Opinie o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konbet Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Konbet Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. w Poznań

Fortuna

Z ta firma miałem na szczęście tylko do czynienia przez pare dni bo szybko zrezygnowałem, już wiem dlaczego na początku mi dawali umowę zlecenie, musiałem sam kupić za swe pieniądze strój roboczy, przepracowałem pare dni i podziękowałem, takich jak ja jest tam wielu

ONA
@Kamila

Nie wiedziałam, że tu również jest praca dla Kobiet ale jak widzę nie jedna się tu wypowiada.I co kobiety robią w takim zakładzie?

Jest tu jakiś aktualny pracownik fizyczny? Na lato będę czegoś sobie szukał i tak patrzę po okolicy. Pokazało mi, że do Konarzyc szukają właśnie na takie stanowisko i proponują do 7000 zł wynagrodzenia. to na spokojnie jest osiągalne?

Fortuna

Kamila
@Fortuna

tylko jaki był ostateczny powód podziękowania za współpracę? bo chyba nie chodziło o zakup odzieży? i co tak w sumie było mówione na start przed podjęciem się współpracy?

ONA Nowy wpis
@Kamila

plp Nowy wpis

W ciągu 2 tygodni kupiłem w tej firmie beton, drogi c20/25 do wylewki i 3 razy jak przyjechała gruszka beton był różny, więcej mniej kamieni, kolor, konsystencja. Nie wiem co to za powód, kierowca jak coś stwierdza że to z innej betoniarni starej/nowej (może inną recepturę zmieszał od siebie, jak by przyjechał ten sam był by taki sam). Jak ja bym na podwórku założył firmę i nazwał ją betoniarnia, beton przynajmniej na oko by wyglądał podobnie. ktoś robi wałki w tej firmie.. Polecam kręcić telefonem przy rozładunku

Beton Nowy wpis
@plp

Na przyszłość, polecam, niezależnie od dostawcy, pobrać przy kierowcy próbkę betonu w jakiś mały, najlepiej kwadratowy pojemnik, w razie problemów, możesz zbadać próbkę......

Czym w Konbet Sp. z o.o. Sp.k. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Konbet Sp. z o.o. Sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Przepracowałem tam kilka lat i serdecznie nie polecam. Jak nie wypracujesz to nie masz, jak zrobisz za dużo i za dużo zarobisz też źle. O podwyżkach można tylko marzyć bo szefostwo twierdzi, że i tak za dużo płacą. Człowiek może szarpać jak (usunięte przez administratora) obciążenia przekraczające wszelkie normy bhp i jedyne co usłyszy, to że liczy się powtarzalność xd szok. Na akord zarobisz, a na godzinę to lepiej iść do biedronki na kasę.

Stefan

Wszyscy pracują na akord czy jest wybór? Bo jednak akord wymaga szybkości. Czemu jak za dużo zrobisz jest źle? Dokładają wtedy więcej roboty?

marek

zarobić można, nawet nieźle. wszystko przy użyciu maszyn, aż tak sobie rąk nie wyrywałe, a kasa była. gdyby nie moja przeprowadzka do Konina pewnie nadal bym pracował.

Jaki jest wkład kierownictwa Konbet Sp. z o.o. Sp.k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kamila

W sumie to czemu, pracownicy na luzie się dogadują po prostu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Konbet Sp. z o.o. Sp.k.?

Alvaro

Atmosfera jest fatalna.... Poziom kultury kierowników w tym zakładzie to jest dramat..... Sami nie potrafią zapanować nad tym co się tam dzieje... Żaden z nich nie potrafi wytłumaczyć zakresu obowiązków a jeżeli im coś nie pasuje to słowa jakich używają są adekwatne do ich posiadanej kultury której brak....

Paulina
@Alvaro

A atmosfera między pracownika na tym samym poziomie stanowisk, czy tutaj jest lepiej, bardziej życzliwie lub pomocnie?

Alvaro
@Paulina

Nic się nie zmienia jest grono (usunięte przez administratora)którzy mogą wszystko i są święci...I jak tylko nadarzy się okazja to o byle co na ciebie doniosa a sami do pracy mają dwie lewe

Klaudia

Uważacie ze warto starać się dostać do tej firmy ?

Lewandowski
@Klaudia

Brak słów. (usunięte przez administratora)smród (usunięte przez administratora) pogardą. Nigdy niespotykanym się z tak fatalna organizacja pracy w fatalnych warunkach. Zdecydowanie odradzam

Ala
@Klaudia

Niepakuj się w głębokie (usunięte przez administratora)

Kuba

Dzień dobry ile można liczyć na początku jako zwykły pracownik chodzi o zarobki netto .

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Konbet Sp. z o.o. Sp.k.?

tim

po okresie próbnym

Janek

Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy to z pewnością będzie zadowolony. Porządna firma, z niemałym dorobkiem. Pracownicy to często ludzie, pracujący tu dziesiątki lat. Firma kładzie nacisk na rozwój firmy i kadry. Polecam

Kajetan

@Yoyo czyli jak nie ma tu aut służbowych to na inne dodatki pewnie też za bardzo nie można liczyć?

Yoyo
@Kajetan

Jedyne na co możesz liczyć, to dobre wynagrodzenie. Trzeba im przyznać, że potrafią nie szczędzić pieniędzy za kwalifikacje, ale to kwestia uzgodnienia. Dostaniesz telefon służbowy, to jedyna rzecz. Na jakie stanowisko aplikujesz?

Grzegorz
@Yoyo

Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji danego pracownika? Chciałbym sprecyzować jeszcze, czy rośnie ono wraz z rosnącym stażem pracy?

Dana
@Grzegorz

Wynagrodzenia raczej zależą bardziej od Twojej efektywności i jakości pracy niż stażu ;)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Konbet Sp. z o.o. Sp.k.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Yoyo

Firma nie zapewnia służbowego auta na żadnym stanowisku, od dyrektora aż po przedstawiciela handlowego

Nina

Największy problem to jak ktoś ma pod górkę do pracy i wszystko jest źle. Firma spoko, polecam.

Robert
@Nina

To Może opiszesz czemu z niej Odeszłaś.

@Robert

N.... już nie pracuje?

Robert.G

Czy moze ktos mi powiedziec jak wyglada na rok 2019?

MK
@Robert.G

Na rok 2019 wygląda tak że w 2018 płacili za cały etat a robiłeś na 3, a 2019 płacą za 1\2 etatu a robisz na 4 . Fajnie że odszedłem

Martyna

@Spec Tak fajnie zachwalasz firmę, że nie potrzeba większej reklamy. Czyli polecasz spokojnie pracę?

spec
@Martyna

Nie. moja opinia to sarkazm. widać że pracujesz w Konbecie

@spec

A czy Ty pracowałeś w firmie Konbet? Warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami o pracodawcy, bo wiele mogą one powiedzieć o pracy w danym miejscu osobom, które chciałyby może aplikować. Co możesz w takim razie powiedzieć o pracy w Konbet?

Hanna

@typ, aktywizacja uczestników dyskusji to poniekąd moja rola - jestem ciekawa, jakie zdanie na temat pracodawcy mają pracownicy, czy to coś złego? Zadaję różne pytania na forum - jeśli ktoś ma ochotę, to na nie odpowiada. Wypowiedzi pochodzące od pracowników są niezwykle istotne, a co za tym idzie cenne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy - dzięki temu mają jaśniejszy obraz sytuacji panującej w danej firmie. Czy widzisz w tym coś złego?

Hanna

@Realista, a czy Ty piszesz z perspektywy pracownika Konbet? Jestem ciekawa, jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy - przypomnę, że forum służy do dzielenia się nimi! Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w Konbet? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

typ
@Hanna

(usunięte przez administratora), Jako moderator strony wielokrotnie zadajesz to samo pytanie , chyba w celu podkręcenia dyskusji.

Arek

Więcej ludzi odchodzi niż przychodzi. Ten kto miał swoje opinie wygłosić już to zrobił a reszta nowych albo nabrała wody w usta, bo jest zastraszona albo zbiera swoje uwagi i żale wyleje przy najbliższej okazji. Ta firma to titanic i chyli się mu końcowi. Jak nikt nie dostrzeże, że pracownika należy doceniać to lada moment prezes będzie musiał Złożyć kask i rękawice... to tyle w temacie

Realista
@Arek

Szanowny Panie, Za dobrą pracę pracownik otrzyma dobrą płacę. Proszę założyć własną firmę zatrudnić pracownika i z góry obiecać u wynagrodzenie za samo przyjście do pracy w wysokości 6.000 zł na rękę. Jak Pan bierze fachowca, który ma wykonać jaka pracę w Pana domu, to oczekuje Pan, ze zapłaci za wykonaną pracę.

Cierpliwy

Byłem pewien czas temu na rozmowie ws. pracy w Poznaniu. Rozmawiałem z godzinę z samym prezesem (dodam, że szkoda mojego czasu). Facet nie dość, że się spóźnił, to jeszcze przez kilka minut szukał mojego cv, po czym je na nowo drukował. Totalnie nie był przygotowany do rozmowy, nawet nie wiedział na jakie stanowisko aplikowałem, po czym namawiał mnie do rezygnacji z Poznania a zachęcał i wychował zakład po Książem. W między czasie zlał temat rozmowy totalne, bo wykonał kilka telefonów i przeglądał na telewizorze podgląd z kamer. No rozumiem pan prezes, ale jakieś zasady dobrego zachowania obowiązują, tym bardziej że nie przyjechałem na kawę, ciastko i pogaduszki. Szalę goryczy przerwało pytanie ile bym chciał zarabiać. Powiedziałem swoje a on zaczął się ze mną targować. Zaproponował mi 500 zł mniej i to chyba 3 lub nawet 4 razy. No nie tędy droga panie szanowny. Jak potrzebujesz fachowca w swojej dziedzinie na wyższe stanowisko to doceń go chociaż finansowo, do tego jeszcze doszedł by koszt dojazdów pod Książ... Sorry, ale z takim podejściem to pracowników będziecie szukać i szukać w nieskończoność! Prosił bym jak to tu na forum bywa ze strony Konbetu o nie komentowanie mojego wpisu. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Konbet Sp. z o.o. Sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w Konbet Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Konbet Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konbet Sp. z o.o. Sp.k.?

Konbet Sp. z o.o. Sp.k.