SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

Gonzo

Jako klient lubię kupować w Sig ponieważ jest wszystko co potrzeba w przeciwieństwie do 3W. U tamtych to nic na stanie nie ma tylko wszystko pod zamówienie.

Gizmo
@Gonzo

Gonzo i tak Cię kochamy. My to robimy szczerze - koledzy z 3W

SIG????

Witam Ja pracuje 10 Lat w SiG Śląsk i jestem zadowolony z pracy od momentu likwidacji LOTU RUDA ŚLĄSKA. Pozdrawiam Fałszywych ludzi 3W..???? z Katowic i Rudy Ś.

SIG??HAIL!!
@SIG????

No pacz to już 10 lat czas leci jak z bata szczelił. A fałszywych nigdzie nie brakuje. Kto by pomyślał, że Ci fałszywcy odeszli do 3W 9 lat temu. I nie uwierzysz niedojdy potrzebowały aż 9 lat żeby przegonić SIG w obrotach. A no właśnie same nieudaczniki.

WKTowiec forever
@SIG??HAIL!!

A który to SIG przegonili??za rok 2017 zysk na poziomie niecałych 3% , a SIG co najmniej 4%

@WKTowiec forever

Dlatego pod koniec roku mają się sprzedać, bo to kolejny rok z rentowności ą poniżej 3%.

Tonight
@WKTowiec forever

Stary przejrzyj dostępne dane a otworzysz oczy -- szeroko zamknięte przez SIG

Hanna

@sig-owiec na forum goworka funkcjonują moderatorzy, którzy pomagają w prowadzeniu dyskusji. Ich celem jest pomoc w pozyskiwaniu odnajdywaniu niezbędnych informacji o każdym pracodawcy. Takich informacji może potrzebować każdy, bo każdy może kiedyś znaleźć się w sytuacji poszukiwania nowej pracy. Natomiast nie każda opinia, która zawiera merytoryczne pytanie zostaje napisana przez moderatora forum. Warto jest więc na nie szczerze odpowiadać, aby pomóc innym użytkownikom portalu.

Stefan

Skąd takie rewelacje macie?

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

Paulina

Czy tu są opinie o SIG sp. z o.o. bo strasznie tu dużo wpisów o 3W niewidzieć czemu?

@Paulina

zastanawiam się kim jesteś,bo na pewno nie pracownikiem Sigu. może dlatego nie widzisz "powiązań" z 3W. poza tym przeglądając twoje wpisy robi się tak jakoś podejrzliwie....

Robert

Coraz gorzej w Firnie. Nepotyzm, kombinatorstwo i układy. Atmosfera robi się coraz bardziej gęsta. To wcześniej czy później runie z wielkim hukiem.

zainteresowany
@Robert

A może jakieś konkrety .... a nie lakoniczne info.

@Robert

Nie runie. Kapitał zachodni pomoże. Prędzej konkurencja polska w postaci 3w czy Bechcicki pęknie.

Mariusz
@Piotr

Tak pomoże jak Rabowi pomógł

Paulina

@zainteresowany, słuszny postulat :) Wszelkie opinie, jeśli są kulturalne i merytoryczne, są mile widziane w tym miejscu. @Robert, oskarżenie o nepotyzm jest dość poważne. Dlaczego uważasz, że ma to miejsce w Sig Sp. z o.o.? Czy planujesz odejść z firmy? @łuki, zdecydowałeś się aplikować na stanowisko kierowcy? Jeśli tak, to jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego?

@Paulina

Paulina a Ty kto? panna z centrali ????

zainteresowany
@sig-owiec

nie ma znaczenia skąd jest.zadała pytania -powinno się opowiedzieć.

@zainteresowany

i tu się mylisz. bo jak jest z centrali to zwykły "kret". dziwne,że co jakiś czas niektóre posty są kasowane. przypadek ? a Ciebie nie interesuje jak "przebiegał proces rekrutacyjny"?

łuki

Powiedzcie coś o pracy jako kierowca w tej firmie C HDS 8 godz jak nadgodziny to zapłacą i na okres próbny 3tys brutto. Chciałem się dowiedzieć ile po tym okresie próbnym czy duzo więcej, doradźcie za nim pójdę na rozmowę i coś podpiszę. z góry dzięki

@łuki

firma jest bardziej papierowa i papieska od papierza więc płacą za wszystko co ci się należy i nigdy nie ma z tym problemu jeśli chodzi o podwyżką jeśli nie załatwisz od razu to zapomnij

PapierzanyLolo
@były pracownik

I płacenia za wszystko można zrobić problem Na to nawet papieRZ nie da rady

magbb
@były pracownik

Podwyżek niema dla fizycznych tyle co zaproponują ci to na wet 15 latach będziesz zarabiał tyle samo

Polak

W Dzierżoniowie w firmie SIG dzieją się nie samowite rzeczy,,,,słyszałem że tam jest Kogucik o imieniu Robert. Tylko tak go można nazwać. Jest chamem i prostakiem. Nie umie rozmawiać z klientami. a też brzydko się odnosi do pracowników. Masakra!!!!

Przyklad kolejnego sukcesu w grupie SIG. Sitaco ( spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) w efektowny sposób przejmuje inną handlową spółkę, rezygnując tym samym z wieloletniej działalności produkcyjnej. Wielkie Brawa !!! Efekt uboczny = ponad 50 osób "do piachu". Gratulujemy zarządowi, który zawsze spada na cztery łapy.

@:(

"Cudem Ocalony" z pogromu, "najlepszy" pracownik Sitaco (XX), niechaj również czuje nad sobą katowski topór. Przecież ten dziwny twór (rodzaj platformy dla Sig), niechciany już przecież wcześniej, nie ma racji bytu na obecnej lokalizacji. Ta proteza szybko zostanie odrzucona i Sitaco zniknie z powierzchni ziemi. Jak wówczas poczuje się obecny egzekutor, który tak pieczołowicie wypełnia wolę zarządu ???? Można domyślać się, że dostanie jakąś posadkę w strukturach korporacyjnych.

Ktoś
@:(

To nie pierwszy taki numer przed świętami ( Wodan B-B i kilka innych) - ktoś nie lubi choinki, czy porządki świąteczne?

Czy prawdę piszecie o sprzedaży firmy?

WKTowiec
@Zainteresowany

ogólnie plota chodzi od czterech lat o sprzedaży

lolo

sprzedać w (usunięte przez administratora) ten b....el. Uczciwi pracownicy znajdą pracę a kombinatorzy niech się martwią

WKTowiec
@lolo

Uczciwi znajda nie znaczy że lepszą pracę , a Kombinatorzy w kaźdej innej będą kombinować....ale "nowyprezesuniuniderland" zrobi porządek poszkocku...

Rozbawiony

Chodzą pogłoski że SIG ma być sprzedany. Dlatego te zwolnienia i zamykanie oddziałów. Podobno w centrali też trzęsą gaciami.

@Rozbawiony

Wpisz swoją odpowiedź

Wow

Sprzedany???? To pewne? Mamy szukać pracy?

Lolek

Brawo dla zarządu za podjęcie decyzji o zamknięciu oddziału Piaseczno. Konkurencja juz zaciera ręce na przejęcie składu.

Niezadowolony

Ta strona jest mało wiarygodna. Wszystkie negatywne wpisy zniknęły chociaż były zgodne z regulaminem, zostały tylko te które nic nie wnoszą. Po co takie forum skoro prawda znika ?!

Rozbawiony

Patrzę na go worka i odmłodniałem o półtorej miesiąca Poza tym nic się nie zmieniło

Paulina

@lolo a pracowałaś w centrali firmy, czy z założenia zakładasz, że w twoim dziale jest dużo gorzej? Z punktu widzenia pracownika, który szuka pracy - są to bardzo ważne informacje. @archiwistka a awans jest tu sytuacją częsta? Na jakie stanowiska?

bsk

Witam! Pojawiło się ogłoszenie do wrocławskiego oddziału SIG na stanowisko Specjalisty ds zamówień, na które mam zamiar aplikować. Czy osoby z Wrocławia mogą coś napisać na temat tego stanowiska oraz atmosfery racy w dziale zamówień?

Jola

dostałam ofertę pracy w centrali w krakowie w dziale archiwizacji. Jak się pracuje, fajna atmosfera? jest mozliwość pracy na stałe albo na jakiś awans ?

archiwistka
@Jola

Ciężka praca, w normalnych godzinach, dobra atmosfera, jest opcja pracy na stałe, jest opcja awansu. Jest też opcja zdobycia doświadczenia i znalezienia dobrej pracy w innych firmach.

lolo
@archiwistka

ciężka praca w centrali ha ha wolne żarty. Zapraszam na oddziały

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.