.
Zostaw swoją opinię o Carserwis Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carserwis Sp. z o.o.