SIG Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SIG Sp. z o.o.

Aktualność
SIG z tytułem "Krakowski Pracodawca Roku 2022"

25 października 2023 roku, podczas uroczystej Gali w TAURON Arena Kraków, SIG otrzymał tytuł "Krakowski Pracodawca Roku 2022" w konkursie organizowanym cyklicznie przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie.

Firma SIG została laureatem nagrody głównej, przyznanej za politykę zatrudnienia otwartą na pracowników, zapewniającą jak najlepsze warunki pracy, a także zorientowaną na ich potrzeby oraz rozwój zawodowy i osobisty.

Inicjatywa "Krakowski Pracodawca Roku" ma na celu wyróżnić pracodawców, którzy szanują pracowników, dbają o ich rozwój, są wrażliwi społecznie i stawiają na budowanie wielokulturowej organizacji.

Widzę, że firma szuka kogoś na stanowisko przedstawiciela handlowego. Oferowane jest tutaj atrakcyjne wynagrodzenie, które składa się z podstawy oraz premii. Na jaką kwotę łącznie z tymi dodatkami można liczyć? I za co w ogóle można otrzymać te dodatkowe pieniądze? Jest jakiś regulamin? (: Jeśli chodzi o zatrudnienie na umowę o pracę, to po jakim czasie dostaję umowę na czas nieokreślony? (:

*****

Witam, nie dawno widziałem ogłoszenie na sprzedawcę oddział Płock. Czy dalej Państwo szukają?

Zbyniu
@*****

Ja widziałem na sprzedawcę wewnętrznego ale w Krakowie a w Płocku aktualne jest na przedstawiciela handlowego. Chyba będę wysyłał na sprzedawcę bo pasują mi godziny pracy 7-15. A ty będziesz wysyłać CV?

@*****

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą ofert pracy w SIG na stronie: https://www.sig.pl/kariera/oferty-pracy

Lolo Nowy wpis
@Zbyniu

Od 8 do 16 sprzedawca plus przeciąganie Pani Dyrektor kiedy trzeba wyjść:/

Jaki jest okres rozliczeniowy w SIG Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzień Dobry. Wynagrodzenie wypłacamy zgodnie z okresem rozliczeniowym, jakim jest miesiąc kalendarzowy, w okresach miesięcznych, nie później niż do 5 dnia następnego miesiąca. Jeżeli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłacamy w dniu poprzedzającym. Życzymy miłego dnia.

@SIG Sp. z o.o.

Witam, jestem z zawodu technikiem informatykiem (dyplom zawodowy) Przepracowałem w serwisach okolo 4 lata, Jakie zarobki są u was?

@Paweł

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zachęcamy do złożenia aplikacji i wzięcia udziału w rekrutacji. Po spełnieniu wymagań na danym stanowisku, specjalista ds. rekrutacji skontaktuje się z Państwem. Podczas rozmowy rekruter przybliży działalność firmy, zakres obowiązków oraz odpowie na pytania związane z wynagrodzeniem.

Renia Nowy wpis
@SIG Sp. z o.o.

A z ilu etapów składa się ta rekrutacja? :) Możecie mi napisać, krok po kroku, na czym polega każdy z nich? Myślę nad złożeniem CV i chciałabym wiedzieć, jak się przygotować do tego procesu... :)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w SIG Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Dzień Dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszym procesem rekrutacji. Informacje na temat jego szczegółów znajdzie Pan/i na naszej stronie: https://www.sig.pl/kariera/proces-rekrutacji Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy: https://www.sig.pl/kariera/oferty-pracy Życzymy dobrego dnia!

doradca techniczny

ogłoszenie w portalu internetowym, wysłane cv, zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną z Dyrektorem Oddziału druga rozmowa z Dyrektorem Regionalnym również i zatrudnienie

pytania nie były trudne ponieważ znałem branżę budowlaną, głównie o firmy i ich produkty

Aktualność
SIG z tytułem "Krakowski Pracodawca Roku 2022"

Mańka

Jest na ich stronie nowa oferta dla przedstawiciela handlowego. Dużo widzę ogólników tu, może zna ktoś szczegóły? Zarobki są na jakim poziomie? Widzę, że są też prowizje. Nie są one zabierane z byle powodu jak w niektórych firmach? Jeśli chodzi o swobodę to jak duża ona jest? Macie możliwość planować jak chcecie godziny pracy, byle donosić wyniki?

Zainteresowała mnie oferta dla pracownik działu archiwizacji. Widziałem że zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ale przez agencje pracy. Po jakimś czasie można przejść pod firmę? Zależało by mi na umowie bez pośredników.

Podbijam pytanie. Czy ktoś może powiedzieć czy warto składać CV? Dość często pojawia się ta oferta pracy.

szukam pracy

czy ktoś może przybliżyć zarobki na stanowisku "sprzedawca wewnętrzny" Kraków?

@szukam pracy

Adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczeń.

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie, poniżej zamieszczamy informację o części z oferowanych przez nas benefitów. Wśród naszych benefitów pracowniczych znajduje się między innymi: możliwość skorzystania z Karty Sportowej, opieki medycznej oraz przystąpienia do ubezpieczenia grupowego. Dodatkowo, każdy z naszych pracowników ma możliwość skorzystania z platformy wspierającej dobrostan. Naszym pracownikom oferujemy również kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne) oraz udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku). Życzymy dobrego dnia!

Rozbawiony

ależ oczywiście że tak .Pensja na czas , a nawet często przed czasem , opieka lekarska , profesjonalne BHP i wiele innych .

Joanna
@SIG Sp. z o.o.

Ile trwa program wdrożeniowy? Czy różni się od pod względem warunków, po objęciu już stanowiska samodzielnie? :) Szkolenia sa narzucane, czy pracownik sam może wyjsć z własną inicjatywą takiego szkolenia czy warsztatu? Pozdrawiam!

@Joanna

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszym programem wdrożeniowym! Jest dla nas istotne, aby każdy pracownik czuł się włączony w działania SIG oraz znał naszą kulturę organizacyjną. Posiadamy dedykowaną spersonalizowaną Platformę wspierającą wdrożenie nowego pracownika. Na Platformie każdy z pracowników ma możliwość zapoznania się z najważniejszymi informacjami o firmie oraz dostęp do harmonogramu planowanych działań i zadań związanych z wdrożeniem w nową rolę. Harmonogram wdrożenia różni się w zależności od stanowiska, roli w organizacji. Jesteśmy również otwarci na dodatkowe uwagi i sugestie – w trakcie wdrożenia każdy pracownik ma możliwość wypełnienia ankiet oceniających proces oraz zgłaszania uwag zarówno w ankietach, do działu HR lub bezpośredniego przełożonego. W sprawie szkoleń indywidualnych, które pracownik uzna za ważne dla jego dalszego rozwoju zawodowego każdorazowo zachęcamy pracowników do rozmowy na temat proponowanej aktywności rozwojowej z przełożonym. Dodatkowo w naszej organizacji odbywają się rozmowy okresowe, które są również doskonałą okazją do między innymi do: omówienia skuteczności działań podjętych w ciągu ostatniego roku w zakresie rozwoju wiedzy i umiejętności pracownika oraz zidentyfikowania obszarów kompetencyjnych wymagających dalszego rozwoju (doboru odpowiednich narzędzi rozwojowych na kolejny okres). Jeśli jest Pani zainteresowana rozwojem w naszej firmie, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na www.sig.pl/kariera/oferty-pracy

SIG z certyfikatem Great Place To Work

Firma SIG otrzymała certyfikat Great Place To Work. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest wyłącznie w oparciu o opinie pracowników na temat ich doświadczeń związanych z pracą w firmie. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest uzyskanie odpowiednio wysokiego wyniku w anonimowym badaniu ankietowym przeprowadzonym wśród pracowników firmy. Certyfikat Great Place To Work stanowi wiarygodne potwierdzenie, że w firmie SIG zbudowana została pozytywna kultura miejsca pracy oparta na wzajemnym zaufaniu i szacunku.

Certyfikat Great Place To Work to jedyne oficjalne wyróżnienie przyznawane na podstawie głosu samych pracowników na temat kultury organizacyjnej ich firmy. Otrzymanie tego certyfikatu oznacza, że SIG jest wśród najlepszych miejsc pracy w Polsce. Certyfikat Great Place To Work jest uznawany na całym świecie zarówno przez pracowników, jak i pracodawców. Służy jako globalny benchmark przy identyfikowaniu i docenianiu wyjątkowych doświadczeń pracowników. Każdego roku ponad 10 tysięcy firm w blisko 150 krajach ubiega się o certyfikat Great Place To Work.

Program Great Place to Work cieszy się popularnością wśród najbardziej innowacyjnych oraz szanowanych organizacji w Polsce i na świecie. Liderzy rynkowi rozumieją ścisłe powiązanie między pozytywnymi doświadczeniami pracownika, a ponadprzeciętnymi wynikami biznesowymi. Miejsca pracy, w których ludzie mają zaufanie do swoich liderów są wspaniałym gruntem dla innowacji, zwinności oraz trwania pomimo zawirowań. Great Place to Work® przebadał już łącznie ponad 3 tysiące firm z 37 europejskich krajów, zatrudniających razem blisko 1,5 miliona pracowników.

SIG Budowlaną Marką Roku 2023

Firma SIG znalazła się wśród laureatów rankingu Budowlana Marka Roku 2023, otrzymując prestiżowy tytuł Złota Budowlana Marka Roku w kategorii Dystrybutor Przyjazny Fachowcom.

Ranking Budowlana Marka Roku to corocznie podejmowane przez firmę ASM Research Solutions Strategy przedsięwzięcie badawcze, które pozwala wyłaniać marki branży budowlanej cieszące się największym zaufaniem fachowców. Jest to jedyny taki ranking w Polsce, odzwierciedlający opinie wykonawców, którzy na co dzień pracują z materiałami budowlanymi. Klasyfikacja tworzona jest w oparciu o analizę wyników ogólnopolskich badań ankietowych, realizowanych na reprezentatywnej próbie badawczej w każdej kategorii. W każdej edycji ASM poddaje badaniom ankietowym blisko 3 tysiące wykonawców, uzyskując tym samym wiarygodny obraz rynku.
Gigi

Jakie są zarobki w SIG na stanowisku Specjalista ds. logistyki? (Katowice/ Siemianowice) jak wygląda ta praca? czy na tym stanowisku jest duzo pracy czy raczej nuda?

Małgorzata
@Gigi

I co, aplikowałeś do nich żeby samemu się przekonać? Sama jestem teraz w tej samej pozycji co ty, tyle pytań tak mało odpowiedzi :P Jakieś wskazówki odnośnie rozmowy kwalifikacyjnej?

Chris

Czy istnieje górna granica wieku dla Przedstawiciela Handlowego. Chodzi o rekrutację.

@Chris

Dzień Dobry, dziękujemy za pytanie. Nie istnieje górna granica wieku. Zapraszamy do składania aplikacji. :)

ciekawy

Czy może ktoś napisać coś o pracy przedstawicieli w Sig u? Jaka podstawa , ilość wizyt gps itd ?

@ciekawy

Praca Przedstawiciela Handlowego polega na rozwoju sprzedaży oferowanych przez SIG materiałów. Najistotniejszym elementem pracy jest budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami oraz partnerami handlowymi. W zależności od specyfiki oddziału jest to praca na inwestycjach we współpracy z wykonawcami lub praca z lokalnymi hurtowniami (lub mix tych dwóch kanałów sprzedaży). Ilość wizyt nie jest narzucona, jest ustalana indywidualnie i jest dopasowana do specyfiki oddziału i terenu, na którym się pracuje. Pracownicy nie mają zainstalowanych GPS. Wynagrodzenie podstawowe jest ustalane podczas spotkania rekrutacyjnego. Wynagrodzenie dodatkowe zawiera atrakcyjny system premiowy. Przykładamy dużą wagę do zapewnienia naszym pracownikom komfortu pracy, elastyczności i bezpieczeństwa.

@ciekawy

Dokładnie jest tak jak napisał pracodawca. Chodzi o wynik, jeśli realizujesz swój plan jest dobrze, jeśli go nie realizujesz, jest źle.

Ewelina

Ale to co - jak ktoś nie zrealizuje planu to go wyrzucają czy jak?

@Ewelina

Głównym zadaniem Przedstawiciela Handlowego jest realizacja planu sprzedażowego, pozyskiwanie nowych klientów oraz pozyskiwanie zamówień od klientów. Naszym założeniem jest indywidualne podejście do pracownika. Co roku odbywają rozmowy okresowe, których celem jest obiektywna ocena efektów pracy członków organizacji, ich postaw i zachowań. Pracownicy biorą udział w szkoleniach produktowych które wspierają naszą Strategię Trwałego Rozwoju. Ich celem jest podnoszenie wiedzy naszych pracowników w obszarach związanych ze znajomością takich grup produktowych jak: Sucha zabudowa, Sufity podwieszane, Chemia budowlana, Dachy, Izolacje, Klimatyzacja i wentylacja, Własna marka PREFIX. Więcej informacji na temat programów rozwojowych można przeczytać na naszej stronie internetowej: https://www.sig.pl/kariera/rozwoj-i-spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu

@Ewelina

Wiadomo, że po miesiącu czy dwóch nie, ale jak ktoś nie wypełnia swoich obowiązków to wiadomo, że nikt go trzymać na siłę nie będzie.

Puk

Oczywiście od razu....

Franciszek

A tak szczerze te cele są ciężkie do zrealizowania? Czy tylko nieliczni PH dają radę?

@Franciszek

Ciężko o tym rozmawiać przy obecnej sytuacji na rynku materiałów budowlanych (wszystko idzie ku spowolnieniu sprzedaży). Powiem tak, na pewno firmie nie zależy, aby pracownik był sfrustrowany i rzucił pracę przy pierwszej lepszej okazji, dlatego plany ustalane są z głową. Ale nie jest też tak, że to bułka z masłem, mimo wszystko jest to nasza praca, trzeba się wykazać i na siebie zarobić. Jeśli ma się predyspozycje, kontakty, łatwość w rozmowie z klientem i rzetelnie wypełnia się swoje obowiązki to nie powinno być problemu.

@SIG Sp. z o.o.

A jakie auta mają przedstawiciele, marka model, rocznik? I jak jest z użytkowaniem prywatnym ? Są jakieś limity kilometrów lub cis takiego?

@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za pytania. Istnieje możliwość użytkowania pojazdów w celach prywatnych, zgodnie z warunkami opisanymi w oficjalnej procedurze flotowej firmy SIG. W naszej firmie wykorzystywane są różne marki i modele samochodów służbowych, rodzaj użytkowanego samochodu również określają wewnętrzne regulacje.

@Zainteresowany

Wszystko zależy od oddziału. Samochody zawsze są w pełni sprawne technicznie, regularnie serwisowane i zadbane. Raczej nie ma modeli starszych niż parę lat, jednak na początku kariery trzeba liczyć się z samochodem po kimś. Samochód jest do użytku służbowego i dojazdów do pracy.

GOŚĆ z praktyką..
@Zainteresowany

Auta .. wprost proporcjonalne do osiąganych wyników sprzedażowych...co za pytanie..

Paulina
@GOŚĆ z praktyką..

A to nie chodzi o to, że auto powinno być w miarę reprezentatywne wobec klienta po prostu i dlatego pyta? A szczegóły odnośnie premii znasz żeby ją przybliżyć? wiadomo jak średnio handlowcom wychodzą? pytam, bo ciekawią mnie takie średnie zarobki, w które można celować

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do SIG Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?

Przed rozmową rekrutacyjną zachęcamy do refleksji: - jakie posiadasz umiejętności - jakie są Twoje doświadczenia zawodowe w różnych sytuacjach - nad wymaganiami dotyczącymi obowiązków - nad pytaniami, które Cię nurtują i chciałbyś/chciałabyś zadać je osobie rekrutującej Dodatkowo rekomendujemy: - odwiedzić naszą stronę internetową www.sig.pl, aby dowiedzieć się więcej o naszych działaniach. Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy: www.sig.pl/kariera/oferty-pracy

Czy były ostatnio jakieś podwyżki w firmie? Słyszałem, że fajna atmosfera ale z pieniędzmi gorzej i nie wiem czy kandydować.

@Kandydat

Dziękujemy za wpis. Zachęcamy do złożenia aplikacji i wzięcia udziału w rekrutacji. Po spełnieniu wymagań na danym stanowisku, specjalista ds. rekrutacji skontaktuje się z Państwem. Podczas rozmowy rekruter przybliży działalność firmy, zakres obowiązków oraz odpowie na pytania związane z wynagrodzeniem. Zapraszamy :-)

@Kandydat

Wszystko zależy od oddziału, od Dyrektora, sytuacji na rynku i stanowiska. U nas w tym roku były podwyżki.

Pracownik z większym stażem

Dziwię się tak niskim opinią Sig'u na GoWork'u.. Potwierdza się reguła, że tylko niezadowoleni umieszczają negatywne opinie w sieci, ci zadowoleni spokojnie pracują dalej. Gdyby w Sig'u było tak źle, to nie byłoby tak szerokiego grona pracowników ze stażem powyżej 5 lat, a to już coś znaczy. Nie polecam sugerować się opiniami na tej stronie, ale samemu spróbować swych sił w tej branży. Jako pracownik wieloletni uważam, że SIG to jedna z lepiej zorganizowanych firm i czuję się bezpiecznie tutaj pracując.

Pracownik z Jeszcze większym..
@Pracownik z większym stażem

Jeżeli ktoś wybiera pracodawcę tylko z opinii to błąd ...oczywiście że jak się ma duży staż to jesteś zadowolony - nie do końca ...może po prostu cenisz stabilizację? Na pewno jeszcze jest dużo do poprawy...

@Pracownik z Jeszcze większym..

Cyklicznie pojawiają się te same oferty (specjaliści, doradcy) w tych samych miastach. Pomijając to, że firma się rozwija, to czy nowi pracownicy szybko rezygnują, czy umowy nie są przedłużane tak chętnie po okresie próbnym?

Dzień Dobry, dziękujemy za to pytanie. Faktycznie, zdarza się, że wracamy z tą samą ofertą w tym samym mieście. Przyczyny takiej sytuacji są różne: rozwój oddziału (zapotrzebowanie na dodatkowego pracownika), zastępstwa (urlopy macierzyńskie, odejście pracownika, dłuższe zwolnienia lekarskie), przedłużający się proces rekrutacyjny, jak również rezygnacje kandydatów przed podjęciem zatrudnienia.

Pracownik z Jeszcze większym..

Jeszcze jest dużo do poprawy ,zmiany: nowi pracownicy (szczególnie rocznik 90) liczą na duża kasę, niestety w każdej branży

Czym w SIG Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dziękujemy za pytanie. Jako pracodawca staramy się jak najlepiej poznawać oczekiwania i potrzeby pracowników. Zgodnie z deklarowanymi w trakcie rekrutacji warunkami zatrudnienia, zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dbamy o bezpieczne warunki pracy oraz o rozwój kwalifikacji pracowników poprzez różne formy szkoleniowe i warsztatowe. Nasi pracownicy korzystają z ZFŚS poprzez różne rodzaje dopłat, takie jak dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne czy zapomogi. Pracownicy mogą korzystać z wynegocjowanych warunków kart sportowych opieki medycznej oraz opieki medycznej dla członków rodzin. Powyżej określonego stażu pakiety są finansowane przez pracodawcę.

PRACUŚ

DODATEK: dodatkowo co roku większy budżet.

Czy można się dowiedzieć więcej o stanowisku administracyjnym-archiwisty? Widzę, że jest rotacja.

@Ania

Praca na stanowisku pracownik działu archiwizacji polega na obsłudze dokumentacji sprzedażowej (weryfikacja poprawności, dystrybucja poczty). Praca odbywa się w godzinach od 07:30-15:30, od poniedziałku do piątku. Miejsce pracy ul. Kamieńskiego 51 w Krakowie. Zespół składa się z sześciu wspaniałych osób :-). Szukamy siódmej osoby i zapraszamy do składania aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=8FD39D7D-35B1-4029-9E2D-9955C5B05F5E&skkcfg=90570c1d11b14b459e2d09ad270e4401&skklocationId=21022&skkExternalOfferId=64886&skkCountryId=1&skkRegionId=6

@Ania

pracowałem 5 lat temu polecam

Niewiadomo

Uciekam z tej firmy przy pierwszej okazji. Pracując tu prawie 10 lat pensja dalej poniżej 2500 netto. Czy to jest normalne w tak wielkiej firmie? Nie ma mowy o rozwoju i podwyżkach. SIG rozczarowuje na każdym kroku. Szczerze nienawidzę tej firmy.

@Niewiadomo

Dziękujemy za komentarz. Zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami zachęcamy do kontaktu z Działem HR, w celu szczegółowego omówienia sytuacji.

WIADOMO

W tej sytuacji to powinien na bieżąco reagować DO , a nie HR

Bla bla
@SIG Sp. z o.o.

Drogi HR. Przecież co roku jest badanie zaangażowania, z którego zawsze wynika, że pracownicy są niezadowoleni z wypłaty. W związku z tym HR doskonale wie co i jak i co roku nic z tym nie robi. Czy nie tak?

@Bla bla

Szanowny Panie/Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Cieszę się, że wspomina Pan/Pani o Badaniu Zaangażowania, to wiele znaczy dla nas, organizatorów badania. Co roku prowadzimy Badania Pracowników, aby poznać oczekiwania i w kolejnym kroku odpowiedzieć na te oczekiwania. Bardzo nam zależy, aby pracownicy czuli się dobrze w swoim miejscu pracy oraz aby ich praca przynosiła im satysfakcję. Korzystając z okazji, chcielibyśmy pochwalić się wynikiem NPS, uzyskanym w trakcie Badania przeprowadzonego jesienią 2020. NPS wynosi 32%, przy frekwencji ponad 88%. Jest to bardzo wysoki wynik, który świadczy o tym, że pracownicy zdecydowanie polecają SIG jako pracodawcę. Takie Badania są również okazją do zapytania pracowników, jakie warunki swojej pracy lub obszary działalności firmy chcieliby poprawić. Jednym z tych obszarów są wynagrodzenia i benefity. Zmiany, nad którymi pracujemy, szczegółówo ogłaszamy wewnętrznie. To, co chcielibyśmy komunikować na zewnątrz dotyczy wprowadzania nowych możliwości premiowania oraz poprawy oferty benefitowej takich jak specjalistyczna opieka medyczna po roku pracy, obniżenie opłat za karty sportowe.

Nierozczarowany
@SIG Sp. z o.o.

To tak szumnie brzmi, ale realia są inne. Moim skromnym zdaniem dział HR nie ma wiedzy, co się dzieje w oddziałach. Ludzie od lat nie dostają podwyżek, bo sytuacja na rynku jest jaka jest. Liczą się tylko wyniki i tyle. Jaki wynik wykręci oddział, taka będzie premia. Są firmy, które co roku podnoszą podstawy, bo szanują swoich pracowników. Wszystko drożej, widać to gołym okiem, ale pensja cały czas taka sama...

kajka13
@SIG Sp. z o.o.

Niestety nie ma się czym chwalić. Badanie zaangażowania co rok pokazuje, że ludzie nie są zadowoleni z wysokości zarobków. Benefity w stylu multisport, czy opieka medyczna są teraz standardem a nie czymś wyjątkowym. Bardzo ciężko wynegocjować jakiekolwiek pieniądze dla pracownika.

@kajka13

Chciałabym podpytać o wspomniane benefity w SIG. Czy za opiekę medyczną się coś płaci? Jaki jest koszt karty sportowej? Czy jeszcze jakieś inne dodatki pozapłacowe obowiązują prócz tych wymienionych?

@Marta

Marta, wspomniane benefity są bezpłatne dla osób, które przepracują 5 lat - i to jeden do wyboru. Szału nie ma...

Po roku pracy dostępny jest pakiet medyczny dla pracowników. Pracownicy mogą przystąpić odpłatnie do wszystkich pakietów niezależnie od stażu, korzystając z wynegocjowanych warunków i stawek.

C
@SIG Sp. z o.o.

Pierwsze słyszę że jest pakiet medyczny dostępny po roku pracy? Bezpłatnie tak jak mają starsi stażem pracownicy ? Kto o takich rzeczach powinien informować???

@C

Informacje o benefitach dla pracowników SIG dostępne są na wewnętrznych stronach. Ponadto, po osiągnięciu wymaganego stażu pracy, pracownicy są informowani odrębnym mailem o możliwości przystąpienia do programu.

P
@Nierozczarowany

niestety prawda...jak jest plan zrobiony to jest kasa ale jak nie ma to LIPA...liczą się tylko handlowcy....

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w SIG Sp. z o.o.?

Zofia

Pewnie

Krzysztof
@Zofia

A ile wynosi stawka początkowa dla takich osób bez doświadczenia? Jakie są stawki w SIG i ile można do tego zarobić z premii? Może powiesz mi też jaka atmosfera panuje w zespole? Ciekawi mnie to :D

Pracowik
@Krzysztof

Stawki to tajemnica :). Musisz co oddział to inaczej. Trzeba sobie wynegocjować coś dla siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o SIG Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w SIG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIG Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIG Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIG Sp. z o.o.