Opinie o th-beton Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy th-beton Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w th-beton Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o th-beton Sp. z o.o. w Wrocław

AB

Miałam okazję pracować w firmie 9 miesięcy, w administracji. Na pierwszy rzut oka wydawało się ok, później jednak zaczęły wychodzić bardzo nieprofesjonalne sytuacje. Zarząd krzyczy i przeklina do pracownika - na porządku dziennym, zero reakcji na mobbing w pracy. Nie zostałam przyuczona, pomimo braku znajomości programu, zostały mi rzucone dokumenty na zasadzie "masz, rob", po czym za moje bledy dostawalam srogie baty opiewajace w polszczyzne rodem z rynsztoku. O profesjonalizmie nie ma co mówić, moim zdaniem nie istnieje. Miałam umowę przedłużona na pol roku, przełożona zwodziła mnie do ostatniej chwili mówiąc, że jestem dobrym pracownikiem i zostanę w zespole, po czym mimochodem rzuciła, że jednak nie i to decyzja zarządu, po konfrontacji okazało się, że to była to decyzja rowniez przełożonej. Kłamstwa i skarżenie na współpracowników to chleb powszedni, oczywiście sam zainteresowany nie dostaje feedbacku, wszystko obywa się w tajemnicy. Miałam wrażenie, że to co się dzieje to bardziej zabawa w prace, niż sama praca. Poziom gimnazjum. Zalosne sytuacje, typu brak pozwolenia na zamawianie danego rodzaju wody dla pracownikow, bo im sie w (usunięte przez administratora) poprzewraca. Reszta sytuacji to raczej zbyt mocne rzeczy na gowork. Pieniadze smieszne. Oprocz wyplaty zero benefitow. Komuno wroc...

Mariusz
@Pracodawca

Mam z tego rozumieć, że przyjmujecie niekompetentne osoby? Macie chyba jednak jakieś określone wymagania, dotyczące chociażby umiejętności obsługi programów? Pozostaje więc się dowiedzieć, jak zorganizowane jest u Was wdrożenie i ile czasu poświęca się nowym pracownikom?

Kris

Pojawiło się kolejny raz ogłoszenie na stanowisko główny księgowy. Czy ktoś może powiedzieć dlaczego? Jak pracuje się w księgowości? Jaka jest atmosfera w firmie?

Ajajanannana
@Kris

Pracowałam, w firmie jest bałagan, parę lat nie było głównej księgowej z prawdziwego zdarzenia. Pani Prezes, z którą się współpracuje jest bardzo ciężka osobowościowo, nie ma benefitow, jest nierówne traktowanie, przekleństwa, atmosfera strachu. Dodatkowo mialy miejsce rzeczy typu podszywanie sie pod pracownikow przez przelozonych na portalach spolecznosciowych. Ogólnie jeden drugiego obgaduje, wyśmiewa, ale face to face spija sobie z dziubkow. Końcowo - nic lepszego nie mogło mnie spotkać niż zmiana tej pracy. Dodatkowo mogę powiedzieć, że wyszłam z podkopanym poczuciem wartości, a okazało się, że bardzo dobrze rozwijam się w obszarze księgowości. Nie jestem niestety w stanie polecić, może ktoś ma lepsze doświadczenia, ja niestety zaliczę ta prace do jednej z najgorszych. Przykro mi, może ktoś inny będzie miał dobre zdanie na temat tejże firmy...

Rysiu Nowy wpis

Witajcie. Mam dostępna ofertę od spółki dla kierownika zakładu. Wskazane zostało doświadczenie na podobnym stanowisku, nie mam jednak pojęcia o jaką jego wartość chodzi. w jaki sposób może być przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna w tym przypadku i czy to jeden etap?

Kris

Inez
@Kris

Atmosfera jest zła, dochodzi do (usunięte przez administratora). Jest bardzo duża rotacja i niepełny zespół. Pracownicy nie są doceniani, szczególnie Ci długoletni. Panuje też dyskryminacja.

aaa
@Inez

Jeśli są jakieś spiny między ludźmi, to o co najczęściej i czy pracuje się jakoś nad poprawą sytuacji? Piszesz o niedocenianiu, chodzi o zarobki i czy to one są powodem rotacji?

Kris Nowy wpis
@Inez

Dziękuję bardzo. Tak sobie myślę: znowu pojawiło się ogłoszenie na głównego księgowego. Bardzo źle to wypada wizerunkowo. Co tam się dzieje? Chciałem aplikować ale obawiam się że to zły pomysł. Czy ktoś coś?????

Ajajanannana Nowy wpis

asdf Nowy wpis

W ogłoszeniu na Głównego Księgowego nie podają widełek płacowych. Wiecie, jak się pensja ma do obowiązków? Jakie są wymagania? Bo o tym wakacie w księgowości to od początku sierpnia można czytać. Czy przyjęliby kogoś, kto ma mniejszy, niż wymagany w ofercie trzyletni staż pracy w firmie produkcyjnej?

AB

Edyta
@AB

Hej, czyli nie ma tu onboardingu wcale czy nie było go tylko z zakresu obsługi tego programu? Z innych rzeczy przeszkalają np. z bhp?

@AB

Najlepiej brak kompetencji i wiedzy zgonić na Pracodawcę. Niejasne jest dla mnie tylko, dlaczego tak bardzo chciałaś zostać w tej (usunięte przez administratora) Mimo wszystko życzę powadzenia w poszukiwaniu nowej, lepszej pracy

Emila

Hm to jak wyglądają pierwsze dni nowego pracownika, skoro nie ma wprowadzenia? Sadza się na miejscu pracy i tyle, nie ma pokazane co i jak? Jak realnie to wygląda?

Mariusz
@Pracodawca

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie th-beton Sp. z o.o. na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Edyta

Jestem tu, bo chciałabym dowiedzieć się więcej o pracy na stanowisku Księgowa / Księgowy, ponieważ teraz trwa w sieci rekrutacja. Czy zna ktoś szczegóły, odnośnie pensji? Napisali, że dają godziwe warunki pracy, ale nie napisali kwot. Znacie konkretne stawki?

zuber

czy ktoś może powiedzieć jak się pracuje w thbeton? Przejeli nas i chcę mieć wiadomości z pierwszej ręki.

beton_man

jest ogłoszenie na kierownika zakładu, tylko zastanawiam się czy ten kierownik ma być też handlowcem który szuka klientów bo jest to w zakresie obowiązków - pozyskiwanie nowych klientów. To szukacie handlowca czy kierownika zakładu?. A może wszystko na 1-nym etacie?

Leon

Firma solidna. Wypłata na czas ale marna. Cały czas dopytuję kier i prezesa o podwyżkę , a tu ciagle echo. Chyba będę szukał czegoś lepszego. Wszystkich chętnych do pracy w tej firmie uczulam: czego nie wynegocjujesz na początku to później nie ma szans na wielkie podwyżki. Wymagania wysokie ale nie adekwatne do wypłaty.

rafciio
@Leon

a ktop tam jest kierownikiem??

Agata
@rafciio

A w sumie to znasz tu kogokolwiek w firmie, że pytasz? Bo chodzi Ci o imię i nazwisko czy o co?

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy th-beton Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Operator?

Zenek

Jak chcesz się zgłosić, to napisz im maila do siedziby we Wroclawiu

Stefan
@Zenek

Dzięki za radę. Jak nie ma oficjalnej rekrutacji to przeglądają też e-maile z CV czy cały czas kogoś potrzebują? Wiesz może jaką umowę dają, bo nie chciałbym wylądować na śmieciówce.

Franko80

Witam, aplikuje na stanowisko Kierownika Zakładu w Poznaniu. Proszę o informację o zarobkach, premiach, atmosferze w Firmie. Czy polecacie pracę w Th?

Dominika
@Franko80

Też bardzo jestem ciekawa, jakie warunki oferują w th-beton. Chętnie poczytam odpowiedzi. A powiedz, na jakie zarobki na tym stanowisku liczysz? Dzięki.

Robson
@Franko80

Franko80 daj znać czy przeszedłeś rekrutację w Poznaniu. Ja startuję we Wrocławiu i ciekawy jestem jak to wygląda od środka. Pozdrawiam serdecznie.

Xyz
@Franko80

szału nie ma. Gorsza praca niż na produkcji, a płaca marna. Odpowiedzialność za wszystko. Musisz znaleźć sobie klienta, dopilnować aby dojechał do niego ten beton, logistyka plus jakość , sprawdzić faktury, dopilnować aby materiały które przyjeżdżają na zakład były zgodne z normami. Jeżeli klient nie płaci to tez jest na Twojej głowie . Jeżeli wszystko pasuje to pierś do orderu wystawia „góra”. Ty dostajesz (usunięte przez administratora) jeżeli nie ma wyniku i klienci nie płacą . Na pomoc z góry nie licz Za tą pracę zaproponują Ci może 5000 brutto . Oczywiście powiedzą, że to na początek. Jak się wykażesz to będzie więcej . Czyli może za 10 lat będzie 1000 więcej . Jednym słowem (usunięte przez administratora) którzy siedzą za biurkiem i nigdy nie pracowali w terenie. Nie pozwól sobie wyprać mózgu Pracowałem tam parę lat temu i musiałem zmienić pracę bo z głupotą nie wygrasz . Ale z tego co wiem nadal nic się nie zmieniło, a podobno jest gorzej .

Dominika

@Olgierd a jakie mniej więcej te zarobki ?

Olgierd

Charakter pracy znacie a poza tym to dobry pracodawca, fajna atmosfera i całkiem niezłe zarobki.

m

Pracowalam w tej firmie Jezeli szukasz stabilnej pracy i przyzwoitego wynagrodzenia polecam Dla ambitnych niestety płaska struktura i brak możliwości rozwoju

Irek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy ale jak widzę ciszę na forum to z pewnością warto tu pracować.

ciekawy

Również proszę o informację?na cementowóz ewentualnie patelnię niestety gruchy odpadają. Pozdrawiam

Michnik

Taka firma Kogucik.. Pracownicy(K) tankują auta które przeznaczone jest do ładowarek..:)))) Akurat byłem tego świadkiem :) Oszukują klientów na m3 :) Wiem bo kazano mi tak robić.. Niech madry klient bierze dokument z Sautera a nie z wydruku..:) Syf nic więcej, byjamniej pracownicy są wprzadku których bardzo pozdrawiam chociaz nie mialem z nimi stycznosci tyle co przez telefon.. Czas pracy: jak by sie dało to i 24/7 oby tylko jak najwięcej m3 wywieżć.. Operator w th-beton to: operator, ładowacz, mechanik, logistyk, sprzątacz, czysciciel,ogrodnik,zaopatrzeniowiec,call center, fakturzysta, spedytor i windykator oczywiscie wszystko w : "": W życiu nie klamalem jak w TH-Beton, oczywicie klientów:) (bo tak trzeba) Wyłata na czas

Bolo
@Michnik

Słyszałem, że tam dobrze płacą a i warunki spoko... chcę tam złożyć papiery, odradzasz? które miasto omijac?

Michnik

max

nie napisali w ofercie, ale podejrzewam ze ponad 2000tys dostaniesz

Pani Agnieszka

Witam, Proszę o informację, jakiego konkretnie zakładu dotyczy ten wpis i te nieprawidłowości? Skoro mnie Pan zna, to proszę o bezpośredni kontakt, bo chciałabym wyjaśnić tę sytuację. W innym przypadku proszę o nieszkalowanie naszej firmy oraz pracujących w niej osób na forum internetowym. Dziękuję Agnieszka

Pojawiła ie oferta Pracy w Th-Beton - dla zainteresowanych służę pomocą crest()02.pl

Zostaw merytoryczną opinię o th-beton Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w th-beton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy th-beton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w th-beton Sp. z o.o.?

th-beton Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Kobierzycka 20
    52-315 Wrocław