Komatsu Poland Sp. z o.o.

Sulejówek

Opinie o Komatsu Poland Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 16:03
Na jakim stanowisku jest najlepiej pracować w firmie Komatsu Poland Sp. z o.o. i czy trudno jest się do nich dostać? Czekamy na Twoją wypowiedź!
hyk 2016-07-17 22:51
Istotne jest to, ze atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach. To dobry znak, bo jak stosunki między pracownikami sa dobre, to o sukces firmy wcale nie jest tak trudno. Ciekawe tylko jakie dają benefity.
były 2016-11-17 23:45
Atmosfera to była ok.do czasu wymiany ekipy rządzącej,teraz jest do Du.y,obstawiają się swoimi kolesiami,a ci ze starej ekipy są nagle źli.To nie ta sama firma co była kiedyś.
cugi 2017-01-10 13:38
Ja akurat należę do starej ekipy i uważam, że zmiana jest na lepsze / wreszcie przypomina to profesjonalnie prowadzoną firmę a nie warzywniak wujka romka...
Zuzanna 2017-04-18 09:50
@cugi piszesz, że zaszły pozytywne zmiany. Czy miało to coś wspólnego z wymianą zarządzających, o której wspomina @były? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co zmieniło się w Komatsu Poland. Co wpływa na to, że postrzegasz działania firmy jako bardziej profesjonalne?
Zostaw swoją opinię o Komatsu Poland Sp. z o.o. - Sulejówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komatsu Poland Sp. z o.o.