Opinie o Dentalholding Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dentalholding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dentalholding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dentalholding Sp. z o.o. w Warszawa

Świeżak

Chciałbym opisać jak wygląda praca w tej firmie na stanowisku serwisanta. Była to moja pierwsza praca. Zacznę od początku...Rozpoczynając pracę w tej firmie na stanowisku serwisanta trzeba liczyć się z tym, że w tej firmie NIE MA szkoleń- wszystkiego uczysz się sam. W pokoju pokazowym stoi niedziałający unit i można tam pójść i go obejrzeć. Można również kogoś złapać i podpytać jak coś działa- tylko niewiadomo kogo i kiedy (bo każdy jest zapracowany i sam). Wyjazdy do napraw rozpoczynasz niemal od razu i uczysz się na "żywym organizmie". Szefostwo dobitnie to zaznacza: "jesteś rzucony na głęboką wodę i albo utrzymasz się albo... Wyjazdy z kimś doświadczonym od kogo możesz czerpać wiedzę to rzadkość, chociaż na rozmowie kw. zapewniano, że najpierw nie jeździ się samemu.Chęć sprostowania tego skończyła się odpowiedzią, że firma nie ma pieniędzy wysyłać 2 serwisantów. Było tak: jedziesz, masz telefon jak coś to dzwoń i radź sobie sam. Albo się uda albo się nie uda... Jako serwisant jesteś od wszystkiego- papierkowa robota, pomoc w załadowywaniu samochodów, przygotowywanie targów czy nawet malowanie podestów... Co do zarobków to nie nastawiałem się na nic specjalnego jako, że miałem zerowe doświadczenie i dla świeżaka jak ja było ok, choć wiem, że wiele osób za tyle w Warszawie nie wstałoby z łóżka. Jeśli chodzi o wyjazdy to obejmują one cały kraj i często jest tak, że wyjeżdża się z rana, wraca nawet po północy i następnego dnia na 9:00 trzeba być w pracy. GPS w autach to podstawa, ale czy tylko GPS? Za taki wyjazd jest dieta 30zł, nie ma nadgodzin. Atmosfera w pracy? Gniazdo os. Dużo obgadywania i narzekania- osoby wiecznie obrażone i pełne nieuzasadnionej zazdrości. W grupie osób jest trzon starych wyjadaczy- rotacja dotyczy młodych osób i tych, którzy nie są lizusami i nie tańczą jak stara gwardia im zagra. Byłem świadkiem zwolnienia osoby, która osiągała bardzo dobre wyniki sprzedaży, ale swoją atrakcyjnością naraziła się reszcie doświadczonych dam z kółka wzajemnej adoracji. Chcę wspomnieć, że można było znaleźć w firmie również porządne osoby np. zajmujące się magazynem czy księgowością. Szefostwo działa bardzo chaotycznie- dużo decyzji dotyczących firmy jest podejmowanych pochopnie pod wpływem emocji. Jest dużo podejrzliwości i podsycanych intryg zgodnie z ideą dziel i rządź. Jeśli chodzi o kontrolę emocji to jest również problemem zarówno ze strony szefostwa jak i pewnego pracownika o wysokim współczynniku BMI, który jest z nimi spokrewniony i pełni rolę donosiciela. Jeszcze wspomnę o sposobie w jaki zakończono ze mną współpracę. Tydzień przed końcem umowy była narracja o jej przedłużaniu. Ostatni dzień umowy zgodnie z planem wyjechałem o godz. 6 rano w celu dostarczenia i rozstawienia sprzętu na szkolenie. Po powrocie do biura, godzinę przed końcem pracy wezwano mnie na rozmowę i poinformowano o nieprzedłużeniu umowy... Z perspektywy czasu nie żałuję, że podjąłem tu pracę, ponieważ mam porównanie do obecnej pracy, tego jak ludzie potrafią komunikować się ze sobą na cywilizowanym poziomie i mają szacunek do osób z mniejszym doświadczeniem, będąc świadomym, że każdy kiedyś zaczynał. Cieszę się z pracy w DentalHolding na wczesnym etapie życia, będąc wdzięcznym za taki kubeł zimnej wody, który może tylko procentować w przyszłości...

Hojajuja

Niestety zgadzam się ze wszystkimi nieprzychylnymi komentarzami na temat tej firmy. Pracowałam tam parę lat temu. To była moja najgorsza robota. Po pierwsze (usunięte przez administratora) atmosfera za sprawą Pani M.Sz. Przychodziła od rana (usunięte przez administratora)i strach było się odezwać przez cały dzień. Po drugie praca ponad 8 godzin, jak ktoś wychodził normalnie to krzywo patrzyli. Dodatkowo targi co jakiś weekend plus (wtedy) sprzątanie biura, bo przecież prezeses nie będzie płacił jeszcze sprzątaczce. Chłopaki z serwisu prawie codzienne wyjazdy od 6 do 23, w tym inwigilacja - GPS. Najlepiej jakbyś nie miał życia prywatnego. Prezes i większość ludzi to jego rodzina i znajomi z jednej wsi, którzy zachowywali się jakby Pana Boga za nogi złapali, nie wspomnę już o życzliwym donoszeniu. Szkoda czasu z poprzednich komentarzy wynika, że nic tam się nie zmieniło.

Edyta
@Hojajuja

Wgrywając oprogramowanie nie zgrali bazy danych. Wyparowali w powietrze dokumentacje medycznà pacjentów. Hańba. Nieudolność .

Ktoś z pracowników tak dla odmiany mógłby napisać coś o plusach firmy? Sporo to negatywów, ale skoro jednak mają pracowników, to tak źle chyba nie jest? Chciałabym się przyjąć na stanowisko pomocy biurowej. Ostatnio szukali kogoś takiego pół roku temu, jaka jest więc szansa, że w najbliższym czasie ponownie pojawi się rekrutacja na stanowisko?:) Często prowadzone są nabory do biura? Nie padają tu żadne konkretne kwoty odnośnie zarobków, ktoś z was mógłby się podzielić widełkami? Ciekawi mnie też kwestia awansów wewnętrznych. Czy jako pracownik biurowy miałabym szansę na pracę np. w dziale sprzedaży? Kusi mnie od zawsze praca jako przedstawiciel, ale nie mam doświadczenia.

Jolanta
@Hojajuja

Opłacało się tam chociaż finansowo?

@Jolanta

Wtedy dla mnie pensja ok. Teraz nie wiem. Pieniądz to nie wszystko liczy się też atmosfera i podejście do człowieka

Edyta Nowy wpis
@Hojajuja

Ja na serwis jakoś oferty nie widziałem, przynajmniej nie z tego okresu kiedy ktoś o nim pisał tu w komentarzach. Dacie znać gdzie te oferty wrzucają? Udało mi się tylko te do biura wydobyć z internetu. Parę miesięcy temu kogoś właśnie do niego szukali. tutaj padła wzmianka w opisie o premii za wyniki, na serwisie tez jest? jak wychodzi?

Bury Nowy wpis

Ostatnio znowu rekrutują na serwis. Warunki brzmią dobrze, ale po zajrzeniu na goworka włos się jeży na głowie..wygląda jakby była tu wysoka rotacja i mnóstwo niezadowolonych pracowników..

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Dentalholding Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier serwisu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Dentalholding Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Świeżak

Emma

Totalne (usunięte przez administratora) Radzę omijać szerokim łukiem, także klientom

JB

Pracowałem ponad 3 lata w DH było różnie, ale na pewno wiele się nauczyłem. Teraz pracuję w firmie konkurencyjnej. Jak jest ? Trochę inaczej , ale tak naprawdę podobnie. Dostałem sugestie od kolegów , że powinienem kierować klientów na opinie o DH w internecie i w ten sposób zdobywać przewagę. To nie maja bajka. Ale teraz widzę jak to dział J23 prawda? Gratuluję stylu.

Rozbawiony
@JB

Zmień inicjały na MS będzie bardziej realnie

Zofia
@Rozbawiony

MS z konkurencji? Czy o co Ci chodzi? Jak się tu nie pracuje, to niewiele się rozumie z waszego wymieniania zdań.

Czy Dentalholding Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

DJAda...

Wszystko zależy jakie stanowisko masz na myśli

@DJAda...

Jak wyglądają godziny pracy i grafik na stanowisku przedstawiciela handlowego w Dentalholdingu? :) W ofercie pracy czytałam o możliwości podnoszenia kwalifikacji. Jak to wygląda w praktyce w firmie? W jaki sposób można je podnosić?

wafrajer

zakupiłem sprzęt za grube pieniądze montowali wszystko z naprawą usterek ponad rok straciłem wiele nerwów , nie polecam firmy

TRue

Rekrutacja do tej firmy to kompletna porażka !!!!

Jakub

Witam, O jakich podstawach mowa ? Widzę , że poszukują obecnie inżynierów sprzedaży na obszar Polski, na jaką podstawę można liczyć 5k netto < ?

Karol

Pracowałem w serwisie DH . Umowa o pracę, wyjazdy cała Polska, jak się pracuje, a była to moja pierwsza praca wydaje się ciężko, ale z perspektywy czasu w sumie OK.

anonymus
@Karol

Szkoda, że opinie są pisane za pracowników, którzy odeszli. Próba wybielania wizerunku i podszywanie się pod innych. Akurat miałem okazje pracować. Nie polecam. Człowiek jest gościem w domu, a pieniądze mizerne, jak na tyle poświęconego czasu.

Mało ostatnio coś piszecie o pracy w Dentalholding w Warszawie. Zastanawia mnie trochę, skąd bierze się to Wasze milczenie? Ciekawa też jestem, czy firma potrzebuje aktualnie jakichś nowych osób do współpracy (na stronie www nie znalazłam zakładki Kariera: http://www.dentalholding.com/index.html ).

Witam Miałem niewątpliwą przyjemność pracować w renomowanej firmie Dentalholding jako inżynier serwisu. Muszę stwierdzić że jest to miejsce pracy godne polecenia. Praca lekka i przyjemna, nienormowany czas pracy więc pracujemy kiedy chcemy, dużo wyjazdów więc można zwiedzić kraj i zawrzeć nowe znajomości gdzie z reguły są to lekarze stomatolodzy ludzie o bardzo przyjemnym i życzliwym usposobieniu którzy są wyrozumiali na każdą wpadkę jaką się zaliczy. Praca polega na naprawie i uruchomieniach sprzętu bardzo zaawansowanego co daje nam możliwość zaznajomienia się z medycyną oraz systemami do obrazowania RTG i innym sprzętem medycznym. Współpracownicy są naprawdę fajnymi ludźmi, serwis jest znakomicie zorganizowany, oczywiście zdarzają sie wpadki jak wszędzie ale bardzo rzadko. Dodatkowo dostajemy różne benefity itp. itd no i oczywiście wysokiej klasy auto służbowe do wyboru oraz telefon służbowy. Na koniec pragnę dodać że są bardzo dobre warunki płacowe i do dnia dzisiejszego żałuję że odszedłem do innej firmy konkurencyjnej której w ogóle nie można przyrównać do DentalHolding

Matrix
@były pracownik

Stare ople to auto wysokiej klasy? Hahaha

thymallus
@Matrix

Buhahahahahha!!!! O mało mi przepona nie pękła ze śmiechu. W OPLU nie sprzedają rumowia jako nowego auta i tym samym nie oszukują ludzi!!!

Czemu tak uważasz? Masz inne zdanie na temat tego, co zostało napisane na temat pracy w firmie Dentalholding? Poprzednia opinia została napisana ponad 2 lata temu, więc niektóre warunki pracy mogły ulec zmianie. Chętnie zarówno ja, jak i inni czytelnicy poznamy, jak obecnie kształtują się warunki w tym miejscu pracy. Opowiedz nam, jak jest obecnie.

MT
@były pracownik

Dobry Joke.

marta

ostrzegam przed ta firma. traktuja ludzi jak smieci! klienta jak barana do oskubania

@marta

Dlaczego masz taką opinie o firmie? Nie przedstawiłeś żadnych argumentów na poparcie swojej wypowiedzi. Napisz proszę więcej informacji o warunkach jakie oferuje pracodawca. Przyszli kandydacie sami zdecydują, czy chcą podjąć zatrudnienie, jeśli dowiedzą się więcej o pracodawcy.

Marysia
@Marek

Mam podobne zdanie do Marty, firma nie szanuje pracowników, wypłaty na marnym poziome.

Agnieszka
@Marysia

Szanuję Twoje zdanie. Ale warto mieć na uwadze, że kwestia wypłaty powinna być rozpatrywana indywidualnie, ponieważ każdy z nas ma różne potrzeby i wymagania. Wspomniałaś tylko (i to dosyć pobieżne) o zarobkach w Dentalholding, a przecież należałoby powiedzieć coś i o innych warunkach zatrudniania. Czy nowi pracownicy od razu podpisują umowę o pracę, czy też obowiązuję ich kilkumiesięczny okres próbny?

Wojtek
@Agnieszka

Agnieszka, rozumiem, że jako administrator masz za zadanie ożywiać dyskusję. Wypadałoby jednak zapoznać się z opiniami innych użytkowników niż tylko przeczytać ostatnią wiadomość i pisać nic nie wnoszące wiadomości. Sam kiedyś pracowałem tam w serwisie i do tej pory żałuję, ł(usunięte przez administratora). Wciskanie klientom używanego sprzętu jako nowego. Testy radiologiczne prowadzone tylko na papierze, zmuszanie pracowników do pracy w weekendy na targach itp. teraz widzę, że i w pozostałych działach jest równie ciekawie :)

MT
@Marek

Gdy pracowałem po nieudanych targach w ciągu tygodnia zwolnili wszystkich nowych pracowników (w sumie trójkę), jednemu nie przedłużyli, pozostałych dwóch wywalono miesiąc po podpisaniu drugiej umowy. Wszyscy ponoć nie dogadywali się ze współpracownikami.

Olaf

Czy ktoś rzetelnie i konkretnie może napisać jakie są warunki pracy dla PM? Podstawa, premia, narzędzia pracy oraz benefity. Proszę o konkrety a nie wylewanie żali

Sebastian
@Olaf

Rozważasz aplikowanie na to stanowisko? Jeżeli tak to daj znać, proszę, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Myślę, że może to być kluczowa kwestia przy ewentualnym zatrudnieniu.

@Rozbawiony, zdecydowałeś się na aktywność w wątku opinii o pracy w firmie Dentalholding, dlatego można stwierdzić, że posiadasz jakieś informacje, które mogą być pomocne dla osób rozważających podjęcie zatrudnienia w tej firmie. Jeżeli możesz to napisz, proszę, jak wygląda atmosfera w tym miejscu pracy? Szefostwo firmy ma dobre relacje ze swoimi podległymi pracownikami? Opisz, jak to wygląda szczegółowo.

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że od dłuższego czasu nikt nie pisze na forum. Mam nadzieję, że jest tak dobrze a chciałbym tu pracować.

WS

Pracowałem praktycznie od samego początku firmy. Trochę ludzi faktycznie się przewinęło, ilu z nich liczyło na pracę na przeczekanie (zatrudniają często również studentów, a ci czasami zostają a czasami odchodzą). Dobrze radzę , jeżeli ktoś szuka łatwej pracy bez zaangażowania to niech po prostu nie podpisuje umowy i poszuka sobie innej pracy.

cs
@WS

WS=klamca

Rozbawiony
@WS

WS ktoś się tu pod Wiesia podszywa. Każdy kto zna tego cudownego człowieka wie ze takie słowa nigdy by nie padły z jego ust.

Zostaw merytoryczną opinię o Dentalholding Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dentalholding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dentalholding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dentalholding Sp. z o.o.?

Dentalholding Sp. z o.o.
  • Grzybowska 80/82
    00-844 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042