SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

Zero dodatnie

No cześć, Na jakim minusie planujecie zakończyć rok? Więcej niż 4 banie?

Stary

Nie strasz nie strasz

nowy

To poczatek zamieszania jak do marca nie zmienia zarzadu to zamkna 1 warszawe

łubudubu

A kiedy odejdzie dyrektorka?

Bąbel
@łubudubu

A kto to taki??

Prezes
@łubudubu

NA KAŻDEGO PRZYJDZIE JEGO PORA

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

Fiona

Teraz w Wwie nie ma to znaczenia bo odeszło sporo PH i ich klientów można zagospodarowywać

Shrek

dlaczego piszecie takie głupoty że PH musi mieć listę swoich klientów. Nie musi!!! Przecież i tak okaże się że z jego listy 80-90% klientów już kupuje w Sigu i jest obsługiwana przez innego PH. Ostatecznie okazuje się że nowy PH może obsługiwać tylko tych klientów których nie ma w bazie danych! zapewniam Was że większość klientów było już w Sigu a handlowiec który pracuje dłużej nie odda swojego klienta nowemu PH i tyle w temacie.

PH1

Nie trzeba ale jest baaaaardzo wskazane. Tak tak, wiem ... za coś w końcu płacą PH.

PH

Musisz uważać się za doskonałego handlowca jeżeli boisz się że razem z podaniem listy stracisz swoich klientów :)

ło

głównie to wymagają listy swoich klientów.. a potem won

ajć

W Warszawie na Środkowej czy Przyokopowej?

Beh

Niebawem bechcior w stolicy pewnie bedzie lżej

były

warszawa zarządzał prezes szcz.... oj coś nie poszło znalazł na szczęście nowego dr będzie winny

Klakier

Druga fala !!!?

killer firmowy

zyg zyg i po firmie haha

Master

Tak się dzieje jak się dziada pan zrobi i słynne rycerskie imię plami.

Wars

Nie przenoście nam stolicy do Krakowa

ciekawy

kraków już został uzdrowiony wszyscy się zwalniają i uciekają jak najdalej. pozdro dla uzdrowicieli

Syrenka

A kto wrzucił granat do oddziałów Sig-u w Stolycy aż 8 wypowiedzeń ?? Ciekawe kiedy wykasują wpis.

Wars
@Syrenka

A takie tu były opinie na temat braku skuteczności byłego DR a tu proszę 8 wypowiedzeń w W-wie wcześniej w Łodzi a jeszcze kilka w poczekalni. Okręt Warszawa dryfuje na mieliznę. Kolejna dobra zmiana DR .

sawa
@Wars

Wars a skąd ty masz taki dobry wywiad i 2 tygodnie temu wiedziałeś o kolejnych wypowiedzeniach ? Będziesz w sądzie za świadka .

Śledczy

Znów znikają wpisy . K&Ł to wy ?

Podolski

Idź trolować do siebie

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.