Mdml Poland Sp. z o.o.

Józefów

Opinie o Mdml Poland Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 18:01
Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Mdml Poland Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.
bnbn 2017-04-04 11:16
Lepiej tam nie pracować, nieprzewidywalny zarząd, słabe kierownictwo, beznadziejna organizacja, brak jakiejkolwiek wizji, brak perspektyw rozwoju, marne zarobki, duża rotacja.
Byly pracownik 2017-09-05 17:09
Zarobki zalosne. Zarzad szalony i nieprzewidywalny. Szef- sloma z butow, wiejski wizjoner, ktory przeczytal o jedna ksiazke o Stevie Jobsie za duzo, ale zapomnial ze Stevem Jobsem nie jest. Wymagania ogromne, wlacznie z tym ze znika jakiekolwiek zycie prywatne. Wszystko opiera sie na pustcyh obietnicach, przeciaganych jak tylko najdluzej sie da. Brak jasnych wymagan, decyzyjny paraliz, kolesiostwo. A rotacja coraz wieksza.
Zostaw swoją opinię o Mdml Poland Sp. z o.o. - Józefów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mdml Poland Sp. z o.o.