Opinie o Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Alicja Nowy wpis

Jesteś pracownikiem Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej o oferowanych warunkach. Czy firma organizuje jakieś imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne?

Olol Nowy wpis

Co do Pani vice to prawda. Tak to jest niestety jak w firmie pracuje żona i mąż i ta pierwsza jest szefem tego drugiego. Zawsze na pierwszym miejscu postawi męża. Jest jeszcze siostra która równie grzeje się za plecami siostry. Dziwnym trafem zawsze jak jest jakiś plan do zrobienia meżulek i siostrunia wyrabiają na 100% Wszyscy wiedzą jak to się odbywa. Panie pracujące w sprzedaży, muszą stanąć na rzesach żeby zrobić obrót na konto pana męża i siostry. Wstyd pani vice. Brak kompetencji i uczciwości. Jeżeli chodzi o rozwuj firmy, to jak ma się rozwijać firma o którą prezes w ogóle nie dba. Ma swojego pitbulla czyli vice i tyle. Ta vice natomiast nie pozwoli nikomu wypłynąć na powierzchnię ze swoimi pomysłami. Dlaczego? Żeby nikt nie pomyślał że jest mądrzejszy od niej. A wielu takich już było w tej firmie. Niestety każdy kto miał zadatki na zbyt mądrego był eliminowany. Także tak w skrócie wygląda problem firmy GHB. Dopóki prezes nie poskromi zlosnicy Pani M nigdy nic się tam nie zmieni.

free Nowy wpis
@Olol

Panie Olol - czy ci mądrzejsi też piszą "rozwuj" zamiast rozwój?

andrew Nowy wpis

Hej widzę że dużo piszecie o tej firmie, powiem tak pracowałem dla nich przez pewien okres i sprawa wygląda tak: - prezesa nigdy nie, dodatkowo pije po cichu na tych swoich łódkach - Pani Vice - troszczy się o swojego męża handlowca a nie o firmę - Jeździsz do Bydgoszczy a Prezes opowiada ci jakieś bajki co z realiami mają tyle wspólnego co nic - nepotyzm jak cholera, jak ja pracowałem to z rodziny pani vice prezes pracował mąż, siostra i chyba jakaś kuzynka - chociaż ta ostatnia fajna była ;) I najgorsze strategia firmy bardzo słaba, nie rozwija się, brak pomysłów na rozwinięcie skrzydeł. Przy konkurencji jak np PSB która inwestuje w nowe pomysły jak (mrówka, profi itd) to słabo to wygląda.

Waldek

do manifold - byłeś u nich na tej rozmowie na PH? Jakie wrażenia, jak poszło, jaką podstawę zaproponowali?

manifold
@Waldek

Do: Waldek: Nie byłem, zrezygnowałem po zasięgnięciu opinii aktualnych handlowców. Szkoda czasu, większosć grup handlowych w budowlance oferuje zdecydowanie korzystniejsze warunki pracy i zarobki. Poświęciłem sporo czasu, żeby to sprawdzić. Pozdrawiam

Waldek
@manifold

Dziękuję manifold za informację. Ja też zrezygnowałem z rozmowy, ponieważ na pierwszą rozmowę kazali mi przyjechać do Bydgoszczy... a jestem z podkarpacia... Też miałem obawy, że zaproponują niskie warunki płacy... chyba dobrze zrobiłem...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
manifold

Witam: dostałem zaproszenie na rozmowę na stanowisko przedstawiciela handlowego. Podrzućcie proszę, jak to wygląda obecnie (koniec listopada 2016), chodzi mi głównie o przeciętne zarobki atmosferę w pracy itp. pozdrawiam

Maniol

No chyba nie jest tak, że całkowicie zaprzestali rekrutacji, pewnie kiedyś jeszcze będą szukać ludzi do siebie @łuki.

Polonus

Dzięki za opinie, dzięki nim stwierdziłem że nie popełnię błędu i nie będę aplikował.

Olek

te opinie są jak najbardziej adekwatne, jeszcze tylko czekać aż tam wejdzie UKS, aż dziwne że do tej pory nie przetrzepali tej firmy

podgląd

Problem jest w zarządzie. To prawda że prezesa często nie ma i często krąży myślami jakby tworzył nie wiadomo jaką firmę. Dodatkowym problemem jest jego zastępczyni która jest lekko nadpobudliwa i nieobliczalna z nieobliczalna huśtawką nastrojów. Płacą tak sobie GPS jest sprawdzany a w biurze wszyscy sterroryzowani przez czarnowłosego buldoga.

pewniak

Oczywiście,że masz rację jokoono - jak się szanujecie to nie myślcie jak tam się dostać - bo tam nikt nikogo nie szanuje...

jokoono

siedzą cicho bo sie boja,że ich z pracy wywali .....

locke

Nie wiecie jak sie dostac do Grupy Handlo-Budowa do hurtowni, co by prace znaleźć? Rekrutują co jakiś czasz?

jak w GHB

@Mikasa: co konkretnie masz na myśli? Nic nie zrozumiałem, sorry. Ktoś poza Mikasa wie jak tam sie teraz pracuje?

lukas

Może jednak poprawiła się ta sytuacja kadrowa, bo coś dawno nikt nie napisał negatywnego komentarza na temat grupy handlo-budowa.

Z wesołkiem to byś miał dopiero wtopę. Tam jest masakra. poczytajcie opinie o wesołku, porozmawiajcie z ludźmi co tam pracowali i pracują.

Oj tam Znowu tak żle nie było (kwestia podejścia do pracy) Gdyby nie to, że mnie posądzili o to,że chce przejsć do konkurencji (durnej hurtowni(usunięte przez administratora)) pewnie pracowałbym do dzisiaj.

normalny

A witam. Jestem tu pierwszy raz i z tego co tu widze i czytam potwierdza sie opinia na rynku o GHB,(informacje wymieniane między handlowcami branża budowlana),że nie jest firmą gdzie można składac aplikacje. Szkoda Pozdrawiam wszystkich.

ghbowiec

To prawda dramat. Pracę zaczynasz o 7.30 i kończysz o 16.30 zjedziesz wcześniej to afera,wyjedziesz zbyt późno afera. 9 godzin w pracy pod nadzorem GPS. Nie polecam. Dobre dla początkujących.

były

Słuchajcie ludzie co pracują w GHB (z wyjątkami) są zajebiści pozostała reszta dramat. Nie polecam brak motywacji tylko gps w głowie (usunięte przez administratora)i rozliczanie z czasu pracy. Teraz odeszło trzech handlowców dlaczego to zrobili???? z tym pytaniem zwrócić się trzeba do pana (usunięte przez administratora) i nie tylko do niego. NIE POLECAM

loko poko

Chciałem tylko dodać że z tych 6 handlowców tylko jednego wylał za pasek, a reszta sama odeszła. Za dużo płacił i ludzie nie chcieli tyle zarabiać......

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Grupa Handlo-Budowa Sp. z o.o.