Greinplast Wschód Sp. z o.o. Materiały Budowlane

Krasne

Opinie o Greinplast Wschód Sp. z o.o. Materiały Budowlane

admin 2015-08-11 17:22
Jak przebiega proces rekrutacji na staże i praktyki w firmie Greinplast Wschód Sp. z o.o. Materiały Budowlane ? Czy trudno jest się dostać do pracy u nich? Czekamy na Wasze opinie.
rob 2017-06-25 11:56
Na pracę u nich zwykły człowiek nie ma szans. Wszystko jest po znajomości.
rob 2017-06-25 11:58
Na pracę u nich zwykły człowiek nie ma szans. Wszystko jest po znajomości.
Segal 2017-06-26 11:40
Dokładnie tak jak napisał Rob.
Jakiś czas temu rekrutował mnie taki łysy dyrektor. Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej chciał bym wyspowiadał się ze wszystkiego : kontaktów , doświadczenia , życiorysu. Jednocześnie zachowywał się tak jakby jednym uchem słuchał rozmowy a w tym czasie realizował swoje służbowe sprawy. Na koniec po biernym wysłuchaniu mojego monologu zaproponował mi spotkanie w cztery oczy. Na spotkaniu kolejne zdziwienie - łysy amator zapomniał , że miał ze mną umówione spotkanie w sprawie pracy , więc na szybko zrobił krótkie spotkanie zadając od razu pytania tzw. z d...wzięte typu : jak zamierza Pan rozwinąć rynek Greinplasta na regionie Y ? Jednocześnie informując , że jako handlowiec towar odbierałbym sam z siedziby pod Rzeszowem. Litości....Uśmiałem się z jegomościa i wyszedłem.
Zostaw swoją opinię o Greinplast Wschód Sp. z o.o. Materiały Budowlane - Krasne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greinplast Wschód Sp. z o.o. Materiały Budowlane