Opinie o Decoratum Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Decoratum Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Decoratum Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby tekstylne - Wykańczanie wyrobów włókienniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decoratum Sp. z o.o. w Poznań

Czy w Decoratum Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Anonim Nowy wpis

Czy to prawda, ze firma Decoratum zwija żagle? Czy jakiś pracownik może się wypowiedzieć?

Sylwia Nowy wpis
@Anonim

Coś Ty, a skąd masz takie info?

Anonim Nowy wpis
@Sylwia

Znam kilku pracowników i wspominali, ze nie dzieje się dobrze. W połowie roku były jakieś redukcje. Zastanawiam się na ile jest to prawda.

Aneta

Czy Decoratum organizuje staże pracownicze? Jeżeli tak, to na jakich warunkach? Czy faktycznie można się czegoś nauczyć?

Anika

@On skąd te wieści? Czyli teraz pewnie nie szukają nikogo jeśli to prawda?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Decoratum Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
On

Firma upada. Kierownictwo nic ludziom nie mówi, a sami już się rozglądają gdzie uciekać...

Igor

Wystarczy sprawdzić w internecie, że firma ma dobre opinie. Dlatego pewnie nie korzystają z forum.

Bartek

Generalnie firma ma dobrą opinię i ludzie są zadowoleni tylko jest pytanie czy w ogóle prowadzą rekrutacje?

jacek
@Bartek

tylko stare wypowiedzi z 2012 r są negatywne a nowych komentarzy od pracowników nie ma...

Jaka jest oferta firmy,t.j : zarobki, zatrudnienie, godziny pracy, nadgodziny itd

Wiktoria

Jakim aktualnie pracodawcą jest Decoratum? Czy od zamieszczenia przez Was ostatniej merytorycznej opinii o tym miejscu pracy, zmieniło się coś w nim? Zachęcam do wznowienia wymiany spostrzeżeń o pracy w tej firmie.

Robert

Witam byłych i obecnych pracowników. Ja też tam długo pracowałem i uważam że warto tam pracować. Jeśli ktoś jest uporządkowany, wie czego chce i dobrze wykona swoją pracę, to będzie wszystko OK.

husky
@Robert

Na czym polegała ta praca?

Anonimowa

Pracuje się w Decoratum bo nie ma alternatywy. Najgorsze jest to że wypasiony dyrektor zmienia bryki i rośnie w przepychu a pracownicy mimo starań są traktowani przedmiotowo. Nie polecam chyba że chcecie patrzeć na niezasłuzone wynagrodzenia zarządcy i własna biedę.

Zostaw merytoryczną opinię o Decoratum Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Decoratum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Decoratum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Decoratum Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Bożydara 7
    Poznań