SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

miecio

Firma ciekawa, układziki i smieszne ruchy to norma. Mnie od kilku lat szczegolnie bawi stanowisko dyrektora ds. ecommerce:-))) Mistszunio! A ecommercu jaki nie bylo tak nie ma!!! Dobre! Grunt to skuteczne dzialanie! Pozoranctwo i tyle.

xyz

A w Lublinie też cieniutko...

sig

sig na południu działa jak tvp wymienili regionalnego na rafalka i sprzedaż poleciała jak oglądalność u kurskiego ponie Marcinie gratuluje dobrej zmiany

sig

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

NWH

Uważam że to świetna firma pracując jako DTH. Kto ma jakieś pojęcie o budowlance da sobie radę.

Lord

W krk nadali nowa ksywę jednemu panu - Pan SWZ zainteresowani wiedza o co chodzi

rozbawiony

Ale mała bo po kilku tygodniach bez uprzedzenia jej nie przedłużają

qwert

zamiast sponsorować mma to dali by porządne premie, ale po co , robol to robol , ale gęby już się nie zamknie, nie te czasy

siedzący cicho

A jak tam kolega dyr. regionalny rafalek z kra toż to pierwszy samodzielny rok bez arka i co Kraków lipa bielsko oj gorzej Częstochowa hhm i tak dalej cóz pewnie przyjął strategie pana sąsiada Jacka zmieniam robię i będzie super szefie ale ci ludzie ta konkurencja wszyscy na nas a może chłopaki wymyślą tabelki z różowym marginesem i czerwoną obwódka i się ruszy nowatorskie albo np. czerwone długopisy do spisywania zamówień pomoże A może pan szef M>sz wreszcie przejrzy na oczy przestanie się karmić wizją super ale przyszłości wywali tych darmozjadów przeprosi pana Ar...a i znów zaczniemy się zajmować handlem

lojalny
@siedzący cicho

No niestety ,czasy "miszcza" tosenewrati....

nowy

Można uzyskać jakieś info odnośnie kasy na PH i Sprzedawca Wewnętrzny? Bo jak na razie brak konkretów przynajmniej czy się opłaca praca czy nie.

konik polny
@nowy

nie opłaca się . nie pracuj. uwal się w domu na piecu i leż.

Ona bez nicka

Odpowiadając huhu nie wiedziałam ze to bedzie widoczne na ogólnym. Przepraszam

Ona bez nicka

Tak warto takie przyjemne zycie jest w tej firmie dla przedstwicieli w Legnicy

Ona bez nicka

Tak warto takie przyjemne zycie jest w tej firmie dla przedstwicieli w Legnicy. W wekendy mam auto i robie co chce a za paliwo nie płace. Jade z chlopakiem np. w gory czy na basen. Koszt to tylko bilet lub posiłek. Transport darmowy z SIG-u

Rrrrrr

a na dolnym śląsku, każdy wie gdzie trzymają kilku nieudaczników PH i jest fajna atmosferka rodzinna bez premii i bez motywacji i bez podwyżek, za chwilę budowy się kończą i co dalej?, nie ma sensu się starać, taka jest prawda.robić tylko swoje 8 godzin. tu potrzebna jest prawdziwa rewolucja, ponieważ taki PH nic nie robi, jeździ furką za pieniądze SIG, ja proponuje im założyć gps i wtedy się wyda jak się starają PH i gdzie pozyskują klientów. Taki PH czy zrobi plan czy nie to go wali, a kierowcy i magazynierzy i inne osoby uzależnione od ich wyników nie dostają premii.Państwo w państwie , niech góra się tym zainteresuje. Legnica !

Rrrrrr

Luzak

Ha może jeszcze zacznie Wam przeszkadzać ze w oddziale krakowskim kawą klientów czestuja bo przecież według Was to nie Starbucks wyluzujcie to jeden z najnormalniejszych oddziałów spoko ze pogadaja z klientem o innych tematach niż praca dajcie spokój z tym narzekaniem przestańcie pluc jadem

Kala

a przedszkole to jest dopiero w krk. jesli chcecie sie dowiedziec gdzie kupic fajne ciuchy, jak zaszczepidz dziecko albo poszukujecie pracy jako niania wpadnijcie tam

@Kala

Chałupka zwany nowym piórkiem w zadzie szefa ptaka pozwala na takie rzeczy?? wywalał ludzi za mniejsze wychyłki ale fakt że miał do nich urazę

Kala
@rozbawiony

Widocznie do tych ma słabość

rozbawiony

musza teraz wypełniać nowe formularze raportu, aby poinformować górę co by zmienili w ich pracy, w zamian dostają raporcik do uzupełnienia z usprawiedliwieniem czemu nie idzie :)

LOL

Obecnie pracownicy sig są na etapie przedszkola - kolorowanie kalendarzy. Kadra zarządzająca przeszła do alfabetu i ma problem na dwóch pierwszych literach AB. To dopiero początek.LOL

trol

W firmie wszyscy bossowie tracą kontakt z rzeczywistością ważne jest wchodzenie w fupe bosa patrz regionalni Śląsk i kolorowanie tabelek

Smutny

Do rozbawiony : Jeśli musisz żebrać to zmień pracę SiG to bardzo pożądna firma i nie rozumiem tych krórzy tam pracują i wylewają tu na forum pomyje

@Smutny

no i zmieniłem

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.