Harsco Metals Polska Sp. z o.o.

Zawiercie

Opinie o Harsco Metals Polska Sp. z o.o.

Riki 2014-08-12 12:35:04
Praca jak praca ale warunki jakie oferuja i sposób zarzadzania przez klike z dyr.zarzadzajacym na czele zatrudniajacym ludzi nienadajacych sie do pracy z ludzmi a wrecz idiotów którzy już wczesniej dali popis swoich kompetencji,porażka.Jednym slłowem ,,kororacyjne bydlęta,,
kochamżużel 2014-12-17 00:15:04
a coś więcej można sie dowiedzieć o tej firmie? czy tylko same negatywy?
gość 2015-03-12 20:57:31
Do końca zeszłego roku pracował jeden gość z ostrowca znał robotę i najważniejsze umiał się dogadać z ludźmii najważniejsze umiał sobie zorganizować pracę.Niestety dwóch innych zaczęło mu rzucać kłody pod nogi i załatwił sobie przeniesienie do innego zakładu szkoda. Ale praca z nim to prawie przyjemność nie to co z obecną kadrą która pozostała.
henko 2016-04-05 23:01:18
szczerze przyznam , że harsco do tej pory kojarzyło mi się z zupełnie inną branżą jednak. No nic. Widziałem ostatnio że mieli nowe oferty w zawierciu dla operatorów ładowarek
Zostaw swoją opinię o Harsco Metals Polska Sp. z o.o. - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harsco Metals Polska Sp. z o.o.