Piec-Mat-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych

Bydgoszcz

Opinie o Piec-Mat-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych

ambasador 2011-05-06 11:56:17
nie bierzcie do siebie poprzedniej wypowiedzi. pracowalem w tej firmie przez 3 miesiace po czym wzialem swoje ciuchy i wiecej tam nie wrocilem. nie bede sie tu rozpisywal. w innej zakladce dotyczacej tej firmy napisalem co mysle na ten temat i jak bylo.
anonim 2011-06-16 10:47:13
ambasador - 2011-05-06 11:56:17

czesc, czy mozesz cos wiecej powiedziec, bo chce starytowac do tej firmy do pracy, czy rzeczywiscei jest tak "fajnie"
ex piecuch 2012-02-22 22:18:39
pierwsza wypowiedz to chyba wpis dyrektora [usunięte przez moderatora] rodem z piekła amway czy coś w tym stylu. P{raca tam to katastrofa, przemiał ludzi niemiłosierny, obietnice, obietnice i jeszcze raz obietnice. Zakłamany[usunięte przez moderatora]
emma 2016-08-29 13:55:48
nie ma już nazwy piec-mat-bud, teraz jest REALBUD
Zostaw swoją opinię o Piec-Mat-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piec-Mat-Bud Sp. z o.o. Hurtownia Materiałów Budowlanych