Opinie o Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k. w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k. w Olsztyn

Administrator Nowy wpis

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z (usunięte przez administratora) w Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.?

eeee

Czy w dalszym ciągu w Falken Trade Polska pracuje się 9h, a płacone jest za 8h?

@eeee

Skąd masz takie informacje że nie płacą za jedną godzinę? Może chodzi o przerwę w pracy i ona jest bezpłatna i dlatego siedzi się dłużej? Jak to tłumaczy kierownictwo? Wiesz może?

Ojojoj Nowy wpis

W firmie pracuje się 8 h + przerwa, dzięki której w piątek pracuje się krócej o 1h 15 min. Moim zdaniem extra rozwiązanie bo szybciej zaczynam weekend niż standardowy Kowalski.

@Ojojoj

W sumie jest to korzystne rozwiązanie, podoba mi się. Ale z drugiej strony nie bardzo rozumiem jak to funkcjonuje, nie macie tak naprawdę przerw w trakcie 8-godzinnego dnia pracy? A co ze śniadaniem, obiadem, można normalnie zjeść podczas pracy czy nie bardzo?

Krzych

Młodszy Specjalista ds. Zakupów jest aktualnie firmie potrzebny. Interesująco wygląda oferta i mam kilka pytań. Zaciekawiła mnie tak duża rozbieżność w widełkach. W ogłoszeniu podają zarobki od 4 do 7 tys, brutto. Pytanie mam więc z czego wynika tak duża różnica? Co zrobić, aby osiągnąć ten wyższy pułap? Fajnie wyglądają też kursy językowe i dofinansowanie nauki. Ktoś wie, czy to trzeba korzystać z jakichś programów, które oferuje firma, czy może samemu idziemy i firma kasę zwraca? Dzięki jak coś!

Podejrzewam,ze
@Krzych

Znam osobę, która tam pracuje. Widełki pewnie oznaczają podstawę + premie (z tego co wiem to nigdy nie ma tak, że nie dostaniesz premii, cele są do osiągnięcia). Ogólnie wiesz co musisz zrobić żeby dostać maxa. Kurs języka angielskiego jest na miejscu. Z innymi szkoleniami nie wiem do końca jak jest, ale chyba kolega był na jakichś szkoleniach i firma płaciła (ale dokładnie nie wiem jak to działa).

Tati
@Podejrzewam,ze

Brzmi ekstra. Ile twój znajomy już pracuje w firmie? Wiesz czy miał już wcześniej duże doświadczenie? Narzeka czasem na jakieś kwestie czy na nadgodziny i ilość pracy?:D

Sławomir

Firma sprowadzająca z Azji i sprzedająca sztuczne dodatki do żywności w Europie, konserwanty czyli raka. Taka działalność zwyczajnie ludziom szkodzi i powinna być zakazana. Zanim dowiedziałem się czym się zajmują trafiłem na rozmowę kwalifikacyjną z Panią Jolantą M. Rozmowę w języku angielskim przeprowadziła osoba przez telefon gdyż Pani Jolanta M., szefowa działu na Wielką Brytanię ani be ani me ani kukuryku po angielsku. Pytania? A kto Panu załatwił pracę w Wielkiej Brytanii? Nikt! Zanam język droga Pani i zawsze radziłem sobie z pracą sam. Zazdrość, zawiść, a wystarczy kurs językowy Pani Jolantą aby pozbyć się kompleksów. Jakby tego było mało każą pracownikom sprzedawać ten wątpliwy moralnie towar przez telefon. Nie polecam tylko współczuję osobom tam zatrudnionym w tym studentom, po taniości.

Falken Trade Polska
@Sławomir

Szanowny Pani… Rozumiemy Pani frustrację w związku z nie otrzymaniem zatrudnienia w naszej firmie. Od kandydatów oczekujemy choćby minimalnej wiedzy z zakresu oferowanych przez nas produktów oraz branży w jakiej działamy. Pani wypowiedź potwierdza nasze pierwsze wrażenie, że ta tematyka jest Pani obca i wypadało by się podszkolić zanim zacznie Pani ferować takie opinie. Sposób przeprowadzania rekrutacji polegający na obserwacji (w tym przypadku przez Panią Jolantę) rozmowy z native speakerem w języku, który będzie wiodącym w pracy, pozwala na zweryfikowanie faktycznych umiejętności językowych kandydata, który znaczną część kontaktów z klientami odbywać będzie właśnie drogą telefoniczną. Co do szkodliwości produktów znajdujących się w naszej ofercie, pragniemy Panią uspokoić. Nasi pracownicy są bardzo dobrze przeszkoleni z zakresu produktów, znajdujących się w ofercie i oferują klientom produkty wyłącznie przebadane i powszechnie stosowane w branży spożywczej i paszowej w całym cywilizowanym świecie. Życzymy pani powodzenia i sukcesu w poszukiwaniu pracy.

@Falken Trade Polska

Rozumiem, że Pani Jolanta została wysłana na kurs językowy w związku ze stanowiskiem, które piastuje. Ha, ha, ha, ha

@Falken Trade Polska

Taka firma na CV? Nie zajmuję się akwizycją przez telefon w dodatku tego typu towaru (konserwanty) he, he, he

@Sławomir

Czy te Pana wypowiedzi nie wynikają czasem tylko z faktu, że nie dostał Pan pracy w tej firmie?

Sawomir

Nie było ich na mnie stać droga Pani, a poza tym nie zajmuję się akwizycją przez telefon gdyż w swojej karierze pracowałem min. w administracji państwowej w kraju anglojęzycznym. Tego typu praca, w takiej firmie w moim CV to byłby regres, nie progres. Pozdrawiam

@Falken Trade Polska

Native speaker = Pani Ola, ktora mieszkala 5 lat w UK ha, ha, ha, prosze sobie sprawdzic co znaczy native speaker ha, ha, ha

pytambo pytam
@Sawomir

A dlaczego Pan dalej tam nie pracuje? A dlaczego Pan w tej chwili szuka pracy?

SLAWOMIR
@pytambo pytam

Nie szukam pracy, po wizycie w tym nie humanitarnym kolhozie postanowiłem założyć firmę i nie dać się zarządzać polglowkom. Pozdrawiam normalsow co tam utkneli z braku możliwości rozwoju w tym miescie. Pozdrawiam też etatów szczekaczke z forum upoważniona przez ten kolhoz do zakrzykiwania prawdziwych opinii. Trzeba wziąć sobie do serca opinie i starać się zmienić, a nie zakrzykkiwac i pyszczec do ludzi co mówią prawdę i ostrzegają innych przed wdepniecie w guano.

klm
@Sławomir

Dramatyczna Pani Jola. rekrutacja wyłącznie pod kątem języka i to lektor przez telefon uznaje, czy się nadajesz. Jakże inna jest rekrutacja w typowej dobrej korporacji, gdzie na sprzedawców bada się głównie siłę motywacji i odporność na stres. Bo z tym się człowiek rodzi, a pozostałe rzeczy są do nauczenia i to szybko!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. marketingu i e-commerce w firmie Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Greg

Porażka,oszczędności na każdym kroku i oglądanie złotówki x razy.Tutejszy miejscowy pracodawca, do tego przaśny klimat i plotki,niedbaniem o bezpieczeństwo pracowników przez pryzmat swojego ego,taki klimat pracy.

Pioter
@Greg

mozesz napisac coś wiecej? widze ze firma rekrutuje i sie zastanawiam...

Wojtas
@Greg

@Greg ja też jestem ciekawy twoich opinii. Jak możesz powiedzieć coś więcej to będę wdzięczny.

Poszukiwacz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.? Jak wynagrodzenia?

Maja

Warto przypomnieć, że firma Falken Trade jest międzynarodową firmą handlową specjalizującą się w sprzedaży dodatków funkcjonalnych do żywności. Funkcjonuje już od ponad 15 lat na rynku polskim i europejskim i nieustannie rozwija się w nowych kierunkach, co świadczy o jej profesjonalnym podejściu do klienta. Myślę, że wiele osób chciałoby pracować właśnie w takim miejscu. A to jest właśnie idealny moment na złożenie do nich swojego CV, bowiem firma rekrutuje obecnie na stanowisko specjalisty do spraw handlu zagranicznego z językiem francuskim. Czy kogoś to stanowisko zainteresowało na tyle poważnie, że zaczął rozważać podjęcie zatrudnienia w tym miejscu?

Ona-1990

Byłam skierowana z urzędu pracy. Rozmowę przeprowadzały dwie paniusie, które nie były zainteresowane moim wykształceniem. Zadawały pytania jaką książkę ostatnio przeczytałam, gdzie lubię imprezować w weekend, czy nie mam planów na wakacje bo one mają już ustalone i to mogłoby kolidować z ich urlopem. W piątek miały być wyniki i cisza. Babka z Urzędu Pracy wydzwania czy już mam podpisaną kartę, a ja nie bo zapomnieli o mnie. W poniedziałek zadzwoniły i zaprosiły na drugi etap na środę. Znów pytały o to samo. Kabaret. Powiedziały, że w piątek będzie decyzja. To w piątek była cisza. Dzwoni z Urzędu że już kogoś wybrali. Okazało się, że w czwartek ktoś znajomy przyniósł CV i go wzięli. Nie polecam. Ogłoszenia na necie są co pół roku.

miska
@Ona-1990

A na jakie stanowisko to było?

pracownica
@Ona-1990

Witam Panią, odpowiadając na Pani komentarz: Do zdobycia pracy nie liczą się tylko kwalifikacje ale również inne kompetencje miękkie jak również cechy osobowościowe danej osoby, dlatego też była Pani pytana również o inne aspekty - radzę zapoznać się z technikami przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych, co może przydać się Pani w przyszłych rozmowach. Na pewno nie była Pani pytana o plany na wakacje. Bardzo nieprofesjonalne jest wprowadzanie ludzi w błąd i głoszenie nieprawdy - to, że nie została Pani wybrana jest wynikiem tego, że zdecydowano się na osobę o wyższych kwalifikacjach i kompetencjach - po prostu ktoś był lepszy. Radzę nauczyć się radzić sobie z porażką, w dzisiejszym świecie może się to Pani przydać. Pracuję w tej firmie już dosyć długo i mam kontakt z osobami przeprowadzającymi rekrutację -dwie rzetelne osoby - z ich informacji wynika, że dopiero dziś, po drugim etapie rekrutacji, zapadła decyzja o wyborze kandydata, na drugi etap dostało się niewiele osób i z pewnością nie była Pani w tym gronie ponieważ informacje są niezgodne. Ogłoszenia o nowe stanowiska pracy faktycznie są często - firma bardzo się rozwija i wciąż zatrudniane są nowe osoby, więc na pewno niebawem znów się coś pojawi.

Nikol
@pracownica

Chyba boisz się że stracisz stołek skoro tak bronisz tych Pań. Ja również znalazłam się w takiej sytuacji jak koleżanka wyżej. Jak nie wierzysz to idź na jedną z takich rekrutacji. Po prostu tam się dzieje kabaret. I firma się nie rozrasta tylko żeruje na Urzędzie Pracy. Bo po co płacić za stażystę po stażu jak można mieć kolejnego. Dobrze, że mnie nie zatrudnili, bo bym sama musiała się zwolnić. Moja koleżanka się dostała i strasznie tego żałuje. Wyzysk.

CiociaDobraRada
@Nikol

Znam kilka osób odbywających staż w tej firmie. Zaraz po stażu zostały zatrudnione. Aktualnie są bardzo zadowolone. Owszem bywa tak, iż po stażu osoby odchodzą, ale na pewno nie jest to decyzja przełożonych, a samych stażystów. Jak wiadomo, nie wszyscy czują się dobrze w danym zawodzie. Radziłabym wziąć się w garść i przyjąć porażkę z godnością, a nie marnować czas pisząc bzdury... Czas ten warto poświecić na szukanie pracy, życzę powodzenia;)

SleepyHollow
@Nikol

Zgadzam się z przedmówczyniami. Strata czasu na rozmowie kwalifikacyjnej. Brak kompetentnych osób ds zarządzania zasobami ludzkimi. Wylansowane paniusie zainteresowane prywatą i plotkami, a nie prawdziwymi umiejętnościami. Urząd Pracy powienien się nimi poważnie zainteresować.

Nikol
@CiociaDobraRada

Poważnie? Widać kto musi pisać te bzdury. Mając choć trochę przyzwoitości byś opisała prawdę, a nie kłamała dalej. O moją pracę się nie martw bo ją mam. Czas wolny mogę wykorzystywać jak chcę , a nie jak mi szef każe.

@Nikol

Mając choć trochę przyzwoitości przestałabyś wypisywać te bzdury, oczerniając firmę, która na to kompletnie nie zasługuje i której nie znasz. Pracuje w tej firmie już długi czas i wszystko co napisałaś jest sprzeczne z rzeczywistością. Firma ciągle szuka młodych i ambitnych ludzi do pracy, nie tylko stażystów. Ponadto firma inwestuje w pracowników dając ogromne możliwości rozwoju. Nie wspomnę o miłej i przyjaznej atmosferze, która panuje w biurze.

Karola

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej, były dwie Panie i było profesjonalnie. Sporo pytań, o poprzednie stanowiska, wykształcenie, zainteresowania. Rozmowa kompletnie na temat. Nie ma do czego się przyczepić.

aaa

Firma cały czas szuka pracowników, szczególnie poszukiwane są osoby znające języki obce. Polecam

@aaa

Pomocna

Ja również niedawno chciałam kandydować do Falken Trade, ponieważ szukałam nowego wyzwania na stanowisku handlowca jednak szybko zrezygnowałam zanim nawet poszłam na rozmowę. Zrobiłam rozeznanie w Olsztynie na temat firmy, a że miasto dość małe okazało się, że osoby pracujące w tej firmie chętnie podzielą się opiniami, które niestety zadziałały mocno na niekorzyść. Co dla mnie było najważniejsze (mam dwójkę małych dzieci w wieku wczesnoszkolnym) pracownicy firmy Falken Trade pracują od 8:00 do 17:00 lub 7:00-16:00. To jest 9h codziennie w biurze! Umowa specjalnie podobno jest tak skonstruowana, że dzieli czas pracy na pół z dłuższą lunczową przerwą 60-min w ciągu dnia. Po pierwsze podobno nikt z tej godzinowej przerwy nie korzysta bo to nie zachód i ludzie po prostu nie chodzą lub ich nie stać na codzienny luncz poza pracą. Po drugie, podobno te przerwy są skracane po to by w piątek móc wyjść chwilę wcześniej o godzinę czyli po 8h pracy (ale mi łaska)! Wychodzi na to, że osoby pracują w systemie 9 godzinnym z faktycznie dużo krótszą przerwą jak pełna godzina – czyli tak naprawdę z przerwą, która każdemu przysługuje według KODEKSU PRACY! Nie wiem, czy to pracownicy dają się tak wykorzystywać i nie rozumiem dlaczego się na to godzą, czy to zarząd firmy kompletnie nie zna praw pracownika lub zna bardzo dobrze i chce wycisnąć z każdego ile wlezie nie patrząc na przemęczenie i frustrację pracowników. Cytat kodeksu pracy: Praca przy komputerze jest pracą uciążliwą, dlatego pracodawca ma obowiązek zapewnić co najmniej 5-min przerwę, wliczaną do czasu pracy, po każdej godzinie pracy a ponadto pracownik który pracuje co najmniej 6h w ciągu doby ma PRAWO do dodatkowej 15-min przerwy również wliczonej w czas pracy. Dodam, że zanim zdecydowałam się napisać ten post, zaktualizowałam świeże informacje, i wydaje mi się, że szczytem bezczelności jest oferowanie pracownikom opcji REZYGNACJI z przerwy (jedzeniowej) na rzecz trochę wcześniejszego wyjścia z pracy ze względu na zbyt wysoką temperaturę w biurze przez ostatnie upały. Rozumiem, że pracownicy mieli nie jeść by móc wyjść z pracy "zaledwie" po 8h a nie po 9h? Czy następnym krokiem będzie odebranie ludziom korzystania z toalety? Jak dlai mnie, to tego wszystkiego zbyt wiele. Wydaje mi się, że nikt rozsądny, z doświadczeniem, wiedzą i w szczególności mający już całkiej fajną pracę nie zamieni 8h na 9h i słabe/średnie zarobki. Być może dla praktykanta, stażysty mógłby być to jakiś punkt zaczepienia na chwilę tylko po to by zdobyć doświadczenie… Aczkolwiek z roku na rok w Polsce (również w województwie warm-maz) płace rosną i niestety firma Falken Trade nie ma nic ciekawego do zaoferowania w porównaniu z innymi firmami – ani dobrych zarobków, ani opłaconej karty opieki medycznej, ani karty sportowej, ani ubezpieczenia grupowego, ani dodatkowych nagród czy bonusów dla najlepszych pracowników, (z tego co się dowiedziałam podstawy są zbliżone lub niewiele wyższe od minimalnych krajowych a premie również niezbyt wysokie, natomiast lista obowiązków znacząca w szczególności progi sprzedażowe). W innych firmach handlowych można w regionie zarobić nawet 2-4 tys więcej miesięcznie. Ponadto, standard wyjazdów służbowych też pozostawia wiele do życzenia: pracownicy sami rozkładają stoiska na targach, i śpią w jak najtańszych hotelach o bardzo słabym standardzie, ponieważ wyższe koszty są bardzo niemile widziane, rachunki za tel slużbowy skrupulatnie rozliczane aby czasem ktoś nie wykonał jakiegoś prywatnego telefonu - nie mówię tu o racjonalnych wyliczeniach - wszyscy ze wszystkiego są po prostu rozliczani do przesady. Zresztą, w moim 15 letnim doświadczeniu zawodowym jeszcze się nie spotkałam, żeby ktoś mi „proponował” w standardzie 9h pracy i jeszcze nie płacąc za te nadgodziny których się robi w ciągu roku chyba ponad miesiąc! Takiemu wykorzystywaniu stanowczo mówię nie. Być może szef firmy zbyt wiele napatrzył się na azjatyckie standardy, ale to nie Chiny i pracowników trzeba doceniać za dobrą pracę a nie wykorzystywać. Jeśli wyżej wymienione warunki się w przyszłości poprawią, myślę, że firma będzie miała większe szanse na lojalnych, zadowolonych pracowników, którzy nie będą szukali innych opcji a nowi kandydaci zobaczą tutaj faktycznie swoją zawodową długoletnią przyszłość. Pomimo, iż faktycznie firma się prężnie rozwija i jest dużo młodych ciekawych osób, i są czasem jakieś imprezy firmowe, to mimo wszystko na ten moment zasady w firmie i podejście zarządu pozostawiają zbyt wiele do życzenia. A jeśli już się zdecydujecie radzę dobrze wynegocjować podstawę i brać umowę o pracę!

Życzliwy
@Pomocna

Na to jest jedna odpowiedź i jest to Państwowy Inspektorat Pracy. Wniosek można wypełnić internetowo. Może kontrola przez jednostkę rządową nauczy szacunku do pracownika?

Szczera
@Pomocna

Dziekuje za rzeczową opinię i zaoszczedzenie czasu. Pozdrawiam

@Szczera

@Pomocna, napisałaś w swoim poście, że nigdy nie pracowałaś w Falken Trade Polska. Skąd zatem te wszystkie informacje? Nie zrozum mnie źle, jednak według wielu użytkowników Twój post może brzmieć mało wiarygodnie lub mogą go oni zinterpretować jako działania konkurencyjnej firmy. Rozumiem, że z uwagi na twoją sytuację rodzinną nie jest to praca dla Ciebie, jednak czy warto oceniać miejsce, w którym nie pracowałaś osobiście?

@Maja

Pracownica

W Falken Trade pracuje od kilku lat i jestem zadowolona. Pracuje sie miło, w fajnej atmosferze, za uczciwe pieniądze. Jest szansa rozwoju, dokształcania sie. Za zaangazowanie i pozytywne efekty pracy mozna liczyć na dodatkowe benefity. Niektóre poprzednie wpisy nt. firmy uważam za bardzo krzywdzące. Kazdy ma prawo do wyrazania opinii, ale ta opinia powinna być oparta na faktach.

Pracownica

Toksyczna atmosfera i wyzysk mlodziezy.

Pracoenik12345

Pracuje w firmie od kilku lat i jestem zadowolona. Kierownictwo bardzo nowoczesne, zgrana ekipa, imprezy integracyjne super a wynagrodzenie jak na Olsztyn (bo tylko tu sie orientuje w kwestii zarobkow) nie najgorzej. Jezeli ktos ma ochote aplikowac to ja z czystym sumieniem polecam.

Każdy ma prawo do swoich opinii, i zawsze na temat każdej firmy znajdą się również jakieś nieprzychylne. Natomiast pracując w tej firmie moge z pewnością stwierdzić, że firma bardzo dynamnicznie się rozwija, buduje obecnie nowoczesny biurowiec z wieloma udogodnieniami dla pracowników, ma super kadre, są zgrane zespoły a zarząd pilnuje aby atmosfera byla jak najlepsza - co świadczy o małej rotacji na przestrzeni ostatnich 10 lat i wieloletnich zadowolonych pracownikach. Jeśli ktos poszukuje pracy w handlu, logistyce, jakości czy finansach serdecznie zapraszamy. Regularnie poszukujemy nowych kandydatow i chetnie na rozmowie kwalifikacyjnej odpowiemy na Państwa pytania. pozdrawiam

Jak widać ile osób tyle opinii.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę w firmie?

Maja

@Prof, w swoim komentarzu mówisz o dynamicznym rozwoju firmy na różnych płaszczyznach i określasz to miejsce jako atrakcyjne dla odważnych. Jakiego rodzaju odwagę masz na myśli. Czym może według Ciebie skutkować ten brak odwagi w miejscu pracy?

Witold

Jaką umowę dostaje się na początek?

Zosia
@Witold

taką jaką sobie wywalczysz

Prof

Firma obecnie intensywnie się rozwija. Prowadzi sporo rekrutacji na różne stanowiska. Dynamiczny, zaangażowany zespół ukierunkowany jest mocno na rozwój zarówno swój jak i firmy. Ciekawa praca dla odważnych i chcących się rozwijać...

Maja

@aaa Twój wpis o firmie Falken Trade Polska jest pozytywny, podobnie jak inne zamieszczone tutaj wpisy. Czy mógłbyś napisać coś więcej, na przykład na jakie wynagrodzenie i umowę może liczyć pracownik tej firmy? Jakie stanowiska polecasz i czy można z tą firmą związać się na dłużej? Takich informacji poszukują inni kandydaci.

Zostaw merytoryczną opinię o Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.?

Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.
3.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Aleja Józefa Piłsudskiego 76 lok. 1
    10-450 Olsztyn

Falken Trade Polska Sp. z.o.o. Sp.k.